والپییر - برای حمایت از خلیج فارس

حمایت میکنم از ....

• خلیج فارس

رای: 21 100.0%
  • خلیج عرب

رای: 0 0.0%

• مجموع رای دهندگان
    21

AccessFull

Member
سلام دوستان دیشب تو اخبار دیدم که گفت : یه سایت خارجی بجای خلیج فارس ار خلیج عرب استفاده کرده .
تازه 1 میلیون امضا باید ایرانیان بدن تا اسم خلیج عرب تو سایتش بشه خلیج فارس.... :mad:
این رو من میگم امید وارم شما هم حمایت کنید :
ایران ملک من سرزمین آریایی های جاودان تا زنده هست خلیج فارس همیشه فارس می ماند ....:)
تو این سایته :
http://www.petitiononline.com/sos020...tion-sign.html

اسم :
ایمیلتون :
کلمه : که باید بنویسید Pesian Gulf
همه برید از سرزمین خودتون دفاع کنید من خواهش می کنم ....

پیوست ها

• Kh-Fars.jpg
    Kh-Fars.jpg
    342.9 کیلوبایت · بازدیدها: 62
آخرین ویرایش:

omid_p30

Member
منم باهات موافقم.
طرحت هم خوب شده ساده و قشنگ . ولي رنگش خيلي روشن شده.
ولي يه جوريه. به نظرم ربطي به خليج فارس تداره.:shock:

AccessFull

Member
مرسی

منم باهات موافقم.
طرحت هم خوب شده ساده و قشنگ . ولي رنگش خيلي روشن شده.
ولي يه جوريه. به نظرم ربطي به خليج فارس تداره.:shock:

مرسی از نظرت ...
اما روشنیش بهرای اینه که همیشه اب دریا روشنه ....
این جور طرحها هم معمولا برای همایته نه چیز دیگه بازم مرسی .

Baraye Agha

New Member
بسم رب المهدی(عج)
بسیار بسیار زیبا!
فقط همین! اشکالی نمیتونم بگیرم!
من معتقدم وقتی این جور اتفاقاتی میفته خیلی این کارها باید انجام بدن!
آفرین بر غیرت ملی شما!

AccessFull

Member
مرسی ....

بسم رب المهدی(عج)
بسیار بسیار زیبا!
فقط همین! اشکالی نمیتونم بگیرم!
من معتقدم وقتی این جور اتفاقاتی میفته خیلی این کارها باید انجام بدن!
آفرین بر غیرت ملی شما!
مرسی از نظرت ....
خیلی خیلی ممنون .
همه ایرانی ها غیور و با غیرتند مثل شما و دیگر دوستان .

[SOBHAN]

Active Member
سلام
اول از همه نفس كار خيلي عاليه ...
اما نقد هنري :
طبق معمول كار هاي شما ساده و رنگهاي استفاده شده هم غير جالب ( اگه راحت بخام بگم : مرده ) ...
اما فونت بكار رفته مناسب بود.
در ضمن اگه يه نماد ، تصوير يا يه جورايي حاله اي از ايران يا حداقل خليج فارس بكار بره خيلي بهتر ميشه .
اگه اون لينك رو هم آدرسش رو بدبد تا ما ايروني ها به خليج فارس نظر بديم بدك نيست .
خسته نباشيد :)

موفق باشيد
محمد حسين

AccessFull

Member
سلام
اما نقد هنري :
طبق معمول كار هاي شما ساده و رنگهاي استفاده شده هم غير جالب ( اگه راحت بخام بگم : مرده ) ...
در ضمن اگه يه نماد ، تصوير يا يه جورايي حاله اي از ايران يا حداقل خليج فارس بكار بره خيلي بهتر ميشه .
اگه اون لينك رو هم آدرسش رو بدبد تا ما ايروني ها به خليج فارس نظر بديم بدك نيست .

موفق باشيد
محمد حسين

مرسی از نظرت ....
اما اون لینک نیست و فقط یک نامه رسمی که باید ایرانی ها همه اون رو امضا کنند و به این سایت بدن ....
اما جواب انتقاد :
در مفهوم رنگ شناسی به این رنگ رنگ خنک یا colden color میگن که برای نشان دادن سرما سکوت و پاکی ..... به کار میره .
اما رنگ مرده رنگی مثل زرد و خاکستری هست که برای حجم به یه موضوع تراژدی فرم غم نا ک می پردازه .
در ضمن توی همه طرح حای بک گراند معمولا از شلوغی جلو گیری می کنند تا آرامش ابلاغ بشه چون اولین تصویریه که کار بر میبینه ....
اما لینکش تو نرم افزار گوگل ارت (google Eart)

omid_p30

Member
سلام
اما نقد هنري :

موفق باشيد
محمد حسين

اين لينك نظر سنجيه كه براي من فرستادن. خودم كه پر كردم فرستادم. كاري هم نداره . بايد
تعدادش به 1000000 برسه. تا الان نزديك 360000 رسيده. فقط تو قسمت كامنت بايد بنويسيد"only persian gulf"
و آدرس ايميل و نام هم بزنيد.
لينك:
http://www.petitiononline.com/sos02082/petition-sign.html

AccessFull

Member
مرسی

اين لينك نظر سنجيه كه براي من فرستادن. خودم كه پر كردم فرستادم. كاري هم نداره . بايد
تعدادش به 1000000 برسه. تا الان نزديك 360000 رسيده. فقط تو قسمت كامنت بايد بنويسيد"only persian gulf"
و آدرس ايميل و نام هم بزنيد.
لينك:
http://www.petitiononline.com/sos02082/petition-sign.html
مرسی از کمک بزرگت .... :cry:

deevart

Member
درود بر تو
فردوسی میگه ..
ز شیر شتر خوردنو سوسمار .... عرب را به جایی رسیدست کار ..... که تاج کیانی کند آرزو ..... تفو بر تو ای چرخ گردون تفو
مقصر خدمون هستیم برادر .. وقنی واسه کشورمون احترام قاعل نمیشیم .. از اون ور این روسیه میاد سهم 50 % ایرانو از خزر میکنه 10 % .. هیچ کس صداش در نمیاد .. به مراتب خیلی بدتر از اینه که اسمشو عوض کنن
ولی خوبه تاحالا نیم میلیون امضا جمع شده .. و این کاری که شما کردی به کمک امضا جمع کردن کمک میکنه
طرح هم جالب هست
موفق باشی

H-M-P

Member
سلام

والا تو خوبی طرح حرفی نیست ولی بهتر میشد اگر از مناظر این خلیج پر شکوه تو والپیپرتون استفاده میکردین و نشانگر این خلیج هم میشد یا میتونستین از مرز خطی خلیج هم تو والپیپر استفاده کرد خلاصه از چیزی استفاده میکردین که میتونست به خلیج فارس مرتبط باشه البته از لحاظ استفاده از رنگ خوب کار کردین که مرتبطه .

موفق باشید !

AccessFull

Member
مرسی .....

درود بر تو
فردوسی میگه ..
ز شیر شتر خوردنو سوسمار .... عرب را به جایی رسیدست کار ..... که تاج کیانی کند آرزو ..... تفو بر تو ای چرخ گردون تفو
مقصر خدمون هستیم برادر .. وقنی واسه کشورمون احترام قاعل نمیشیم .. از اون ور این روسیه میاد سهم 50 % ایرانو از خزر میکنه 10 % .. هیچ کس صداش در نمیاد .. به مراتب خیلی بدتر از اینه که اسمشو عوض کنن
ولی خوبه تاحالا نیم میلیون امضا جمع شده .. و این کاری که شما کردی به کمک امضا جمع کردن کمک میکنه
طرح هم جالب هست
موفق باشی
ما کوچیکتیم داداش ....
ما وظیفمونه ناز ....:cry:

AccessFull

Member
مرسی . . . .

سلام

والا تو خوبی طرح حرفی نیست ولی بهتر میشد اگر از مناظر این خلیج پر شکوه تو والپیپرتون استفاده میکردین و نشانگر این خلیج هم میشد یا میتونستین از مرز خطی خلیج هم تو والپیپر استفاده کرد خلاصه از چیزی استفاده میکردین که میتونست به خلیج فارس مرتبط باشه البته از لحاظ استفاده از رنگ خوب کار کردین که مرتبطه .

موفق باشید !
ما کوچکتیم داداش .....
حتما این کارو می کنم مرسی از نظرت . . . :cry:

izone

Active Member
درود

بسیار کار زیبا و جذابی شده. من هم از رنگش خیلی خوشم اومد هم از سادگی کار. بویژه اینکه درباره خلیج همیشگی پارس است.

یکی دوسال پیش به دبی سفری داشتم که یکی از دوستان هنرمند که اینجا هم سرمیزد گفت ریختند و همه رایانه هامون در شرکت که کارش طراحی و چاپ بیشتر برای ایرانی ها است، را گرفتند. گفتم برای چی؟ گفت چون در یکی از آگهی ها که نقشه ایران هم بود نوشته شده بود خلیج فارس!!!

اینها دیگه خودشان هم باورشان شده که خلیج مال باباشون بوده :)

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
کار قشنگی رو شروع کردید امیدوارم نتیجه بده.

فقط از همه دوستانی که درباره ی این موضوع نظر میدن خواهش میکنم اون لینک رو هم که تو پست اول گذاشته شده بهش توجه کنن و به قول معروف امضاش کنن!

جدیدترین ارسال ها

بالا