چطوري در يك برنامه فلش فايل pdf باز كنم ؟

سلام
خواهشمند است اين سوال مرا بي جواب نگذاريد مي خواهم از فايل فلش يك فايل pdf را باز كنم بصورتي كه بتوانم از همون برنامه فلش فايل pdf را كنترل كنم
ممنون مي شوم اگر پاسخ دهيد

mohsensemsarpour

کاربر فعال
دوست عزیز سلام تا اونجایی که من حقیر بعد از 4 - 5 سال کار با فلش می دونم این کار رو نمی شه کرد حالا نمی دونم تو این فلش جدید گذاشتن یا نه ولی با دستور fscommand می تونی از بیرون رانش کنی

r0zeabi2006

New Member
ببخشيد ميشه بگي چطور ميشه تو سويش فايل pdf رو از بيرون كه ميگي ران كرد

alfa.net

New Member
flsh paper

سلام دوست عزيز البته استفاده از fscommand مشکلات خاصي داره يکيش اينه که تو network کار نمي کنه
راهي که به نظر من مي رسه استفاده از نرم افزار flash paper اين نرم افزار محصول شرکت Adobe و صرفا فايلهاي pdf شما رو با همون فرمت درون يک فايل swf با امکانات يک pdf reader که قابليتهاي خوبي هم داره embed مي کنه.

و ناگهان خيلي زود دير مي شود ... !

[email protected]

ALFA.NET

mohsensemsarpour

کاربر فعال
سلام دوست عزيز البته استفاده از fscommand مشکلات خاصي داره يکيش اينه که تو network کار نمي کنه
راهي که به نظر من مي رسه استفاده از نرم افزار flash paper اين نرم افزار محصول شرکت Adobe و صرفا فايلهاي pdf شما رو با همون فرمت درون يک فايل swf با امکانات يک pdf reader که قابليتهاي خوبي هم داره embed مي کنه.

و ناگهان خيلي زود دير مي شود ... !

[email protected]

ALFA.NET

صد در صد با نظر جنابعالي موافقم ياد اين نرم افزار نبودم درست مي گيد نرم افزار خيلي خوبيه

جدیدترین ارسال ها

بالا