چاپ برگه A4 در تعداد زیاد

kgbcia

Member
اگه بخوام به تعداد زیاد بصورت افست برگه های A4 رو چاپ کنم هر برگ چند درمیاد؟ چه یک رو و چه دو رو.
کیفیت هم در حد مطلوب باشه. نه خیلی بالا که کردنش کنه و نه خیلی پایین که تابلو باشه.
تعداد هم بین 5 تا 10 هزار نسخه.
درضمن اگه کسی شماره تلفن چاپخونه ای که این کار رو میکنه داره لطفا یا با پیام خصوصی یا همینجا اعلام کنید تا باهاشون تماس بگیرم.

S.H.R.M.K

Well-Known Member
قیمت که متفاوته و بستگی به کار شما داره.
نگفتی کارتون رنگیه سیاه سفیده؟ کاغذ چند گرم ؟

farzadbb

Member
قیمت که متفاوته و بستگی به کار شما داره.
نگفتی کارتون رنگیه سیاه سفیده؟ کاغذ چند گرم ؟

خوب راست ميگه ديگه .
بگو سياه سفيد مي خواهي يا رنگي ؟ کاغذت از چه جنسي باشه ؟ کاغد چند گرم ؟

lpi

مدیر انجمن اصول چاپ
دوست من سلام
برای رسیدن به قیمت باید اول خواسته شما مشخص باشه . یعنی وقتی می گیی چاپ افست یعنی اینجا روش چاپ رو معین می کنی . در زیر اطلاعاتی رو که برای رسیدن به قیمت نیاز داری اجمالا نام می برم
1 . نوع چاپ ( افست یا مثلا تکثیر با دستگاههای تکثیر و غیره ...)
2 . تیراژ چاپ
3 . نوع کاغذ ( شامل جنس ،وزن ، اندازه و کیفیت )
4 . تعداد رنگ های چاپی ( تک رنگ تا 4 رنگ )
حالا تمام اونچه رو که در بالا گفتیم با چاپخونه در میان می گذاری و اونها اگر قرار باشه همه کار شما رو از صفر تا صد انجام بدن یه پیش فاکتور به شما می دن. بعد هم درصدی بین 5 تا 20 درصد رو هم به قیمت اونها به عنوان حق الزحمه خودت اضافه می کنی ( البته با توجه به زحمتی که کشیدی نه همینطور دیمی) . حالا قیمت رو تقسیم به تعداد تیراژ می کنی تا قیمت هر برگ بدست بیاد. این ساده ترین راه برای شماست البته شاید با صرفه ترین کار نباشه . اگر مایلی تا خودت محاسبه کنی این نیاز به یادگیری اصول قیمت گذاری داره که وقت زیادی واسه یاد گرفتن می خواد.
موفق باشین ...

hoorshidali

New Member
تیراژ 10 هزار برگ
کاغذ تحریر 80 گرمی
چهاررنگ
میشه 230 هزار تومن
اینم شماره من 09329351255
اگر اطلاعات بیشتری خواستی من در خدمتم

جدیدترین ارسال ها

بالا