نيازمند فوري به يه سرور قدرتمند با امنيت بالا !

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Bitiran

New Member
در ضمن تا وقتی آپ تایم 100 هست همین رو مدعی هستیم و تضمین مثال مانند یک درصد پایین تر یا بالاتر وجود ندارد.
چه طوره بگیم تضمین تا 50 درصد ؟؟؟ باز هم هست ؟

اپ تايم براي سايت هاي كوچولو با رتبه ده بيست ميليون تو جهان بايدم %100 باشه !

نه سايت اينجانب كه ننگ شده !!! 7000 ! و كلي بازديد و Request همزمان !
شما ميشه نمونه وب سايت vBulletin كه ساپورت ميكنيد رو بهم نشون بديد !؟ :sad:

من منظورم از اپ تايم هم اپ تايم هميشگي و شبانه روزي هست هم اينكه مثلا يه ساعت بدون پشتيباني نمونيم !
يا يه روز دون شه كسي نه تلفن جواب بده - نه اس ام اس - نه ايميل - نه ايدي يا ... !!

آخرین ویرایش:

websoft

Member
شما هر وقت از ال ایکس ادمین سر در آوردید خبر کنید تا یه موقع بهم نریزه دیگه صحبتی نیست - در ضمن از متنتون بعد از اولین پست من معلوم شد و چه خوش گفت : بی کمالی های انسان از سخن پیدا شود / پسته ی بی مغز تا لب وا کند رسوا شود - بازم هست دریغ نکنید.

Bitiran

New Member
شما هر وقت از ال ایکس ادمین سر در آوردید خبر کنید تا یه موقع بهم نریزه دیگه صحبتی نیست - در ضمن از متنتون بعد از اولین پست من معلوم شد و چه خوش گفت : بی کمالی های انسان از سخن پیدا شود / پسته ی بی مغز تا لب وا کند رسوا شود - بازم هست دریغ نکنید.

معلومه شما از كوره در رفتي نگران نباش عزيزم
به هر حال براي فروشندگاني مثل شما بيشتر پول مهمه پول ... !

وگرنه اپ تايم و امنيت و سرعت و قدرت سايت هاي ديگه مهم نيست

فقط پول مثل همين پرشين هويز :eek:

websoft

Member
توجیه بی خودی نکنید - بهترین جواب اینکه بهتره همون ننگ بمونه - بیشتر از این هم تکرار تایپ نمیکنم پست قبلیه همین تاپیک رو بخونید . فعلا

websoft

Member
معلومه که شما خوش تری - مهم نیست - پست قبلی مهم تره - سخن بهتر از اون ندارم

Bitiran

New Member
توجیه بی خودی نکنید - بهترین جواب اینکه بهتره همون ننگ بمونه - بیشتر از این هم تکرار تایپ نمیکنم پست قبلیه همین تاپیک رو بخونید . فعلا

اي بابا من به عنوان ادمين دو تا از بزرگترين سايت هاي ايران TOP 100

با شما بحثي ندارم
به هر حال در هر فروم چند تا نخاله پيدا هم ميشه !

اينجا ببين چطور بحث رو منحرف ميكنيد شما ؟

اخه عزيزم وقتي شما سايتي ميزبان نداريد مشابه بنده و ديتا سنترتون هم از اون جاها كه من تستشون كردم نيست
و CPANEL نداريد چي بگم ؟!!

باور كن من وقت و حوصله كل كل و زياده گويي ندارم !!!

بي خيال همگي خوش باشيد

===============

از PersianService ميگيرم كه مجيد رو داره ساپورت ميكنه و از iWeb ديتاسنتر داره و..

باتشكر :wink:

websoft

Member
معلومه اراجیف بیشتر بارتونه - به هر حال وقتی اطلاعاتی ندارید کاریش نمیشه کرد - وب سایت های زیادی هستن که مدیریتش ببخشید " افغانیه" ولی با این حال آمارشون بالاست - پس دلیل نمیشه - رجوع شود به پست های قبلی اگر سوالی دارید. نخاله هم ... معلوم شد. این تاپیک قفل نشه همین طوری ادامه پیدا میکنه .... ! حالا شما ادمین بودنتو به رخ میکشی ؟

آخرین ویرایش:

Bitiran

New Member
معلومه اراجیف بیشتر بارتونه - به هر حال وقتی اطلاعاتی ندارید کاریش نمیشه کرد - وب سایت های زیادی هستن که مدیریتش بخشید " افغانیه" ولی با این حال آمارشون بالاست - پس دلیل نمیشه - رجوع شود به پست های قبلی اگر سوالی دارید. نخاله هم ... معلوم شد. این تاپیک قفل نشه همین طوری ادامه پیدا میکنه .... !

من حرفي با شما ندارم - چون اصلا در شان بنده نيستيد
هر ادم عاقلي پست هات رو از اول ايند تاپيك بخونه ميفهمه كي چي كارست

خوش باشي عزيزم :)

ديگه پست نميزنم

باي

websoft

Member
مطمئناّ - اگر به اولین پاسختون بعد از اولین پست بنده تو این تاپیک دید زده بشه - چه عاقل چه غیر عاقل - اطلاعات بیشتری دست آدم میاد - در ضمن تا پاسخی ندارید بی اطلاع پاسخ ندید ...
به هر حال : دود اگر بالا نشیند کسر شأن شعله نیست / جای چشم ابرو نگیرد ، گرچه او بالاتر است
ما همچنان در خدمتیم .

آخرین ویرایش:

mamoolhacker

Active Member
ميتونيم در خدمت شما باشيم
جهت اطلاعات بيشتر با ما تماس بگيريد .
يك سرويس خوب بهتون معرفي خواهيم كرد

تلفن تماس : 09353508923-09358349193
ايميل بخش فروش : [email protected]

با تشكر .
گلوبات

mohsenshahbazi

Active Member
Poshtiban !
میزبان وب سایتهایی مثل بخش دانلود کمیاب / تک دانلود / تک دیتا / دانلودز / آسان دانلود / دانلودها و سایتهای زیادی هست .
الان هم از iWeb سرور دارن .
www.poshtiban.com

parsgibit

Member
از Persianservice ميگيرم كه مجيد رو داره ساپورت ميكنه و از Iweb ديتاسنتر داره و..
از آيوب ديتا سنتر داره ؟!!!!!
پرشين سرويس والا ماله خود ايتاكو ه (آقاي مجيد علوي و صادق علوي ...!!!)

---
لطفا از هر جا هاست گرفتيد ! براي اين كه مطمئن بشيد كه امنه يا نه (اكانت تست بگيريد) و اگه خواستيد ، به من هم اكسس بدين تا ببينيم آيا واقعا امنه ؟!!
بهتون نشون ميدم كه هستن يا نه !

EMIRATES

Active Member
آخرین ویرایش:

EMIRATES

Active Member
ضمنا :
103.gif

وب سافت جون - بیتیران جون , صلوات بفرستید!!!!
103.gif
103.gif

226.gif

serverpars

New Member
theplanet خیلی خوبه ولی اگه به طور مستقیم از ایران خرید کنید مشکل بر میخورید!

onlypayam

New Member
سلام
من هم قصد گرفتن یک سرور اختصاصی از iWeb دارم.
برای اینکه به مشکل تحریم و ... نخورم چکار کنم؟
پرداخت را کی میتونه انجام بده برام؟ چون فعلا حساب ویزا-مستر ندارم.
ماهی 150 دلار باید واریز بشه.
که احتمالا 3 یا 6 ماهه یکجا پرداخت کنم.

ممنون

serverpars

New Member
آره Iweb خوبه ، من پیش نهاد میکنم! من میتونم براتون خرید انجام بدم، اگه 6 ماهه پرداخت کنید خیلی واستون بهتره، واسه پرداخت بامن تماس بگیرید : mail [@] logicman [dot] net (از دست spam آدم چی میکشه ها!)

آخرین ویرایش:

web2web

Member
دوست عزیز بنده می توانم برای شما 4 گیگ با بهترین سرعت در حددیتا سنتر برای شما جور کنم در صورت نیاز با آی دی من تماس بگیرید
ID: apple_big88

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا