چرا سایت مجید آنلاین اینجوری شده؟

abc500x500

New Member
درود بر شما
من بعد از مدت زیادی به فروم مجید آنلاین دوباره سر زدم .
سرورها رفته روی پارس پک.
به نظرم مطالب فروم قبلی چند صد هزار یا شاید چند میلیونی بود.
گویا مطالب سایت خیلی کم شده و از ویبولتین به زنفو مهاجرت کردین.

آیا دیتابیس قبلی از دست رفته؟

the_king

مدیرکل انجمن
درود بر شما
من بعد از مدت زیادی به فروم مجید آنلاین دوباره سر زدم .
سرورها رفته روی پارس پک.
به نظرم مطالب فروم قبلی چند صد هزار یا شاید چند میلیونی بود.
گویا مطالب سایت خیلی کم شده و از ویبولتین به زنفو مهاجرت کردین.

آیا دیتابیس قبلی از دست رفته؟
مهاجرت که بله انجام شده ولی صرفا انتقال ئه، چیزی پاک نشده.
احتمالش زیاده که لینک تصاویر یک مطلبی در سرور دیگه ای بوده و دیگه قابل استفاده نباشه یا موتور جستجوی فروم کامل جستجو نکنه، ولی مطالبی که بود همین ها است که الان هست.
هیچگونه پاکسازی ای در مراحل مهاجرت نبوده، به اون نشون که حتی مطالب اسپم داخل سطل آشغال که 14 سال پیش نوشته بودند هم هنوز تو سطل آشغال هست و پاک نشده، چه برسه به مطالب داخل انجمن ها.

SajjadKhati

کاربر فعال <A href="http://forum.majidonline.com/f
سلام استاد .
میگم که ظاهر انجمن خیلی قشنگ شده . تشکر
با wpf ساختین. :)

اما مشکل مهم اش اینه که مطالب ، از چپ به راست هستن و خیلی روی خوندن تاثیر میذاره و خوندن مطالب را سخت میکنه . این قضیه را درستش میکنید؟
اگه هم مثل قبل ، کلا نوشته های دکمه ها و اینها ، فارسی میبود ، بهتر بود .
تشکر .

گزینه ی تاپیک هایی که خودمون ایجاد کردیم ، در قسمت بالا سمت چپ ، فِلِشِ کنارِ دکمه ی Forum و گزینه ی Your Threads هست . چون قبلا این گزینه در صفحه ی پروفایل مون بود .

آخرین ویرایش:

the_king

مدیرکل انجمن
سلام استاد .
میگم که ظاهر انجمن خیلی قشنگ شده . تشکر
با wpf ساختین. :)

اما مشکل مهم اش اینه که مطالب ، از چپ به راست هستن و خیلی روی خوندن تاثیر میذاره و خوندن مطالب را سخت میکنه . این قضیه را درستش میکنید؟
اگه هم مثل قبل ، کلا نوشته های دکمه ها و اینها ، فارسی میبود ، بهتر بود .
تشکر .

گزینه ی تاپیک هایی که خودمون ایجاد کردیم ، در قسمت بالا سمت چپ ، فِلِشِ کنارِ دکمه ی Forum و گزینه ی Your Threads هست . چون قبلا این گزینه در صفحه ی پروفایل مون بود .
لطفا زبان رو از پیشفرض انگلیسی به فارسی تغییر بدهید. روی (English (US پایین صفحه کلیک کنید و (Persian (FA رو انتخاب کنید.

PERSIAN.png

من سال ها هست که مشکلات برنامه نویسیم رو تو انجمن مجید آنلاین مطرح می کنم و خیلی مواقع مشکلاتم رو اینجا جوابش رو گرفتم. مدت زیادی بود سر نزده بودم اما چند روز پیش با ایمیل جدید اومدم چوت ایمیل قبل رو یاد رفته بود. اینجا همونطور مونده. مطالب همه هستند

جدیدترین ارسال ها

بالا