هر اسکریپتی که بخوای .v2

وضعیت
موضوع بسته شده است.
اسکریپت بازی آنلاین RPG . King Of Chaos

kingof.jpg
چندی پیش یکی از دوستان اسکریپتی برای بازی آنلاین در سایت درخواست کرده بود در یاهو . من خودم با این نوع بازی ها آشنا نیستم چون زیاد بازی نمیکنم اما اینم یک نوع دیگه از سری بازی های RPG که برای دانلود گذاشتم با این اسکریپت کاربران شما در سایت عضو شده و نوع قوم و قبیله خودشون رو مشخص خواهند کرد سپس با توجه به تشکیلات دیگر کاربران با هم به مبارزه میپردازند و میتوانند تجهیزات نظامی خریداری کنند . شما به گونه ای فرمانده قوم میشوید و از قبیله خود دفاع خواهید کرد . این اسکریپت قابلیت بازی و مبارزه چند نفر را با هم خواهد داشت ! سرآخر شما میتوانید با برد خود پادشاه رقیبان خود شوید ! یک اسکریپت بینظیر . نصب آسان با PHP My Admin . بانک اطلاعاتی همراه فایل میباشد زبان هم Eng میباشد !
انتشار در p30vel
لینک دانلود

اسکریپت بازی آنلاین Devana که مثل تراوینه البته خدایی باحال تر!
چند نفر از دوستان درخواست اسکریپت بازی آنلاین کرده بودند که هنوز فارسی نشده باشه ، من میخوام اسکریپت Devana رو به شما معرفی کنم که شبیه تراوین هست و همین طوری که می بینید گرافیک خوبی داره ، امیدوارم که استفاده کنید .

anmar256

Member
سلام مجدد خدمت دوتان مجید آنلاینی . این آقایی که الان پست زدن anmar256
متاسفم که بگم یه آدم کلاش نامرد و پست فطرت هست که فقط معامله اسریپت میکنه و هیچی هم نمیده با خود من این کار رو کرد متاسفانه و 3 تا اسکریپت از من گرفت تا خیر سرش همین سیستم وبلاگ دهی رو که میگه بده ولی .....

Edit_pes_2009 ایدی این یارو تو یاهو هست .
و به خودت میگم نامرده نالوطی سر چند نفر رو اینطوری کلاه گزاشتی ؟ مرد باش سر حرفت بمون نه این که از اعتماد دیگران سو استفاده کنی . متاسفم واست .

من براي شما متاسفم كه اومدي پشت سر من حرف زدي
دوستان اگه حرف اين آقا رو باور مي كنيد مي تونيد بيايد اسكريپتهايي كه بهم داده رو بهتون مي دم خودتون تست كنيد اگه كار كردن به جان عزيزم ديگه نت نميام
آقا اومد گفت كه من چندتا اسكريپت بهت مي دم بلاگدهي بده گفتم باشه بعب گرفتم داشتم تست مي كردم ديدم كار نميكنن تقصير خودم بود چون وقتي تست مي كردم اصلاً حواسم به طرف نبود بعد كه اومدم ديدم آبروم رو برده
من هنوز سر حرفم هم هستم هر كسي كه باور نداره بياد اسكريتهاي اين يارو رو ميدم تست كنه
اگه كار كردن يا نكردن بياد اينجا جواب بده

anmar256

Member
آقای anmar256 فک کردی خیلی زرنگی اسکریپت بگیری بعد نامرد بازی در بیاری
اگه جرات داری اون اسکریپتی که بهت دادم نصب یک ساعت بعد کل سرور رو دیفیس میکنم

در مورد اين دوستمون هم بگم كه اين آقا اسكريپت آدونيس رو به من داد فهميدم كه زند شدست و اصلاً به درد نميخوره از حرف خودش هم معلومه كه گفته:
اگه جرات داری اون اسکریپتی که بهت دادم نصب یک ساعت بعد کل سرور رو دیفیس میکنم
خودتون قضاوت كنيد من در مقابل اين بايد چيزي بهش بدم؟
والله نميدونم اما من فك كنم اين دوتا با هم رفيقن اينجوري كردن يا شايد هم يك نفر باشن كه هرچي لايقشونه بار من كردن

