تغییرات فایل 1 نیاز فوری به آموزش افترافکت به صورت خصوصی

sara.mp

Member
سلام
دوستان من نیاز فوری و شدید به آموزش افترافکت دارم - ترجیحا به صورت خصوصی هم باشه که خیلی طول نکشه -
خواهشا اگه کسی خوب بلده یا آشنایی داره که بتونه از عهده این کار بر بیاد اینجا پست بزاره
.:rose:

roh1000

Member
یک سوال هم من اضافه کنم اینجا با اجازه
تو وادی جلوه های ویژه و بخصوص افتر افکت تو ایران کسی رو داریم که مطرح باشه که دانش و کارهای درخور توجهی داشته باشه؟
یکی مثل امیر سحرخیز ....؟؟

sara.mp

Member
خوشه چین جان ممنون - من برای کرج یا تهران میخواستم - یه نفر رو پیدا کردم - میرم اگه خوب بود میام همین جا میگم - گفته جلسه ای 40 تومن - تو 10 جلسه هم جواب مبده

hosein0251

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
جلسه چند ساعته 40 تومان ؟

اول مشخص کنید تو کدوم رشته بیشتر می خواهید فعالیت کنید و حتما به کسی که قراره آموزش بده این روبگید .

اگه از افتر بیشتر تو فیلم سازی استفاده میکنید مبحث های زیر نقش پر رنگ تری دارن :
color correction
dynamic link
chroma keying
rendering
tracking
proxy
rotobrush
time remaping
,....
و اگر برای هدف های موشن گرافیک و تیزر لازم دارید مبحث های زیر باید بیشتر کار بشه :
کار با دوربین مجازی
کار با لایه ها و درک pre compose
paint tools
اصول کی فریم و فریم گذاری و همینطور گراف ادیتور فریم ها
ترکیب لایه ها با هم ( blending mode , ... )
animating text
کار با پلاگینهای مخصوص این کار مثل particular , form , dots , .......
composite 2d , 2.5d , 3d
camera projection

Iverson

Active Member
حرف حسین کاملا منطقی هست!

افتر نرم افزاری هست که در هنرهای مختلفی استفاده میشه!

باید بدونی میخوای باهاش موشن گرافیک کار کنی، یا کامپوزیت سینمایی!

این رو به استادت بگو تا تکنیک های مخصوص اون کار رو بهت یاد بده

برای مثال خانم هایی میرن فتوشاپ یاد میگیرن، بهشون 99 درصد روتوش رو یاد میدن و چهار تا افکت که لب رو سرخ تر کنه و چشم ها رو سیاه تر، ولی با فتوشاپ میشه مت پینتیگ هم انجام داد، طراحی دو بعدی یا سه بعدی کرد، کارت ویزیت کار کرد یا...

shirani

من نظرم با بقیه فرق داره شما بهش بگو همه را بهت یاد بده بیشتر هم بیس کار مهمه

حالا چرا اینقدر زیاد اگه درامدش خوبه شاگرد بگیریم :-?

hosein0251

ایمان جان کیفیت آموزش در این صورت میاد پایین .
چون همه مباحث رو باید عجله ای بگه و رد بشه . دیگه این کلاس راندمانش میاد پایین . :-?

ایمان جون شما اعلام آمادگی کن ، خودم اولین نفر ثبت نام می کنم . ا حتی اگه کلاسهات تو چین باشه . :green::rose:

Iverson

Active Member
قیمت خوب داده
الان مشهد هستند کسایی ادیوس رو 650 یا 700 یاد میدن فقط...
فتوشاپ برای آلبوم زدن یاد میدن فقط روتوش، آلبوم، با یکم اصلاح رنگ...450

mooli63

کاربر فعال انجمن فیلمسازی
مشکل تدریس درآمد پایینشه. فرض کن جلسه ایی 40تومان بگیری نهایتا 10 جلسه 400 تومان. خوب این 10 جلسه یه پروژه رو کار می کنی 1 تومن بیشتر دستتو می گیره. ولی تدریس کردن ِ چیزی که بهش عشق می ورزی یه حس خوبی داره . مثل درد دل کردن در مورد موضوعی می مونه که دغدغه ی ذهنیته.

sara.mp

Member
من خودمم به نظرم بهتره همه چی رو خوب آدم یاد بگیره تا بعدا اگه فرصتی پیش اومد بتونه موضعش رو تغییر بده -

منظورم اینه که اگه یه وقت موقعیت کاری آدم عوض شد مشکلی پیش نیاد - گرچه در این مورد خاص بیشتر افترافکت در کارهای انیمیشنی مد نظر من هست -

از همه بچه ها ممنون که راهنمایی میکنن - باز هم اگه پیشنهادی باشه صمیمانه پذیرا هستم - کمااینکه اگه خدای ناکرده کلاس رو رفتم و خوب نبود بتونم یه کلاس دیگه پیدا کنم

آخرین ویرایش:

sara.mp

Member
واقعا اگه خوب تدریس کنه کسی جا داره خیلی بیشتر ادم بهش بده - بالاخره یه کار تخصصی ست - اگه منصفانه بخواییم بگیم جدا جلسه ای 40 تومن هیچی نیس تو این روز و روزگار - اما خوب کسی هم که تازه فارغ التحصیل شده و هزار تا هزینه جورواجور دیگه هم داره براش مهمه کلاسی بره که بهترین کیفیت رو داشته باشه و از نظر هزینه هم خیلی سنگین در نیاد

shirani

خوش به حال بچه های حالا واقعاً زمان ما این چیزا نبود قبل تر از ماها که دیگه بیچاره ها بدتر بودن :green:
من موقعی که میخواستم یاد بگیرم خیلی گشتم تا تونستم یک نسخه افتر 4 توی نمایشگاه کتاب پیدا کنم بماند قبل ترش چقدر گشتم تا خوده برنامه را پیدا کنم :green:
بعد از گذشت 8 سال هنوز که هنوز خودم در حدی نمی بینم که بخوام اموزش بدم شما هم سعی کن بعد از کلاس رفتن تمرین هم زیاد انجام بدید فقط تمرین میتونه کمک کنه کامل زیر بم اون برنامه ها را یاد بگیری و هم زمان یک برنامه 3 بعدی را هم یاد بگیرید

MTP1376

Member
سلام
دوستان من نیاز فوری و شدید به آموزش افترافکت دارم - ترجیحا به صورت خصوصی هم باشه که خیلی طول نکشه -
خواهشا اگه کسی خوب بلده یا آشنایی داره که بتونه از عهده این کار بر بیاد اینجا پست بزاره .:rose:
آقا اگه خیلی عاشقی بیا یاهو من باهات مفتی کار می کنم.

ali_kalagh

New Member
آقا اگه خیلی عاشقی بیا یاهو من باهات مفتی کار می کنم.

ایدی یاهو تون بدید خوشحال می شم - دوست عزیز جای خوبی پیدا کردی به منم خبر بده - اما توی تهران بهترین جا مجتمع فنی تهران هست شعبه سعادت آباد - هزینش حدود 700 می شه ... [email protected]

جدیدترین ارسال ها

بالا