ٌصدور MasterCard , Visa Card برای ایرانیان

elichatter

New Member
گروه تحقیق و توسعه فناوری اقدام به صدور کارت های VISA , MasterCard نموده است . کارت های اعتباری در دونوع واقعی و مجازی بنا به درخواست شما صادر می گردد و در هر دو حالت می توانید با مراجعه به هر سایت اینترنتی و فروشگاه آنلاین که کارت VISA و یا MasterCard را می پذیرد کالای مورد نظر خود را با آرامش خاطر خریداری و یا خدمات مورد نظر خود را دریافت نمایید .
کارت های اعتباری که توسط TDR صادر می گردد از نوع پیش پرداخته ( Prepaid ) می باشند عملکرد آنها دقیقاً مانند سایر کارت های اعتباری است . تنها تفاوت در اینست که شما می بایست قبل از اقدام به خرید ، کارت خود را شارژ نمایید . بنابر این شما می توانید به میزانی که کارت خود را شارژ نموده اید اقدام به خرید نمایید .

کارت اعتباری مجازی
کارت اعتباری مجازی در دو نوع VISA و MasterCard و بنام شخص متقاضی صادر می گردد و در سایت های اینترنتی و فروشگاههای آنلاین قابل استفاده می باشد و نیز در خرید هایی که بوسیله تلفن و یا FAX صورت می گیرد می توان از آن استفاده کرد . در این حالت شما یک کارت پلاستیکی دریافت نخواهید کرد . ما به شما یک شماره 16 رقمی ( Card Number ) یک کد CVV و یک تاریخ انقضاء (Expire Date ) خواهیم داد که شما با ورود این اطلاعات در هر سایت اینترنتی می توانید کالای مورد نظر خود را خریداری و یا از خدمات آن بهره مند شوید .

هزینه اولیه صدور کارت اعتباری مجازی 39000 تومان می باشد . این مبلغ یکبار و فقط برای صدور کارت اعتباری پرداخت می شود . باشد و زمان مورد نیاز برای صدور هر کارت 3 تا 7 روز کاری می باشد .کارت اعتباری واقعی در دو نوع VISA و MasterCard و بنام شخص متقاضی صادر می گردد . شما با دریافت کارت اعتباری واقعی که یک کارت پلاستیکی میباشد علاوه بر خرید از سایت های اینترنتی و فروشگاههای آنلاین در سفرهای خارجی نیز می توانید مانند سایر کارت های اعتباری از آن استفاده نمایید اشخاصی كه در سفرهای خارجی كارتهای اعتباری واقعی همراه داشته باشند از مزایای زیر برخوردار خواهندشد

هزینه اولیه صدور کارت اعتباری واقعی 189000 تومان می باشد . این مبلغ یکبار و فقط برای صدور کارت اعتباری پرداخت می شود . زمان مورد نیاز برای صدور هر کارت 3 تا 5 هفته می باشد .
برای دریافت اطلاعات بیشتر به نشانی HTTP://WWW.TDR.IR مراجعه نمایید
 
آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا