[phpNuke] وصل کردن ويبولتين به نيوک 1

وضعیت
موضوع بسته شده است.

moon_spell

Member
وصل کردن ويبولتين به نيوک

1 - در ويبولتين فايل register.php را جستجو کنيد و آنرا باز کنيد

اين کد را پيدا کنيد

کد:
$DB_site->query("INSERT INTO user
کد:
[SIZE=2](userid,username,password,email,".$newstylefield." parentemail,coppauser,[/SIZE]
[SIZE=2]homepage,icq,aim,yahoo,signature,adminemail,showem ail,invisible,usertitl[/SIZE]
[SIZE=2]e,joindate,cookieuser,daysprune,lastvisit,lastacti vity,usergroupid,timez[/SIZE]
[SIZE=2]oneoffset,emailnotification,receivepm,emailonpm,op tions,birthday,maxpost[/SIZE]
[SIZE=2]s,startofweek,ipaddress,pmpopup,referrerid,nosessi onhash) VALUES[/SIZE]
[SIZE=2](NULL,'".addslashes(htmlspecialchars($username))." ','".addslashes($passw[/SIZE]
[SIZE=2]ord)."','".addslashes(htmlspecialchars($email))."' ,".$newstyleval."'".ad[/SIZE]
[SIZE=2]dslashes(htmlspecialchars($parentemail))."','$copp auser','".addslashes(h[/SIZE]
[SIZE=2]tmlspecialchars($homepage))."','".addslashes(htmls pecialchars($icq))."',[/SIZE]
[SIZE=2]'".addslashes(htmlspecialchars($aim))."','".addsla shes(htmlspecialchars([/SIZE]
[SIZE=2]$yahoo))."','".addslashes($signature)."','$adminem ail','$showemail','$in[/SIZE]
[SIZE=2]visible','".addslashes($usertitle)."','".time()."' ,'$cookieuser','".adds[/SIZE]
[SIZE=2]lashes($prunedays)."','".time()."','".time()."','$ newusergroupid','".add[/SIZE]
[SIZE=2]slashes($timezoneoffset)."','$emailnotification',' $receivepm','$emailonp[/SIZE]
[SIZE=2]m','$options','".addslashes($birthday)."','".addsl ashes($umaxposts)."','[/SIZE]
[SIZE=2]".addslashes($startofweek)."','".addslashes($ipadd ress)."','$pmpopup','"[/SIZE]
[SIZE=2].addslashes($testreferrerid['userid'])."','$nosessionhash')");[/SIZE]
[SIZE=2]$userid=$DB_site->insert_id();[/SIZE]
[SIZE=2]$user_regdate = date("M d, Y");[/SIZE]

اين کد را جايگزين کنيد

کد:
//PHP-Nuke Registration Addition - by Matt Lyons [/SIZE][EMAIL="[email protected]"][U][SIZE=2][COLOR=#0000ff][email protected][/COLOR][/SIZE][/U][/EMAIL]

[SIZE=2]$cryptpass=crypt($password);[/SIZE]
[SIZE=2]mysql_query("insert into nuke_users (uname, email, url, user_regdate,[/SIZE]
[SIZE=2]user_icq, user_aim, user_yim, user_viewemail, pass) values ('$username',[/SIZE]
[SIZE=2]'$email', '$homepage', '$user_regdate', '$icq', '$aim', '$yahoo',[/SIZE]
[SIZE=2]'$showemail', '$cryptpass')");[/SIZE][/QUOTE][/SIZE]

[SIZE=2][B]2 - در نيوک فايل user.php را جستجو کنيد و آنرا باز کنيد[/B][/SIZE]

[SIZE=2][COLOR=red][B]اين کد را پيدا کنيد[/B][/COLOR][/SIZE]

[SIZE=2][code]user.php?op=COPPA

و مسير ارتباط (url) را به فايل register.php در ويبولتين تغيير دهيد

آخرین ویرایش:

moon_spell

Member
ارتباط ثبت نام و ورود کاربران نيوک به انجمن ساز ويبولتين !

ارتباط ثبت نام و ورود کاربران نيوک به انجمن ساز ويبولتين

برای انجام اين کار شما نياز به مخلوط کردن پايگاه داده ها در نيوک و ويبلتين داريد تا تمام اطلاعات ثبت شده در نيوک همزمان در ويبولتين قابل ثبت باشند ! برای اين کار بايد مسير مقادير پايگاه داده ها را به فايلuser.php نيوک خود ارتباط دهيد
فرض کنيد که شما 2 پايگاه داده ايجاد کرديد برای نيوک و وبولتين به اين شکل :​

کد:
[/SIZE][SIZE=2][I]$DB_site->
$DB_site2-> [/I]

اگر در فايل global.php نگاه کنيد ميبينيد که به شکل زير کد شده است :​

کد:
[I]$DB_site=new DB_Sql_vb; [/I]

شما نياز به ايجاد خط دوم زير اين عبارت داريد به اين شکل :​

کد:
[I]$DB_site2=new DB_Sql_vb;[/I]

اکنون 2 عبارت داريد که بايد عبارات زير را از دوگانگی خارج کنيد و با آنهارا به شکل زير تغيير نام دهيد از$DB_site2 به $DB_site
کد:
[/B][/SIZE][I][SIZE=2][B]$DB_site->appname="vBulletin";
$DB_site->appshortname="vBulletin (forum)";
$DB_site->database="vbnuke_database_name"; 
$DB_site->[/B][/SIZE][/I][URL="http://phpnuke.org/modules.php?name=News&file=article&sid=152#"][SIZE=2][COLOR=brown][COLOR=brown! important][FONT=Verdana,Helvetica][COLOR=brown! important][FONT=Verdana,Helvetica][I][B]server[/B][/I][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/URL][SIZE=2][B][I]="vbnuke_server"; 
$DB_site->user="vbnuke_user"; 
$DB_site->password="vbnuke_password"; 
$DB_site->connect();
"[/I] [/SIZE]

moon_spell

Member
سلام اين هک رو من از سورس يکی از سايت های آلمانی که الان بسته شده بدليل استفاده از ويبولتين نول شده !

و کاملا سازگاری داشت با ويبولتين يعنی​
user ها و تمامی اطلاعات کاربران در نيوک و انجمن با هم مرتبط بودند از جمله ورود کاربران که اون هم يکی بود يک بار !

آجا هم يکی از سيستم هايی هست که من قبولش دارم .. چون 2 ماه پيش من روی لوکال 4 تا سيستم مديريت نصب کردم و فشار
server افراد آنلاين رو تست کردم که آجا فقط 5 تا 20 % فشار وارد ميکرد و بقيه از 50 % به بالا ! در هر صورت آجا اوّلين نيوک فارسی هست که اين کار رو انجام داد ... به قول معروف کار را که کرد ؟ آن ک تمام کرد

اميدوارم تمام نيوک های فارسی قابليت استفاده از انجمن های مختلف رو بدون اينکه ماژول باشند داشته باشند .....

agri

Member
آقا صادق شما هم آجا رو تایید می کنید؟
یعنی از لحاظ فشار روی سرور از بقیه نیوکها بهتره؟
از نظر امنیت چیزی از بقیه کمتر نداره؟

S4DEGH

Well-Known Member
و کاملا سازگاری داشت با ويبولتين يعنی
user ها و تمامی اطلاعات کاربران در نيوک و انجمن با هم مرتبط بودند از جمله ورود کاربران که اون هم يکی بود يک بار !
خب الان كد هايي كه بالا گذاشتي يكمي قاطي پاتي شده و با كد هاي بي بي كد انجمن قاطي شده .. تصحيحش كن .. :)

فشار server افراد آنلاين رو تست کردم که آجا فقط 5 تا 20 % فشار وارد ميکرد و بقيه از 50 % به بالا ! در هر صورت آجا اوّلين نيوک فارسی هست که اين کار رو انجام داد ... به قول معروف کار را که کرد ؟ آن ک تمام کرد
والله لاگ هايي كه من روي سرور مشاهده كردم چيزي غير از حرف شماست !!!

آجا هم مثل بقيه فشار مياره و هيچ فرقي نميكنه .. !

و مهمترين عامل به سرور مربوط ميشه ...
نمونش VB و IPB .
اگر ميزان ديتابيس سنگين باشه و ايندكس سايت خيلي زياد باشه .. اگر سيستم vb روي سرور اختصاصي يا سروري كه سايت هاي كمي روشه نباشه ارور ديتابيس ميده ! نمونش همين سايت مجيد !
ولي در سيستم ipb به دليل وجود تكنولوژي آجاكسي كه در بخش كشش ايجاد شده سرعت صفحات شديدا بالاست و صداش هم در نمياد .. كما اينكه شركت هاي بزرگي همچون ياهو ، ناسا ، سوني دارن از همين انجمن استفاده ميكنن !!

و طبق بررسي من سيستم آجا هم فشار مياره .. در كل هر سيستمي در شرايط خواص خودش به سرور فشار مياره .. !

مثلا inp سره ماژول پروژها باعث ميشد به سرور فشار بياره .. ولي از نظر ايندكس صفحه اول سرعت خوبي داره .. كما اينكه نيوك 8 مشهدتيم برعكسش سرعت لود صفحه اولش خيلي سنگينه !

بعد ميشه بپرسم نحوه تست شما به چه صورت بوده !؟
چون اصل روي سرور با شرايطي خاص اين تست ها صورت ميگيره نه روي لوكال .. !

آقا صادق شما هم آجا رو تایید می کنید؟
یعنی از لحاظ فشار روی سرور از بقیه نیوکها بهتره؟
از نظر امنیت چیزی از بقیه کمتر نداره؟
agri عزيز من نه تاييد ميكنم نه رد ميكنم !
و انتخاب رو به عهده خودتون ميزارم ... بريد تست كنيد و اگر راضي بوديد استفاده كنيد .. :)
در باره فشار روي سرور هم گفتم بالا ...
از نظر امنيت هم خب در سطح خوبي هست با داشتن نگهبان نيوك .. !

miladspy

Member
آجا هم يکی از سيستم هايی هست که من قبولش دارم .. چون 2 ماه پيش من روی لوکال 4 تا سيستم مديريت نصب کردم و فشار server افراد آنلاين رو تست کردم که آجا فقط 5 تا 20 % فشار وارد ميکرد و بقيه از 50 % به بالا ! در هر صورت آجا اوّلين نيوک فارسی هست که اين کار رو انجام داد ... به قول معروف کار را که کرد ؟ آن ک تمام کرد

مرسی دوست عزیز !

آجا نیوک خیلی چیز ها دارد که هنوز ما در مورد ان ها حرف نزدیم ! سیستم cach بسیار قوه ای دارد که اگر ببینید این سیستم چگونه کار می کند انگشت به دهان می مونید !

آجا نیوک شاهکاری است از یک فرد عرب ! ابو صالح ، به نظر من واقعا نیوک را متحول کرده ! بعد صادق جان شما میگید با نیوک های دیگر از نظر فشار هیچ فرقی ندارد ؟

دوست من چرا اینقدر لجبازی ؟ قبول کنید دیگه ! بابا سایت tarfandestan.com موقعی که INP داشت 3000 تا سرور عوض کرد ! بازم می خواستن بندازنش بیرون ! چرا از وقتی که آجا کرد یکبار هم بیرون ننداختنشون ؟ bootiran چی ؟ خدا خودش شاهد است که بوت ایران سرور سایتشو بسته بود ! صاحبش می گفت باید آجا کنی ! اگر نکنی دیگه نمیذارم ادامه بدی روی سرور من !

این ها حرف من نیست ! حرف مدیران این سایت هاست !

حالا الان باز مديراي آجا پيداشون ميشه حرف از كپي كردن ميكنن !!

خوشبختانه آجا از تکنولوژی استفاده کرده که نیازی به دست بردن در فایل های VB و یا هر کفته دیگه ای نیست ! AJa فقط بر روی خودش کار کرده !

تا حالا دیدید ما بگیم بیاید این VB را نصب کنید ! چ.نکه ین VB سازگار است ؟

خیر ! ما میگیم برید VB رو بخرید ! نصب کنید ! بعد آجا رو روش سوار کنید !

صادق جان ، دوست عزیز ، من مطمئن هستم شما خیلی چیز ها در مورد آجا نمی دانید که همیشه با یک لحنی آن را کنار می زنید !

سایت شرکت سازنده www.magtrb.com سالهاست که دارد بدون نگهبان سایتش را حفظ می کند ! تازه پیشنهاد نگهبان یا همون سنتینل رو ما بهش دادیم با یک بدبختی ! اونم گفت بررسی می کنم اگر خوب بود حتما !!!!

ورژن 1.3 آجا همونطوری که خود ابوصالح گفته یک ورژن کاملی است !

انشاالله که همینطور باشید و با شناختی که نسبت به این شرکت پیدا کرده ام مطمئن هستم اینطور است !

از شما در همینجا ! خواهش می کنم ! مخلصانه می خوام ! از روی عدل و انصاف سخن بگویید ! زحمات این بنده خدا رو ( ما هیچی ) نادیده نگیرید و به ریشش نخندید !

موفق و پیروز باشید

میلاد سلیمی

اون چیزی که به inp-nuke مربوط میشه:

ترفندستان و خیلی از سایتهای دیگه که پایینتر از نسخه 3.0.5 استفاده می کردند مشکل داشتند.

اما این اشکالات در نسخه 3.0.5 به بالا کاملا برطرف شده.

اما در مورد vb از قبل یک پکی بود که vb رو به نیوک وصل می کرد. میشه صادق جان یک تیم تشکیل داد و با هم روش کار کرد.

از همین aja هم میشه برداشت کرد و استفاده کرد. فکرنمیکنم اشکالی داشته باشه. به هرحال opensource هست دیگه :wink:

miladspy

Member
از همین aja هم میشه برداشت کرد و استفاده کرد. فکرنمیکنم اشکالی داشته باشه. به هرحال opensource هست دیگه

طرف صحبت من صادق جان هست ! فکر نمی کنم از کس دیگر جواب خواسته باشم ! ؟

ولی خوب :
خوب درست است ! چرا که نه ؟ ولی به دور از آداب و فرهنگ کپی رایت است که نامی از آجا برده نشود یا در واقع حق سازنده این کار ضایع شود !

sparksun

Member
خب الان كد هايي كه بالا گذاشتي يكمي قاطي پاتي شده و با كد هاي بي بي كد انجمن قاطي شده .. تصحيحش كن .. :)

والله لاگ هايي كه من روي سرور مشاهده كردم چيزي غير از حرف شماست !!!

آجا هم مثل بقيه فشار مياره و هيچ فرقي نميكنه .. !

و مهمترين عامل به سرور مربوط ميشه ...
نمونش VB و IPB .
اگر ميزان ديتابيس سنگين باشه و ايندكس سايت خيلي زياد باشه .. اگر سيستم vb روي سرور اختصاصي يا سروري كه سايت هاي كمي روشه نباشه ارور ديتابيس ميده ! نمونش همين سايت مجيد !
ولي در سيستم ipb به دليل وجود تكنولوژي آجاكسي كه در بخش كشش ايجاد شده سرعت صفحات شديدا بالاست و صداش هم در نمياد .. كما اينكه شركت هاي بزرگي همچون ياهو ، ناسا ، سوني دارن از همين انجمن استفاده ميكنن !!

و طبق بررسي من سيستم آجا هم فشار مياره .. در كل هر سيستمي در شرايط خواص خودش به سرور فشار مياره .. !

مثلا inp سره ماژول پروژها باعث ميشد به سرور فشار بياره .. ولي از نظر ايندكس صفحه اول سرعت خوبي داره .. كما اينكه نيوك 8 مشهدتيم برعكسش سرعت لود صفحه اولش خيلي سنگينه !

بعد ميشه بپرسم نحوه تست شما به چه صورت بوده !؟
چون اصل روي سرور با شرايطي خاص اين تست ها صورت ميگيره نه روي لوكال .. !

agri عزيز من نه تاييد ميكنم نه رد ميكنم !
و انتخاب رو به عهده خودتون ميزارم ... بريد تست كنيد و اگر راضي بوديد استفاده كنيد .. :)
در باره فشار روي سرور هم گفتم بالا ...
از نظر امنيت هم خب در سطح خوبي هست با داشتن نگهبان نيوك .. !

با شرمندگی فراوان از دوستان و اساتیدی که در اینجا به بحث و گفتمان پرداختند .. باید چند نکته ای رو بگم که البته شاید نوشته من به دلیل این که یکمی تند باشه که البته امید وارم این گونه نباشه برداشت های شما دوستان :)

در مورد این مطلب فکر می کنم من رو همه ادمین ها و افرادی که با برنامه معروف ویبولیتین کار می کنن بشناسن البته تعریف از خودم نباشه ولی مشگلی رو که یک مدیر کل سایت ( مجید انلاین ) نتونسته حل بکنه فکر نمی کنم یک مدیر انجمن بتونه بیاد نظری و یا حرفی بزنه در خصوص این مطلب ..

دوستاني مشاهده مي كنند كه جديدا گاهي اوقات سايت مجيد آنلاين و چندين سايت بزرگ در اين خصوص بسته شده و بعد اندكي زمان باز مي شوند گاهي اوقات پشت سر هم بسته مي شوند راه حل مشكل دست ماست آن را به ما بسپاريد ! نيازي به Plugin Server Control نيست ...

من بهتر می بینم در این خصوص افرادی که کم تجربه و یا اصلا تجربه کافی ندارند صحبت نکنند چون تنها افراد را گمراه می کنند و باعث می شوند افرادی هم که حرفی برای گفتند دارند به مشگل اثبات حرف خود برسند ...

در مورد آجا نیوک چندي است كه با آن آشنا شدم و هم من خودم دارم استفاده می کنم به خاطر خیلی از چیز هاش جالبه و بسيار امكانات بالاتري نسبت به Vbadvanced و سيستم ها ديگر در اين رابطه دارد ولی یکی از بالاترین ملاك ها انتخاب من که سیستم امنیتی اجا است به شکلی طراحی شده که جلوی اتتک کردن و فلود کردن سایت رو می گیره توسط هکر ها و من این رو با جرعت می تونم بگم خود شرکت ویبولیتین هم توش مونده ... چون حتی پلاگینی هم که برای Flood Control داده بود رو. در مدیریت قرار دادیم و تاثيري در Flood نداشت

مدیران مجید انلاین ! ما مشكل را براي بيشتر دوستاني كه مشكل داشتند حل كرديم شما هم در صورت تمایل مي توانيد با ما تماس گرفته و به صورت توافقی مشكل را براي شما حل بکنیم

این هم یک راهنمایی براي مديران سايت مجيد آنلاين .. مشكل در Table به نام Datastore هست كافي است سرور را مشاهده كنيد و Process ها را ببينيد اگر به حرف ما رسيديد ما به صورت توافقي براي شما مشكل را حل مي كنيم با ما تماس بگيريد

موفق و پیروز باشید :D
Bahram

آخرین ویرایش:

moon_spell

Member
تست کردم !

ببينيد من همونطور که ميلاد جان هم ميدونه ! بيشتر از 4 تا سيستم مديريت رو تست کردم !

و آجا روی لوکال هاست 40 تا user وارد سيستم ا کرديم همزمان چون جعی که کار ميکرديم پروژه شبکه داشتند و 4 تا server لوکل قوی 20 گيگبايتی داشتن ! ما هم از فرصت استفاده کرديم 4 تا سيستم روشون تک به تک نصب کرديم !
1 . آجا 2 - ايران نيوک 3 - پلاتينيوم 4 - اوو ---- نتيجه اين بود که آجا فقط 5 تا 20 % حافظه اشغال کرد ! ايران نيوک 25 تا 40 % و پلاتينيوم 30 تا 60 % و اوّو هم که ماشالا تا 90 % حافظه ميخورد !!! (البته تمامه کاربران همزمان 4 بر 40 تا در حال استفاده بودند مجازی )

من از نظر فنی ميگم که تست کرديم !!! و همه نيوک های فارسی شده ايراد دارند از نظر امنيت ولی باز هم آجا يک ترفند رو به کار برد که مهاجمين رو از طريق ورود به پنل مديريت از نظر آی پی هاشون خنثی ميکنه !! که البته اگر آی پی دينا؟ميک باشه ! بازم گول ميخوره ! و سيستم ايران نيوک هم با اينکه فکر ميکنن مشکلتشون بر طرف شده با مشکل تداخل کدينگ تغيير داده شده برخورد کردند که قالب ها و انجمن ساز رو درست درک نميکنه !!
در مورد پلاتينيوم هم خوبه ولی روش زياد کار نشده ! اوّو هم مدرن ا ولی سنگين و آزار دهنده !

انتخاب من پس از تحقيق آجا بوده ! قصد دفاع هم ندارم چون ميلاد دوست خوبم هست ولی سيستم آجا با اينکه تازه کار هست داره سيستمی جالب و متفاوت رو ارائه ميده !:D
در مورد اين هک هم چشم تکست ميکنم و ميزارمش ضميمه !

S4DEGH

Well-Known Member
یک مدیر کل سایت ( مجید انلاین ) نتونسته حل بکنه فکر نمی کنم یک مدیر انجمن بتونه بیاد نظری و یا حرفی بزنه در خصوص این مطلب ..
لطفا در ضمينه چيزي كه اطلاع نداريد حرفي نزنيد !
ملاك هر شخص اون رنك درجه داخل انجمن نيست ...

لطفا در باره كسي كه ميخواهيد حرفي بزنيد تحقيق كنيد بعد بيايد حرف بزنيد .. !
منم شما رو نمشناسم دليل نداره بيام در باره چيزي كه نميدونم چيزي رو به كسي نسبت بدم !

چون بعدا موجب پشيموني و شرمساري شما ميشه ! :)

در ضمينه فشار به سرور و ...
ميلاد خان بنده 4 تا سرور اختصصاي زير دستم هست و الان حدود 160 سايت هست كه دارن از پلات و آجا و ايرا نيوك و مشهدتيم استفاده ميكنن و تمامي لاگ هارو دارم كه كدوم فشار مياره !

من در تمامي مسائل سرور شركت لحظه هم هستم و چيزي نيست كه بخواد آدم پنهان كنه !

در ثاني اگر قرار به اعلام كردن سايت باشه .. سايت هايي نظير سايت ir-micro بزرگترين سايت الكترونيك كشور و همچنين بزودي سايت دارينوس بزرگترين سايت بازيهاي فارسي كشور نيز از پلاتينيوم دارن استفاده ميكنن .

اين بحث هاي بچه بازي رو بزاريد كنار .. ! :)

ولی باز هم آجا يک ترفند رو به کار برد که مهاجمين رو از طريق ورود به پنل مديريت از نظر آی پی هاشون خنثی ميکنه !!
اين سيستم از اول روي سيستم پروتكتور پلاتينيوم بوده !

در مورد پلاتينيوم هم خوبه ولی روش زياد کار نشده !
شما تمام ماژول هاي پلاتينيوم رو با ماژول هاي نيوك هاي نظير آجا .. اوو .. مشهدتيم و .. مقايسه كنيد متوجه ميشي كه از نظر ساخطاري چقدر تفاوت دارن !
با اين حرفت نشون دادي هيچي از سيستم پلات و ساختارش نميدوني :)

اگر هم قرار به اين باشه كه هي بخوايد نسخه جديد به رخ بكشيد ... نسخه B5 پلاتينيوم انتقلابي در صنعت نيوك ها هست !

متوجه ميشيد بزودي .. :)

sparksun

Member
sadeghkhafan سريعتر Log سرور مجيد ْآنلاين را ببين و درك كن كه چيزي از VB نمي دوني و همين طور سرور

باز هم مي گم توافقي مشكل مجيد آنلاين را برطرف مي كنم

موفق باشيد
Bahram

miladspy

Member
در ضمينه فشار به سرور و ...
ميلاد خان بنده 4 تا سرور اختصصاي زير دستم هست و الان حدود 160 سايت هست كه دارن از پلات و آجا و ايرا نيوك و مشهدتيم استفاده ميكنن و تمامي لاگ هارو دارم كه كدوم فشار مياره !

من در تمامي مسائل سرور شركت لحظه هم هستم و چيزي نيست كه بخواد آدم پنهان كنه !
پس برو از مدير ديتا سنتر لحظه بپرس چه كسي تقاضاي Upg سيستم سايتش را به آجا داده است ! فكر كن ! مدير ديتاسنتر
دوست دارم Log را اينجا پيوست كنيد همه ببينيم :D

در ثاني اگر قرار به اعلام كردن سايت باشه .. سايت هايي نظير سايت ir-micro بزرگترين سايت الكترونيك كشور و همچنين بزودي سايت دارينوس بزرگترين سايت بازيهاي فارسي كشور نيز از پلاتينيوم دارن استفاده ميكنن .
حرف زياد است ! تا به حال كه هر حرفي زديم عملي كرديم ! من هم يك سايت مي زنم IrPc مي گم بزرگترين من تا به حال يك بار هم اسم Ir micro را نشنيده ام ! باز دارينوس را بگيد ! بد نيست اما باز هم به غول هايي كه از آجا استفاده مي كنند نمي رسد

اين سيستم از اول روي سيستم پروتكتور پلاتينيوم بوده !
استاد يا در مورد پرتال خود آگاهي نداريد يا آجا نسخه 1.2.2 را دريافت نكرده ايد تمام اين كد نويسي را خود ما انجام دادايم و كاملا اختصاصي است !

اگر هم قرار به اين باشه كه هي بخوايد نسخه جديد به رخ بكشيد ... نسخه B5 پلاتينيوم انتقلابي در صنعت نيوك ها هست !
زماني كه با آجا انگشت به دهان مانده بوديد يادتان بيايد حال هم تحول را كه 100 برابر مي توانيد با آجا مشاهده كنيد نيازي به صبر نيست

موفق و پيروز باشيد

آخرین ویرایش:

far_2005

New Member
ببينيد من همونطور که ميلاد جان هم ميدونه ! بيشتر از 4 تا سيستم مديريت رو تست کردم !

و آجا روی لوکال هاست 40 تا user وارد سيستم ا کرديم همزمان چون جعی که کار ميکرديم پروژه شبکه داشتند و 4 تا server لوکل قوی 20 گيگبايتی داشتن ! ما هم از فرصت استفاده کرديم 4 تا سيستم روشون تک به تک نصب کرديم !
1 . آجا 2 - ايران نيوک 3 - پلاتينيوم 4 - اوو ---- نتيجه اين بود که آجا فقط 5 تا 20 % حافظه اشغال کرد ! ايران نيوک 25 تا 40 % و پلاتينيوم 30 تا 60 % و اوّو هم که ماشالا تا 90 % حافظه ميخورد !!! (البته تمامه کاربران همزمان 4 بر 40 تا در حال استفاده بودند مجازی )

من از نظر فنی ميگم که تست کرديم !!! و همه نيوک های فارسی شده ايراد دارند از نظر امنيت ولی باز هم آجا يک ترفند رو به کار برد که مهاجمين رو از طريق ورود به پنل مديريت از نظر آی پی هاشون خنثی ميکنه !! که البته اگر آی پی دينا؟ميک باشه ! بازم گول ميخوره ! و سيستم ايران نيوک هم با اينکه فکر ميکنن مشکلتشون بر طرف شده با مشکل تداخل کدينگ تغيير داده شده برخورد کردند که قالب ها و انجمن ساز رو درست درک نميکنه !!
در مورد پلاتينيوم هم خوبه ولی روش زياد کار نشده ! اوّو هم مدرن ا ولی سنگين و آزار دهنده !

انتخاب من پس از تحقيق آجا بوده ! قصد دفاع هم ندارم چون ميلاد دوست خوبم هست ولی سيستم آجا با اينکه تازه کار هست داره سيستمی جالب و متفاوت رو ارائه ميده !:D
در مورد اين هک هم چشم تکست ميکنم و ميزارمش ضميمه !

ببین عزیز
بهتره اینو تو انجمنی بگی که تو اون سایت هیچکس سرور نداشته باشه نه اینکه n نفر سرور داشته باشند
من خودم سرور دارم و نیوک های inp آجا پلاتینیوم اوو و کلن هم روی سرورم هستند والا تا جایی که مانیتورینگ و لاگ ها نشان دادند من از پلاتینیوم می دونم تا الان فشار بیشتر از 0.5 % به سی پی ها یو ندادند نیوک های دیگه رو نمی گم و اینکه از سرور خودمم تبلیغ نمی کنم اما چیزی که جلو چشمه و خودم آگاهی دارم اینه

VAHID216

مدیر بازنشسته
طرف صحبت من صادق جان هست ! فکر نمی کنم از کس دیگر جواب خواسته باشم ! ؟
این طرز صحبت درست نیست ، ایشون هم مثل شما اومده از نیوک INP دفاع کنه و شما به عنوان کاربر این سایت هیچ حقی بر توهین بر کس دیگه ای رو ندارید . قوانین سایت رو بخونید و احترام بگزارید :).
خوب درست است ! چرا که نه ؟ ولی به دور از آداب و فرهنگ کپی رایت است که نامی از آجا برده نشود یا در واقع حق سازنده این کار ضایع شود !
اگر قرار بر همچین کاری بود حتما دست اندرکاران اون طبق اسانامه GNU عمل می کنن . اسم آجا هم برده خواهد شد البته بازم می گم اگر کسی خواست همچین کاری کنه :).
با شرمندگی فراوان از دوستان و اساتیدی که در اینجا به بحث و گفتمان پرداختند .. باید چند نکته ای رو بگم که البته شاید نوشته من به دلیل این که یکمی تند باشه که البته امید وارم این گونه نباشه برداشت های شما دوستان
نه چرا تند به هر حال شما از VB دفاع می کنید نمی دونمچرا میلاد خان به شما توهین نکردند :lol: .
ولی مشگلی رو که یک مدیر کل سایت ( مجید انلاین ) نتونسته حل بکنه فکر نمی کنم یک مدیر انجمن بتونه بیاد نظری و یا حرفی بزنه در خصوص این مطلب
این حرفی که می زنم منظورم مجید آنلاین نیست و همچنین چند تا سایت محدود دیگه. متاسفانه خیلی از مدیرهای سایت ایرانی متاسفانه سواد درست حسابی ندارند نمونش هم زیاد دیده می شه که بدون اطلاعات یا اطلاعات خیلی کم می خوان شاخ غول رو هم بشکنن و تازه معیار انتخاب شدن مدیران اینجا به همین سادگی و شبیه سایت های درپیت نیست یک الاف رو مدیر کنن دوست من ، پس به درجه ربطی نداره دقت کنید اینجا رو با بعضی از سایت های دیگه که شبیه اشغالدون هستند اشتباه نگیرید :D .
من بهتر می بینم در این خصوص افرادی که کم تجربه و یا اصلا تجربه کافی ندارند صحبت نکنند چون تنها افراد را گمراه می کنند و باعث می شوند افرادی هم که حرفی برای گفتند دارند به مشگل اثبات حرف خود برسند
متاسفانه اینجا ایرانه شما تا دلتون بخواد از همین افراد لول می خورن و حتی ضایع هم می شن به روی خودشون نمی یارن ، متاسفانه این فرهنگ غلط رو کسی نتونسته جلوش رو بگیره .
در مورد آجا نیوک چندي است كه با آن آشنا شدم و هم من خودم دارم استفاده می کنم به خاطر خیلی از چیز هاش جالبه و بسيار امكانات بالاتري نسبت به Vbadvanced و سيستم ها ديگر در اين رابطه دارد ولی یکی از بالاترین ملاك ها انتخاب من که سیستم امنیتی اجا است به شکلی طراحی شده که جلوی اتتک کردن و فلود کردن سایت رو می گیره توسط هکر ها و من این رو با جرعت می تونم بگم خود شرکت ویبولیتین هم توش مونده ... چون حتی پلاگینی هم که برای Flood Control داده بود رو. در مدیریت قرار دادیم و تاثيري در Flood نداشت
خوب عالی ولی چه ربطی به این مبحث داشت ما در مورد امنیت VB صحبت نمی کنیم مساله چیز دیگه ای هست.:wink:
مدیران مجید انلاین ! ما مشكل را براي بيشتر دوستاني كه مشكل داشتند حل كرديم شما هم در صورت تمایل مي توانيد با ما تماس گرفته و به صورت توافقی مشكل را براي شما حل بکنی
اگر این سیستم ، سیستمی هست که از روی حساب هست چرا باید چنین مشکلی به این تابلویی داشته باشه ، به طوری که کاربران عادی نتونن برطرف کنند . حال بگزریم که از این گونه مسائل در IPB وجود نداره که صادق گفت و راه حل هایی داره که اصلا این مشکلات پیش نیاد و بتونه خودش رو کنترل کنه که چه مقدار به سرور بار اطلاعاتی بده که من تا به حال تو هیچ سیستمی ندیدم. بگزریم:D.
من کاری ندارم چه کسایی با چه اطلاعاتی این امر تست رو انجام دادند که ایشالله از اطلاعات کافی برخوردار بودند ولی چیزی که خیلی در این آزمایش شما نمایان هست و کاملا معلومه اینه که دو سیتسم PLAT و EVO مطمئننا باید تو رده اول باشند این رو من نمی گم شما می تونید برید از اساتید فن بپرسید منظورم اصلا کاربرای الافی نیست که بدون اطلاعات حرف می زنند.:wink:
من یه انتقاد هم داشتم شما قبل از اینکه تستمی کردید باید یه فردی رو داشتید که کاملا به همه سیستم ها مسلط باشه نه اینکه چند تا کاربر که فقط با یکی یا دو کار کردن. می دونید می گم چرا چون شما معلومه اصلا نگاهی به تنظیمات پروتتور پلاتینیوم ننداختید وگرنه اصلا و ابدا همچین چیزی نمی گفتید :lol: .
اتفاقا تنها نیوک هایی که خوب کار شدند همین دو تا هستند با توجه به آمار جهانی می گم نه با توجه به آمار های دیگه :lol::lol::lol:.
نتخاب من پس از تحقيق آجا بوده ! قصد دفاع هم ندارم چون ميلاد دوست خوبم هست ولی سيستم آجا با اينکه تازه کار هست داره سيستمی جالب و متفاوت رو ارائه ميده !
خوب خدا رو شکر حداقل از نظر خودتون سیستم مناسبتون رو پیدا کردید:wink:.
sadeghkhafan سريعتر Log سرور مجيد ْآنلاين را ببين و درك كن كه چيزي از VB نمي دوني و همين طور سرور
لطفا قوانین رو رعایت کنید دیگه لازم نباشه من گوش زد کنم ممنون از توجهتون

VAHID216

مدیر بازنشسته
استاد يا در مورد پرتال خود آگاهي نداريد يا آجا نسخه 1.2.2 را دريافت نكرده ايد تمام اين كد نويسي را خود ما انجام دادايم و كاملا اختصاصي است !
چه ربطی داره مگه گفته نداره درست متوجه شید قبل از اینکه عصبانی شید.
زماني كه با آجا انگشت به دهان مانده بوديد يادتان بيايد حال هم تحول را كه 100 برابر مي توانيد با آجا مشاهده كنيد نيازي به صبر نيست
قبل از اینکه شما کشف کنی همچین نیوکی را ما خودمون دیده بودیم انگشت به دهن چی ، شاید شما مونده باشید ولی همه که مثل شما نیستند .
حرف زياد است ! تا به حال كه هر حرفي زديم عملي كرديم ! من هم يك سايت مي زنم IrPc مي گم بزرگترين من تا به حال يك بار هم اسم Ir micro را نشنيده ام !
من متاسفم نمی خوام حرف بزنم ولی شما که سواد آنچنانی ندارید کلمه SOFT رو می گید سوفت ، خوب معلومه نباید از این چیزا بدونید که !!!!!!!!!!!.
پس برو از مدير ديتا سنتر لحظه بپرس چه كسي تقاضاي Upg سيستم سايتش را به آجا داده است ! فكر كن ! مدير ديتاسنت
که چی ایشون خودشون تصمیم می گیرن ما به جای اون نیستیم و در ضمن ما نمی تونیم بیام به هر کسی بیام بگیم این امکانات هست ، ماسفانه ما مثل شما به ولله بی کار نیستیم که دائما بریم مخ مدیران سایت های INP رو بزنیم بگیم ال بله جیمبله .
موفق باشید

lahzeh

New Member
با سلام به همه یک توضیح
دوستان من نمی دانم چرا لحظه به بحث اضافه شده
من یکی از مدیران بخش آی تی شرکت لحظه الکترونیک هستم البته لحظه یکی از کاراها یش آی تی هست
الان تقریبا 27 سایت رسمی با مالکیت لحظه در حال کار هستند که برای این سایتها پرتالهای مختلف استفاده شده اند
3 تا از مهمترین سایتهای ما از پلاتینیوم استفاده شده اند که بسیار از آن رضایت داریم دو سایت از سایتهای بسیار مهم ما روی ایران نیوک نصب است و بقیه از ورد پرس مامبو و جوملا استفاده شده اند
تا امروز بحث جدی پیرامون تغییر پرتال مطرح نشده جز یک مورد که در حد حرف بوده جهت تبدیل ایران نیوک به آجا که انهم به علت عدم سازگاری دیتا بیس ها انجام نخواهد شد ولی این به این معنی نیست که ما از آجا نیوک استفاده نخواهیم کرد اتفاقا پیشنهاد استفاده از این پرتال جهت تست روی سایت جدید سرویس ورزشی بخش فرهنگی شرکت داده شده که انشا الله عملی خواهد شد
من چون در زمینه نیوک صاحب نظر نیستم فقط می توانم به این موضوع اشاره کنم که من روی 4 سرور بیش از 300 سایت با پرتالهای مختلف دارم که وقتی دقت می کنم سرور ها تا امروز مشکلی با پردازش سی پی یو در این پرتالها نداشته اند مخصوصا پلاتینیوم و ایران نیوک سایتهائی که همیشه حدود 150 تا 200 آن لاینی دارند و بیش از 25000 بیننده در روز بیش از 9/0 در فشاری را ندیده ام حتی زمانی که خود سایت ایران نیوک روی سرور ما بود هیچ فشاری روی سرور حس نمی شد و من از مدیران آفاق و ایران نیوک کمال تشکر را دارم انشا الله پس از تست آجا بتوانم همین نظر را راجع به ایشان هم بدهم ولی تا امروز مشکلی هم با سایتهائی که از آجا استفاده می کنند در سرور نداشته ام ولی متا سفانه سایت پربیننده با آجا روی سرور های ما نیست که بتوانم مقایسه کنم
متشکر از تمام دوستانی که با پشتیبانی از این پرتالها سعی در پیشرفت علمی وطن عزیزمان دارند.

sparksun

Member
اگر این سیستم ، سیستمی هست که از روی حساب هست چرا باید چنین مشکلی به این تابلویی داشته باشه ، به طوری که کاربران عادی نتونن برطرف کنند . حال بگزریم که از این گونه مسائل در IPB وجود نداره که صادق گفت و راه حل هایی داره که اصلا این مشکلات پیش نیاد و بتونه خودش رو کنترل کنه که چه مقدار به سرور بار اطلاعاتی بده که من تا به حال تو هیچ سیستمی ندیدم. بگزریم
دوست من سايت هاي خيلي بزرگتر از مجيد آنلاين را كه انگليسي بوده بهينه كرده ام در IPB هم هست اما با نام ديگر من نمي خواهم موضوع را باز كنم اگر خواستيد محل آن را در IPB نشان دهم پيغام خصوص بدهيد

لطفا قوانین رو رعایت کنید دیگه لازم نباشه من گوش زد کنم ممنون از توجهتون

فكر نمي كنم اين انجمن با آزادي بيان مشكلي داشته باشد اين دوست ما آقاي خفن كه فقط پست ها متفرقه مي دهند هر چه گفتم را نگاه كردند و رد شدند تا جايي كه ديدم در اين انجمن معروف شما مجيد آنلاين اين بخش انجمن به جاي مستقيم جواب دادن به سوالات كاربران متفره را وارد كار مي كنند

در کل امید وارم دیگه با ارور ضایع دیتابیس مجید انلاین مواجه نشیم ...
حالا هر کسی در هر رنگ و مقامی می تونه به این سایت کمک بکنه بیاد وسط و درستش بکنه ..

این حرف من بود .. حالا باز ارور دیتابیس ....... لول

با عرض پوزش پست ها دو تا شد يكي را پاك كردم...

موفق باشيد

Bahram

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا