پیشنهادات شما برای آپادانا

For.sajjad

Member
سلام جاويد
ببينم واسه برگردوندن اندازه يك شيء دستوري داريم ؟( منظورم مقدار طول و عرض يك شيء هست)
اگه نيست اضافه كردنش واسه ورژن بعد يادت نره...:neutral:

Amit13

Well-Known Member
سلام
در حد يك كاربر يك پيشنهاد ميدم.
اين قسمت بيلدر خيلي كارايي داره،اگه توي آپادانا اجرا بشه خيلي عالي ميشه.

attachment.php

پیوست ها

• my er in apadana 01-03.JPG
    my er in apadana 01-03.JPG
    5 کیلوبایت · بازدیدها: 234

JavidX

Apadana Developer
سلام
در حد يك كاربر يك پيشنهاد ميدم.
اين قسمت بيلدر خيلي كارايي داره،اگه توي آپادانا اجرا بشه خيلي عالي ميشه.

attachment.php
سلام دوست عزیز
اول بابت پیشنهاد ممنونم.
دوم اینکه بله تصمیم این کار قبلا گرفته شده و صد در صد ورژن 2 ی برنامه شامل این مورد خواهد بود.
موفق باشید

JavidX

Apadana Developer
سلام دوست عزيز آيا ميشه مثل ام ام بي قابليت Show & Hide رو ساده تر درست كني
دوست عزیز، روشی که ام ام بی دنبال کرده استاندارد نیست و دستورات باید سازماندهی بشن. توی آپادانا دستورات مربوط به شیء همه با نوشتن اسم شیء و گذاشتن نقطه ظاهر میشن. (کد obj رو خودش اتوماتیک مینویسه)
اینطوری خیلی بهتره تا اینکه یه دستور Show باشه، یه SetObjectParam یه...!
موفق باشی دوست من

سلام
اول از هر چیز باید به این پشتکارت بهت تبریک بگم
دوم اینکه میخوام بگم که اگه واسه قسمت Show & Hide یه سری افکت جالب قرار بدی خیلی جالب میشه
سوم اینکه توی ابجکت ها کومبو باکس بزاری تا کار با اون احتیاج به پلاگین نباشه

ممنون

JavidX

Apadana Developer
سلام
اول از هر چیز باید به این پشتکارت بهت تبریک بگم
دوم اینکه میخوام بگم که اگه واسه قسمت Show & Hide یه سری افکت جالب قرار بدی خیلی جالب میشه
سوم اینکه توی ابجکت ها کومبو باکس بزاری تا کار با اون احتیاج به پلاگین نباشه

ممنون
سلام

ممنون لطف داری عزیز. ورژن 2 برای Show Hide افکت نداره ولی اگه منظورت BitmapBTN هست چرا. خودش اتوماتیک در صورت تمایل میتونه افکت هایی مثل Fade رو روی شیء اعمال کنه. در ضمن دارم روش کار میکنم که هسته ی آپادانا 2 رو طوری طراحی کنم که اضافه کردن اشیاء راحت باشه.

موفق باشی

ansoft

Active Member
پیشنهاد

سلام
به نظر من در آپادانا کاری کنید که برای ساخت منو نیاز به پلاگین نباشه مثل ویژوال بیسیک یک پنجره داشته باشه اختصاصی برای ساخت منو و با کلیک برروی هر منو اسکریپت مورد نظر را بنویسیم و آن را اجرا کنیم
خداحافظ

JavidX

Apadana Developer
سلام
به نظر من در آپادانا کاری کنید که برای ساخت منو نیاز به پلاگین نباشه مثل ویژوال بیسیک یک پنجره داشته باشه اختصاصی برای ساخت منو و با کلیک برروی هر منو اسکریپت مورد نظر را بنویسیم و آن را اجرا کنیم
خداحافظ
سلام
دوست عزیز این کار انجام شده توی ورژن 2. توی همین تالار تاپیک پیشرقت ساخت آپادانا 2 رو ببینید. ضمناً راحت تر از Visual Basic هم هست چون میتونید خیلی راحت از Owner Draw استفاده کنید.

