پاورقيهاي عمو xnux

saman_sweden

Active Member
اين نوشتـــــــــــــــه ها از خود سايت عموxnux است
http://www.x-character.com/start.html
علت ننوشتن وبلاگ
چند روزی بود که حوصله نوشتن وبلاگ را نداشتم ..؟
خيلی تو خودم بودم و هستم . علتش شايد بر ميگرده به اينکه
نتونستم توی کنکور قبول بشم . منتظر بودم ببينم چی ميشه؟
ميخواستم اگه جواب منفی در اومد کاری که يه آدم عاقل نميکنه
را انجام بدم . ميخواستم برای يک بار هم که شده در عمرا يه
بی عقلی کامل کنم ... البته اين کار برای من بی عقلی نيست
چونکه سالها براش نقشه کشيدم ولی منتظر يه فرصت بودم ؟!
ولی فکر کنم موقعشه ؟
به قول شاعر :
دور بايد شد از اين خاک غريب که در آن هيچ کسی نيست که
قهرمانان را بيدار کند. واقعا هم همينطوره ؟
شايد ديگه نتوستم بنويسم و شايد هم تونستم ...
نمی دونم . ميخوام دل را بزنم به دريا ... بعضی مواقع نيازه
که آدم ديوونه بشه ... يا به عبارتی يه دیوونگی بزرگ بکنه ؟
شايد برای من الان موقعشه ...
پس ...
چشمها را بايد بست ... جور ديگر بايد ديد

saman_sweden

Active Member
آفرين پسر خوب
متاسفانه ايران مركز مدرك و مدرك سازي است همه ميخواهند پسرشون دكتر بشود همونطور پدر و مادر من بمن مي گفتند پسرم دكتر شو من اگر از همون اول دنيال يه حرفه خوب مي رفتم بهتر از ايني است كه الان مردبگير يه اداره هستم بعد از 21 سال تحصيل (البته از كلاس اول) 8ام گرو 9ام است فردا اگر سركارخاضر نباشم احاره نونه عقب ميافته وام هاي بانگي اذيت ويكنه ووو اما اگر اين درس را نخونده بودم ويه مغازه داشتم الان خونه شخصي داشتم ماشين آخرين سيستم داشتم ووو
ياد يكي از نوشته هاي عموxnux افتادم كه نوشته بود علم بهتر است يا ثروت
بنظر من اگر ثروت باشد ميشود علم را خريد اما با علم خالي نميشه ثروت درست كرد

سلام اول بگين ببينم منظورتون از آفرين پسر خوب چي بود منظورتون اين نبود كه "ديونگي كن كار خوبيه" ؟ آره يا نه؟
بعدش هم بي زحمت موقع تايپ دقت كنيد كه كلمات رو اشتباه ننويسيد چون خواندنش سخت ميشه .
و آقا سامان سعي كنيد ناشكري نكنيد و به اين بينديشيد كه وضع شما بهتر از خيلي هاي ديگه هستش پس بي خيال و بگو خداجون شكرت

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

راستش من نميدونم منظور XnuX چي بوده...
اما در هر صورت با حرف سامان موافقم كه مدرك پشيزي ارزش نداره و واقعا پول و ثروت مهمتره..
چرا؟!
يك نمونه اش دانشگاه آزاد ... است كه همونطور از جوناي مردوم پول ميگيره و مدرك پولي ميده..
امروز صبح رفتم دانشگاه واسه انتخاب واحد چند تا از بچه ها ترم آخرشون بود و فقط 6 واحد برداشته بودند شهريشون شده بود 110 هزار تومن!!!! خيلي حرفه واسه 6 واحد آدم 110 هزار تومن پول بده..خب حالا اگر كسي پول نداشته باشه چي كار كنه؟! بايد درس نخونه؟! نبايد علم ياد بگيره؟! پس بايد ثروت باشه كه آدم بشه رفت دنبال علم

مجيد

xnux

Member
واي من چقدر مهم شدم

دوستان
بعضي از حرفهايي كه من ميزنم
در عين شوخي بودن ، مطالب مهمي توش نهفتست

نميخوام بگم حرفهاي من مهمه يا خيلي با ارزشه
ولي ميتونم بگم براي خودم خيلي مهمه ...

اولا خوشحال شدم كه بازم يه عده اي وبلاگ منو ميخونند
با اينكه خيلي چرت و پرت توش ميگم ...

بعضي ها ( اكثرا ) فكر ميكنند تموم چيزهايي كه من توي
اين وبلاگ مينويسم همش چرت و پرت و يا يه سري يادداشت
هست كه من ارز روي بيكاري مينويسم . ولي نه

همون اولش من گفتم
گفتم يه هدفي دارم از اين كار
گفتم كه نميتونم هدفم را خيلي رك بگم
گفتم كه بايد خواننده عاقل باشه
گفتم و بازم ميگم

اما
اينا همش برداشت منه از زندگي خودم
از حرفهاي ديگرون
از حرفهاي دلم
از حرفهايي كه با ... ميزنم

شايد
بهتره يكم با تعقل بيشتر اين مطالب را بخونيد
فقط براي خنده نيست
يكم بهتر فكر كنيد ميبينيد يه چيزي توشه
ولي

ميگند
خواننده بايد عاقل باشه
يكي ميخونه و ميخنده ( كه خدا را شكر حداقل يكي را خندوندم)
يكي هم ميخونه و برداشتي روش ميكنه ( كه بازم خدا را شكر
باعث شد يكي يكم هم به حرفهاي من فكر كنه )

بابا درسته كه من همش شوخم
همش بيمزه بازي در ميارم
بابا چيكار كنم
آدم مشنگي هستم
مگه بده
الكي خوشم

اگه بدت مياد ديگه نيا بوخون
اصلا بيا بزن تو گوشم
آخ
8O

ولي ميتونم بگم خوشم اومد
از برداشت آقا سامان
دقيقا فكر ميكردم همه افراد اين فكر را بكنند
ولي همش اين نيست

بازم ميگم
بايد دور شد از اين خاك غريب
كه در آن هيچ كس نيست كه قهرمانان را بيدار كند
:wink: :wink: :wink: :wink:

saman_sweden

Active Member
Majid گفت:
سلام

راستش من نميدونم منظور XnuX چي بوده...
اما در هر صورت با حرف سامان موافقم كه مدرك پشيزي ارزش نداره و واقعا پول و ثروت مهمتره..
چرا؟!
يك نمونه اش دانشگاه آزاد ... است كه همونطور از جوناي مردوم پول ميگيره و مدرك پولي ميده..
امروز صبح رفتم دانشگاه واسه انتخاب واحد چند تا از بچه ها ترم آخرشون بود و فقط 6 واحد برداشته بودند شهريشون شده بود 110 هزار تومن!!!! خيلي حرفه واسه 6 واحد آدم 110 هزار تومن پول بده..خب حالا اگر كسي پول نداشته باشه چي كار كنه؟! بايد درس نخونه؟! نبايد علم ياد بگيره؟! پس بايد ثروت باشه كه آدم بشه رفت دنبال علم

مجيد
آقاي paniz_coffeenet سلام
من به دوستمون عموxnux خيلي ارادت دارم و بي مبالغه بگويم همه بچه ها را دوست دارم اما اين عمو را بيشتر از سايرين دوستش دارم ميدونيد چرا
براي اينكه اگر ايشون نبودند اين سايت يه سا يت خاموش و سكون بود آخه فقط رد وبدل كردن اطلاعات كافي نيست كلا نشاط و شادي حاكم در اين سايت از عموxnux است شايد كمتر كسي به اين مسله توجه كند توي دنيا اون شركتهايي پيشرفت كرده اند فرهنك و دانش را باهم تلفيق داده اند و اين كاري كه عموxnux تو اين سايت پيش ميبره
در مورد حرف آقا مجيد
من واقعا تاسف ميخورم در كشورهاي پيشرفته مراحل دانش تا سطح دكترا و بالاتر رايگان است اما در ايران عزيزمان كه منابع عظيم نفت و گاز داريم و مي بايست كسب علم و دانش رايگان مي بود متاسفانه مي بينيم كه پولهاي هنگفتي دراين ميان ردو بدل ميشود و براي همين است دانش پژوهان ما بعد از كسب مدرك يه كشور خارجي را انتخاب ميكنند (يعني فرار مغزها ) آنوفت اين بيچارگان حوزه نشين هنوز در معماي 17 تا شكيات نماز مانده ا ند (البته بحث 30A30 ممنوع)
در مورد تحصيل درآمريكا را كه مي گن از همه جاهاي دنيا بدتره من 6 ماه (يه ترم) تو دانشگاه westwood لوس آنجلس بودم براي مردم خودشون واقعا بهترين موقعيت تحصيل را فراهم ميكند

جدیدترین ارسال ها

بالا