پروژه حفاظت از تصاویر بر روی وب

Webber

Well-Known Member
سلام
فقط به دوست عزیز amir01 پیشنهاد می کنم مسائل این سبکی رو در پیام خ اعلام کنند تا خدای نکرده با اعتبار دیگران بازی نشه.
به عنوان یه خواهش دوستانه:wink:

موفق باشید

parsiteam

Member
شاه کلید عزیز ممنون . حالا فهمیدم 1% هم حساب کردن روی امنیت کلاینت بیخوده . اصلا نباید روش حساب کرد :D

فقط یک چیزی . شما چطوری اینو پیدا کردی ؟:d

webber عزیز میدونی موضوع چیه ؟ بعضی آدما برای رسیدن به افرادی که در بالای نردبون هستن سعی و تلاش میکنن تا بهشون برسون . بعضی ها بجای این کار سعی میکنن که افراد بالا رو بیارن پایین پیش خودشون . نمیخوام بگم امیر جان چنین قصدی داشته . ولی خب سوء تفاهمی بود که رفع شد . درضمن شما یک نگاهی به سایت شخصیم بندازی ( بخش نمونه کار ها ) متوجه میشی که نیازی به از بین بردن اعتبار نیست . مثلا شما صد هم که نگی ماشین بنز بده , ولی همه میگن خوبه . موضوع اینجوریاست داداش !!!!!!! بابت لطفت هم ممنون .

ziXet

مدیر انجمن PHP/MYSQL
شاه کلید عزیز ممنون . حالا فهمیدم 1% هم حساب کردن روی امنیت کلاینت بیخوده . اصلا نباید روش حساب کرد :D

فقط یک چیزی . شما چطوری اینو پیدا کردی ؟:d

webber عزیز میدونی موضوع چیه ؟ بعضی آدما برای رسیدن به افرادی که در بالای نردبون هستن سعی و تلاش میکنن تا بهشون برسون . بعضی ها بجای این کار سعی میکنن که افراد بالا رو بیارن پایین پیش خودشون . نمیخوام بگم امیر جان چنین قصدی داشته . ولی خب سوء تفاهمی بود که رفع شد . درضمن شما یک نگاهی به سایت شخصیم بندازی ( بخش نمونه کار ها ) متوجه میشی که نیازی به از بین بردن اعتبار نیست . مثلا شما صد هم که نگی ماشین بنز بده , ولی همه میگن خوبه . موضوع اینجوریاست داداش !!!!!!! بابت لطفت هم ممنون .
خیلی راحت!

همون صفحه اصلی رو باز کن و save page as کن! :دی

parsiteam

Member
وای خدای من . خیلی عالی بود . خودم تست کردم جواب داد . :d

حالا فهمیدم امنیت روی کلاینت حتی منفی هم هست . :d

ممنون شاه کلید عزیز .

amir01

Well-Known Member
:lol:
بله نیازی به از بین بردن اعتبار نیست. چون چیزی که نیست رو نمیشه از بین برد!
ماشاا... نمونه کارهاتونم که خیلی پرباره. منظورتون از نمونه کار همین چهارتا دونه ایه که دو تاش فقط وجود خارجی داره و یکیش هم اسکریپت آمادس و یکیش هم وبلاگ؟... اوکی!
-----------
webber عزیز. من حرفی ندارم. خودم هم مخالف خراب کردن افراد هستم. نمیدونم از کی تو مجید آنلاین هستید. ولی میتونی پست های منو ببینی. این اولین پستمه که از کشی شکایت کردم. اینم به خاطر اینکه دفعه اول ایشون نیست. چند بار هم به خودش گفتم. ولی...
بازم از توجه شما ممنونم.
یاحق...

foranyone

Well-Known Member
amir01 بهتره ادامه ندین :wink: حتی اگه کار خودشون هم نباشه کدی که گذاشته بودن جالب بود:wink:

parsiteam

Member
من اگر میدونستم امیر اینقدر کینه داره از من مطمئنم توی پست اولم تاکید میکردم که : "آقا امیر توجه کن که این پروژه آماده است "
من اگر میخواستم بنام خودم تمومش کنم مطمئنا هم لوگوی phpclasses رو عوض میکردم و هم اسم فایل ها و ..... . پس بدون چنین قصدی نداشتم . در مورد کارهام هم جور دوست داری فکر کن . برام مهم نیست. من کار خودمو میکنم . آدم حاشیه ای هم نیستم .

از نظر من بحث تاپیک به نتیجه رسید . از شرکت تمام دوستان من جمله امیرجان هم ممنون .

Dark-M4N

Member
amir01 بهتره ادامه ندین :wink: حتی اگه کار خودشون هم نباشه کدی که گذاشته بودن جالب بود:wink:
دوست من شما بهتره به جای اینکه به کار امیر و ساسان گیر بدی که چیکار میکنن به محتوای اصلی تاپیک( پروژه حفاظت از تصاویر بر روی وب) بپردازی،اگه شما یه پست بدی مطمئن باش دوباره پست داده میشه آخر سرم تاپیک قفل میشه

موفق باشید

foranyone

Well-Known Member
دوست من شما بهتره به جای اینکه به کار امیر و ساسان گیر بدی که چیکار میکنن به محتوای اصلی تاپیک( پروژه حفاظت از تصاویر بر روی وب) بپردازی،اگه شما یه پست بدی مطمئن باش دوباره پست داده میشه آخر سرم تاپیک قفل میشه

همچنین!

Omid PLUS

Member
دوستان خواهش میکنم از بحث اصلی خارج نشیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ببخشین که دیر جواب میدم چند روزی نبودم.

آقای نوبخت عزیز در جواب سوالتون که پرسیده بودین چطوری اون عکس ها رو در آوردم، باید بگم که خیلی راحت به همون روشی که Browser عکس ها رو لود میکنه، به همون روش هم اون برنامه فایلها رو باز میکنه.

برای حفاظت از JavaScript هم تا چند روز دیگه سایت http://ir-book.ir رو نگاه کنین، سایت بخش عمدش JavaScript هست ولی خب یه خرده پیچوندمش که نشه راحت دیدیش:)

البته دقیقاً به همون روشی که عکسهای آقای نوبخت رو شد باز کنیم، به همون روش هم میشه به سورس این فایلها دسترسی پیدا کرد.

احتمالاً سایت واسه 2شنبه کامل بشه:rose: ببینین نظرتون رو بگین....

parsiteam

Member
mihannic هم خوب پیچونده . میشه اساس کارتونو توضیح بدین امید جان ؟

جدیدترین ارسال ها

بالا