نیازمند شریک ( طراح وب سایت ) جهت راه اندازی سایت

camry

Member
[h=2]با سلام خدمت همه شما دوستان عزیز[/h]

بنده قصد راه اندازی سایتی با موضوع دانلود (نرم افزار و اضافات آنها مانند کرک و کیجن + اضافات بازی ها مانند dlc ها ) را دارم
اما برای این کار نیازمند یک شریک (طراح وب سایت ) هستم

وظایفی که من دارم :

مدیریت کل سایت و رسیدگی به لینک های دانلود و نظرات کاربران
نویسندگی در سایت
تامین هزینه های سایت ( در صورت بالا رفتن رنک و بازدید سایت تمامی هزینه های سایت بین من و شریک نصف خواهد شد )
کار کردن با vps و هاست و لیچ کردن لینک ها و آپلود فایل ها بر روی سرور سایت
سئو کردن وتبلیغ کردن سایت جهت افزایش بازدید و رنک

==============================================

وظایفی که شریک داره :

مدیریت کل سایت
طراحی وب سایت و طراحی لوگو و بنر های تبلیغاتی و رسیدگی به مشکلات فنی سایت

نویسندگی در صورت داشتن علاقه

تامین هزینه های سایت در صورت افزایش رنک و بازدید

از دوستان طراح کسانی 100% تمایل همکاری با بنده رو دارن همینجا اعلام کنن

با تشکر
:rose:

sasi918

Member
می خواین وب سایت رو با چه زبونی بنویسید شاید بتونم کمکتون کنم

camry

Member
rezajalalii
دوست عزيز همونطور كه گفتم سايت هنوز راه اندازي نشده و من دنبال شريك مي گردم تا با هم سايت رو تاسيس كنيم
sasi918
شما ميتونين شرايط شريك بودن رو بپذيرين چون من نيازمند طراحيم كه باهم سايت رو بسازيم

alisafari72

New Member
سلام دوست عزیز
من یه سایت جدید راه اندازی کردم و موضوعش هم پشتیبانی از ویندوز در ایرانه ، طراحی شده ، هاست نامحدود از سایت معتبر داره
فقط دنبال یکی مثل شما هستم
اگه علاقه دارید به ایمیل زیر میل بزنید
ایمیل :[email protected]
آدرس سایت : skysys.ir

آخرین ویرایش:
سلام
به نظر من سایت های دانلود جدیدا زیاد شدن و تا وقتی سایت های قدرتمندی مثل پی سی دانلود، آسان دانلود، میهن دانلود و غیره هستن درصد بازدهی کم میشه.
همچنین در صورتی میتونی یه رقیب قدرتمند باشی که از عهده ی هزینه های بالای سایت بر بیای و وقت زیادی رو صرف تولید محتوا کنی.
مورد دیگه اینکه اگه هم میخوای سایت دانلود راه اندازی کنی که بازدهی داشته باشه باید ایده ای توش به کار ببری که سایر سایت های رقیب نداشته باشن.
به نظر من اگه پولت رو در یه موضوع دیگه سرمایه گذاری کنی بهتره. اگه خواستی پیام خصوصی بده تا بیشتر صحبت کنیم. موفق باشی

جدیدترین ارسال ها

بالا