پورتال خبري vivvo فارسي ورژن 4.3!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

persianscript

New Member
سيستم خبري فارسي ويوو ورژن 4.3 !

vivvo.jpg

Vivvo يك سيستم خبري حرفه اي براي ايجاد سايتهاي خبرگذاري هست كه در جهان طرفدار بسياري را به خود جذب كرده.اين سيستم فروشي است و قيمت اين سيستم خبرگذاري بالغ بر 250$ ميباشد!اين نسخه اي كه ما در اختيار شما ميگذاريم نال شده مي باشد و آخرين نسخه ارائه شده اين سيستم مي باشد
برخي از امكانات سيستم:

- فارسي بودن بخش كاربري و مديريت
- قابليت ايجاد موضوع و زيرشاخه بينهايت
- قابليت ايجاد صفحات جداگانه
- سيستم قوي جهت شناساندن سايت به موتورهاي جستجو
- قابليت ايجاد نظر سنجي
- سيستم عضويت در خبرنامه
- قابليت نوشتن تگ موضوع
- سيستم امتياز دهي اجاكس
- سيستم نظردهي اجاكس
- و ديگر امكانات اين سيستم فوق العاده كه با نصب و استفاده از آن متوجه خواهيد شد

دموي فارسي سيستم: دموي سيستم

دريافت اسكريپت ---> http://rapidshare.com/files/133764519/Fa-news-vivvo_www.PersianScript.ir_.zip.html

رمز فايل:www.persianscript.ir

آموزش نصب سيستم: http://www.persianscript.ir/ftopicp-740.html
فارسي سازي توسط پرشين اسكريپت

emad.h

Member
سلام .... تبریک میگم خوب بود اما ....

سیستم اینستالر اون انگلیسیه !

تو قالب مدیریت . تمپلت تنظیم نیست .. و همه نوشته ها درست به صورت rtl در نیومدن !

وقتی سیستم نصب شد و روی نمایش زدم . قالب کاربری و نوشته هاش به صورت انگلیسی میاد !

من نتونستم برم تو ساتتون .. امشب دون شده .

======================================== نوشته بالا رو ویرایش میکنم....

بعد از نصب باید بریم تو تنظیمات و فارسی رو انتخاب کنیم به این ترتیب حالت نمایش کاربری فارسی میسه .. اما تمپلت مدیریت rtl نیست .... و یه ریزه کاری هایی داره ..

اما اما در کل عالی بود ... دستتون درد نکنه ..... خیل زحمت کشیدید ..... اگه این چند نکته رو زحمت بکشید بهتر میشه :

1. درست کردن بخش مدیریت .
2.قرار دادن پلاگین های این سیستم .. تو سایتش رایگان هست . اما نمیتونم عضو بشم ... یه نگاهی کنید .
3. تشکر از شما

آخرین ویرایش:

persianscript

New Member
سلام
درسته مديريت راست به چپ نيست.چون اعضاي سايتم عجله داشتن! مجبور شدم همون طوري بدم بيرون
در مورد پلاگين ها بايد بگم كه درسته . پلاگين ها رو اعضاي سايت ميتونن دريافت كنن (كساني كه سيستم رو خريداري كردن يك يوزر و پسورد براشون ميسازن)
چند تا پلاگين تو سايتم گذاشتم!شايد بدردتون بخوره

persiangame

New Member
واقعا دستتون درد نکنه گل کاشتید فقط اگه یکی از این اسکریپ های تبلیغات کلیکی رو هم فارسی می کردید که دست این سودجو ها کم می شد عالی بود

emad.h

Member
سلام مجدد

سلام
درسته مديريت راست به چپ نيست.چون اعضاي سايتم عجله داشتن! مجبور شدم همون طوري بدم بيرون
در مورد پلاگين ها بايد بگم كه درسته . پلاگين ها رو اعضاي سايت ميتونن دريافت كنن (كساني كه سيستم رو خريداري كردن يك يوزر و پسورد براشون ميسازن)
چند تا پلاگين تو سايتم گذاشتم!شايد بدردتون بخوره

سلام ....

عذر می خوام دیر جواب دادم .... من دارم هم پلاگین های پیشفرض خودشو فارسی میکنم . و هم سیستم مدیریت که بعضی جاهاش فارسی نشده ...

مثلا پیغامهایی که بعد از کپی یا حذف یا ... صورت میگیره فارسی نیست ..

و همچنین قالب مدیریت هم دارم rtl میکنم و با یه جلوه جالبتری ...

شما لطف کنید لینک پلاگین هاش برام بزارید ... ممنونم ...

nimafire

find / -name Support > u
سلام و تشکر از دوستان برای این سیستم. اگر از دوستان کسی توانایی مدریت یک سایت خبری با این سیستم را دارد به من بگه که فضا در اختیارش به صورت رایگان قرار بدم.
پیغام خصوصی بدین.

باز هم تشکر از دوستانی که برای این سیستم زحمت کشیدن

Asemane Abi Co

New Member
سيستم خبري فارسي ويوو ورژن 4.3 !

vivvo.jpg

Vivvo يك سيستم خبري حرفه اي براي ايجاد سايتهاي خبرگذاري هست كه در جهان طرفدار بسياري را به خود جذب كرده.اين سيستم فروشي است و قيمت اين سيستم خبرگذاري بالغ بر 250$ ميباشد!اين نسخه اي كه ما در اختيار شما ميگذاريم نال شده مي باشد و آخرين نسخه ارائه شده اين سيستم مي باشد
برخي از امكانات سيستم:

- فارسي بودن بخش كاربري و مديريت
- قابليت ايجاد موضوع و زيرشاخه بينهايت
- قابليت ايجاد صفحات جداگانه
- سيستم قوي جهت شناساندن سايت به موتورهاي جستجو
- قابليت ايجاد نظر سنجي
- سيستم عضويت در خبرنامه
- قابليت نوشتن تگ موضوع
- سيستم امتياز دهي اجاكس
- سيستم نظردهي اجاكس
- و ديگر امكانات اين سيستم فوق العاده كه با نصب و استفاده از آن متوجه خواهيد شد

دموي فارسي سيستم: دموي سيستم

دريافت اسكريپت ---> http://rapidshare.com/files/133764519/Fa-news-vivvo_www.PersianScript.ir_.zip.html

رمز فايل:www.persianscript.ir

آموزش نصب سيستم: http://www.persianscript.ir/ftopicp-740.html
فارسي سازي توسط پرشين اسكريپت

سلام

جناب مجید متن زیر به یکی از کاربران سایت شما با نام persianscript ارسال گردیده است مراتب جهت استحضار جناب عالی حضورتان ارسال می گردد خواهشمند است با توجه به مندرجات ذیل در جهت رعایت حقوق مولفین اقدامات لازم را مبذول فرمایید.

متشکرم

در یکی از تاپیک های سایت شما سیستم خبری Vivvo که یک اسکریپت کاملا تجاری می باشد قرار داده اید با توجه به اینکه مدتهاست بنده به همراه به همراه جمعی از دوستان در قالب شرکت آسمان آبی وب مشغول ترجمه و بهینه سازیه این سیستم برای ارائه رسمی آن به صورت کاملا فارسی و فروش لایسنس آن از طریق نمایندگی قانونی و ثبت شده،مشغول تلاش و فعالیت هستیم لطفا اسکریپت مربوط را از سایت حذف نمایید.بدیهی است طبق قوانین کپی رایت و رعایت حقوق مولفین ارائه این اسکریپت به صورت رایگان و نال شده تخلف بین المللی محسوب می گردد و موجب از بین رفتن زحمات کسانی می شود که تحت قوانین بین المللی فعالیت می کنند.قابل ذکر اینکه پیگیری های سایت اصلی جهت برخورد با متخلفین دقیقا مشابه تیم قدرتمند VB است و با سایت های متخلف از طریق سرور برخورد می گردد.امید است با همکاری شما گامی مثبت در جهت توسعه وب فارسی و قانون مند برداشته باشیم.بدیهی است در صورت عدم علاقه جنابعالی به رعایت حقوق دیگران مراتب از طریق سایت اصلی و ستاد مبارزه با جرائم اینترنتی پیگیری خواهد شد.
پیروز باشید.

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
با توجه به داشتن شاکی خصوصی در مورد این تاپیک ، تاپیک قفل شد.
اگر نویسنده تاپیک دلایلی برای این تاپیک دارن میتونن با مدیران کل تماس بگیرن و موضوع رو پیگیری کنند.

موفق باشید
مجید

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا