پروژه حفاظت از تصاویر بر روی وب

parsiteam

Member
سلام . سال جدید میلادی رو به همه دوستان تبریک میگم . راستش دارم روی پروژه ی حفاظت از داده های Client Side کار میکنم . چند مدت پیش روی حفاظت از کدهای جاوااسکریپ کار کردم وبه یک نتیجه 100% عملی رسیدم . به طوری که به هیچ عنوان دسترسی به جاوااسکریپت برای کاربر مقدور نبود .

حالا پروژه حفاظت از تصاویر تحت وب رو شروع کردم . به طوری که کاربر فقط قادر به مشاهده تصویر باشد و حتی نتواند آن را روی سیستم خود ذخیره کند . به یک جاهایی هم رسیدم . لذا از دوستان تقاضا دارم یک چکی بکنند ببینید آیا واقعا طرحم جواب گرفته یا نه ؟

آدرس این پروژه اینجاست :

کد:
http://www.iroweb.com/Image%20Protection/

هر جوری فکر میکنید سعی کنید تصاویر رو ذخیره کنید . من اینو روی تصاویر GIF و JPG و PNG تست کردم . البته جواب 100% رو هنوز نگرفتم . چون قراره شما دوستان کمکم کنید .حالا یک دیدی بزنید ببنید میتونید لینک تصاویر رو پیدا کنید یا آنها را روی سیستم خود ذخیره کنید .

منتظر شرکت شما دوست عزیز در این طرح هستم . ( یک دست صدا ندارد )

foranyone

Well-Known Member
دوست عزیز برای من که Not Found رو میاره !

شما راهی برای جلوگیری از ذخیره تصاویر ندارید ! و این کار غیر عملی و بی فایدست! چون از طریق print screen میشه از تصاویر عکس گرفت و ذخیرش کرد!

foranyone

Well-Known Member
دویت عزیز مایلم سایتی رو که برا حفاظت از کد های جاوا اسکریپت نتیجه 100% گرفتین ببینم البته اگه میشه!:d

amir01

Well-Known Member
خب جناب نوبخت. که شما داري روي اين پروژه کار ميکني و خودت نوشتيش درست؟
فقط نميدونم چرا يه نفر دو سال قبل تر يعني حدودا سال 2006 رو همين پروژه کار کرده و همينجوري به طور اتفاقي هم اسم فايلهاش با اسم فايلهاي پروژه شما يکيه و هم عکسهايي که شما براي دموي پروژت گذاشتي دقيقا همون عکسهاي اون بنده خدا با همون اسم هاس. و نميدونم چطور يه عکس گيف توي عکسهاي دموي شما بود که همينجوري اتفاقي توش نوشته بود php classes. و نميدونم چطور همينجوري اتفاقي حتي تعداد عکسهاي شما با تعداد عکسهايي که اين بنده خدا براي دموي سيستمش گذاشته دقيقا يکيه.
ما که شما رو قبول داريم ولي براي اطلاع گفتيم که بدونيد يه بنده خدايي هم قبلا اين کارو کرده. ولی ما چون به شما اعتماد داریم حرف شما رو سند قرار میدیم و میگیم که اون بنده خدا احتمالا از رو پروژه شما پروژه شو نوشته. منتها با دو سال اختلاف.

Omid PLUS

Member
خب جناب نوبخت. که شما داري روي اين پروژه کار ميکني و خودت نوشتيش درست؟
فقط نميدونم چرا يه نفر دو سال قبل تر يعني حدودا سال 2006 رو همين پروژه کار کرده و همينجوري به طور اتفاقي هم اسم فايلهاش با اسم فايلهاي پروژه شما يکيه و هم عکسهايي که شما براي دموي پروژت گذاشتي دقيقا همون عکسهاي اون بنده خدا با همون اسم هاس. و نميدونم چطور يه عکس گيف توي عکسهاي دموي شما بود که همينجوري اتفاقي توش نوشته بود php classes. و نميدونم چطور همينجوري اتفاقي حتي تعداد عکسهاي شما با تعداد عکسهايي که اين بنده خدا براي دموي سيستمش گذاشته دقيقا يکيه.
ما که شما رو قبول داريم ولي براي اطلاع گفتيم که بدونيد يه بنده خدايي هم قبلا اين کارو کرده. ولی ما چون به شما اعتماد داریم حرف شما رو سند قرار میدیم و میگیم که اون بنده خدا احتمالا از رو پروژه شما پروژه شو نوشته. منتها با دو سال اختلاف.
از اونجایی که اینجا ایرانه اینجور چیزا عادیه....
خیلی اتفاق میفته که خیلی چیزا شبیه هم در میاد!!!:wink:

کلاً از اونجایی که هیچوقت هیچ چیز 100% نیست (به خصوص تو بحث امنیت) یه برنامه نوشتم که فایلهای شما رو بگیره!!!:)
از این آدرس میتونی استفاده کنی:
http://www.karajservice.com/grab.php

البته بقیه صفحات رو هم میگیره، باید آدرس اون صفحه رو بهش بدی مثلاً:
http://www.karajservice.com/grab.php?thumb=2

اینو نوشتم که ثابت کنم روی هیچ چیز 100% مطمئن نباشید و هیچ وقت امنیت 100% نیست!!!:rose:

موفق و پیروز باشید

امید

ziXet

مدیر انجمن PHP/MYSQL
سلام . سال جدید میلادی رو به همه دوستان تبریک میگم . راستش دارم روی پروژه ی حفاظت از داده های client side کار میکنم . چند مدت پیش روی حفاظت از کدهای جاوااسکریپ کار کردم وبه یک نتیجه 100% عملی رسیدم . به طوری که به هیچ عنوان دسترسی به جاوااسکریپت برای کاربر مقدور نبود .

حالا پروژه حفاظت از تصاویر تحت وب رو شروع کردم . به طوری که کاربر فقط قادر به مشاهده تصویر باشد و حتی نتواند آن را روی سیستم خود ذخیره کند . به یک جاهایی هم رسیدم . لذا از دوستان تقاضا دارم یک چکی بکنند ببینید آیا واقعا طرحم جواب گرفته یا نه ؟

آدرس این پروژه اینجاست :

کد:
http://www.iroweb.com/image%20protection/

هر جوری فکر میکنید سعی کنید تصاویر رو ذخیره کنید . من اینو روی تصاویر gif و jpg و png تست کردم . البته جواب 100% رو هنوز نگرفتم . چون قراره شما دوستان کمکم کنید .حالا یک دیدی بزنید ببنید میتونید لینک تصاویر رو پیدا کنید یا آنها را روی سیستم خود ذخیره کنید .

منتظر شرکت شما دوست عزیز در این طرح هستم . ( یک دست صدا ندارد )
عزیزم دیگه از این کارا نکن!
راستی اون جاوااسکریپت پروتکتر رو هم بذار ببینیم!

foranyone

Well-Known Member
بابا بنده خدا رو کم ضایع کنید اشکالی نداره:wink:

خواهشا سورس این کد ها رو اینجا بذارین

هرچند که به نظر شخصی خودم امکان محافظت تصویر محاله:wink: اگه این کار امکان پذیر بود

گوگل بجا اینکه بنویسه ممکن است این عکس دارای کپی رایت باشد خودش جلوی ذخیره عکس رو می گرفت

هر چند که در مورد پروژه شما از طریق امکانان مرورگر نمیشه عکس ها رو ذخیره کرد

ولی از طریق print screen میشه اینکارو کرد و ذخیرش کرد!

تازه اگه یه روز روشی هم ابداع شه که نشه با اون دکمه هم ذخیرش کرد میشه از طریق نرم افزار های screen capture

این کار رو که که تعدادشون بیشماره ، در مورد حفاظت از کد های سمت کلاین هم از نظر من اینا ظاهر قضیه رو تشکیل میدن بهتره

فقط به فکر حفاظت از کدهای سمت سرور بود که قلب اصلی نرم افزار و موتور اون رو تشکیل میدن

اگه نیازی به محافظت از کدهای جاوا اسکریپت بود مطمئن باشید zend gaurd خودش همه ی اونا رو همراه کد های php کد می کرد
:lol:

ziXet

مدیر انجمن PHP/MYSQL
بابا بنده خدا رو کم ضایع کنید اشکالی نداره:wink:

خواهشا سورس این کد ها رو اینجا بذارین

هرچند که به نظر شخصی خودم امکان محافظت تصویر محاله:wink: اگه این کار امکان پذیر بود

گوگل بجا اینکه بنویسه ممکن است این عکس دارای کپی رایت باشد خودش جلوی ذخیره عکس رو می گرفت

هر چند که در مورد پروژه شما از طریق امکانان مرورگر نمیشه عکس ها رو ذخیره کرد

ولی از طریق print screen میشه اینکارو کرد و ذخیرش کرد!

تازه اگه یه روز روشی هم ابداع شه که نشه با اون دکمه هم ذخیرش کرد میشه از طریق نرم افزار های screen capture

این کار رو که که تعدادشون بیشماره ، در مورد حفاظت از کد های سمت کلاین هم از نظر من اینا ظاهر قضیه رو تشکیل میدن بهتره

فقط به فکر حفاظت از کدهای سمت سرور بود که قلب اصلی نرم افزار و موتور اون رو تشکیل میدن

اگه نیازی به محافظت از کدهای جاوا اسکریپت بود مطمئن باشید zend gaurd خودش همه ی اونا رو همراه کد های php کد می کرد
:lol:
اصلا امکانش نیست که بشه جاوااسکریپت رو کداشو مخفی کرد!

خیلی ها روش کار کردن ولی موفق نشدن!

میشه پیچیدش کرد ولی نمیشه کلا مخفی کرد

Omid PLUS

Member
دوستان روی حفاظت از اطلاعات ClientSide حتی 1% هم حساب نکنید...

همونطور که دیدین این برنامه رو با یه برنامه خیلی راحت دورش زدم....

مطمئن باشید که برای کد های JavaScript هم نمیتونید این کارو بکنید...

بهتون اطمینان میدم که هر چیز ClientSide رو میشه دور زد در نتیجه اصلاً روی حفاظت ClientSide حساب نکنید.....

amir01

Well-Known Member
اصلا Client Side اسمش روشه. یعنی بالاخره باید رو سیستم یوزر این کد یه بار اجرا و تفسیر بشه. پس مطمئنا رو سیستمش هست و میشه برش داشت. همین. الکی چرا خودتونو خسته میکنید.

foranyone

Well-Known Member
منم در مورد کد های جاوا اسکریپت با دوستان موافقم! حفاظت 100% امکان نداره! ولی شاید بشه پیچیده ترش کرد تا دزدیش یه

کوچولو مشکلتر شه!

parsiteam

Member
سلام . شرمنده این یکی دو روز امتحان میان ترم داشتم نتونستم بیام نت . هرچند آخر ترمه ولی این اساتید میان ترم میگرند . :D
میشه بپرسم من کجای مطلبم گفتم که خودم اینو نوشتم . گفتم اینو ببیند آیا 100% جواب میده یا نه . اگر متنم طوری بود که شما دوستان فکر کردید این کار خودمه واقعا عذر میخوام . همچین قصدی نداشتم . چون تازه میخواستم از همفکری شما ها هم استفاده کنم . به هر حال از امیر جان هم ممنون که این سوء تفاهم رو مطرح کرد . من سورس این اسکریپت رو براتون در ادرس زیر آپلود کردم . ببیند میشه یک کم ارتقاء دادش . درضمن یک نمونه از حفاظت جاوااسکریپت هم آماده کردم . یک کم روی اون هم کار کنیم . راستی من خیلی آدم کوچیکی توی برنامه نویسی هستم . هیچ ادعایی هم توی برنامه نویسی ندارم ولی اگر یک آدم کوچیک بتونه کاری بزرگتر از حد خودش انجام بده ارزش داره . نه یک برنامه نویسی حرفه ای برنامه ی حرفه ای بنویسه . و همیشه به این اصل معتقدم که : عمل*ادعا = عددثابت

سورس حفاظت تصاویر :

کد:
http://www.iroweb.com/Image Protection/Image Protection.zip

لینک حفاظت از جاوااسکریپت ( البته اگر بشه اسمش رو گذاشت حفاظت . چون با این حرفای منطقی دوستان بعید میدونم . بازم یک چک دستتون رو میبوسه . ممنون ) :

کد:
http://www.iroweb.com/Javascript%20Protector/

راستی امید جان میشه روش کارت رو برامون توضیح بدی ؟!؟!؟

amir01

Well-Known Member
سلام . سال جدید میلادی رو به همه دوستان تبریک میگم . راستش دارم روی پروژه ی حفاظت از داده های client side کار میکنم . چند مدت پیش روی حفاظت از کدهای جاوااسکریپ کار کردم وبه یک نتیجه 100% عملی رسیدم . به طوری که به هیچ عنوان دسترسی به جاوااسکریپت برای کاربر مقدور نبود .

جناب نوبخت! ماس مالی هم که خوب بلدی.
میشه بگی از این متنت بغیر از اینکه شما داری این پروژه رو مینویسه چه چیز دیگه ای برداشت میشه؟ اگه پروژه ناقص بود یه چیزی. پروژه کامل نوشته شده قبلا. بعد شما میگی که منظورم این نبود که خودم نوشتم! پس منظورتون چی بود از این متن؟ من جاییش ندیدم که نوشته باشید این پروژه رو یکی قبلا نوشته براتون میذارم که استفاده کنید. :-?

- در مورد این پروژه حفاظت از جاوا اسکریپت هم باید بگم که این آدرسی که دادید من تونستم کد جاوا اسکریپتش رو در بیارم :
کد:
function Salam () {
alert ('khodahafez');
}

آخرین ویرایش:

reza699

Active Member
HTML:
<head>
<script src="js.php" type="text/javascript">
function Salam () {
 alert ('salam');

}
</script>
<script>
Salam ()
</script>
</head>

ا اینا چی بود ؟؟؟؟؟ :-?

zoghal

Active Member
با فایر باگ جیک ثانیه لو رفت
شما فقط اسم فایل جاواتون رو از js به php تغییر داده بودید

این یعنی پروژه حفاظت جاوا اسکریپت؟

parsiteam

Member
جناب نوبخت! ماس مالی هم که خوب بلدی.
میشه بگی از این متنت بغیر از اینکه شما داری این پروژه رو مینویسه چه چیز دیگه ای برداشت میشه؟ اگه پروژه ناقص بود یه چیزی. پروژه کامل نوشته شده قبلا. بعد شما میگی که منظورم این نبود که خودم نوشتم! پس منظورتون چی بود از این متن؟ من جاییش ندیدم که نوشته باشید این پروژه رو یکی قبلا نوشته براتون میذارم که استفاده کنید. :-?

- در مورد این پروژه حفاظت از جاوا اسکریپت هم باید بگم که این آدرسی که دادید من تونستم کد جاوا اسکریپتش رو در بیارم :
کد:
function Salam () {
alert ('khodahafez');
}
امیر جان اولا که اگر من میخواستم این کارو بکنم مطمئن باش اینقدر تابلو نمیزاشتمش روی نت . بعدشن من که از این سوء تفاهم رو رفع کردم . حالا هر چی دوست داری فکر کن . درضمن اگر دقت کنی :

کد:
function Salam () {
alert ('khodahafez');
}
اینی که نوشته باید دستور خداحافظ رو پیام بده نه سلام . پس دقت کن .

درضمن این دوست عزیز دیگه هم آقا رضا اینو نوشته بودن :

کد:
<head>
<script src="js.php" type="text/javascript">
function Salam () {
 alert ('salam');

}
</script>
<script>
Salam ()
</script>
</head>

که باید عرض کنم این کد جاوای من نبود . من علاوه بر دستور alert یک چیزای دیگه هم نوشتم که اگر کسی واقعا سورس رو پیدا کرد معلوم بشه .

بازم تلاش کنیم تا به یک جایی برسیم .

parsiteam

Member
راستی با فایرباگ هم چک کردم . ولی چیزی بهم نوشن ندارد . اگر میشه روش کارشو بگید . تا جایی که من میدونم یک افزونه برای فایرفاکسه که گرفتمش ولی جوابگو نبود .

جدیدترین ارسال ها

بالا