[phpNuke] نيوک و ويبولتين سازگار شدند !

moon_spell

Member
اولين نيوک با انجمن ساز ويبولتين سازگار شد ...

لطفاً فقط امتهان کنيد ورود و خروج رو >

نام کاربری : test
پسورد : test

در ضمن نياز به کمک دوستان نيوک کار دارم تا ماژول your_account را به مسير های ويبولتين تبديل کنيم ...
آقا صادق آستين ها رو بزن بالا:cool:

ثبت نام .. کاربر ، ورود و مسير های عمليات اين ماژول ...

ورژن 8.1 در حال حاضر هماهنگ شده است

با تشکر از بهرام و آقای سالکی که در گسترش اين مود برای ويبولتين 3.6.8 و 3.7 همياری ميکنند

اين مد قابل استفاده بر روی نيوک 8 و 8.1 ميباشد !

آخرین ویرایش:

VAHID216

مدیر بازنشسته
خیلی عالیه ، واقعا خسته نباشید داره . یه نظر هم داشتم به نظرم همین که ورود و خروج با هم یکسان شدن و پل زده شده بسه . بهتره بیش از این دستکاری نشه . البته فعلا شما توسعه دهنده ای خود دانی ولی این طوری مطمئن تره.
موفق باشی

miladspy

Member
moon_spell دوست من ! كمي زيادي زحمت كشيديد ! بهتر من بحث رو باز نكنم ، جمع كنيد دم و دستگاهتون رو بابا ! مسخره بازي درست كرديد ، كجاي اينها Integration شدند بس كنيد ديگه ! هر كسي از راه ميرسه ميگه ! من فلان رو با فلان اتصال دادم ، آخر سر هم هيچ كاري انجام داده نشده !

vahid21 جناب مدير انجمن بسيار محترم شما اصلا رفتيد سايت رو ببينيد من كه ديدم از روي خودم خجالت كشيدم ! شما كه يك مدير انجمن هستيد تاييد مي كنيد جاي خود دارد ....

انشاءالله تلاش كنيد موفق ميشيد

moon_spell

Member
moon_spell دوست من ! كمي زيادي زحمت كشيديد ! بهتر من بحث رو باز نكنم ، جمع كنيد دم و دستگاهتون رو بابا ! مسخره بازي درست كرديد ، كجاي اينها Integration شدند بس كنيد ديگه ! هر كسي از راه ميرسه ميگه ! من فلان رو با فلان اتصال دادم ، آخر سر هم هيچ كاري انجام داده نشده !

vahid21 جناب مدير انجمن بسيار محترم شما اصلا رفتيد سايت رو ببينيد من كه ديدم از روي خودم خجالت كشيدم ! شما كه يك مدير انجمن هستيد تاييد مي كنيد جاي خود دارد ....

انشاءالله تلاش كنيد موفق ميشيد

آقای ميلاد اولاً درست صحبت کنيد ! دوماً اين يک سازگار سازی هست با اين 2 سيستم ! روی نيوک هم کار ميشه ! اين هک برای همه نيوک ها قابل استفاده هست ! ورژن نيوک ارايه ندادم ! مود هست !
در ضمن اگر ورود و خروج رو امتهان کنيد ميبينيد که همه چيز درست کار ميکنه و در سطح امتهان هست که به کمک دوستان فايل های اصلی هم ويرايش ميشوند !

شما هم اگر نميخای کمک کنی اين توپيک رو نگاه نکن من کمک خواستم خيلی محترمانه!

با اين طرز حرف زدن نه به اطلاعات شما اضافه ميشه نه به کسی بر ميخوره فقط خودتون رو خراب ميکنيد ! لطفاً کل کل نکنيد ...​

moon_spell

Member
خیلی عالیه ، واقعا خسته نباشید داره . یه نظر هم داشتم به نظرم همین که ورود و خروج با هم یکسان شدن و پل زده شده بسه . بهتره بیش از این دستکاری نشه . البته فعلا شما توسعه دهنده ای خود دانی ولی این طوری مطمئن تره.

دقيقاً .. من پل ارتباطی ورود و خروج رو به صورت مود درست کردم که با يک بار ثبت نام و يا ورود در 2 سيستم نيوک و ويبولتين ثبت ميشويد و فقط يک مشکل هست که ماژول YOUR_ACCOUNT هم برای استفاده ويبولتين تنظيم بشه يعنی مسير هاش به مسير های ويبولتين تغيير پيدا کنه !

VAHID216

مدیر بازنشسته
دوست من ! كمي زيادي زحمت كشيديد ! بهتر من بحث رو باز نكنم ، جمع كنيد دم و دستگاهتون رو بابا ! مسخره بازي درست كرديد ، كجاي اينها Integration شدند بس كنيد ديگه ! هر كسي از راه ميرسه ميگه ! من فلان رو با فلان اتصال دادم ، آخر سر هم هيچ كاري انجام داده نشده !
ببین آقا میلاد من صادق نیستم که گذشت کنم این دفعه اول و آخر بود که بهتون هشدار رو می دم دفعه بعد بن می شی. این طرز صحبت نیست عفت کلام رو رعایت کن.
جناب مدير انجمن بسيار محترم شما اصلا رفتيد سايت رو ببينيد من كه ديدم از روي خودم خجالت كشيدم ! شما كه يك مدير انجمن هستيد تاييد مي كنيد جاي خود دارد ...
همه که مثل شما فکر نمی کنن ، moon_spell با شما به درستی صحبت کرده باید شما خجالت بکشید.

holman

New Member
ايول خيلي خوبه ..

بنظرم حرف وحيد خان درسته وقتي از عضويت وي بي كاربر عضو ميشه ديگه بنظرم كافيه نيازي به تغيير در your_account نيست .
تا جايي كه من ديدم شما فقط رفتي يه چيز حاضر و آماده رو فارسي كردين و اينقدر ادعا دارين براش .. چيزي كه كساي ديگه درست كردن نه شما .. !

باز خوبه
moon_spell جان يه زحمتي توي عرصه اتصال كشيدن .. كه ازشون تشكر ميكنم و خسته نباشيد ميگم بهشون :)
وحيد جان كه ipb رو با رابط هاي خودش متصل كردن ( كاري كه كسي تابحال نتونسته بود كشف كنه ) .
moon_spell جانم كه Vb رو ..

حالا كي ميره سراغ SMF ؟ :D

VAHID216

مدیر بازنشسته
وحيد جان كه ipb رو با رابط هاي خودش متصل كردن ( كاري كه كسي تابحال نتونسته بود كشف كنه )
ممنون شما از کجا می دونید ؟ الان IPB شما هر سیستمی که داشته باشید بهش وصل می شه حتی اونی که خودتون نوشته باشید.
خیلی هم خوبه که مشکل VB هم حل شد خدا رو شکر مشکل خیلیا بر طرف می شه.
موفق باشید

moon_spell

Member
ايول خيلي خوبه ..

بنظرم حرف وحيد خان درسته وقتي از عضويت وي بي كاربر عضو ميشه ديگه بنظرم كافيه نيازي به تغيير در your_account نيست .

تا جايي كه من ديدم شما فقط رفتي يه چيز حاضر و آماده رو فارسي كردين و اينقدر ادعا دارين براش .. چيزي كه كساي ديگه درست كردن نه شما .. !

باز خوبه moon_spell جان يه زحمتي توي عرصه اتصال كشيدن .. كه ازشون تشكر ميكنم و خسته نباشيد ميگم بهشون :)
وحيد جان كه ipb رو با رابط هاي خودش متصل كردن ( كاري كه كسي تابحال نتونسته بود كشف كنه ) .
moon_spell جانم كه Vb رو ..

حالا كي ميره سراغ SMF ؟ :D

ماژول your_account خيلی مهمه ميدونی چرا ؟ چون اکثر مسايل مربوط به نيوک وصل ميشه به اين ماژول مثل نوبار خوش آمد گويی و عضويت و ورود به قسمت های مختلف ،، برای ارائه اين مود بايد اين ماژول هم مسير هاش دست کاری بشه تا نيوک خودش رو رو ويبولتين بشونه !

حالا دارم نو بار ويبولتين رو هم با همکاری بهرام و آقای سالکی به اين مود به عنوان بلوک نيوک اضافه ميکنيم .....

miladspy

Member
ببین آقا میلاد من صادق نیستم که گذشت کنم این دفعه اول و آخر بود که بهتون هشدار رو می دم دفعه بعد بن می شی. این طرز صحبت نیست عفت کلام رو رعایت کن.
با خيال خام خود خوشحال باشيد ! نيازي نمي بينم توضيح دهم ، هيچ ترسي ندارم ، هر كاري كه صلاح است انجام دهيد

كافي است مديران پيغام خصوصي بنده را چك كنند جناب moon_spell بنده را ترقيب به شركت در اين تاپيك كردند ! بنده هم جواب شايسته ايشان را دادم !

فقط ، دوست دارم دوستاني كه اينجا ابراز احساسات مي كنند در سايت آجا دستمال كشي نكنند ، فكر كنم نيازشون با اين پرتال بچه گانه برطرف شود ! پس بار ديگر بيايد و فداكاري در پيغام خصوصي نشان دهيد طور ديگري برخورد خواهم كرد

holman شما هم يكي از نوچه هاي ! دوستان نيازي نيست پست شما را مطالعه كنم

آخرين پست من در اين تاپيك ....

موفق باشيد

آخرین ویرایش:

moon_spell

Member
با خيال خام خود خوشحال باشيد ! نيازي نمي بينم توضيح دهم ، هيچ ترسي ندارم ، هر كاري كه صلاح است انجام دهيد

كافي است مديران پيغام خصوصي بنده را چك كنند جناب moon_spell بنده را ترقيب به شركت در اين تاپيك كردند ! بنده هم جواب شايسته ايشان را دادم !

فقط ، دوست دارم دوستاني كه اينجا ابراز احساسات مي كنند در سايت آجا دستمال كشي نكنند ، فكر كنم نيازشون با اين پرتال بچه گانه برطرف شود ! پس بار ديگر بيايد و فداكاري در پيغام خصوصي نشان دهيد طور ديگري برخورد خواهم كرد

پرتال ؟ اين فقط يک پل هست ! سيستم نيوک پرتال هست نه اين مد !

موفق باشيد

سيستم آجا ساخت شما شما نيست ! شما فقط فارسی سازيش کرديد هر دفاع هم که کردم از سيستم آجا بوده نه از شما و فارسی سازی شما و من هنوز هم ميگم سيستم خوبی هست ! من پيغام خصوصی دادم که شما سيستم آجا رو هم با اين مود گسترش بديد ! که ورود و خروج اين 2 يکی باشد نه 2 بار ورود و خروج !!!

جواب شايسته شما اين بود ! کاملاً ادبی و حرفه اي ...

miladspy :جمع كنيد دم و دستگاهتون رو بابا ! مسخره بازي درست كرديد ، كجاي اينها Integration شدند بس كنيد ديگه ! هر كسي از راه ميرسه ميگه ! من فلان رو با فلان اتصال دادم ، آخر سر هم هيچ كاري انجام داده نشده !

اگه مشکل شخصی داری ميتونی قرار بزاری من 3 ماه ديگه ميام ايران ، بيرون از دنيای مجازی :wink:

آخرین ویرایش:

VAHID216

مدیر بازنشسته
ایشون بن شد تا دفعه بعد مثل یه انسان نتشخص رفتار کنه .
تاپیک هم منحرف کرد .
موفق باشید

S4DEGH

Well-Known Member
از وحيد عزيز بابت كنترول خوبشون تشكر ميكنم و ممنون .. ! :)

من نميدونم اين آخرين پست شما كي ميخواد تموم بشه ..

ميگم انجمن مديريت محتوا با امثالي مثل شما تبديل به نخاله دوني شده ! بايد پاكسازي حسابي بشه !
افرادي كه با استفاده از شهرت سيستم هاي ديگه دست به عوام فريبي مردم ميزنن .. !!

moon_spell جان از شما هم ممنون بابت اين گزارش و چشم در فرصتي مناسب روش كار خواهيم كرد .

holman

New Member
واقعا جاي تاسف هست كه هنوز فرهنگ انجمن داري تو ايران جا نافتاده .. !!
و براي شما بيشتر متاسف هستم بخاطر اينكه سطح و ديد فكريتون اينقدر پايين هست كه نگاه به تعداد ارسال هام ميكنيد . اصلا ميدوني من كي هستم و چيكارم كه اين حرف رو ميزني !؟ هميشه سنجيده حرف بزن نه از روي شكم .. !!
من با پيشنهاد يكي از دوستان اومدم اينجا عضو شدم و ديدم جو خوبي داره ..
ولي اينطور كه ميبينم هر جايي چند مورد مثل شما داره كه بنظرم بايد دسترسيشون بسته بشه .. !!

VAHID216

مدیر بازنشسته
من با پيشنهاد يكي از دوستان اومدم اينجا عضو شدم و ديدم جو خوبي داره ..
ولي اينطور كه ميبينم هر جايي چند مورد مثل شما داره كه بنظرم بايد دسترسيشون بسته بشه .. !!
ممنون holman جان اگر یه روز یکی از مدیرا سر نزنه به این انجمن مخصوصا (نیوک ، مدیریت محتوا) اتفاق هایی می افته که خدا می دونه که یکیش همون جنگ جهانی نیوک ها بود : D .
به هر حال ما تمام سعی و تلاش خودمون رو داریم .
موفق باشید

mamoolhacker

Active Member
خوبه دیگه حالا لازم نیست بیاین روی کاره اون یارو قضاوت کنین
تاپیک رو ادامه بدین

moon_spell

Member
ممنون holman جان اگر یه روز یکی از مدیرا سر نزنه به این انجمن مخصوصا (نیوک ، مدیریت محتوا) اتفاق هایی می افته که خدا می دونه که یکیش همون جنگ جهانی نیوک ها بود : D .
به هر حال ما تمام سعی و تلاش خودمون رو داریم .
موفق باشید

کشتی کج :cool: :lol:
مشکل ما ايرانيها چه تو خارج چه داخل ايران تک روی و کمک نکردن به هم هست ! چشم و هم چشمی ،،،

اميدوارم که صاحبان نيوک هم بيان تا اين سزستم رو گسترش بديم رو تمام ورژن ها ...​

Placebo

Member
IP.Converge © 2008 IPS, Inc.
:eek:
چه ربطی به وحید داشت این ؟
moon_spell شما هم کار شاخی نکردید ها !

اینو هرکس که فرم html بلد باشه یک نگاهیم به login.php وی بی بندازه می تونه انجام بده عزیزم !

البته در حد خودت خوبه ! تبریک میگم

جدیدترین ارسال ها

بالا