[phpNuke] وصل کردن ويبولتين به نيوک 1

وضعیت
موضوع بسته شده است.
sadeghkhafan سريعتر Log سرور مجيد ْآنلاين را ببين و درك كن كه چيزي از VB نمي دوني و همين طور سرور

باز هم مي گم توافقي مشكل مجيد آنلاين را برطرف مي كنم

موفق باشيد
Bahram
بهرام جان احترامتو دست خودت نگر دار!با این حال که میشناسمت و می دونم بچه خوب و آقایی هستی نزار کلاهمون با هم قاطی شه! حالا می خواین بگید من لنگ بدست آفاق یا هر چی دوست دارید اما من یه جورایی رو آفاق او آفاقیی ها تعصب دارم! پس لطفا درست صحبت کن!در ضمن خود آقا صادق جای 7 تای theplanet.com و .... هم حریف حالا شما س با عرض احترام حرق زیادی نزنید!
در ضمن من مونیدم شما به شرکت لحظه چیکار دارید!الان بحث بحث آفاق و آجا بدرد نخوره!
بابا کلی وقت دارید سره این آجا مزخرف حرف می زنید!بابا آجا رو جم کنید بره به خدا php fusion از آجا و ایو هزارتا پرتالل چرند دیگه بهتره!
بابا آخه یکی نیست بگه جواد بلد نیستی هنوز یه نمایندگکی فروش اداره کنی چرا میای میگی تقصیر سرور!در ضمن الان من تقریبا می تونم بگم با مدیر سرور حدود 4 ماه همکاریم!تا حالا ندیدم سرورش دان شه یا هک شه و... چرا دروغ نگم یک یا دوبار بود که سره آجا هاست مزخرف بود!
در هر صورت به نظرم بحث با شما آدمای آجا،ایو هایی ............................ بی فایدست فقط داریم وقتمون رو هدر می دیم!
گفتم بازم میگم ! شما باید پرتال هاتون رو جمع کنید واسه ما بچه های آفاقی دست بزنید!!!جوجه مدیرای تازه به دوران رسیده!حالا خوبه الان 4 تا سوال فنی از شما بکنیم نمی تونید جواب بدید! در ضمن اینم بدونید اگه تا الان ساپرت های مدیر سرور نبود با کله هیچی با صورت و دماغ می خوردید زمین!

آخرین ویرایش:

VAHID216

مدیر بازنشسته
دوست من سايت هاي خيلي بزرگتر از مجيد آنلاين را كه انگليسي بوده بهينه كرده ام در Ipb هم هست اما با نام ديگر من نمي خواهم موضوع را باز كنم اگر خواستيد محل آن را در Ipb نشان دهم پيغام خصوص بدهي
خیلی ممنون من منتظر پیغام شما هستم :)
فكر نمي كنم اين انجمن با آزادي بيان مشكلي داشته باشد
آزادی بیان هست اما به شرط احترام .
موفق باشید

S4DEGH

Well-Known Member
sadeghkhafan سريعتر Log سرور مجيد ْآنلاين را ببين و درك كن كه چيزي از VB نمي دوني و همين طور سرور

باز هم مي گم توافقي مشكل مجيد آنلاين را برطرف مي كنم

موفق باشيد
Bahram

احتياجي نيست .. !
مدير فني اينجا جناب پرهام خان تسلط كافي دارن به سيستم وي بي .. !
در ثاني ..
همانطور كه گفتم ... تا كسي رو نشناختي حرفي نزن ... چرا فكر ميكنيد فقط خودتون خيلي بلديد !؟
مطمئن باشيد توي اين دنياي خاكي افرادي هستن كه از خود شما نيز بالاتر هستن !
منتها مثل شما بوق و كرنا نميكنن .. :)
در ثاني حرف زدن شاهكار نيست .. مهم عمل و نمونه هست .. !

پس لطفا ديگه ادامه نديد ...

در اين انجمن هيچ وقت چيزي به تفرقه نرفته !
و تنها به پاسخ دادن به سوالات كاربران ميپردازم ... در صورتي كه مديراني كه اينقدر ادعا دارن به 1 سوال ساده هم پاسخي نميدن و فقط ميان نيوكشون رو تبليغ ميكنن و ميرن .. يا در بعضي مواقع با يوزر هاي مختلف يا با تحريك كاربران خودشون ميان و شروع ميكنن به چرت و پرت گفتن و تبليغ كردن و پرسيدن سوالاتي كه تنها جوابش به استفاده از همون پرتال ميرسه مي پردازن !

بزرگترين مشكل اينجاست كه بدليل اينكه من صاحب امتياز پلاتينيوم هستم ... هرچي بگم ميان ميگن دارم تبليغ ميكنم !

ولي در واقع چيزي كه عيان هست چه حاجت به بيان هست .. اگر قرار به تبليغات باشه ديگه چرا از ايران نيوك .. مشهدتيم و بقيه نويك ها صحبت ميكنم !؟
وقتي صحبت اينها ميشه كسي حرفي نميزنه ولي وقتي بحث جدي ميشه و اصل مطلب زده ميشه .... تا كلمه پلاتينيوم به زبون مياد ..همه ميان ميگن داري تبليغ ميكني !!!

من اگر ميخواستم تبليغ كنم كاري ميتونم بكنم كه فقط كلمه پلاتينيوم تو زبون همه باشه و از بقيه نيوك ها هيچ اسمي برده نشه !

و سريع بحث هاي بچه گانه طرفداري و تبليغات مياد جلو و خب بحث تاپيك عوض ميشه !

و هميشه اين مشكل بوده !

پس نشون ميده همش بچه بازي هست .. اين انجمن شده بچه بازي !

moon_spell

Member
شما تمام ماژول هاي پلاتينيوم رو با ماژول هاي نيوك هاي نظير آجا .. اوو .. مشهدتيم و .. مقايسه كنيد متوجه ميشي كه از نظر ساخطاري چقدر تفاوت دارن !
با اين حرفت نشون دادي هيچي از سيستم پلات و ساختارش نميدوني :)

اگر هم قرار به اين باشه كه هي بخوايد نسخه جديد به رخ بكشيد ... نسخه B5 پلاتينيوم انتقلابي در صنعت نيوك ها هست !

متوجه ميشيد بزودي .. :)[/quote]

صادق جان در انجمن سايت خودت اگر به عقب برگردی نام کاربری من همين هست !
من قبلاً پلاتينيوم داشتم ،، 3 بار مورد حمله قرار گرفت با اکسپلويت خود پلاتينيوم !
من نگفتم سيستم بدی هست گفتم که روش کار نشده ! چون پلاتينيوم سزستم قوی هست مثل اوو از نظر مديريت سيستم و وريبل ها حرف نداره ! ولی بايد روش کار بشه ! که مثل من که قبلاً استفاده ميکردم و خپب بود تا وقتی که امدم چند تا کار تخصصی روش انجام بدم و چند تا ماژول رو نصب کنم که سيستم بهم ريخت ! يادت امد ؟

هميشه سيستم مديريت رو کاربرها تشخيص ميتونن بدن کدوم بهتر هست مثلاً الان من انجمن vb رو گرفتم و ميخوام سايت اصلی که انگليسی زبان هست به يک سيستم فارسی نصب کنم !
که متاسفانه بايد مثل همون سايت انگليسی زبانمون از سيستم بدون ايراد vb + vbadvanced استفاده کنم !! چون من اصلا phpbb , smf رو قبول ندارم !!!

من از خدام هست که از سيستم های فارسی استفاده کنم ! ولی آجا فعلاً بعد از vbadvanced برای من اولويت داره ساده و تازه کار هست ولی متفاوت !

خيلی خوب من 44 هزار کاربر سايت اصلی رو يک بار ميارم روی پلات .. به شرطی که vb وصل شه و بدون لاگ انجمن vb که بيش تر از 100000 ارسال داره بياد روشserver. هم دديکيد هست !
! قبلتو ؟

اميدوارم ناراحت نشده باشی صادق جان نظر شخصی من بيسواد همين بود :cry:

:twisted:
به جای کل کل اين لينک رو بخونيد !!! من که دارم روش کار ميکنم برای پلات ، آجا ، ايران نيوک و مشهد تيم اينستالر رو درست کنم ! اگه خواستيد کمک کنيد !

کد:
[/SIZE][URL="http://www.forum.majidonline.com/showthread.php?t=81237"][SIZE=2]http://www.forum.majidonline.com/showthread.php?t=81237[/SIZE][/URL][SIZE=2]

moon_spell

Member
بهتره اینو تو انجمنی بگی که تو اون سایت هیچکس سرور نداشته باشه نه اینکه n نفر سرور داشته باشند
من خودم سرور دارم و نیوک های inp آجا پلاتینیوم اوو و کلن هم روی سرورم هستند والا تا جایی که مانیتورینگ و لاگ ها نشان دادند من از پلاتینیوم می دونم تا الان فشار بیشتر از 0.5 % به سی پی ها یو ندادند نیوک های دیگه رو نمی گم و اینکه از سرور خودمم تبلیغ نمی کنم اما چیزی که جلو چشمه و خودم آگاهی دارم اینه

هر کی يه نظری داره !! من تست کردم اين جواب بود ! اجا روش انجمن vb هم نصب بود !!! من خودم از نظر مديريت سيستم پلات و اوّو رو قبول دارم ولی با سرعت ترين نيوک ها همون ها هستن که گفتم...

serverشما چيه ؟ 4 پرسسور با 20 giga بايت رم درسته ؟ من همينی که شما بهش ميگی server باهاش آنلاين ميشم ! و اينجا با 1200 يورو قابل تهيه هست ..... اگر شما به کانکشن adsl ايران تست کرديد من با t3 تست کردم ! 119 kps ! پس اشکال از pc يا کانکشين نبوده درسته ؟

Intel® Core™Kornplus Extreme Quad Prozessor 4x 3.0Ghz, Sockel 775, 1066Mhz FSB,
8MB L2-Cache)

- 19096MB DDR2 Speicher PC800

- 2000GB (4x500GB) SATA - 2x 768MB NVIDIA® GeForce™ 8800Ultra SLI PCI-E

- ASUS Plus ® P5N64-E SLI Plus Mainboard

الانم 2 تا از اينا تو خونه هست خودم و برادرم !! دو تا شن هم رو هم 2400 يرو در امده پول يه پی سی تو ايران !!! درسته يا نه ؟ پس من هر لحظه ميتونم سيستم هارو تست کنم ! :D
البته قصد پز دادن ندارم فقط گفتم من با پنتيوم 4 ، 2 گيگ رم اون نميشم و

server نديده هم نيستم ...مخلصم از دستم ناراحت نباش

آخرین ویرایش:

S4DEGH

Well-Known Member
که مثل من که قبلاً استفاده ميکردم و خپب بود تا وقتی که امدم چند تا کار تخصصی روش انجام بدم و چند تا ماژول رو نصب کنم که سيستم بهم ريخت ! يادت امد ؟
خب من هم خودم بار ها گفتم .. ساختار پلات طوري هست كه هر ماژولي روش سوار نميشه براي همين هست اگر دقت كني تو بيشتر سايت هاي معتبر ماژولي كه ميدن يه نسخه به عنوان pnp كنارش بيرون ميدن !
براي همين هست كه پلاتينيوم از نظر تعداد ماژول ها حرف اول رو ميزنه .. چون ديگه نيازي به نصب ماژول جديد نباشه !

من قبلاً پلاتينيوم داشتم ،، 3 بار مورد حمله قرار گرفت با اکسپلويت خود پلاتينيوم !
در اين مودر بايد بگم كه بايستي نسخه پروتكتور فعال بشه .. من الان روي آفاق 1 سالي ميشه نگهبان رو غير فعال كردم و پروتكتور رو تنظيم كردم ... در حالت عادي پروتكتور غير فعال هست و تا الانم مقاله درست و حسابي بابت تنظيماتش بيرون نداديم .. :) كه خب خيلي ها از تنظيم كردنش خبر ندارن .. !

خب اينم مشخصات سرور من
icon_biggrin.gif

CPU: Dual-Core Dual Xeon® 5160 Woodcrest
HDD: 2 x 500 GB SATA2 - RAID 1 Controller
RAM: 4 GB Minimum available RAM

ولي اين رو هم بگم !

روي يكي از سرور هاي من با اين مشخصات :
Processor #1 Vendor: GenuineIntel
Processor #1 Name: Intel(R) Xeon(TM) CPU @ 2.00GHz
Processor #1 speed: 449.282 MHz
Processor #1 cache size: 2048 KB

Processor #2 Vendor: GenuineIntel
Processor #2 Name: Intel(R) Xeon(TM) CPU @ 2.00GHz
Processor #2 speed: 449.282 MHz
Processor #2 cache size: 2048 KB

Processor #3 Vendor: GenuineIntel
Processor #3 Name: Intel(R) Xeon(TM) CPU @ 2.00GHz
Processor #3 speed: 449.282 MHz
Processor #3 cache size: 2048 KB

Processor #4 Vendor: GenuineIntel
Processor #4 Name: Intel(R) Xeon(TM) CPU @ 2.00GHz
Processor #4 speed: 449.282 MHz
Processor #4 cache size: 2048 KB

و رم 33 گيگ !