از m_dg_farari هم انتطار نداشتم كه اينقد زود ما رو ول كنه
آقا اصلاً تو حكم بيا هم 3 تاي اون يارو و هم آدونيس رو بهت ميدم نصب كن(اما بگم تمام مسوليت استفاده از آدونيس با خودته) و بيا همين جا جواب بده من سر حرفم هستم
اما يادت باشه اون روز نزاشتي از خودم دفاع كنم

anmar256

Member
تبريك

softarchive عزيز از اين كه ميبينم دوباره اومدي واقعاً خوشحالم وقتي نبودي اين تاپيك واقعاً سوت و كور بود
انشاالله موفق باشي :rose:

salarjoon

Member
آقای نسبتا محترم اولا یارو خودتیو ... و نذار دهنم باز بشه اخه نا حسابی تو اومدی famarket facd va dmarketo بهت دادم هیچ مشکلی هم نداشت اخه تو اگه ... لا .... بود وای میسادی می گفتی خرابه نه مثل حروم خورا تا گرفتی منو ایگنور کنی و دیگه جواب ندی . واسه همین که مشکل داشتن تا لینکو گرفتی دیگه جواب ندادی ؟ اخه یه چیز بگو بگنجه . حالا هم که فهمیدی ملت شناختنت پیدات شده ؟ اون پستتم ادیت کردی ؟ من حاظرم ایدیمم بازه اونجا مرد باش پی ام بده تا جوابتو بدم تا ببینیم اسکریپتا من خرابه یا شما زیرت باد میده . دهنمم اینجا باز نکن لطفا . برو دعا کن که من پیدات نکنم بیرون مطمئن باش اونم نه به خاطر 4 تا اسکریپت چون یاد بگیری از اعتماد کسی سو استفاده نکنی و بفهمی با هر کسی نمیتونی هر جور حال کردی برخورد کنی .
من از بقییه کاربران عذر میخوام .
ایدیمو قبلا دادم بازم میدم : [email protected] پی ام بده کارت دارم .

آخرین ویرایش:
سلامیعنی شما یه اسکریپت مثل سایت Youtube می خواین ؟فارسی یا انگلیسی بودنش فرق نداره ؟مثل خودش نباشه چی ؟

بچه ها چی شده؟
اسکریپت Dmarket رو کسی نداره نسخه 2.0 رو؟
حالا Dmarket هیچ
کسی اسکریپت برای فروش فیلم هم نداره ؟
البته یه چیز خوشکل و سالم پولی هم باشه اشکالی نداره ( تبادل می زنم با اسکریپت های توپ)
با تشکر.:paint:

miladsadsad

Active Member
سلامیعنی شما یه اسکریپت مثل سایت Youtube می خواین ؟فارسی یا انگلیسی بودنش فرق نداره ؟مثل خودش نباشه چی ؟

آره دقيقا
اصلا مهم نيست فارسي يا خارجي فقط يه چيزي باشه كه بشه باهاش هي همچين چيزي راه اندازي كرد
فقط تو را به خدا نال نباشه چون دردسر داره مخصوصا براي من كه سايتم خارجي هست .
حقيقت من يكسري فيلم و كليپ آموزشي دارم كه در انواع ويدئو سنترهاي خارجي مثل يوتوب و جاهاي ديگه آپلود كردم و كدش را در سايتم ميزنم اما در ايران اين سايت ها اكثرا فيلتر هستند و فيلم هاي من با اينكه هيچ ارتباطي با فيلتر ندارند براي همين پخش نميشه . حالا الان يه سرور اختصاصي گرفتم مي خوام فيلم هام رو رو سرور خودم آپ كنم اما مي خوام توسط يه اسكريپت آنلاين بره براي پخش خيلي گشتم چيزي پيدا نكردم . حتي يكي از دوستانم گفت تو مجيد آنلاين يه نفر داره اما با شرايط ميده اومد ببينم اون فرد كيه كه با جستجو اينجا رو پيدا كردم . حالا فرقي نداره برام يه اسكريپت باشه كه كلي سايتي مثل يوتوب بزنم يا نه كلا يه پلير خالي باشه فقط آدرس فيلم رو بدي نمايش بده هر كدام باشه خوبه .
البته من در وب اين هم پيدا كردم شايد دوستاني كه مثل من دچار اين مشكل هستند نيازمند بشند براي همين لينكش رو اينجا ميگذارم . رايگان هم هست

