پیشنهاد برگزاری تور تفریحی

pamirco

New Member
خب وقتی با دوربین من بدون اجازه :snap: عکس میگیرید ، من از کجا اسم عکاس رو بدونم آخه :green: اما انصافا عکس خوشملی ئه .... من که حال کردم با این عکس ....

حالا شما کی هستی ؟ :cool:

آخه وقتي از هول غذا خوردن و پيدا كردن يه رستوران خوب دوربينت رو به امان خدا ول مي كني! يكي بايد باشه كه دوربينت رو از اون وسط جمع كنه؟ :lol:
اصلا تقصير منه كه اون همه راه رو برات اوردم بايد ميذاشتم گم ميشد.نيم كيلو وزنش بود.

mohammadbasri

کاربر فعال
دوستان سلام
براتون نقشه سفر نامه رو گذاشتم

صفحه 15 ، پست شماره 149 ، عکس اولی از سمت راست هم مدرک نقشه شماره 2 هستش

پیوست ها

• map1.jpg
    map1.jpg
    1 مگایابت · بازدیدها: 15
  • map2.jpg
    map2.jpg
    413 کیلوبایت · بازدیدها: 16
آخرین ویرایش:

hdnsoft

Well-Known Member
یا خدا یعنی این همه پیاده روی کردیم ؟؟؟؟؟
36.gif

دوستان با افتخار میگم میونیم واسه مسابقات پیاده روی و استقامت جهانی شرکت کنیم ... خودمون رو دست کم نگیریم ...
59.gif

محمد جان انصافا دستت درد نکنه خیلی حال کردم واقعا کارت در حد بوندیسلیگا و لالیگا بودش...
12.gif

mohammadbasri

کاربر فعال
چیزی در حدود 7 کیلومتر مسیر رو طی کردیم که از این 7 کیلومتر ، حدودا 1 کیلومتر رو با وانت رفتیم :shock:
برا من 7 کیلومتر چیزی نیست، ایشالا بیان تور کوهنوردی، 12 کیلومتر پیاده روی بدون آب و درخت و سایه:cool:
اگه خواستین نقششو دارم براتون بذارم

hdnsoft

Well-Known Member
خب به سلامتی پرونده این تور هم بسته شد
شرح کامل داستان این تور رو در صفحه 14 و 15
لینک کامل عکس ها در صفحات 16 تا.... همین آخریا ....
بریم واسه تور بعدی ببینیم آقا محمد گل چی برامون در نظر گرفتن
12.gif

HamidSHS

Active Member
آخه وقتي از هول غذا خوردن و پيدا كردن يه رستوران خوب دوربينت رو به امان خدا ول مي كني! يكي بايد باشه كه دوربينت رو از اون وسط جمع كنه؟ :lol:
اصلا تقصير منه كه اون همه راه رو برات اوردم بايد ميذاشتم گم ميشد.نيم كيلو وزنش بود.

إ إ إ إ إ إ إ إ إ إ....... من حساب امید رو میرسم :green: کی دوربین من رو داد دست شما ........ :snap:
اما حالا خودمونیم ها .... فکرشو هم نمیکردم اهل عکاسی باشی شما ^.^ :rose:
راستی مرسی بابت زحمت حمل دوربین جان من :)

Mr_lesani

Member
سلام دوستای گلم

ببخشید که دیر اومدم و نظر دادم . منم میخواستم بگم که خیلی خوش گذشت

جدیدترین ارسال ها

بالا