يك سايت داريم كه با آجا فعال شده .. (aja 1.22 )
يك روز ديدم سي پيو رفته روي 54% !!!! و خط قرمز هم در بخش CPU/Memory/MySQL Usage كشيده شده !
چنان فشاري به سرور اومده بود كه سايت هاي ديگه كند شده بودن ! مجبور شدم 1 ساعت ساسبندش كنم !!!!!!!

همين الانم دارم اين پست رو ميزنم همين سايت الان روي 12%‌ سي پيو هست و خط دورش زرد رنگ هست !!!!!!
و الان باز خور رم 32 گيگا بايتي روي 53%‌هست ! من موندم اين سايت چيكار ميكنه ... خدا ميدونه !!!
سايتشم هنوز تازه راه افتاده و خبري از كاربر نيست .. !!

در صورتي كه الان 40 تا سايت پلات ... ايران نيوك .. مشهدتيم روي سرو هست ( اوو رو نميدونم ) .. ولي تابحال نشده يك كدومشون مشكلي پيش بيارن !!

من رو هوا حرف نميزنم ... چيزي كه ميبينم رو ميگم ! :)

ولي خب يكسري ازافراد هستن فقط بلدن بحث رو به بيراحه بكشن !

moon_spell

Member
ضميمه کد هک vb

اين کد هک اولی که مثل اينکه بهم ريخته بود به صورت متن ضميمه کردم ...
اين هم لينکش

کد:
[/SIZE][URL="http://www.vbulletin.com/forum/archive/index.php/f-55/t-27932.html"][SIZE=2]http://www.vbulletin.com/forum/archive/index.php/f-55/t-27932.html[/SIZE][/URL][SIZE=2]

:oops:

اين هم لينک دومی که متأسفانه سايت اصليش که از Vb نول شده استفاده ميکرد بسته شد هفته پيش !!! آلمانی بود و با اين کد ها انجمن Vb رو به نيوک وصل کرده بود بصورتی که ثبت نام کاربران و ورود آنان يکی بود در 2 فرم ثبت نام نيوک و Vb !!!!!

کد:
[URL]http://phpnuke.org/modules.php?name=News&file=article&sid=152[/URL]

:oops::cool:

پیوست ها

• vb 2 nuke.txt
    2.6 کیلوبایت · بازدیدها: 5

moon_spell

Member
خب من هم خودم بار ها گفتم .. ساختار پلات طوري هست كه هر ماژولي روش سوار نميشه براي همين هست اگر دقت كني تو بيشتر سايت هاي معتبر ماژولي كه ميدن يه نسخه به عنوان pnp كنارش بيرون ميدن !
براي همين هست كه پلاتينيوم از نظر تعداد ماژول ها حرف اول رو ميزنه .. چون ديگه نيازي به نصب ماژول جديد نباشه !

در اين مودر بايد بگم كه بايستي نسخه پروتكتور فعال بشه .. من الان روي آفاق 1 سالي ميشه نگهبان رو غير فعال كردم و پروتكتور رو تنظيم كردم ... در حالت عادي پروتكتور غير فعال هست و تا الانم مقاله درست و حسابي بابت تنظيماتش بيرون نداديم .. :) كه خب خيلي ها از تنظيم كردنش خبر ندارن .. !

خب اينم مشخصات سرور من
icon_biggrin.gif

CPU: Dual-Core Dual Xeon® 5160 Woodcrest
HDD: 2 x 500 GB SATA2 - RAID 1 Controller
RAM: 4 GB Minimum available RAM

ولي اين رو هم بگم !

روي يكي از سرور هاي من با اين مشخصات :
Processor #1 Vendor: GenuineIntel
Processor #1 Name: Intel(R) Xeon(TM) CPU @ 2.00GHz
Processor #1 speed: 449.282 MHz
Processor #1 cache size: 2048 KB

Processor #2 Vendor: GenuineIntel
Processor #2 Name: Intel(R) Xeon(TM) CPU @ 2.00GHz
Processor #2 speed: 449.282 MHz
Processor #2 cache size: 2048 KB

Processor #3 Vendor: GenuineIntel
Processor #3 Name: Intel(R) Xeon(TM) CPU @ 2.00GHz
Processor #3 speed: 449.282 MHz
Processor #3 cache size: 2048 KB

Processor #4 Vendor: GenuineIntel
Processor #4 Name: Intel(R) Xeon(TM) CPU @ 2.00GHz
Processor #4 speed: 449.282 MHz
Processor #4 cache size: 2048 KB

و رم 33 گيگ !

يك سايت داريم كه با آجا فعال شده ..
يك روز ديدم سي پيو رفته روي 54% !!!! و خط قرمز هم در بخش CPU/Memory/MySQL Usage كشيده شده !
چنان فشاري به سرور اومده بود كه سايت هاي ديگه كند شده بودن ! مجبور شدم 1 ساعت ساسبندش كنم !!!!!!!

همين الانم دارم اين پست رو ميزنم همين سايت الان روي 12%‌ سي پيو هست و خط دورش زرد رنگ هست !!!!!!
و الان باز خور رم 32 گيگا بايتي روي 53%‌هست ! من موندم اين سايت چيكار ميكنه ... خدا ميدونه !!!
سايتشم هنوز تازه راه افتاده و خبري از كاربر نيست .. !!

در صورتي كه الان 40 تا سايت پلات ... ايران نيوك .. مشهدتيم روي سرو هست ( اوو رو نميدونم ) .. ولي تابحال نشده يك كدومشون مشكلي پيش بيارن !!

من رو هوا حرف نميزنم ... چيزي كه ميبينم رو ميگم ! :)

ولي خب يكسري ازافراد هستن فقط بلدن بحث رو به بيراحه بكشن !

ای ول , ولی ميدنی من پی سی شخصيم مشخصاتش اينه,من خودم سر هم کردم در امد برام 2400 يرو ارزون تر از پی سی معمولی ! تازه فردا ميخوام رم و ارتقا بدم به 40 گيگ ... رم خودم رو 400 تا بر ميداره 200 تا هم سر ميدم ميگيرمش :cool::Dيکی از دوتم اومد اينجا تا ديد گفت من دارم واسه همين که تو باهاش ميری اينترنت ماهی 150 تومان پول ميدم ...