http://flowplayer.org/index.html

آخرین ویرایش:

anmar256

Member
آقای نسبتا محترم اولا یارو خودتیو ... و نذار دهنم باز بشه اخه نا حسابی تو اومدی famarket facd va dmarketo بهت دادم هیچ مشکلی هم نداشت اخه تو اگه ... لا .... بود وای میسادی می گفتی خرابه نه مثل حروم خورا تا گرفتی منو ایگنور کنی و دیگه جواب ندی . واسه همین که مشکل داشتن تا لینکو گرفتی دیگه جواب ندادی ؟ اخه یه چیز بگو بگنجه . حالا هم که فهمیدی ملت شناختنت پیدات شده ؟ اون پستتم ادیت کردی ؟ من حاظرم ایدیمم بازه اونجا مرد باش پی ام بده تا جوابتو بدم تا ببینیم اسکریپتا من خرابه یا شما زیرت باد میده . دهنمم اینجا باز نکن لطفا . برو دعا کن که من پیدات نکنم بیرون مطمئن باش اونم نه به خاطر 4 تا اسکریپت چون یاد بگیری از اعتماد کسی سو استفاده نکنی و بفهمی با هر کسی نمیتونی هر جور حال کردی برخورد کنی .
من از بقییه کاربران عذر میخوام .
ایدیمو قبلا دادم بازم میدم : [email protected] پی ام بده کارت دارم .

دوست عزيز من با احترام حرف زدم تو هم احترام خودت رو نگه دار
لطفاً هم تحديد نكن چون من اصلاً تو رو حساب نميكنم كه بخوام باهات كل كل كنم
من ادت كردم بيا با هم صحبت كنيم
ثانياً من اون پست رو به خاطر اين كه صاحب ياسي بلاگ بهم رو انداخت حذف كردم نه به خاطر يك آدم....
ثالثاً اگه تو معرفت داشتي نميومدي اينجا حرف يزني فكر هم نكنم 10-12 سال بيشتر سن داشته باشي كه نميفهمي كجا بايد چجوري احترام خودت رو نگهداري
اينجا جاش نيست خواهشاً ديگه اينجا بحث نكن چون اگه بدوني اينجا جاش نيست

salarjoon

Member
ببین کی داره از معرفت حرف میزنه . اگه اینجا جوالتو دادم خواستم سر چهار تا دیگه کلاه نزاری ، معرفت . باشه ما 12 سالمونه اما کاش تو شعورت قد یه 12 ساله بود . این مطالبی هم که نوشتم فقط جواب حرفات بود و گرنه لیاقت اینم نداری آقای ایلامی دهلارانی . من عادت ندارم تحدید کنم قبل از انجام کاری اول انجام میدم بد .... . موافقم اینجا دیگه بحث نکینیم بهتره پی ام بده یاهو یه بچه 12 ساله کارت داره .

anmar256

Member
ببین کی داره از معرفت حرف میزنه . اگه اینجا جوالتو دادم خواستم سر چهار تا دیگه کلاه نزاری ، معرفت . باشه ما 12 سالمونه اما کاش تو شعورت قد یه 12 ساله بود . این مطالبی هم که نوشتم فقط جواب حرفات بود و گرنه لیاقت اینم نداری آقای ایلامی دهلارانی . من عادت ندارم تحدید کنم قبل از انجام کاری اول انجام میدم بد .... . موافقم اینجا دیگه بحث نکینیم بهتره پی ام بده یاهو یه بچه 12 ساله کارت داره .

