نیاز به کمک دارم واقعاً کلافه شدم

getURL("...",....,...);
این کد در برنامه ای که درست کردم هست فقط با یه مشکل مواجه ام
با اولین کلیک روی باتن، Browser باز میشه ولی هیچ محتویاتی رو نشون نمی ده و لی با دومین کلیک نمایش میده
مثلاً لینک به یک pdf دادم، در بار اول که کلیک می کنم browser باز میشه ولی هیچی نشون نمی ده ولی با ذومین کلیک یک tab جدید توی Browser باز میشه که این بار محتویات آن نمایش داده می شود

چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mojmos

Member
شايد مشكل براوسرته
از موزيلا استفاده ميكني
با يه چي ديگه امتحان كن

armin_mx

Member
با کلیک، آدرس pdf وارد حافظه رم شده که بعد از اون مرورگر هم از همون حافظه برای بار گذاری استفاده می کنه..!
که اطلاعات قبلی از بین می رن، ولی اگه مستقیم فلش رو داخل مرور گر باز کنی یا بعد از باز شدن مرورگر کیلیک کنی همچین مشکلی پیش نمیاد :)

آخرین ویرایش:
میشه منظظورت رو بهتر بگی
من از دستورgetURL استفاده می کنم که این اتفاق برام می افته
راه حل شما چی است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

armin_mx

Member
این مشکل مربوط به برنامه نویسیه تو فلش نمیشه ..که ربط داره به سیستم عامل و آکروبات ریدر .البته این مشکل رو آکروبات ریدر با winRar هم داره ،
می تونی بعد از اجرای برنامه رو لینک کلیک کنی

آخرین ویرایش:

alilg

Member
getURL("...",....,...);
این کد در برنامه ای که درست کردم هست فقط با یه مشکل مواجه ام
با اولین کلیک روی باتن، Browser باز میشه ولی هیچ محتویاتی رو نشون نمی ده و لی با دومین کلیک نمایش میده
مثلاً لینک به یک pdf دادم، در بار اول که کلیک می کنم browser باز میشه ولی هیچی نشون نمی ده ولی با ذومین کلیک یک tab جدید توی Browser باز میشه که این بار محتویات آن نمایش داده می شود

چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نه وقتی دستور یکبار اجرا بشه , مرورگر هم فقط یکبار باز میشه!

مطمئن شو دستور getUrl یکبار بیشتر اجرا نشه! واسه اینکه مطمئن بشی یه فانکشن بساز مثلا

کد:
function debug()
{
trace("ONE TIME")
getUrl("http://....file.pdf");
}

بعد بجای getUrl دستور debug() رو بنویس و تست کن ببین چند بار ONE TIME تو خروجی فلشت نوشته میشه!

یا سورس فایل فلشتو بذار اینجا که کمک از راه دور تا همین حد بیشتر نمیشه!

armin_mx

Member
جریان فرق می کنه چون فایل پی دی اف هست آکروبات ریدر باز میشه که اگر هم مرور گر باز شد از داخل مرور گر آکروبات باز میشه ..

جدیدترین ارسال ها

بالا