حال کردی سيستم رو ؟ حالا اگر لپ تاپ خواستی بگو acer دارم از چين ميآرام 300 يورو ميدم به آشنا ها !

ram 512
grafik card 256
hard : 80 gb
lcd 15 ""​

حالا بيخيال بحث ... اين لينک​
mk رو بريم تو کارش حالش کنيم من 40% شو نوشتم بقيشم کمک !!!!:-?:-?:razz:

آخرین ویرایش:

miladspy

Member
اتفاقا تنها نیوک هایی که خوب کار شدند همین دو تا هستند با توجه به آمار جهانی می گم نه با توجه به آمار های دیگه

مشکل سایت سازنده آجا اینه که مثل مدیران اصلی PNP و EVO همه جا جار نزده که منم پرتال ساختم ! واقعا نمی دونم چرا ! وگرنه تا الان آجا اینقدر مورد تهمت شما قرار داده نمی شد ! چونکه همون آمار جهانی شما آجا رو بهترین اعلام می کرد !

راستی آیا توی اون آمار جهانی نامی از آجا هست ؟ اگر نیست پس لطفا سکوت کنید تا وقتی که اسمش اونجا ظاهر شد به آمار جهانی بپردازیم !

ماسفانه ما مثل شما به ولله بی کار نیستیم که دائما بریم مخ مدیران سایت های INP رو بزنیم بگیم ال بله جیمبله .

متاسفانه همه ی حرفاتون از روی بچه بازی زده میشه ! در صورتی که سن شما اصلا با این حرفها جور در نمیاد !

یک نمونه بیارید که ما بهش اصرار کرده باشیم آجا کنه ؟ که چی ؟ الکی الکی مفت مفت بشینم 3 ساعت یک پرتال رو آجا کنم که چی بهم برسه ؟ افتخار یا شهرت ؟ اتفاقا ما داریم تمام سعی رو می کنیم که از سیستم های PNP و EVO و یا INP به طرف ما کشیده نشن ! دوست نداریم سیستم ما هم خراب بشه !

در ضمن برو تحقیق کن ببین کی الاف ؟ یکم که به نتایج تحقیق نزدیک شدی می بینی هم من و هم جواد کارهایی داریم که اصلا وقت پشتیبانی برامون نمی مونه!

نه چرا تند به هر حال شما از VB دفاع می کنید نمی دونمچرا میلاد خان به شما توهین نکردند

بهرام جان را من می شناسم ! ایشون کسی بودن که به خود من VB را راهنمایی کردن ! در ضمن اولین کسی بودند که کاملترین زبان فارسی را برای VB به صورت رایگان قرار دادند ! پس نیازی بو توهین نیست ! ما مثل شما دوستان خوب به هر کس و ناکسی توهین نمی کنیم !

خوب خدا رو شکر حداقل از نظر خودتون سیستم مناسبتون رو پیدا کردید

کسی به حرف من و شما کار ندارد ! من مطمئن هستم هر کسی هر چیزی رو که می خواد انتخاب می کنه! شما هم با این حرفاتون که همش دور از انصاف است نمی توانید جلوی فرد رو بگیرید !

بهرام جان احترامتو دست خودت نگر دار!با این حال که میشناسمت و می دونم بچه خوب و آقایی هستی نزار کلاهمون با هم قاطی شه! حالا می خواین بگید من لنگ بدست آفاق یا هر چی دوست دارید اما من یه جورایی رو آفاق او آفاقیی ها تعصب دارم! پس لطفا درست صحبت کن!در ضمن خود آقا صادق جای 7 تای theplanet.com و .... هم حریف حالا شما س با عرض احترام حرق زیادی نزنید!
در ضمن من مونیدم شما به شرکت لحظه چیکار دارید!الان بحث بحث آفاق و آجا بدرد نخوره!
بابا کلی وقت دارید سره این آجا مزخرف حرف می زنید!بابا آجا رو جم کنید بره به خدا php fusion از آجا و ایو هزارتا پرتالل چرند دیگه بهتره!
بابا آخه یکی نیست بگه جواد بلد نیستی هنوز یه نمایندگکی فروش اداره کنی چرا میای میگی تقصیر سرور!در ضمن الان من تقریبا می تونم بگم با مدیر سرور حدود 4 ماه همکاریم!تا حالا ندیدم سرورش دان شه یا هک شه و... چرا دروغ نگم یک یا دوبار بود که سره آجا هاست مزخرف بود!
در هر صورت به نظرم بحث با شما آدمای آجا،ایو هایی ............................ بی فایدست فقط داریم وقتمون رو هدر می دیم!
گفتم بازم میگم ! شما باید پرتال هاتون رو جمع کنید واسه ما بچه های آفاقی دست بزنید!!!جوجه مدیرای تازه به دوران رسیده!حالا خوبه الان 4 تا سوال فنی از شما بکنیم نمی تونید جواب بدید! در ضمن اینم بدونید اگه تا الان ساپرت های مدیر سرور نبود با کله هیچی با صورت و دماغ می خوردید زمین!

مشکل ما هم این است که همه در این انجمن از روی تعصب به آفاق دفاع می کنند ! خوب مسلما منم مدیر بودم خیلی ها از آجا طرفداری می کردند ! خوب مدیرم دیگه :D

متاسفانه هم در جامعه این چنین آدم ها یی دست از سرمون بر نمیدارن ! هم در دنیای مجازی:cry:

من یه انتقاد هم داشتم شما قبل از اینکه تستمی کردید باید یه فردی رو داشتید که کاملا به همه سیستم ها مسلط باشه نه اینکه چند تا کاربر که فقط با یکی یا دو کار کردن. می دونید می گم چرا چون شما معلومه اصلا نگاهی به تنظیمات پروتتور پلاتینیوم ننداختید وگرنه اصلا و ابدا همچین چیزی نمی گفتید

آره کاملا راست می گن ! مثل خود وحید جان که خدای همه سیستم هاست ! مخصوصا PNP و AJA ! !! از ایشون دعوت کنید بیاد آلمان بهتون کمک کنه ! آخه به قول خودشون قبل از ما AJA رو شناخته بودن و بر حسب اینکه خیلی وضعش خراب بود دنبالش نرفتن !

راستی آقایونی که ادعا می کنید آجا رو زودتر از ما دیدید ! به من زود تند سریع بگید که شما کی آجا را دانلود کردید و آن را بررسی کردید ؟ زمان فتحلی شاه ؟ یا کوروش کبیر؟ می خوام ببینم زمانی هست که آجا ورژن رو عمومی کرد یا خیر ؟

راست بگید چقدر کنفرانس گذاشتید تا این موضوع رو همیشه اعلام کنید ؟ خیلی روش خوبیه ولی حیف که هیچ وقت کسی با دروغ نمی تونه به جایی برسه !

من متاسفم نمی خوام حرف بزنم ولی شما که سواد آنچنانی ندارید کلمه SOFT رو می گید سوفت ، خوب معلومه نباید از این چیزا بدونید که !!!!!!!!!!!.

واقعا از روی خودم شرمنده ام که یک فرد با این سن و سال تا کم میاره غلط املایی میگیره ! شما که خدای ادبیات فارسی هستید ببخش ما رو ! من حتی در بین دوستان بزرگسال کسی رو ندارم که تا کم میاره از سوتی های گذشته استفاده کنه ! خوشبختانه انجمن عمومی است و همه شاهد این بچه بازی شما هستند !

پس به اون دوست صمیمیتون بگید که هی نگه بچه بازی شده ! خوب خودشو و دوستشم دو تا از بچه هایی هستند که نقش اصلی این بازی رو بر عهده دارند !

VAHID216

مدیر بازنشسته
میلاد جان ، دروغگویی شما رو دیگه نمی دونستیم ، دوست من برادر من حیا کن این حرف رو شما زدی
پس برو از مدير ديتا سنتر لحظه بپرس چه كسي تقاضاي Upg سيستم سايتش را به آجا داده است ! فكر كن ! مدير ديتاسنتر
بعدش این رو آقای عباچی همون بنده خدایی که بهش توهین کرده بودید داره می گه :
تا امروز بحث جدی پیرامون تغییر پرتال مطرح نشده جز یک مورد که در حد حرف بوده جهت تبدیل ایران نیوک به آجا که انهم به علت عدم سازگاری دیتا بیس ها انجام نخواهد شد
حال بگزریم که شما اینقدر بی کارید که دو ساعت فقط گفتید می شه که نشده :D .
مشکل سایت سازنده آجا اینه که مثل مدیران اصلی PNP و EVO همه جا جار نزده که منم پرتال ساختم !
می تونید بگید که این دو تا سیستم کجا جار زدند اون وقت مدیر آجا جاز نزده ؟!!:neutral:
چونکه همون آمار جهانی شما آجا رو بهترین اعلام می کرد !
که از عالم غیب هم باخبر هستید :lol: مواظب باشید الیاس گمراهتون نکنه که بیاد بهتون بگه شما باید این سایت INO رو بکنید aja:lol:.
راستی آیا توی اون آمار جهانی نامی از آجا هست ؟ اگر نیست پس لطفا سکوت کنید تا وقتی که اسمش اونجا ظاهر شد به آمار جهانی بپردازیم !
شما هر چقدر سن داشته باشید باید این رو بدونید چیز هایی تست می شه که از مقبولیت جهانی برخوردار باشه چیزی که اصلا به حساب آورده نمی شه چه جوری مورد بحث قرار بگیره این مدیر آجا این قدر جر بزه نداره که بیاد معرفی کنه :-? ؟؟؟؟؟ من با توجه به آمار جهانی می گم به من هم ربطی نداره که آجا هست یا نه حتما یه مشکلی هست که اصلا به حساب نمی یارن:lol: .
متاسفانه همه ی حرفاتون از روی بچه بازی زده میشه !
پسرم شما یه چیزی یاد گرفتید به نام بچه بازی معنیش رو نمی دونید بکار می برید :) بهتره برید معنیش رو یاد بگیرید.
یک نمونه بیارید که ما بهش اصرار کرده باشیم آجا کنه ؟ که چی ؟ الکی الکی مفت مفت بشینم 3 ساعت یک پرتال رو آجا کنم که چی بهم برسه ؟ افتخار یا شهرت ؟
اگر مساله افتخار و شهرت نباشه پول می مونه از اونجایی که هم از پول خبری نیست پس شما برای بوس این کار رو می کنید حرف هایی می زنید ها :D اگر واسه اینا نیست واسه چیه بگید تا همه بدونن.
در ضمن برو تحقیق کن ببین کی الاف ؟ یکم که به نتایج تحقیق نزدیک شدی می بینی هم من و هم جواد کارهایی داریم که اصلا وقت پشتیبانی برامون نمی مونه!
هر موقع تونستم کارم اجازه داد مطمئن باش شماره شناسنامه شما رو که هیچ آمار خاندانتون رو در می یارم فکر نکن برم دو ساعت بیام تو شهریار نه با یه تلفن :wink: .
بهرام جان را من می شناسم ! ایشون کسی بودن که به خود من VB را راهنمایی کردن ! در ضمن اولین کسی بودند که کاملترین زبان فارسی را برای VB به صورت رایگان قرار دادند ! پس نیازی بو توهین نیست ! ما مثل شما دوستان خوب به هر کس و ناکسی توهین نمی کنیم !
آها پس چون آشنا بودن توهین نکردین دفاع کردن از شما ولی اون بنده خدا چون دفاعیاتش بر علیه شما بود باید بهش توهین می کردید :) به این می گن بچه بازی امیدوارم معنیش رو فهمیده باشید:lol: .
کسی به حرف من و شما کار ندارد ! من مطمئن هستم هر کسی هر چیزی رو که می خواد انتخاب می کنه! شما هم با این حرفاتون که همش دور از انصاف است نمی توانید جلوی فرد رو بگیرید !
شما متاسفانه عصبانی هستید نمی فهمید اصلا چی گفته می شه پسرم نباید زود عصبانی بشی :) من دارم می گم خدا رو شکر خوشحالم شما سیستم مناسبت رو انتخاب کردی اون وقت شما داری می گی شما نمی تونید جلوی فرد رو بگیرید ، آخه پسرم دقت کن من ابراز خوشحالی کردم شما می گی گول نزنم کی رو که چی بشه :) حتما پیش یه دکتر برو:) .
آره کاملا راست می گن ! مثل خود وحید جان که خدای همه سیستم هاست ! مخصوصا PNP و AJA ! !!
من نمی دونم شما بعضی چیزا رو چه جوری استنباط می کنید من کجا گفتم بیایید منو ببرید من کجا گفتم من مسلط هستم یه حرفا می زنید که کسی شک می کنه که الان عقلتون در حالت عادی باشه :lol: . گفتم باید کسی باشه که به همه شون مسلط باشه من کجا گفتم خودم ، یکم فکر کن یه کم فکر به خدا بد نیست :) .
آخه به قول خودشون قبل از ما AJA رو شناخته بودن و بر حسب اینکه خیلی وضعش خراب بود دنبالش نرفتن ! [/
QUOTE]
من گفتم وضعش خراب بوده چرا عزیزم دروغ می گی حرف می زاری تو دهن بنده من گفتم قبل از شما دیده بودم من می گم شما حالت خوب نیست لطفا مراعات خودت رو بکن !!!!!!
راستی آقایونی که ادعا می کنید آجا رو زودتر از ما دیدید ! به من زود تند سریع بگید که شما کی آجا را دانلود کردید و آن را بررسی کردید ؟ زمان فتحلی شاه ؟ یا کوروش کبیر؟ می خوام ببینم زمانی هست که آجا ورژن رو عمومی کرد یا خیر ؟[/QUOTE
]
شما چی کاره اصلا هستید کسی بیاد به شما چیزی بگه :lol:
واقعا از روی خودم شرمنده ام که یک فرد با این سن و سال تا کم میاره غلط املایی میگیره !
:lol::lol::lol: غلط املایی برای یه بار هست دو باره هست نه 10 بار نه 20 بار نه 30 بار من فقط خواستم به دوستانی که این بحث رو می خونن سطح سواد شما رو نشون بدم بازم می گم غلط املایی 3 یا 4 بار هست نه 30 بار بیشتر :) .
شما که خدای ادبیات فارسی هستید ببخش ما رو !
می گم شما حالت خوب نیست این فارسی نیست که ادبیات ربطی باشه به ادبیات انگلیسی هم ربطی نداره چون اگر شما از ادبیات انگلیسی خبر داشته باشید اصلا حتی نمی تونید یه بیت از ادبیات قدیم اون رو بخونید. من هم نگفتم خیلی وارد هستم شما رو باید کاربرانتون ببخشن که نیوک رو فارسی کردید نه من :lol: .
من حتی در بین دوستان بزرگسال کسی رو ندارم که تا کم میاره از سوتی های گذشته استفاده کنه !
پس خودتون هم قبول دارید غلط املایی نبوده دیگه الکی بحث نکنید قبول کنید که بلد نیستید:D .
پس به اون دوست صمیمیتون بگید که هی نگه بچه بازی شده ! خوب خودشو و دوستشم دو تا از بچه هایی هستند که نقش اصلی این بازی رو بر عهده دارند !
شما اصلا خودت رو ناراحت نکن شما الان عصبانی هستی حالت رو نمی فهمی هر موقع بر اعصابتون مسلط شدید مثل یه مرد بیاید امکانات سیستم تون رو بنویسید ما هم می نویسیم تموم شد و رفت :) دیگه لازم نیست خودتون رو بکشید :lol:
در ضمن اگر می شه اول بگید چرا دروغ گفتید تا بعد به چیزای دیگه جواب بدید .:wink:

Amir_Reza

Member
سلام خدمت دوستان
من به دلیلی به یه مسافرت رفته بودم خیر سرم استراحت کنم!! که شما ها نمی ذارید

ببینم تا کی می خواید ادامه بدید این مساله رو این اقا میلاد که چشم نداره ما رو ببینه از اون ور گیر میده به سرور لحظه از این ور هم بهرام اونجوری میکنه!!!!

bootiran چی ؟ خدا خودش شاهد است که بوت ایران سرور سایتشو بسته بود ! صاحبش می گفت باید آجا کنی ! اگر نکنی دیگه نمیذارم ادامه بدی روی سرور من !

تا اونجایی که من یادم میاد همچین چیزی نگفتم
و به خاطر فشار زیاد رو سرور ساسپند بود

پس برو از مدير ديتا سنتر لحظه بپرس چه كسي تقاضاي Upg سيستم سايتش را به آجا داده است ! فكر كن ! مدير ديتاسنتر
دوست دارم Log را اينجا پيوست كنيد همه ببينيم

اگه پیوست شه ممکنه عابرو شما بره که هک شدید!!!

آره کاملا راست می گن ! مثل خود وحید جان که خدای همه سیستم هاست ! مخصوصا PNP و AJA ! !! از ایشون دعوت کنید بیاد آلمان بهتون کمک کنه ! آخه به قول خودشون قبل از ما AJA رو شناخته بودن و بر حسب اینکه خیلی وضعش خراب بود دنبالش نرفتن !

راستی آقایونی که ادعا می کنید آجا رو زودتر از ما دیدید ! به من زود تند سریع بگید که شما کی آجا را دانلود کردید و آن را بررسی کردید ؟ زمان فتحلی شاه ؟ یا کوروش کبیر؟ می خوام ببینم زمانی هست که آجا ورژن رو عمومی کرد یا خیر ؟
اقا میلاد از زمان پیکان 57 شما خبر ندای یعنی!!!!

در مورد اینکه چه NUke فشار مياره يا نه باید یه تاپیک جدا زد اگه دوستان مثل بحث امنیت فرار نمیکنن

لطفا بحث تاپیک عوض نکنید!!!!

moon_spell

Member
تاپيک من و خراب نکنيد !!!!

آقا تاپيک من و خراب نکنيد يه تاپيک بزنيد '' کل کل بيا تو '' حالش رو ببريد ... اين مبحث مربوط هست به ارتباط دادن
vb به نيوک ،،!!!!

آقا صادق لطفاً انتقال بديد اونجا ،،، الان اين مبحث بهم خورده اصلان !! لطفاً .... http://www.forum.majidonline.com/showthread.php?p=563670#post563670

:razz::razz::razz::razz::razz:

موضوع تاپيک > اتصال انجمن سای

vb به نيوک ! نه انتقادات و پيشنهادات !!! http://www.forum.majidonline.com/showthread.php?p=563670#post563670

انتقال بديد لطفاً !!!

آخرین ویرایش:

miladspy

Member
عزیز من ، دقت کن مقداری به جمله آقای عباچی ، ایشون گفتن بحث در موردش شکل گرفت ! ولی نه جدی ! این یعنی چی ؟ نشون میده که بنده مثل از شما از خودم حرف در نمیارم !

که از عالم غیب هم باخبر هستید :lol: مواظب باشید الیاس گمراهتون نکنه که بیاد بهتون بگه شما باید این سایت INO رو بکنید aja:lol:.
با مزه بود ! :-?

شما هر چقدر سن داشته باشید باید این رو بدونید چیز هایی تست می شه که از مقبولیت جهانی برخوردار باشه چیزی که اصلا به حساب آورده نمی شه چه جوری مورد بحث قرار بگیره این مدیر آجا این قدر جر بزه نداره که بیاد معرفی کنه :-? ؟؟؟؟؟ من با توجه به آمار جهانی می گم به من هم ربطی نداره که آجا هست یا نه حتما یه مشکلی هست که اصلا به حساب نمی یارن
نه دوست من ، بار ها بهتون گفتم ! این پرتال رو مدیرش برای خودش درست کرده بوده ! با توجه به درخواست هایی که از سوی کاربران شده بود این پرتال را جزء یکی از محصولاتش کرد ! و ایشون وقت کافی ندارن که برن بگن آقا بیاید روی پرتال ما هم بحث کنید ! یعنی مثل شما عشق شهرت نیستن ! از هر کسی 10 دلار میگیره ! پرتالو بهش ارئه میده !

به این میگن فکر اقتصادی ! نه فکر شهرت :D

حتی سایت اصلی PHPNUKE هم ورژن های جدیدش پولیه !

پسرم شما یه چیزی یاد گرفتید به نام بچه بازی معنیش رو نمی دونید بکار می برید :smile: بهتره برید معنیش رو یاد بگیرید.
مامان بزرگ معنیش رو به ما میگی؟ :oops:

اگر مساله افتخار و شهرت نباشه پول می مونه از اونجایی که هم از پول خبری نیست پس شما برای بوس این کار رو می کنید حرف هایی می زنید ها :D اگر واسه اینا نیست واسه چیه بگید تا همه بدونن.
ما اینکار را شروع کردیم هم بتوانیم منبع در آمدی را برای خود داشته باشیم ! هم تجربیات و سابقه کاری بره بالا ، هم بتوانیم به دوستانی که علاقه دارند آموزش بدیم و آن ها را پشتیبانی کنیم !شمایید که برای بوس کار می کنید و عشق شهرتید !

هر موقع تونستم کارم اجازه داد مطمئن باش شماره شناسنامه شما رو که هیچ آمار خاندانتون رو در می یارم فکر نکن برم دو ساعت بیام تو شهریار نه با یه تلفن
بابا تو که آمار گیری ، منو با رفیقمون توی بالای شهر اشتباه گرفتی ! :lol:نه می خوای بیای ! نه با تلفن ! اویییی ترسیدم ! بابا اطلاعاتی :eek: آمار و حتی آدرس ساختمانمون هم بهت می دم پاشو بیا ! شماره شناسنامه که ریخته ! در ضمن رباط کریم ! نه شهریار

شما متاسفانه عصبانی هستید نمی فهمید اصلا چی گفته می شه پسرم نباید زود عصبانی بشی :smile: من دارم می گم خدا رو شکر خوشحالم شما سیستم مناسبت رو انتخاب کردی اون وقت شما داری می گی شما نمی تونید جلوی فرد رو بگیرید ، آخه پسرم دقت کن من ابراز خوشحالی کردم شما می گی گول نزنم کی رو که چی بشه :smile: حتما پیش یه دکتر برو:smile: .
خدا رو شکر این شکلک ها رو درست کردن که احساسات رو بیان کنه ! اون شکلک گفته شما هم .... می رسونه :lol:

شما چی کاره اصلا هستید کسی بیاد به شما چیزی بگه
دوستان دقت کنید ! دروغگویی آخر عاقبت خوبی نداره ! چطور هر چی ازتون میپرسم جواب میدی ! به دروغت که می رسی ....

کم آوردی یه پاتو بگیر بالا سوت بزن !

پس خودتون هم قبول دارید غلط املایی نبوده دیگه الکی بحث نکنید قبول کنید که بلد نیستید:D .
ببخشید میشه به غیر از اون یکدفعه که اینطوری نوشتم جای دیگری را هم نشون بدید ؟
شما اصلا خودت رو ناراحت نکن شما الان عصبانی هستی حالت رو نمی فهمی هر موقع بر اعصابتون مسلط شدید مثل یه مرد بیاید امکانات سیستم تون رو بنویسید ما هم می نویسیم تموم شد و رفت :smile: دیگه لازم نیست خودتون رو بکشید :lol:
در ضمن اگر می شه اول بگید چرا دروغ گفتید تا بعد به چیزای دیگه جواب بدید .

به امید مشخص شدن برترین سیستم !

موفق و پیروز باشید

VAHID216

مدیر بازنشسته
مامان بزرگ معنیش رو به ما میگی؟
پسرم متاسفانه از اونجایی که فهم نداری مجبورم تو مدرسه واحد خواهران اسمت رو بنویسم .
میلاد جان اینجا چاله میدون نیست که هر **ی که می خواید بزنید من حوصله ندارم دیگه بیام پای حرف های شما جوابش رو بدم یه تومار می نویسم شما هیچی نمی فهمی . منم خودم رو خسته نمی کنم در ضمن شما که فعلا بوس که هیچ *** هم می دید به ما چه ولی قضاوت در مورد ما نکن چون باید با وضو اسم ما رو بیارید .
خوب عزیز ، من فرشته های بالای کول شما نیستم که چه کار غلطی می کنید چه خوبی ولی این مورد درغوگویی تون رو بیان کردم همه بدونن . استنباط خودم نبود که شما داد می زنید دوستان عاقبت دروغگویی ، این خرفی بود که دیگه همه فهمیدن شما دروغ گفتی حالا نمی دونم دروغ بازم شاید زیاد گفتید که کم کم رو می شه.
در توهمات پوچت و خیلی خیلی خیلی خیلی بچه گانت بمون تا اموراتت بگزره پسر خوب. آفرین نمره سواد شما هم یه -0- کله گنده هدیه من.

شما هم تا دلت می خواد اینجا چرت و پرت بگو تا جون تون بزنه بیرون .
این اطلاعاتی که می گی یعنی چی

sparksun

Member
سلام خدمت دوستان
من به دلیلی به یه مسافرت رفته بودم خیر سرم استراحت کنم!! که شما ها نمی ذارید

امير رضا فكر كردم نام كاربري bloodymusic براي شماست ؟! نيست؟

ببینم تا کی می خواید ادامه بدید این مساله رو این اقا میلاد که چشم نداره ما رو ببینه از اون ور گیر میده به سرور لحظه از این ور هم بهرام اونجوری میکنه!!!!

اينقدر اسم سرور لحظه را وسط نكشيد مگر نديدي مديريت سرور خواهش كرد كه ديگر آن را در بحث وارد نكنيد مثل اينكه بدتون نمي ياد حرف آن را وسط بكشيد يادم نبود شما در لحظه هر 1 دونه هاست 1 هزار تومان مي گيريد

ارتقاء سيستم Hameba ham رو هم من در جريان بودم مثل اينكه سايت شخصي آقاي عباچي بود كه مي خواست آجا كنه

اگه پیوست شه ممکنه عابرو شما بره که هک شدید!!!

شما كه بدتون نمي ياد آبروي اينها بره اينها هم گفتن بزاريد خوب بزاريد ديگه فقط 4 تا يوزر در اين تاپيك مي بينم كه فقط و فقط حرف بيراهه ميزنند

مامان بزرگ معنیش رو به ما میگی؟
پسرم متاسفانه از اونجایی که فهم نداری مجبورم تو مدرسه واحد خواهران اسمت رو بنویسم .
میلاد جان اینجا چاله میدون نیست که هر **ی که می خواید بزنید من حوصله ندارم دیگه بیام پای حرف های شما جوابش رو بدم یه تومار می نویسم شما هیچی نمی فهمی . منم خودم رو خسته نمی کنم در ضمن شما که فعلا بوس که هیچ *** هم می دید به ما چه ولی قضاوت در مورد ما نکن چون باید با وضو اسم ما رو بیارید .
نقل قول:
خوب عزیز ، من فرشته های بالای کول شما نیستم که چه کار غلطی می کنید چه خوبی ولی این مورد درغوگویی تون رو بیان کردم همه بدونن . استنباط خودم نبود که شما داد می زنید دوستان عاقبت دروغگویی ، این خرفی بود که دیگه همه فهمیدن شما دروغ گفتی حالا نمی دونم دروغ بازم شاید زیاد گفتید که کم کم رو می شه.
در توهمات پوچت و خیلی خیلی خیلی خیلی بچه گانت بمون تا اموراتت بگزره پسر خوب. آفرین نمره سواد شما هم یه -0- کله گنده هدیه من.

شما هم تا دلت می خواد اینجا چرت و پرت بگو تا جون تون بزنه بیرون .
این اطلاعاتی که می گی یعنی چی

والا بنده خدا آقا ميلاد از اول با پايه و اساس صحبت كرد اما من جز خرافات گويي از مديران انجمن چيزي نديم والا اون طور كه شما گفتيد اينجا انجمن معروفي است ما فكر كرديم چه خبره جز دعواي مديران چيزي نديدم

به شخصه اگر مجبور نشم به اين انجمن ها نمي آيم براي من كسر شأن است بنده به اندازه كافي در انجمن ها خارجي Moderator هستم نيازي به اينگونه انجمن ها ندارم آمدم تا شما را روشن كنم اما مثل اينكه به شما روشنايي نيامده

خوش باشيد

Bahram

بابا ما همیشه آخر نتیجه گیری هامون ختم میشه به اینکه Evo-Aja-INP_MashhadtEam باید جمع کنن برن دیگه بابا چه قدر با هم بحث می کنید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:eek:

S4DEGH

Well-Known Member
لازم ميدونم نكاتي رو گوشزد كنم !

آقاي sparksun .. !
شما فقط چند تاپيك جزئي در اينجا داريد و اينكه فقط 2 مورد در مورد ويبالتين بود و بقيش همه به اين تاپيك ها ربط پيدا ميكرد .. پس بيخودي شلوغ نكنيد و دفاع الكي نكنيد كه حنات براي من رنگي نداره !

زيادي هم ادامه بديد دسترسيتون رو محدود ميكنم !
اگر شما از مسائل مديريت محتوا چيزي سرتون ميشد اولا من رو ميشناختيد نه اينكه اونطوري چرت و پرت بگيد !

در ثاين شما كه اينقدر ادعاي دانش VB ميكنيد پس اين وسط چيكاره هستيد !؟
و فقط داريد بحث رو الكي كش ميديد و دفاع هاي الكي از ميلاد و .. ميكنيد ...
پس معلوم ميشه يه جاي كارت ميلنگه !!!

پس حواست خوب جمع باشه !

نكته بعدي ..
آقاي ميلاد خان ..
زماني كه بهرام ( اوو ) خواست نسخه رو فارسي كنه من از وجود آجا خبر داشتم !
بله بروزش ندادم به دلايل شخصي .. و الانم نيوك هايي هست كه عمرا ديده باشي ... !
كه فردا روزي يكي مياد كشفشون ميكه و مثل شما مياد ميگه من اين رو اولين بار پيدا كردم !!!

اون زمان وقتي بهرام گفت ميخواد اوو رو فارسي كنه .. اگر آجا بهتر بود بهش ميگفتم اون رو فارسي كنه نه اوو رو !!!
پس بيخودي اينقدر سنگ به سينه نزن و ادعاي دانش نكن .. !
هنوز پيغام خصوصي جواب رو دارم كه وقتي بهم زد گفت كه اين رو كشف كرده برو بپرس من چي جوابش رو دادم !
بعد بياد براي من حرف بزن !!!

هزاري هم خودت رو بكشي به پاي من و امثال من نميرسي پس بيخودي كل كل نكن !

و وقتي هم كم مياري به جاده خاكي نرو. .....

به اين جواد هم بگو زيادي شيرت نكنه كه بخواي كل كلي كني يا كاره ديگه اي كني .. !
چون اينجا تو هستي كه خراب ميشي نه جواد !!

قابل توجه كسايي كه جلوي من جانماز آب ميكشن و پشت سر من ميرن پيغام خصوصي ميزنن و چرت و پرت ميگن ... هواسشون رو خوب جمع كنن !
فردا اومدن با همون حالت جانماز آب كشي حرف زدن بهشون توپيدم بعدا ناراحت نشن ها !!!

از طرفي بزدي هم از همين سمت كذايي كه خيلي ها دارن از اين موضوع چرت و پرت پشت سر من ميگن ميام بيرون .. اون موقع ببينم بازم ميريد بگيد كه داره از سمتش سوء استفاده ميكنه يا ......
مطمئن باشيد بدتر از اين چزي ميشم كه ديدد ....

ديگه بحث شد بچه بازي و خاله زنك بازي ...

فايده نداره براي ادامه !!!
moon_spell جان شرمنده ... شما هم يه تاپيك بزن .. بعد همين وي بي رو بگو داخلش ..

كسي بياد چرت و پرت بگه و تاپيك منحرف كنه ..خودش ميدونه !

قفل /.

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا