هرچی e-book می خواید اینجا درخواست کنید...

arman_p

Member
با سلام
اگر یک کتاب اکشن اسکریپت پیشرفته(در حد بازی سازی) دیدید. چه انگلیسی چه فارسی
لطفا معرفی کنید.

تری دی مکس

سلام کتابهای e book از برنامه تری دی مکس پیشرفته ویا ... میخواستم البته خیلی زیاد باشه.ممنونم.

arman_p

Member
سلام کتابهای e book از برنامه تری دی مکس پیشرفته ویا ... میخواستم البته خیلی زیاد باشه.ممنونم.
تا آنجا که من گشتم کتاب های کاملی در مورد تری دی مکس پیدا نمیشه.:cry:
اما گریه ندارد باید لباس بپوشی ،پول هم برداری بری کتابفروشی به اونا بگی.:lol:
شوخی بود.
به سایت ********برو اونجا هرچی که بگی هست. دیگه نیاز به پول هم نیست.
سایتش ایرانیه.
باتشکر

navidba

Well-Known Member
محسن جان اگه اون سایت جنبه راهنمایی داره تا حالا سه بار معرفیش کردی...بیشتر جنبه تبلیغاتی پیدا کرده..ممنون

http://www.sendspace.com/file/x5kbga
61 مگابایت بود بالایی

rasoul_pc

New Member
سلام لطفا کتاب کامل اموزش دبیان 4 را به ایمیل من بفرستید واسه شرکت در المپیاد می خواهم و انشاء الله پیروز شدم در عموم از سایت شما خواهم گفت[email protected]

سلام لطفا e-book هایآموزش تری دی مکس پیشرفته و یا ... را به تعداد خیلی زیاد برای دانلود بذارید
e-book های جدید معماری را هم برای دنلود بذارید.ممنونم

اولا از قدیم گفتن کار نشد نداره دوما من که نگفتم کتاب کامل کامل می خوام کلا چند تا کتاب فارسی یا انگلیسی 4-5 صفحه ای پیدا می کردی خودش کلیه.:wink:

amir-yazdel

Member
سلام
کتابی می خوام که در مور محدود کردن کاربران در ویندز سرور(Windows Server 2003)و نیز مدیریت کاربران و کلاینت ها باشد.
عزیزان در این محدوده و یا نزدیکش کتابی سراغ دارند؟

داس

سلام. یه مشکلی دارم نمیدونم تو کدوم پستها بود که یکی از دوستان کتاب در مورد دستورات داس تو 2-3 جلد خودش به صورت pdf نوشته بود. اگه میشه شماره پست رو بدین. ممنون

behrooz747

New Member
سلام
من مجموعه کتابهای صوتی فارسی رو میخوام
کسی اگه داره بهم پیغام بده

casperghost

New Member
سلام خسته نباشید خیلی مفید بود لینک هایی که داده بودین، اگر بتونید آمزش نصب php رو هم بزارین و اینکه از چه برنامه ای برای تست فیلا های پا اچ پا استفاده می شود خیلی از تون ممنون می شم

casperghost

New Member
من به کتاب آموزش نصب و راه اندازی php نیاز دارم اگه کسی هست که بتون بهم کمک کنه خیلی خوبه

جدیدترین ارسال ها

بالا