ویندوز مناسب

psi

Member
مناسب ترین ویندوز برای سیستم 64 بیتی amdچیه؟
با تشکر

psi

Member
main k8vt800 giga byte
cpu 3000
vga 64 ati
ram 512
اگه ویندوز 64 بیتی می خواد چه نوعشو رو از کجا بگیرم .چون من اطلاعاتم در این ضمینه کمه وآیا برای نصبش باز هم دیسکت می خواد و.......

Parham

Well-Known Member
خیر دوست عزیز ، مثل یک ویندوز معمولی‌ هستش که بر روی سیستم نصب می‌شه و فقط برای سیستم های 64 بیتی‌ طراحی‌ شده ...

mahamm1d

Member
ولی من مشهدم و ویندوز 64 بیتی می خوام و هنوز گیر نیاوردم کسی میتونه آدرسی بده ممنون

psi

Member
سلام محمد منم مشهدم .برو خیابان راهنمایی اونجا دارند.اگه خوب بود ومشکل نداشت به من هم بگو.

psi

Member
در ضمن par ham من ویندوز معمولی xpرو همیشه مجبورم با دیسکت نصب کنم ..جریان چیه؟

mahamm1d

Member
یه سوال ؟ ما نرم افزارهای 64 بیتی هم داریم . خوب اگه من ویندوز 64 بیتی رو نصب کنم چه نرم افزاری نصب کنم که خوب جواب بده .
ممنون از راهنمائیت . من اونجا هم رفتم ولی نتیجه نداد . البته چند وقت پیش .حالا دوباره سر میزنم

Parham

Well-Known Member
ما نرم افزارهای 64 بیتی هم داریم . خوب اگه من ویندوز 64 بیتی رو نصب کنم چه نرم افزاری نصب کنم که خوب جواب بده .

در مورد درایورها مثل کارت گرافیک ، کارت صدا و ... حتما باید از نسخه 64 بیتی استفاده کنی‌ که معمولا همه شرکت ها برای سخت افزار خودشون ارائه دادن ، در مورد برنامه ها هم زیاد متفاوت نیست و فقط بعضی‌ از برنامه های خاص در نسخه های مختلف برای ویندوز های 32بیتی‌ و 64 بیتی‌ ارائه میشن ...

mahamm1d

Member
آخه من شنیده بودم که نصب میشه اما فرقی نمیکنه یعنی استفاده 32 بیتی میشه نه 64 . درایورها روکه میدونم . اونا رو دارم

sefr

Member
سلام دوستان عزیز .... و پرهام خان گل و گلاب .... ولی تا جایی که من میدونم راه اندازهای 64 بیتی فعلا در بازار نیستند یا کم یابند ... و هر برنامه ای هم توش کار نمیکنه ... تازه اگه یه نرم افزار 32 بیتی توش کارکنه که تقریبا نمیکنه کار آییش همون 32 بیتی میشه که بود و فرقی نمیکنه ....

اگر در این مورد نظری دارید که یقین میکنید و راه انداز هاش رو هم میتونید معرفی کنید ممنون میشم ...
من نمیتونم کارت صوتی و گرافیکی خودم رو تو 64 بیتی نصب کنم .... همون ای سی 97 خودمون و ای تی آی 128

جدیدترین ارسال ها

بالا