يه آدم با مرام واسه هاست ...

Mohi

Member
سلام...

اول بگم كه من همون Mohi Design هستم...

يادم مياد قبلا توي اين سايت يه موضوع فرستاده بودم واسه سايت دنياي زير 18 ساله ها ...

همه كاراشم كردم و طراحيشم تموم شد ...

اما بعد از اتفاقي كه برام افتاد ديگه يادم نمياد چطور شد (رجوع شود به امضا) ... فقط ديروز كه داشتم دوباره سيستمم رو مي گشتم فايلاي سايت رو ديدم و يادم اومد ...

چند نفر قول هاست و دامين رو دادن اما يادم نمي ياد كيا بودن ... هرچقدر هم فكر مي كنم هيچي به ذهنم نمیاد ...

آقا خواستم بپرسم كسي نيست بتونه يه هاست و دامين در اختيار ما قرار بده بلكه قبل از مرگمون (!) يه كاري بكنيم ؟

---> مرگ که نه ولی ... <---
مرسي از همه ...

Mohi

Member
كيانوش ؟

كيه ؟ يه آمار ازش بده ...

راستي ...

آها يادم اومد ... اون كه زياد نمي تونست كاري كنه ...

[EHSAN]

Well-Known Member
محي جون چي شدي اينقدر ناله ميكني... بگو شايد كاري از دست ما بر بياد... (در مورد امضات)

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
موهي جون جدي چي شده آقا؟ اتفاقي افتاده؟

مجيد

Ghamnevis

Well-Known Member
مهي جان سلام! من واقعا ناراحت شدم از اينكه ميبينم حالت خوب نيست. انشا الله كه هر چه سريعتر سلامتيتو بدست بياري. راستي نگفتي دقيقا چي شده؟ من يه حدثايي زدم...

در مورد هايت من بهت گفته بودم كه بزار ايشالله هر وقت كه كار سايت خودم تموم شد، (فكر ميكنم حداكثر به اوايل يا اواسط مهر بكشه) به شما چند مگ فضا و يك ساب دومين ميدم تا سايتت رو هوا كني ولي شما گفتي كه يك دومين كامل ميخواي و منم گفتم بايد ببينم چي ميشه (اگه بتونم دريغ نميكنم) . اون چند مگ رو هم كه گفتم فقط براي فرستادن متن گفتم. يك هاست 500 مگي گرفتم كه فقط به درد َUpload برنامه ها و فايل ميخوره و در حقيقت اصلا براي قسمت دانلود سايتم گرفتم. كه اونجا هم براي شما 10 مگ فضا براي فايل هاتون در نظر ميگرم تا عكسها رو اونجا Upload كني و بعد لينك بك گراند هارو از اونجا توي قالبت بدي و بقيه فايل هايي كه ميخواي. چه طوره؟
اگر هم اون 10 مگ به دردت ميخوره كه مستقيما ازش استفاده كن ( فكر ميكنم يه web base mail داره با 5 تا FTP ، و فكر ميكنم فرانت پيج رو هم ساپورت كنه، ولي اصلا PHP , ASP, ... امثال اون رو ساپورت نميكنه!) در ضمن از دوستان هركسي كه اين هاست رو ميخواد ميتونه به ازاي 50000 ( تا 60000) تومان صاحب يه همچين هاستي بشه + يه سري امكانات ديگه كه من يادم نيست+يك دومين.

قربانه همگي
سايان
[email protected]

hba

Active Member
من اين هاست ها را با اين قيمت ها ميدم مي خواهيد بگيد
20 مگ = 18000تومان و 200 مگ ترانسفر
50 مگ = 35000تومان و 500 مگ ترانسفر
100مگ= 65000تومان و 2000مگ ترانسفر
250 مگ= 75000تومان و 5000 مگ ترانسفر
1 گيگ = 120000 تومان و 20 گيگ ترانسفر

تمامي امكانات رو دارد با كنترل پنلي بسيار قوي

Ghamnevis

Well-Known Member
سلام HBA جان هدف از اينكه من گفتم اين هاست رو معرفي كردم فروشش نبود چون اصلا مال من نيست. من قصدم كمك به مهي جان بود. ايشون هم هاست مجاني ميخوان نه پولكي عزيز.

قربانت
سايان

hba

Active Member
منم كمك كردم
چون با اين قيمت هاي كم ابرو ريزي دنبال مجاني بگردند

spsgorgan

Active Member
مهي جان بگو . قلبم اومد تو دهنم ديگه بخدا تپش قلب دارم . ميوفتم ميميرما

mr_microsoft

New Member
سلام
ببین عزیز اگه خواستی من در مورد هاست و ... می تونم کمکت کنم فقط لطفا هر چه سریع تر جواب بده
یا اینجا یا با

Yahoo ID : persiancomapny_com

d@nial

Well-Known Member
بچه ها ، اونطور که من از خود محی الدین عزیز شنیدم

ظاهرا بر اثر یه تصادف ، متاسفانه دست چپش رو از دست داده×××!!!

خیلی متاسفم!

ایشالا همیشه سلامت باشی!

جدیدترین ارسال ها

بالا