موفق باشید

loo30fer

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
سلام
اگه به Editbox قابلیت بالا و پایین رفتن روی آیتم ها رو با استفاده از middle mouse رو بذارید خیلی جالب و حرفه ای میشه
ضمنا ممنون بابت زحماتی که میکشین

loo30fer

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
اگه مجموعه نرم افزاری لرد رو نگاه کرده باشین وقتی روی Editbox کلیک میکنیم میتونیم با دکمه وسط موس روی آیتم ها بالا و پایین بریم و مثلا وقتی میخوایم از روی آیتم Apadana به آیتم Multimedia Builder بریم دیگه لازم نیست با استفاده از دکمه UP و Down کیبرد اینکار انجام بدیم

ansoft

Active Member
یک پیشنهاد

سلام
من در آپادانا برای اسکریپت ها یک ایده در نظر دارم
این که مثلا برای form که تعدادی اسکریپت داره یک اسکریپت بگزاریم مانند زیر
Form("1","Maximize")
در اسکریپت بالا maximize همون پارامتر هست و 1 نام فرم هست

ansoft

Active Member
سلام
یک مشکل هست که خیلی مهم هست و برای راحتی کار خوبه
برای اسکریپت obj که در قسمت اول باید نام ابجکت را نوشت شما یک combobox بسازید که در اون لیست آبجکت های ایجاد شده باشه که با کلیک بر روی هر کدام اون انتخاب بشه و برای صفحه یا همون form همین کارو بکنید
خیلی راحت میشه

msnv

Well-Known Member
سلام
من در آپادانا برای اسکریپت ها یک ایده در نظر دارم
این که مثلا برای form که تعدادی اسکریپت داره یک اسکریپت بگزاریم مانند زیر
Form("1","Maximize")
در اسکریپت بالا maximize همون پارامتر هست و 1 نام فرم هست

به نظر من گفته ansoft ایده مفیدی هست
البته نظر نهایی با آقا جاوید هست

pcj

Member
سلام یه پیشنهاد دارم که قبلا برای بیلدر مطرح کرده بودم ولی با شرایط بیلدر این کار امکان پذیر نبود
ولی با پتانسیل های که در آپادانا دیدم به نظرم در آپادانا امکان پذیره

پیشنهاد من اینه که مانند دایرکتور که قابلیت ارتباط با فایل های سه بعدی رو داره این امکان رو برای آپادانا فراهم کنید

هر کمکی هم که از دستم بر بیاد انجام می دهم چون من 3ds max رو به صورت حرفه ای بلدم

ali guard

Member
سلام جاويد جان من هم يك بيشنهاد دارم اكر اونو بكار ببريد خيلى بيهتر ميشة بيايد كارى كنيد وقتى ميخواهيم يك كد بنويسيم ميسلى ctrl اسبيس دلفى كدهارو نيشون بديد فكر كنم منظورم فهميديد هرجند بد نويشتم

OMiD

Well-Known Member
سلام جاويد جان من هم يك بيشنهاد دارم اكر اونو بكار ببريد خيلى بيهتر ميشة بيايد كارى كنيد وقتى ميخواهيم يك كد بنويسيم ميسلى ctrl اسبيس دلفى كدهارو نيشون بديد فكر كنم منظورم فهميديد هرجند بد نويشتم

اگه منظورتونو درست متوجه شده باشم, همین الان هم آپادانا اینجوریه !!!!

ali guard

Member
سلام يك بيش نيهاد وقتى ميخواهم موس بارى دكمةى رفت يك بيغام نيشون بدة اكر بيغام نيشون داد تا بيغام بستة ميشة بيغام دوبارة نيشون ندة الان جند بار موس بردم روى باتون ايقدر بيغام نيشودادة ميسلى عكس كة بايد( يك) بار نيشون بدة

پیوست ها

• kk.JPG
    kk.JPG
    15.5 کیلوبایت · بازدیدها: 9

جدیدترین ارسال ها

بالا