يه آدم با مرام واسه هاست ...

swi

Member
آقا خود موحي كجاست
موحي جان اينا راست ميگن ؟ من كه باورم نميشه

Mohi

Member
hba گفت:
منم كمك كردم
چون با اين قيمت هاي كم ابرو ريزي دنبال مجاني بگردند

دستتون درد نكنه ديگه ... ولي اين كجاش كمه ؟

من اين سرويسا رو مي دم :

500 مگابايت 40 هزار تومن ... ولي الان وضعيت من طوري نيس كه بتونم پول جور كنم

~~~~~~~~~~~~~~~~

در ضمن من سرطان خون دارم ...

امضام هم ماله اينه ...

Mohi

Member
در ضمن من اصلا ناراحت نيستم خيلي هم خوشحالم چون خيلي كيف داره آدم بدونه كي ميميره ...

Mohi

Member
در ضمن من فقط مي خ.ام اين سايتو راه بندازم كه يه به يكي از آرزوهام برسم ... قصدمم اينه كه واسه سايت چند تا مدير بذارم كه ايشالا بعد از من سايت رو بگردونن ... با اين وضعيت فكر نمي كنم خودم بتونم خوب روش كار كنم ...

rahincom

Member
hba گفت:
من اين هاست ها را با اين قيمت ها ميدم مي خواهيد بگيد
20 مگ = 18000تومان و 200 مگ ترانسفر
50 مگ = 35000تومان و 500 مگ ترانسفر
100مگ= 65000تومان و 2000مگ ترانسفر
250 مگ= 75000تومان و 5000 مگ ترانسفر
1 گيگ = 120000 تومان و 20 گيگ ترانسفر

تمامي امكانات رو دارد با كنترل پنلي بسيار قوي

ميگم شما كه اين همه Transfer ميدين :arrow: ضرر نمي كنين ؟

محي جان دنيا يه آبرو ژر از فاضلاب براي رسيدن به خدا همچين جايه با حالي هم نيست .
فقط مي تونم برات دعا كنم كه صبر داشته باشي

صبر از نشانه هاي يقين به لطف خداست

منم سر حرفم هستم نه بخاطر اين بحثا كس ديگه اي هم فضا مي خواد چاكرم

برادر كوچكت مهدي

kiyanosh

Member
Mohi گفت:
كيانوش ؟

كيه ؟ يه آمار ازش بده ...

راستي ...

آها يادم اومد ... اون كه زياد نمي تونست كاري كنه ...

سلام اميد وارم خوب باشي
من مشكلي نيست گفتم تماس بگير
تو چت هم سرم شلوغ بود ولي گفتمت بهت مي خواهي مدير سايت هاي ما بشي يا مستقل
اگه مستقل باشي كه هيچي. ولي اگه مدير سايت ما باشي ما بيننده زير 18 سال را مي فرستيم اونجا

گفتي شماره بدم دادم
فعلا dns را بنداز رو سرور تاپ ایران
من آی دی فعالم top_iran است موبایلم را دادم
تو پی ام نمی تونم زیاد صحبت کنم

اگه دومین نداری بگو بهت قرض میدم

ضمنا ببخشین من 2 هفته دارم انتقال می شم از مشهد به تهران
و خیلی در گیرم

کم سر مزنم

برای بیماریت من چندین نفری میشناسم که دکتر ها اشتباه تشخیص دادن و مطمئنم حلوای منو می خورن. برات بهبود آرزو می کنم
شماره موبایلم را برات پی ام می دم

Mohi Design

Member
kiyanosh گفت:
Mohi گفت:
كيانوش ؟

كيه ؟ يه آمار ازش بده ...

راستي ...

آها يادم اومد ... اون كه زياد نمي تونست كاري كنه ...

سلام اميد وارم خوب باشي
من مشكلي نيست گفتم تماس بگير
تو چت هم سرم شلوغ بود ولي گفتمت بهت مي خواهي مدير سايت هاي ما بشي يا مستقل
اگه مستقل باشي كه هيچي. ولي اگه مدير سايت ما باشي ما بيننده زير 18 سال را مي فرستيم اونجا

گفتي شماره بدم دادم
فعلا dns را بنداز رو سرور تاپ ایران
من آی دی فعالم top_iran است موبایلم را دادم
تو پی ام نمی تونم زیاد صحبت کنم

اگه دومین نداری بگو بهت قرض میدم

ضمنا ببخشین من 2 هفته دارم انتقال می شم از مشهد به تهران
و خیلی در گیرم

کم سر مزنم

برای بیماریت من چندین نفری میشناسم که دکتر ها اشتباه تشخیص دادن و مطمئنم حلوای منو می خورن. برات بهبود آرزو می کنم
شماره موبایلم را برات پی ام می دم
مرسي عزيزم ... ولي جور شد ديگه ...

Mohi Design

Member
دو تا از دوستان عزيز زحمت كشيدن و اين كار رو جور كردن ...

البته باس بگم همه زحمت كشيدن ...

دست همتون درد نكنه ... ايشالا همتون هميشه سلامت باشيد ...

MrMohi

Active Member
از این بابت خیلی متاسفم ... نمیدونم چی بگم ... به زندگی امید داشته باش ... با این پیشرفت سریع علم هیچ بعید نیست که تا آینده ای نه چندان دور برای تمام این بیماریها واکسن و دارو کشف بشه ... سعی کن تا جایی که میتونی به خودت تلقین کنی که بیشتر زنده میمونی ... چون اگر قرار باشه زنده بمونی تنها با همت و اراده خودته .... همین چند وقت پیش بود تو جام جم آنلاین میخوندم که یک پزشک هندی سه نفر مبتلا به سرطان خون رو با اجازه از خودشون به مدت سه ماه تحت مراقبت قرار داده و هر روز بهشون تلقین میکرده و انرژی مثبت میداده ... بعد از اون سه ماه ازشون آزمایش گرفته و همگی دیدن که اثری از سرطان خون نیست و حال همگیشون کاملا خوب شده ... این خبر رو در اخبار یورو نیوز هم دیدم و در سایت سی ان ان هم نوشته بود ...واسه دستت هم نگران نباش ... پزشک ها جدیدن روشی ابداع کردن که میتونن با اون عضو هر انسان رو دوباره بسازن ... اینا اومدن با تزریق واکسنی به مغز فهموندن که اون عضو مذکور(مثلا دست یا پا) در حال حاظر وجود نداره و مغز هم طی شش ماه تا یک سال اون عضو رو مثل اولش میسازه... دانشمندان این کشف بزرگ رو از مارمولک و ستاره دریایی الهانم گرفتن ... حتی الان میتونن افرادی رو که بر اثر تصادف آب نخاعشون رو از دست دادن و در حال حاضر کاملا فلج هستند این آب نخاع رو دوباره بهشون برگردونن ... این کار باز هم توسط سیگنال هایی که به مغز فرستاده میشه انجام میشه ... فقط یه اشکال داره و اون اینه که افرادی که از این واکسن استفاده میکنن بعد از تزریق واکسن فقط به مدت 11 سال زنده میمونن ... در حال حاضر دانشمندان دارن تلاش میکنن که این عامل این محدودیت رو شناسایی کنند و اونو از بین ببرن تا این واکسن رو که قراره انقلابی در صنعت پزشکی ایجاد کنه رو به بازارهای دارویی جهانی سرازیر کنند ... این متن مصاحبه شبکه ساینس تی وی با دانشمندان امریکایی بود که داشتند رو این پروژه کار میکردند ... همین 4-5 ماه پیش داشتم از ماهواره میدیدم ... دوباره همین چند وقت پیش شبکه سی ان ان هم طی یک نشست پروفسور و کارشناس آورده بودند و داشتن پیشرفت قضیه رو بررسی میکردن ... به نظر من شما باید امید داشته باشی... باید به خودت تلقین کنی ... کمی تحمل کنی به امید خدا مشکلت حل میشه ... یادت باشه تو قرن بیست و یکمی ...

swi

Member
من واقعا لذت می برم این جوون ها رو می بینم که اینقدر به فکر همن
در ادامه حرف آقا موحی اینو بهت بگم که فردی رو می شناسم بعد از دو هفته که بهش گفتن ایدز داری فوت کرد . علت فوت سکته قلبی اعلام شد . می دونی چرا
از بس طرف نا امید شده بوده . پزشکش بعدا گفته بود احتمال زندگی حتی تا 20 سال دیگه رو هم داشته
پس نا امید نباش

mostafa_az

Well-Known Member
آقا محي منم واقعا متاسفم
اميدوارم هر چه زودتر بهبود پيدا كنين

rouhollah

Member
موهي جان اگه زود تر اين تاپيك رو ميديدم نتاباز رو دودستي تقديمت ميكردم

ولي حيف ما هميشه دير ميرسيم

Pooriya_Online

Active Member
اول اينكه خيلي متاسف شدم (3بار)

اوليش براي: :roll:

من یه تصادف داشتم که توش دست چپمو از دست دادم
وقتی که رفته بودیم دکتر و خون گرفتن معلوم شده که سرطان خون دارم و زیاد نمی مونم...

دوميش به خاطر اينكه ناميد شدي... من يكي رو ميشناسم كه سرطان خون داشت ولي با شيمي درماني حالش خوب شد و فقط 2-3 بار در سال ميره پيش دكتر تا ديگه دوباره مبتلا نشه و اون شخص از اون اول خيلي اميدوار بود... :roll:

سوميش به خاطر اينه كه ماهارو ياد نمياد... :cry:

درضمن منم قول يه تم واسه سايت داده بودم...

يكي از دوستان هم يه دومين ميخواست ثبت كنه و اسمش رو ازت ميپرسيد كه يه هو ديگه پيدات نشد...

جدیدترین ارسال ها

بالا