آقا اصلاً بيخيال بيا با هم صحبت مي كنيم
اما من به اين خندم مياد كه كي به تو گفته كه من ايلامي دهلرانيم
هر كي گفته خيلي شوت تشريف داشته

anmar256

Member
دوستان كسي از softarchive خبري چيزي نداره؟
و نميدونيد آيديش چيه؟
ممنون مي شم كمك كنيد

با سلام
امروز اسکریپت المنظم رو براتون می زارم که این اسکریپت توسط دوستان خوب من در p30vel انتشار پیدا کرده
سیستم فروش هاست و دامنه و فروشگاهی منظم ALmonazam

monazam.jpg

حجم : ۶۰۰ کیلوبایت | نام اسکریپت : سیستم فروش هاست و دامنه + فروشگاه | احسان.پ​
اسکریپتی در جهت راه اندازی سایتی با مضمون فروش و مدیریت سفارش هاست دامنه به همراه فروشگاه با امکان اعتبار سنج یا میزان اعتبار خرید بصورت خودکار . شما میتوانید با این اسکریپت بینظیر سایتی برای فروش محصولات . هاست . دامنه و هر نوع اعتبار و اشتراک از قبیل رپیدشیر . مگاآپلود . فایل فکتوری . شارژ تلفن همراه و … راه اندازی کنید ! این سیستم مدیریت محتوا و فروشگاه ساز که المنظم ( منظم ) نام دارد دارای امکاناتی همچون عضویت و ارائه خدماتی چون میزان اعتبار و … میباشد که در پایین به برخی از مزایای آن اشاره میشود !
هم اکنون تنها با یک کلیک بصورت مستقیم از پی سی ول دریافت نمایید . این اسکریپت توسط TTMMTT نال گشته است !
مزایا و امکانات سیستمی المنظم :
[+] سیستم فروش و مدیریت سفارش هاست و دامنه
[+] بهره وری از ای جکس در سرعت بارگذاری
[+] انتشار محتوا و اخبار
[+] ایجاد پکیج فروش هاستینگ
[+] هویز ای جکس
[+] ایجاد نظر سنجی
[+] ایجاد تیکت و پشتیبانی
[+] فرم سفارش و رسیدگی به سفارش
[+] سبد خرید کاربری
[+] دارای تالار گفتمان برای کاربران
[+] ایجاد قسمت آگهی و استخدام + معرفی محصول
[+] سیستم اعتبار سنج و موجودی حساب
[+] فروش انواع اعتبار و اشتراک در سیستم
[+] قالب گرافیکی و زیبا
[+] ارتباط آسان و قدرت مانور برای اتصال به شبکه شتاب
[+] پشتیبانی از زبان فارسی برای فارسی سازی
[+] ایجاد صفحات اضافی و ایستاتیک
[+] دارای فایل نصاب
[+] چند زبانه بودن اسکریپت { عربی و انگلیسی } قابلیت افزودن فارسی
[+] عضویت کاربر و مدیریت حساب کاربری
[+] و …

تنها اشکالش اینه که فارسی نشده
و من همین امشب شروع به فارسی سازی کردم که یا فردا و یا پس فردا اینجا فارسیش رو می زارم

لینک دانلود

anmar256

Member
سلام دوستان
آقا من يك سيستم PayPerClick نياز دارم
يك چيزي شبيه به yasiclick.com (البته تقريبن) كه فقط كساني كه مي خوان تبليغ تو اينترنت بكنن(تبليغ دهنده) داشته باشه كه طرف بياد تبليغش رو به ما بده و ما هم تو سايتهايي كه خودمون مي دونيم نشون بديم و طرف با اين سيستم كنترلشون كنه
اگه سيستم كليكي داريد (نال هم باشه مشكلي نداره) فارسي هم باشه برا دانلود بزاريد ممنون مي شم (اگه خواستيد تبادل هم مي كنم)

آخرین ویرایش:

anmar256

Member
من ندارم يا خودت؟
ازم اسكريپت بردي ديگه بهم چيزي ندادي و ايگنورم كردي

anmar256

Member
يعني شما از من اسكريپت نبردي و بعد از دو روز اومدي گفتي كه چرا به مردم اسكريپت ندادي و من رو ايگنور كردي
خوب از اول مي گفني كه نميخواي بدي تا ما بيخيال بشيم
پس زياد خيال نكن كه خيلي تو با معرفتي به بهانه اونا به ما اسكريپت ندادي يادت باشه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا