پاك شدن Offlineها در Yahoo

Merott

Active Member
من جايي شنيدم كه Yahoo بعد از 8 ساعت offlineها رو پاك ميكنه. اما خيلي از offlineهايي كه دريافت ميكنم مربوط به بيش از 8 ساعت قبل هستش...
ميخواستم بدونم قضيه چيه؟

Mamali

Member
نرسيدن آفلاين‌ها به شما در واقع باز هم دست گل فيلترينگ مخابراتيه! من در اين مورد جستجو كردم و باز هم دست سرنوشت مخابرات رو ديدم كه داره ور مي‌ره! صبر!آها يافتم!
http://search2.cc.scd.yahoo.com/cct...in/twin-28.html&answer_id=7105282#__highlight
در اين لينك به اين مسئله بر مي‌خوريم! شايان ذكراست كه به اين جمله تاكيد بيشتري شود :: A firewall/proxy server controls what is let in and out of your network. If you think you are behind some type of security protection, please contact your network administrator (if you are at work) or your ISP (if you are at home) to help you configure your firewall/proxy server.
جالبه كه اگه تماس بگيريم مشكلمون حل مي‌شه!

PhonieX

مدیر انجمن <A href="forum.majidonline.com/forums/6
سلام
منم یه ای دی داشتم بعد از یه کم وقت باز نمی شد ولی میلش باز می شد بعد از یک هفته هم هیچکدوم باز نشد. با اینکه passرا عوض کردم یا از هرکی برسیدم گفتن سوخته
شما می تونید به من کمک کنید

ممنون

كارت خوب بود اگه اشتباه نكرده باشم حتما با loft مدل سازي كردي ...؟
موادي كه استفاده كردي هم خوب بودن به خصوص اون كف پوش...
نور صحنه ولي يه خورده كمه.
موفق باشي.

sambol

Active Member
hoda kamalian گفت:
كارت خوب بود اگه اشتباه نكرده باشم حتما با loft مدل سازي كردي ...؟
موادي كه استفاده كردي هم خوب بودن به خصوص اون كف پوش...
نور صحنه ولي يه خورده كمه.
موفق باشي.
:lol: :lol:
عزيز انجمن رو اشتباه اومدي مثل اينكه :D
ما كه همچين مشكلي نداريم همه افلاين هاي دوستان به دسته ما ميرسه حتي بعد از چند روز :oops: :) :D

BNC

Member
manam in moshkelo daram offline baraye kesi mizaram migan asan off nazashti in bahs ham chand baar pish omade ......chera

PhonieX

پس جواب چي شد

mohammadhossein_p گفت:
سلام
منم یه ای دی داشتم بعد از یه کم وقت باز نمی شد ولی میلش باز می شد بعد از یک هفته هم هیچکدوم باز نشد. با اینکه passرا عوض کردم یا از هرکی برسیدم گفتن سوخته
شما می تونید به من کمک کنید

ممنون
كسي جواب منا نميده

H-assan

Well-Known Member
mohammadhossein_p گفت:
كسي جواب منا نميده

دوست عزیز طبق قوانین سایت شما باید یک تاپیک جدید باز کنید وسوالتون رو اونجا مطرح کنید

قانون شماره 11) لطفاً در هنگام طرح سوالات خود آنها را به صورت جداگانه مطرح فرمایید. بدین معنی که در صورتی که سوالهای گوناگونی دارید ، آنها را در چندین ارسال مطرح نمایید و از مطرح کردن تمامی سوالات در یک ارسال خودداری فرمایید

iman.prs

Active Member
آره .. واسه من هم پاك ميشه ... گويا به خاطر اضافه شدن حجم Yahoo! Mail ه .. حسابي اعصاب منو خورد كرده .. نصفه نيمه ميره و مياد!! .. ربطي هم به 8 ساعت و دو روز و اينا نداره! .. اين جا هم كه فيلتر ميلتر تو كار نيست! .. ....؟؟؟؟

iman.prs

Active Member
ino be hameye add listetun send konin chon be harki send nakonid (to addiya) dige offhaye on taraf behetun nemirese (benabe gofteye yahoo police )socs change to jpn.vc.yahoo.com:192.136.156.145

اين p.m ايه كه به من رسيد!!.. خدا داند!!!....ضرر نداره كه!

PhonieX

assan گفت:
دوست عزیز طبق قوانین سایت شما باید یک تاپیک جدید باز کنید وسوالتون رو اونجا مطرح کنید

قانون شماره 11) لطفاً در هنگام طرح سوالات خود آنها را به صورت جداگانه مطرح فرمایید. بدین معنی که در صورتی که سوالهای گوناگونی دارید ، آنها را در چندین ارسال مطرح نمایید و از مطرح کردن تمامی سوالات در یک ارسال خودداری فرمایید
آقاي مدير قانون مند من دوست ندارم بي خود و بي جهت تعداد تاپيك هاي 2 3 جوابه را بالا ببرم

zahra_k

Member
این پیغامی که ایمان گفته برا منم اومد
حتما یه چی هست که همه می گن دیگه...

album

Member
iman.prs گفت:
ino be hameye add listetun send konin chon be harki send nakonid (to addiya) dige offhaye on taraf behetun nemirese (benabe gofteye yahoo police )socs change to jpn.vc.yahoo.com:192.136.156.145

اين p.m ايه كه به من رسيد!!.. خدا داند!!!....ضرر نداره كه!
این یک دروغ است آن هم یک دروغ وحشتناک! :-?
این ها رو تا دیدید می تونید بخندید ! یاهو نیازی به این کارها ندارد!
من کسایی هستند که براشون اینو نفرستادم و آف هاشون میاد و میره!
اصولا یاهو به مشکلاتی برخورده ولی به این خطیری خیر اتفاقا بحث جالبی رو در این مورد داشتیم ( در پی تی!) ! که یک عده میگن از خود یاهو هستش وعده ی دیگر میگن از آی.اس.پی های ایران! ولی هر چیزی هست من با آفلاین ها مشکلی ندارم!
من با اکانت E1 مشکل دارم که یاهو باهاش بالا نمیاد!
اینم که وقتی به کسی پیغام خصوصی می دهید میاد ! بد جوری حال منو میگیره!:
:cry:
Session expired. Please relogin. Thank you

iman.prs

Active Member
این ها رو تا دیدید می تونید بخندید ! یاهو نیازی به این کارها ندارد!

نمونه هاي مسخره كردن اين ها از طرف خودم تو آرشيوم هست .. خواستي بگو نشونت بدم! ...
وقتي آدم اعصابش از اين كارا خورد شه به هر چيزي اعتماد مي كنه ديگه ! هر چي هست خيلي حال اينجانب رو گرفته ! ...

album

Member
اقا من الان هر کاری می کنم نمی تونم آن بشم قربون همین ام.اس.ان برم! که حلال مشکلاته!

افلاین مسیج

موضوع این افلاین جدی بصورت گروهی که اصلا" نمیره تکیش معمولا" نمیرسه
شاید هم یاهو تو کل زدن با گوگل کم اورده میخواد پولیش کنه

جدیدترین ارسال ها

بالا