همه باهم برای بهبود وضعیت اینترنت کشور.

وضعیت
موضوع بسته شده است.

oldooz

Well-Known Member
ممنون از توجه همه دوستان.
من هم هستم
احسنت. باید بیشتر اطلاع رسانی کنیم.
حرف شما کاملا متین
اما شما خودت حاضری اینکارو انجام بدی............؟!
معلوم نیست چه لقبی بگیره ادمین اون سایت !
مرتد ! کافر ! مبارز با خدا ! ملحد ! غرب زده ! ......
من خودم تمام این مسئولیت هارو به عهده میگیرم. آخرش اینه میرم...
از این بهتره که صبح تا شب بشینم پشت کامپیوتر و حرص بخورم و حرص بخورم و حرص بخورم. در ضمن ما فقط کارمون اعتراض به اینترنت خواهد بود و کاری به سیاست و این چیزا نداریم.
باید توی تمام سایت ها و خبرگذاری و وبلاگهای بزرگ و... اطلاع رسانی کنیم. آماده اطلاع رسانی باشید
توجه داشته باشید که توی این تاپیک فقط از وضعیت اینترنت بنویسید و هرگونه بحث متفرقه رو بذارید کنار.

oldooz

Well-Known Member
از طراحان خواهش میکنم اگه میتونن و اگه وقت دارن یک امضاء برامون طراحی کنند که بزاریم توی امضامون. کسی حاضره طراحی کنه؟

oldooz

Well-Known Member
یه جمله قشنگ بگین واسه طراحی امضاء:wink:
لطفا هرکی هرنظری داره بگه تا یه چیز خوب دربیاد.:rose:
نظر من(1): همه باهم برای بهبود وضعیت اینترنت در کشور
-
-
-
دوستان لطفا به هرکسی که میدونید و میتونید اطلاع بدید
63.gif
(سریع)

آخرین ویرایش:

mahoo painter

مدیر انجمن گرافیک وکتور
مسدود شدن Gmail فرصتی برای ایمیل ملی!
عدم واردات گوشی فرصتی برای ساخت گوشی داخلی
خشکسالی فرصتی برای تولید آب صنعتی!
شب فرصتی برای تولید لامپ !!
منطق صفر فرصتی برای فکر کردن
اینم یه شکلشه

oldooz

Well-Known Member
جیمیل برای من باز میشه !
-----------
واسه من که یکی در میون باز میشه !!!!!!!!! :cry:

باز شکرش هست که حداقل چند بار دفعه باز میشه :lol:
:green: واسه خیلی ها باز نمیشه، واسه بعضی ها هم دست و پا شکسته باز میشه:rose:
کسی واسه امضاء نظری نداره؟

Mandana

Active Member
می خودم دارم از همه بیشتر ضربه میخورم واسه این قضیه جیمیل
با یک ایرانی تبار خارج از کشور صحبت کرده بودیم قرار بود مجله به عبارتی ماهنامه ای تشکیل بدیم و در اون نقاط قوت تریخ کشورمون رو بیاریم.مثلن داستان هایی از شاهنامه و امثالهم.تا بتونیم فرهنگ غنی کشورمون رو برای غیر ایرانی ها به نمایش بذاریم
تصویر سازی کارها هم با من بود
یک هفته پیش قرار بود اولین طرح رو بفرستم تا اولین شماره ماهنامه مون رو چاپ کنیم...
خوب.ایمیل اش رو جایی جز جیمیلم ندارم
و یک هفته بیشتره به جیمیلم دسترسی ندارم
العان مطمئنم بدون زدن این مجله هم فرهنگ غنی کشورمون حداقل برای سردبیر و سایر افرادی که یک ماه برای مجله تلاش کردن اما در نهایت بخاطر نداشتن تصویر نهایی نتونستن کار رو تکمیل کنن نشون داده شده
چقدر بنده های خدا بالبال زدن تا تونستن مجوز چاپ چنین کاری رو توی کشوری که همیشه با ایرانی ها دنده لج بوده بگیرن
می یک هفته ست کارم تاسف خودنه...اما اگر کار دیگه ای هم هست که بشه انجام بدم روی می هم حساب کنید
دوستان بحث رو لطفن سی یا سی و غیره نکنید...میخوام ببینم واقعن میشه کاری کرد یا نه
آبروی حرفه ای می که به باد رفت.به جهنم...همیشه ارزوم بود یک کار حرفه ای برای جایی خارج از ایران قبول کنم ولی با این اوصاف فکر کنم باید در حد ارزو بمونه...:))
ببینیم برای بعدش چه میشه کرد...اما کاش بعضی اشخاص می دونستن با بعضی رفتارهاشون چجوری با اینده و ارزوهای یکی دیگه بازی می کنن

oldooz

Well-Known Member
با یک ایرانی تبار خارج از کشور صحبت کرده بودیم قرار بود مجله به عبارتی ماهنامه ای تشکیل بدیم و در اون نقاط قوت تریخ کشورمون رو بیاریم.مثلن داستان هایی از شاهنامه و امثالهم.تا بتونیم فرهنگ غنی کشورمون رو برای غیر ایرانی ها به نمایش بذاریم
یک هفته پیش قرار بود اولین طرح رو بفرستم تا اولین شماره ماهنامه مون رو چاپ کنیم...
العان مطمئنم بدون زدن این مجله هم فرهنگ غنی کشورمون حداقل برای سردبیر و سایر افرادی که یک ماه برای مجله تلاش کردن اما در نهایت بخاطر نداشتن تصویر نهایی نتونستن کار رو تکمیل کنن نشون داده شده
چقدر بنده های خدا بالبال زدن تا تونستن مجوز چاپ چنین کاری رو توی کشوری که همیشه با ایرانی ها دنده لج بوده بگیرن
می یک هفته ست کارم تاسف خودنه...اما اگر کار دیگه ای هم هست که بشه انجام بدم روی می هم حساب کنید
دوستان بحث رو لطفن سی یا سی و غیره نکنید...میخوام ببینم واقعن میشه کاری کرد یا نه
آبروی حرفه ای می که به باد رفت.به جهنم...همیشه ارزوم بود یک کار حرفه ای برای جایی خارج از ایران قبول کنم ولی با این اوصاف فکر کنم باید در حد ارزو بمونه...:))
ببینیم برای بعدش چه میشه کرد...اما کاش بعضی اشخاص می دونستن با بعضی رفتارهاشون چجوری با اینده و ارزوهای یکی دیگه بازی می کنن
:rose:مرسی:oops:

p30room

Member

خوب شما می تونید از سرویس های mail2web استفاده کنید هم ایمیل رو دریافت می کنه و هم چک میکنه با آی دی خودتون آدرس یکی از این سایتها : لطفا کلیک کنیدhttp://mail2web.com

Mandana

Active Member
خوب شما می تونید از سرویس های mail2web استفاده کنید هم ایمیل رو دریافت می کنه و هم چک میکنه با آی دی خودتون آدرس یکی از این سایتها : لطفا کلیک کنید

network error (tcp_error)

a communication error occurred: "" the web server may be down, too busy, or experiencing other problems preventing it from responding to requests. You may wish to try again at a later time.
for assistance, contact your network support team.

خودش بی مشکل باز میشه اما یوزر پسورد که می زنم ارور میاد هی...البته جدیدن این ارور رو زیاد میبینم با اینکه بی ربط ئه...
راه حل های گذر از این مشکل رو اینجا نگین بچه ها لطفن...چون میشه همون عبور از فیلتر و خلاف قوانین محسوب میشه
بهر حال العانم دیره بخوام فکری برای این قضیه بکنم..ملت بیکاره من نیستم مطمئنن :(

oldooz

Well-Known Member
با تشکر فراوان از ماندانای عزیز:rose:.
دوستان خواهشا دیگه این تاپیک رو از بحث اعتراضی و انتقادی به بحث فنی و تخصصی راجع به اینکه اون وبسایت رو چطوری بسازیم؟! امضا؟ لوگو؟ پیج رنک؟ و... هدایت کنید که هم قانونی تر بشه و هم زودتر به جواب برسیم. ممنون.
بازهم میگم: لطفا از بحث سی یا سی بپرهیزید! تاپیک بسته میشه دیگه نمیتونیم ادامه بدیم ها!
ممنون

p30room

Member
خودش بی مشکل باز میشه

این مشکل رو زمانی میده که افراد زیادی از این سرویس استفاده کنند که طبیعیه با این وضعیت البته من کلا این مشکل رو دو سه بار بیشتر ندیدم واقعا سایت خوبیه اگه خواستید یه سایت دیگه معرفی کنم

Mandana

Active Member
طیبی جان راهای عبور از فیلترینگ رو توی این تاپیک یا کلن توی سایت نگین.خلاف قوانینه
پستتون عدم تائید شد با مهذرت فراوون :">
والاه چی بگم..د سه دفعه دیگه هم تست کردم...حالا بعدن هم باز تست می کنم...
میسی بچه ها مراعات می کنین.یه عالمه ممنون ^.^:rose:

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
جی میل آزززااااد شد...............:green: بالاخره رفتیم تو جیمیل ولی دیدم که توش کک پر نمی زد!!! فقط از سایت های با کلاسی که توش عضوم مثل evermotion و اینها....... خبر اومده بود.

pouya saadeghi

Active Member
ما می خواهیم کاری کنیم که فقط سایت های کاملا سی یا سی و غیر شرعی بسته بشه نه مفید و کارامد

nazar bedahid

كاملا موافقم!
حالت بهترش اينه كه در مورد سايت هاي بزرگ (مثل فيس بوك و ماي اسپيس و... ) سايت ها فيل*تر نشن و فقط صفحات ضد دولت يا غير اخلاقي فيل*تر بشن. :)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا