پول موبايل زياد اومده كسي هست كاري كنه كمتر بشه !

srnouri

Member
خواهش ميكنم. قابلي نداشت .سعي خواهم كرد اطلاعات بيشتري كه كاربردي تر باشند در اختيارتون قرار بدم

nokia

Member
anti-life گفت:
در مورد كدهاي نوكيا بگم كه چي هست.. *#0000#

اين براي كد شماره سريال هست و به درد ايران نميخوره ....اين كد براي مثلا كشوري مثل تركيه خوبه ....ّخه اونجا بعضي از گوشيها رو باز ميكنن و داخل رو عوض ميكنن.....و با اين كدي كه تو display و پشت باطري هست ميتونيد ببينيد كه گوشي باز شده يا نه......يعني اين دو كد بايد با هم بخوره.......
و من اين كد ها رو موقعي كه تركيه بودم ياد گرفتم و نميدونم كدومش ايران كار ميكنه.........

حالا بگزريم كه ميخواستيم بگيم اقا نميشه كاري كرد كه پول كم بيافته ...همين و خلاص ....

srnouri گفت:
سلام
anti-life جان از لطف شما ممنونم :oops: .در مورد كدهاي مربوط به نوكيا و يا ساير گوشي ها بايد بگم به كشور و يا شبكه خاصي بستگي نداره و چند كد ديگه رو كه براي آگاهي user استفاده ميشه براتون مينويسم:

#06#* اين كد در تمامي گوشي هاي GSM شماره سريال(IMEI) دستگاه رو نشون ميده .البته لازم به ذكره كه اين همون شماره سريالي كه در هنگام روشن كردن دستگاه و يا شماره گيري به شبكه ارسال و رجيستر ميشه.در بيشتر گوشي ها ميشه با استفاده از نرم افزارهاي خاصي اين شماره سريال رو عوض كرد.

#92702689#* اين كد مختص گوشي هاي نوكيا بوده و اطلاعاتي نظير شماره سريال دستگاه و تاريخ توليد گوشي و تاريخ خريد و تاريخ تعمير و.... به كاربر ميده .البته بايد بگم كه براي خروج از اين حالت بايد گوشي رو خاموش و روشن كنيد .

#0000#* اين كد براي نمايش ورژن نرم افزار گوشي و تاريخ توليد نرم افزار و همچنين مدل دستگاه استفاده ميشه .

#4720* اين كد دقيقا عكس كد #3370* عمل ميكنه و كيفيت مكالمه رو كاهش ميده و مصرف باطري رو هم كمتر ميكنه .البته اين كد در بعضي از مدلهاي نوكيا كار نميكنه.

خوب فعلا تا مطالب بعدي خداحافظ
جالب بود دستتون درد نكند اما ايكاش مي گذاشبيد اين مطالب از خود زبان نوكيا نوشته مي شد
آخه من نوكيا هستم نه شما عزيزان
شوخي بود شاد باشيد

anti-life

Active Member
فقط يه كد براي ericsson T-10 هست كه خيلي كارا هست .....

شما ميدونيد وقتي با اين گوشي مسج ميديد اين گوشي به شما اطلاع نميده كه به دست طرف رسيد يا نه پس براي اين كار فقط اول مسج *0# اين رو بزنيد .....البته اينچا جا به جا شده چون فارسي هست چا * و # عوض شده ...خدتون درست كنيد..........

در ضمن براي اينكه * و # رو بزنيد بايد * را يكم نگه داريد.......

anti-life

Active Member
يادم رفت بگم كجا بديد .....اين رو هر بار قبل نوشتن مسج بديد ......يعني قبل اينكه مسج رو بديد بايد اين كد نوشته بشه..........

بعد وقتي هم اينكه مسج دست طرف برسه.......براش شما يه مسج ميياد كه پيغام با موفقيت ارسال شده....

BeHnAm_akb

Active Member
ممنون از راهنماييتون
منم مي خوام اين كد ها رو بدونم چيه البته سامسونك t100

anti-life

Active Member
اونم به چشم ........ميگم دوستان بگيد درچه مورد از گوشيها ميخواد تا من كداشون رو بزارم.........

سامسونگ كدوم مدلش.

iRWEBDES

Active Member
راستي يه انجمن موبايل و كامپيوتر هم ايجاد بشه بد نيستا ( شوخي )
اين دفعه بابك پا ميشه از انگليس ميكوبه مياد كله من رو بكنه بعدش بر گرده
از صبح صد تا انجمن پيشنهاد دادم

مهرداد كوهي

anti-life

Active Member
اول iRWEBDES جان اون ماس ماسك لوگوت معلوم نيست ..........چيه باز لوگوت تركيد.........

در ضمن فكر كنم با اين همه انجمن كه تو داري پيش نهاد ميدي آخرش اينجا رو ميكني جواد خونه ......

جدیدترین ارسال ها

بالا