SajjadKhati
امتیاز واکنش
745

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

 • سلام
  چون NET Framework 4.7 اومده بود از روی عدد 7 آخرش میگی "در سی شارپ 7" درباره کلمه کلیدی out قسمت 27. و الان که 4.8 اومده یعنی سی شارپ 8 هستش در نسخه 2019
  تو یک قسمت آموزش هم دیدم که مثلا میای کل ویژوال استودیو 2017 رو اول دانلود می کنی که مثلا 20 تا 30 گیگ می شه بعدا نصب می کنی. یعنی تیک همه گزینه های نصب رو بعد از دانلود می زنی که مثلا 90 گیگ نصب بشه. چون اگه فقط سی شارپ و sql server هدفت باشه می تونی آنلاین هم نصب کنی و فکر کنم بیشتر از 6 یا 7 گیگ توی نسخه 2019 نشه.
  سلام
  هر دفعه که ویندوز 10 جدید بیاد مثل این 21h1 که قراره بیاد ویندوز رو آپدیت می کنی یا از اول دوباره نصب می کنی. اگه از اول دبوراه نصب می کنی این همه نرم افزارو چطوری دوباره نصب می کنی؟ اگه فقط آپدیت یا Upgrade می کنی خوب سرعت سیستم کم می شه.
  سلام
  داشتم درباره این حی متاله که در امضات هست یک تحقیق می کردم دیدم که اصلا این صحبت استاد عباسی نیست بلکه این برای آیت الله جوادی آملیه که استاد حسن عباسی به نام خودش زده. منظورم کل جمله نیست بلکه خود نظریه حی متاله به جای حیوان ناطق نظریه آیت الله جواد آملیه نه استاد حسن عباسی.
  سال 1400 هم قاهر 313 میاد و فکر کنم مهندسی معکوس F-14 آمریکا باشه. اگه خودمون بتونیم جنگنده حتی با مهندسی معکوس درست کنیم خیلی با ارزش تره
  من نمی دونم ناو چطوری درست می کنن ولی اگه ایران بتونه یک ناو هواپیمابر بسازه و روی ناو 100 تا از این سوخو 57 بخره و بذاره از دو جهت مهمه. یکی نیروی هوایی و یکی نیروی دریایی ایران به حد بالای خودشون می رسن. البته شاید سوخو 57 گرون باشه و ایران نتونه ولی می تونه در عوض از سوخو های مدل پایین تر بخره ولی با تعداد بیشتر. البته اول معیشت مردم درست بشه بعدا وقت زیاده برای اینکارها.
  به نظرت چظوری می شه چنینی ویدوهایی رو ساخت مثلا از همون دقیقه 2:25 چون منم می خوام ویندوز به سلیقه خودم به صورت مفهومی درست کنم و برای مایکروسافت ارسال کنم که مثلا ویندوز باید این شکلی باشه. اصلا اینا به نظرت چطوری درست کردن؟
  واقعا نمی دونستم خالی بندیه بیخود ترافیکت رو هدر دادم معذرت می خوام
  سلام سجاد

  داشتم توی بوتیوب دنبال آموزش نصب ویندوز 10 می گشتم یکدفعه دیدم ویندوز 11 می خواد بیاد. ویدئو زیر از دقیقه 2:25 به بعد که وارد ویندوز می خواد بشه نگاه کن.

  لینک
  سلام
  این سایتی که من بتونم برای ویندوز 10 نظرات خودم رو بفرستم می دونی کجاست. قبلا یک سایتی مایکروسافت داشت که می تونستم بفرستم و رده بندی داشت. مثلا از منو انتخاب می کردم برای مثلا start menu یا ظاهر ویندوز 10. الان هر چی می گردم نیست. فقط نوشته باید ویندوز 10 داشته باشید و از feedback hub استفاده کنید.
  مثل اینکه آموزش powrdirector از اولش نیست گرچه part01 هستش. چون من از همون اول می خواستم که اصلا چطوری یک ویدئو رو از کامپیوتر واردش کنیم و افکت گذاری کنیم و با تایم لاین آشنا بشم. یعنی کلیات کار یاد بگیرم ولی این از همون اول رفته سراغ تغییر رنگ پیراهن نقی معمولی.
  یه خواهشی هم دارم. این آهنگ بار جنگی من شلوار پلنگی من که خیلی کولاک کرده رو می شه برای توی فایل ورد متن مازندرانی اونو بنویسی و زیرش معنیش رو بنویسی. یعنی هر مصرع یا بیت که تموم می شه یه اینتر بزن. می دونم کار داری ولی اگه وقت داشتی. الان به صورت ناقص متن و ترجمش هست ولی هم کامل نیست هم اون چیزی که وحید مرادی میگه با اون چیزی که به صورت مازندرانی نوشته شده فرق داره. خیلی این آهنگ قشنگه با powerdirector ساختنش
  برای نصب ویندوز10: توی همه عکس ها جایی که طرف انتخاب کرده عین فیلمه فقط عکس دوم 2.jpg که می بینی روی send requred اولی رفت کلیک کرد که توی تصویر زودتر عکس گرفتم پایینی رو نشون میده. فکر کنم به صورت مجازی نصب کرده و بعضی از جاهای نصب رو نشون نمیده . ببین این مراحلی که رفته درسته. اگه فیلم کاملی از مراحل نصبش هست لینکش رو برام بفرست

  سلام سجاد

  این آموزش powerdirector که توی سایت p30download بود حذف شده? چون نمی تونم پیداش کنم
  با تشکر فراوان از استاد عزیز چندتا سوال ریز دیگه دارم ولی نمیخام بیشتر از این اذیت بکنم بعدا میپرسم
  خواهشا و ملتمسا کمکم کنید بد جوری کمک لازمم خدا خودش اجرتان بدهد.
  و اینکه چگونه و با کدام کد با زدن دگمه اینتر از کمبوباکس به اینپوت دلخواه سوئیچ شود و بالعکس یعنی مثلا با زدن دگمه اینتر از اینپوت 2 به کمبوباکس 1 و باز با زدن اینتر از کمبوباکس 1 به اینپوت 3 سوئیچ شود(البته کد سوئیچ شدن از یک اینپوت به اینپوت دیگه رو با زدن دگمه اینتر میدونم)؟
  3- چگونه میتوان کاری کرد که اولا نوشته داخل کمبوباکس مانند زبان فارسی به طرف راست بچسبد نه چپ و ثانیا اینکه در حالیکه مثلا در کمبو باکس 500 تا آیتم نوشته ایم موقع نوشتن یکی دو حرف داخل آن، کلمه و آیتم مورد نظر دیده شود بدون آنکه لیست را با موس باز کنیم یعنی تقریبا مشابه جستجو در جدول عمل کند؟
  2-چطور میتونم یه اینپوت رو با نوشته داخلش تو صفحه 90 درجه به چپ یا راست کجش کنم؟
 • بارگذاری,
 • بارگذاری,
 • بارگذاری,
بالا