پاك شدن Offlineها در Yahoo

iman.prs

Active Member
ياهو مسنجر : ديوانه

اينم زده به سرش بد تر از من .. روند كار هر بار به اين صورته : ..
اولش عادي و مثل انسان Log In مي كنه .. و هيچ آفلايني موجود نيست (عجيبا قريبا!) ..
بعد از مدتي (!) .. يهو به اصطلاح DC مي شه و وقتي كه دوباره Log In مي كنه .. آفلاين هاي قبل از لاگ اين اول رو نشون مي ده! ...

براي شفاي ياهو مسنجر دعا كنيد شما هم ...

FashisT

Active Member
mohammadhossein_p گفت:
آقاي مدير قانون مند من دوست ندارم بي خود و بي جهت تعداد تاپيك هاي 2 3 جوابه را بالا ببرم
محمد عزيز فكر كنم اينجوري موضوع تاپيك رو به بيراه ميبريد پس فكر كنم اين مهتر باشه تا اينكه تاپيك چند جوابه زياد باشه...
پس لطفا به قوانين احترام بزار..
ممنون
فعلا
13.gif

darkspell

New Member
در مورد نرسيدن offline ها بنظر ميرسه شرکت ياهو يک سری تغييراتی در سروراش انجام داده..احتمالاً ياهو محدوديت های برای offline ها گذاشته مثل sms که محدوديت کارکتر داره !!..معمولاً اگه offlineha طولانی باشه ..يا اصلاً نميرسه يا کامل نميرسه..بهرحال فقط يه احتمال هستش !!
من با شرکت ياهو تماس ميگيرم و جريان رو ازشون می پرسم....در اين تاپيک به اطلاع دوستان ميرسونم.
creator.gif

ellisa

Member
سلام
دوستان منم این مشکلو دارم خیلی از آفا به دستم نمی رسه آناییم که می رسه عجیب غریب چون مثلا من وصل می شم به یاهو و هیچ آفی ندارم اما چند ساعت بعد که وصل می شم آفی رو می بینم که مربوط به چند ساعت قبل از اتصال اولم به یاهوست.حالا راه حل چیه؟
راستی نکنه یاهوم می خواد مثل مایکروسافت محدودیتهایی رو واسه کشورهای جهان سوم مثل ما اعمال کنه مثلا پولیش کنه.

راستی قضیه ای این پیغامی که ایمان گفته چیه؟واسه من یه همچین چیزی نیومده....

ممنون

Ellisa

iman.prs

Active Member
بي خيال ! ..

فعلا بريد(Yahoo! Messenger 7 (Beta رو بگيريد ... فكر كنم تو اون اين مشكل نباشه ؟! ...

جدیدترین ارسال ها

بالا