[phpNuke] نيوک و ويبولتين سازگار شدند !

moon_spell

Member
moon_spell ! چرا به يكباره از كوره در رفتيد ؟! چيز خواصي ناراحتتان كرد ؟

برخورد جالبي بود كه باز هم شايسته شما نبود ، البته منبع اين سخن ها هم زياد از چشمانمان به دور نيست ! خوب فكر كردم شايد با تاپيكي كه دادم بفهميد كه چه كاري را صورت داده ايد اما مثل اينكه شما دست بردار نيستيد !

بله ، يادم نبود با شما منطقي صحبت كردن مانند آب در هاون كوبيدن است ....

در هر حال مد جالبي اختراع كرده ايد در همه مراحل زندگي بخصوص ارتباط VB و نيوك موفق باشيد

يا حق .

اين تاپيک رو مطالعه کنيد اصلاً ربطی به بحث شما ندارد ! مد با پرتال کاملاً فرق ميکند !

لينک اين مطالبی که شما داديد هم من قبلاً مطرح کرده بودن ! البته کامل و کارا تر !

موفق باشيد​

moon_spell

Member
دوستان من دير به تاپيکی رسيدم که آخرين ارسال هرو با ورود و خروج اشتباه گرفته بودند !

آیا واقعا سازگاری این است ؟

بابا ! سازگاری اینه :

وقتی که کاربر در نیوک ثبت نام می کند ! نام او در انجمن ساز vb ثبت بشه ! و وقتی که در انجمن ساز vb ثبت نام میکند بتواند در نیوک هم وارد شود !

اين لينک ثبت نام ويبولتين

اين هم لينک ورود نيوک

در ضمن نام کاربریtest و پسوردtest رو هم ميتونيد در هر 2 سيستم استفاده کنيد

در هر 2 سيستم قابل استفاده هست !​

بلوک ها و بخصوص نوبار ويبولتين در نيوک هم بصورت ماژول و بلوک ارائه خواهد شد​

آخرین ویرایش:

K1MACLIN

New Member
سلام
من می خوام که از سی ام اس نیوک مشهد تیم ورژن 8.2 به همراه وی بولتین ورژن 3.8.4 یا بالاتر در کنار هم استفاده کنم و الان کاری که می خوام انجام بدم اینه که vbulletin به جای phpbb در نیوک استفاده کنم.کسی می تونه کمکم کنه؟ممنون می شم که بگید به من.آموزش هاتون همه قدیمیه یعنی مربوط به ورژن های پایین تره ممنون می شم که کمکم کنین.
پیشاپیش از کمک شما ممنونم

moon_spell

Member
سلام
من می خوام که از سی ام اس نیوک مشهد تیم ورژن 8.2 به همراه وی بولتین ورژن 3.8.4 یا بالاتر در کنار هم استفاده کنم و الان کاری که می خوام انجام بدم اینه که vbulletin به جای phpbb در نیوک استفاده کنم.کسی می تونه کمکم کنه؟ممنون می شم که بگید به من.آموزش هاتون همه قدیمیه یعنی مربوط به ورژن های پایین تره ممنون می شم که کمکم کنین.
پیشاپیش از کمک شما ممنونم

دوست عزيز ، اين کار انجام شدنی هست ولی باگ داره و امنيت سايت رو به خطر ميندازه ! پيشنهاد نميشه !

K1MACLIN

New Member
تو نیوک 8.2 چه کنیم؟:-?

منم همین سوال رو داشتم ولی بعد از تحقیق فراوان به این نکته پی بردم که واقعا ارزشش رو نداره که بخوام به خاطرش امنیت سایتم رو به خطر بندازم.

حالا من یه سوال دارم اگر ممکنه بلوک آخرین ارسال های انجمن وی بی رو برای نیوک 8.2 به من بدین؟
ورزن وی بی هم 3.8.4 و 4.0.1 باشه.

جدیدترین ارسال ها

بالا