هرچی e-book می خواید اینجا درخواست کنید...

m2d

Member
آموزش فتوشاپ لطفا البته این مبتدی هاش رو نمی خوام اون نکات حرفه ای که تو مجموعه تاپ سکرت هستش رو می خوام:D:wink::razz::?:

casperghost

New Member
سایت سازی

سلام من خیلی دنبال سایت سازی و آموزشی های اون گشتم اما تا حالا موفق نشدم چیز بدرد بخوری پیدا کنم در ضمن در این ضمینه مبتدی هستم! و فکر می کنم باید از html شروع کنم و دنبال آموزشی های اون میگردم اکه بتونید برام جور کنید خیلی ممنون می شم

m2d

Member
خوب یک روز و جند ساعت گذشت ولی کسب به فکر من نبود
اما برای اینکه بدونید من به فکر شماهام سعی می کنم تا یک ساعت دیگه یک ترفند فتوشاپ با فرمت PDF براتون بزارم که عنوانش هست نوشته خونی
ولی من هنوز دنبال اون E-book هستم ها! :)

m2d

Member
سلام
واقعا از همه اعضا معذرت می خوام قصدم ناراحت کردن شما نبود چون کسی جوابمو نداد این پستارو گذاشتم به هر حال معذرت .
اینم از آموزشی که گفته بودم قفط مال خودم نیست .
بازم ببخشید

پیوست ها

• khon.rar
    204.3 کیلوبایت · بازدیدها: 6

m2d

Member
سلام
e-book می خواستم در مورد ( آجر - تولید خشت - خشت و انواع آجر )
خیلی فوریه اگه ممکنه تا همین امشب جوابمو بدید
با تشکر

mahanclip

New Member
سلام دوست عزيز
:sad:
من ميخواستم اگه براي شما ممكن باشه كتاب آموزش فتوشاپ cs3 و دريم ويور رو برام بذاريد

m2d

Member
با سلام به تو دوست عزیزم mahanclip
اینم از آموزش فتوشاپ که روی CS3 هم کار می کنه
http://dl.takbook.com/book/ebook4252(www.takbook.com).exe
http://dl.takbook.com/book/ebook3529(www.takbook.com).exe
http://dl.takbook.com/book/ebook3463(www.takbook.com).exe
که اولی چند تا ترفنده ، دومی آموزش برنامه هست و سومی هم توضیح در باره قسمت خاصی از فتوشاپه
password:www.takbook.com به کوچک بودن حروف دقت کنید !

m2d

Member
سلام
جناب مدیر انجمن و مبارزه با کرک
یادت میاد یک E-bookخواستم گفتی اصلاً همچین چیزی نیست
باید بهت بگم که من پیداش کردم که تا الان 14 عدد هستش ولی قراره هرماه یکی اضافه بشه
تمام آموزش های تاپ سکرت هم توش هست

m2d

Member
سلام
یک E-book کامل در مورد تعمیر مانیتور می خوام
می بخشید لطفا یکم سریعتر خیلی لازم دارم
پیشیاپیش متشکرم

navidba

Well-Known Member
سلام
جناب مدیر انجمن و مبارزه با کرک
یادت میاد یک e-bookخواستم گفتی اصلاً همچین چیزی نیست
باید بهت بگم که من پیداش کردم که تا الان 14 عدد هستش ولی قراره هرماه یکی اضافه بشه
تمام آموزش های تاپ سکرت هم توش هست

خوب بزار بچه های دیگه هم استفاده کنن.

m2d

Member
سلام Navidba عزیز
این E-book که گفتم کتاب نیست در حقیقت یک مجله هست که در ابتدا با نام CG Tutorials تولید شد ولی بعد به مجله « گرافیگ نو » تغییر نام داد .
این مجله تا حالا چاپ نشده و فقط نسخه اینترنتی ازش هست . 14 شمارش رفته رو نت که تمامش از سایت رسمیش قابل دانلوده .
نکته مهم اینکه کسانی که فتوشاپ رو در حد متوسط به بالا بلد نیستند اصلا سراغ دانلودش نرن چون وقت تلف کردن ؛ به علت اینکه آموزشها حرفه ای و طولانیه برای کوتاه کردنش به صورت کلی توضیح داده شده ( من خودم با اینکه فتوشاپ رو خوب بلدم ولی گاهی اوقات به علت کلی بودن آموزش ها گیج می شم )
نکته جالب اینکه تمامی براشها و عکسهای موجود در آموزش نیز از سایت به طور رایگان قابل دریافته .
حجم 14 شمارش چیزی حدود 178 مگابایته پس Dial up ها اصلا سراغش نرن ولی می تونن درخواست خرید بدن.
بعضی از آموزش های تاپ سکرت مثل Dark Art یا میکس کردن میوه ها یا ساخت تصاویر رویایی در این آموزش ها هست .
غیر از فتوشاپ ، آموزش های دیگه مثل طراحی با مداد هم داخلش داره . این نتیجه ساعتها گشتنم تو نت هستش ، امیدوارم خوشتون بیاد .
اینم از سایت رسمیش :
www.CGPERSIAN.COM
راستی جواب این درخواست ایبوک در مورد تعمیر مادربرد چی شد ؟
:D

مینو_ا

New Member
من کتاب معماری کامپیوتر، موریس مانو رو می خوام!
البته ترجمه ی فارسیش رو اگه ممکنه!

سلام من کتاب outlook را می خواهم و چرا در این برنامه inbox من پر نمی شود ولی وقتی به داخل ایمیلم می روم پر است

جدیدترین ارسال ها

بالا