همه باهم برای بهبود وضعیت اینترنت کشور.

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Mahdi_Rashed

Well-Known Member
gmail که مشکلی نداره . من راحت میتونم برم و میلهام رو چک کنم . بدون فیلـ----تر----شـ--کن .

wild-man

Member
سلام دوستان اینترنت منم مشکلی نداره همه سایتها بازن شما چطوری جی میل رو نمیتونید باز کنید؟
به هر حال نظر من اینه که یه وبلاگ بزنید چون به زودی ف-ی-ل-ت-ر میشه.و اونوقت فقط پولتون رو به جوب فرستادید.
اسم مورد نظر من freedomfighter

scooter2005

Member
چقدر جالب که الان گوگل داره خط اینترنت یک گیگابایتیش رو راه اندازی می کنه ولی ما هنوز یه دسترسی معمولی به اینترنتی نداریم . ضمن اینکه گوگل تو این چد روزه سرویس buzz رو هم راه اندازی کرده که عملا سبب میشه جیمیل دو کاربرده بشه و وضعیت کار وخیم تر خواهد شد . از طرفی حقه ایرانی جماعت که حرف نمیزنه اینه که اینجوری محدود هم بشه . کاری به بحث سیاسی نداریم ولی خوب می دونید که 4شنبه سوری نزدیکه و قراره چه اتفاقاتی بیفته لذا اگر تو این چند روزه هم باز بشه جیمیل قطعا تو اسفند یه قطعی 3 هفته ای جیمیل و حتی کل اینترنت رو پیش رو داریم . انشالله اگر قصد چک کردن میلهاتون رو دارید بعد از عید یعنی سال 89 این مورد میسر خواهد بود

pouya saadeghi

Active Member
پویا جان من می گم دینامیک نباشه با جوملا کار کنیم بهتره
آره ... اصلا داینامیک لازم نیست. (جوملا هم داینامیکه :wink: )
یه home page و 3-4 تا صفحه کافیه.
یه همچین چیزی: http://www.ie6nomore.com

در مورد دامین : باید هم کوتاه باشه هم حفظ کردنش واسه همه راحت باشه.

hhhhaaaa

Member
فیل.تر

دوستان من آدرس دوتا تاپیک رو به یکی از دوستان دادم یکیش همینه میگه فیل.تره ولی اون یکی باز میشه:-?

Mandana

Active Member
لوگو و امضا برای دوستان:
:rose:

توی امضا نمی دونستم چی بنویسم واسه همین پی اس دی رو هم گذاشتم هر کی چیز بهتر به ذهنش رسید بذاره

پیوست ها

• azadnet.jpg
    azadnet.jpg
    27 کیلوبایت · بازدیدها: 17
  • logo.jpg
    logo.jpg
    15 کیلوبایت · بازدیدها: 12
  • azadnet logo.psd
    193.4 کیلوبایت · بازدیدها: 5

Saeed

Well-Known Member
من الام جیمیل رو تست کردم فیل بود :cry: ، یکی از دوستانم تست کرد ok بود ، یکی دیگه تست کرد ok بود

مثل اینکه بستگی به شرکتی که ازش اینترنت می گیریم داره !؟!؟!؟ :sad:

hhhhaaaa

Member
امضا

ماندانا جون زحمت کشیدن یه امضا با لوگو طراحی کردن و من هم یه کوچولودستکاری کردم این شد:

10015c14fd0bf65990c6c90b2e72fe7f.gif

هر جاش مشکل داره بگین
امضا هم که همون لوگوی ie که قفل خورده خوبه که مانی جون زحمتشو کشیده:wink:
فایل psd هم که مانی گذاشته اگه شما هم میخاین دست کاری کنین شاید از واسه من قشنگتر دراد:rose:

S.A.N

Member
به نظر من با این حرفا درست نمیشه ....

اگه یک مدتی صبر کنید شاید درست شد ..

البته به نظر یکی از دوستان اگه پایه باشید .. برای فیلترینگ کاذب و اشتباهی..

فقط به اون آدرس میل همه با هم ایمیل بفرستیم ..

اگر زیاد بشه شاید اتفاقاتی بیافته! :-?

oldooz

Well-Known Member
با عرض سلام و خسته نباشید.
چند روزی به دلیل مشکلات عجیب و غریب دسترسی به اینترنت نداشتم.
از همه دوستانی که به ما پیوستند متشکریم.
الان که تازه اومدم اینترنت(چون من آغازگر این تاپیک بودم) از هزار و یک جا توسری خوردم و خلاصه همه خواستن یه جوری ناامیدمون کنن.
ولی مطمئن باشید ما این کار رو خواهیم کرد.
یکی از دوستان پیشنهاد دادند که امضا رو به سارا خانوم بگیم تا مسابقه این هفته رو به این موضوع اختصاص بده. من که اصلا ایشون رو نمیشناسم ولی اگر کسی میتونه بگه چون اگه اینطوری بهش خیلی عالی خواهد بود.
همه باهم!
با تشکر:rose:

hhhhaaaa

Member
با عرض سلام و خسته نباشید.
چند روزی به دلیل مشکلات عجیب و غریب دسترسی به اینترنت نداشتم.
از همه دوستانی که به ما پیوستند متشکریم.
الان که تازه اومدم اینترنت(چون من آغازگر این تاپیک بودم) از هزار و یک جا توسری خوردم و خلاصه همه خواستن یه جوری ناامیدمون کنن.
ولی مطمئن باشید ما این کار رو خواهیم کرد.
یکی از دوستان پیشنهاد دادند که امضا رو به سارا خانوم بگیم تا مسابقه این هفته رو به این موضوع اختصاص بده. من که اصلا ایشون رو نمیشناسم ولی اگر کسی میتونه بگه چون اگه اینطوری بهش خیلی عالی خواهد بود.
همه باهم!
با تشکر:rose:
سلام
این یکی دو روز نبودی زحمت امضا رو ماندانا جون کشیدن همونی شد که تو امضا هست همه هم موافقت کردن لطفا این کدی هم که تو امضام هست رو تو تاپیک اول بزار تا هرکی میاد ببینه بزاره تو امضاش. حالا تو فکر دامنه ایم و سایت اینجارو ببین:
http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=139538

خیلی ها هم همونطور که گفتی میگن فایده نداره ولی داره چون میترست دامنه هایی که قرار بود ثبت کنیم رو از ترس با جاسوسی یکی ثبت کردن ولی ما ادامه میدیم با تمام قدرت:neutral:

pouya saadeghi

Active Member
اگه یک مدتی صبر کنید شاید درست شد ..

البته به نظر یکی از دوستان اگه پایه باشید .. برای فیلترینگ کاذب و اشتباهی..

فقط به اون آدرس میل همه با هم ایمیل بفرستیم ..

اگر زیاد بشه شاید اتفاقاتی بیافته! :-?

اگه يكم به سطح محدوديت هايي كه در اين 4 سال در اينترنت ايران اعمال شده دقت كنيد ميبينيد كه اين محدوديت ها بيشتر ميشه ولي كمتر نميشه....
اون ايميل هم فقط متن هاي از پيش نوشته شده رو به عنوان جواب ارسال ميكنه و شايد اصلا خونده نميشه!

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا