نيازمند فوري به يه سرور قدرتمند با امنيت بالا !

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Bitiran

New Member
سلام
دوستان براي يه سايتي با پرتالVBulletin كه اندازه مجيد انلاين تو الكسا رنك داره ( 7,000 ) و بازديد كننده بالا
پس ميدونيد كه VBulletin معمولا فشارش زياده و مصرف CPU و... هم داره ! ( اونايي كه قبلا كار كردند ميدونند )

يه هاست خوب با امنيت و سرعت بالا ميخوام كه واقعا مهمه

در برابر هر گونه حملاتي از جمله حملات قديمي Anti DDOS/DOS Attack وووووووووو... امن باشه و Down نشه !
سرعتش خوب باشه نه مثل لاك پشت !!!

بخش ايميل سرور به خوبي كار كنه كه خيلي خيلي خيلي مهمه و امنيتي !!!

اصلا دوست نداريم سايت يه دقيقه هم داون شه !! اصلا دوست نداريم بهونه هاي كذايي بياره مدير سرور براي دون شدن !
دوست داريم هميشه پشتيباني در دسترس باشه ! ( ايميل - چت - تلفن - SMS ,... )

والا.. تا اونجايي كه من ميدونم THE PLANET ديتاسنترش از همه خداتره !!!

MPLogo.gif

يا مثلا IWEB !!

ولي يه سايت هاستينگ ايراني معرفي كنيد كه بتونم ازش بگيرم كه ديتا سنتراش متعلق به اين سايت هاست !
( چون من هر چي WHOIS ميگرم سايت هاي بزرگ رو اين دو تا هستند !!!! )

به هر حال فعلا گزينه هاي PersianDOT , eNOVIN ,PersianServices.com ... رو تيك زدم ! ( IWEB هستند )
ولي من ميخوام خيلي مطمعا باشم !

به هر حال فكر كنم براي ما يهreseller خوب باشه - اگرم سرورهای اختصاصی (Dedicated Server) با اين هزينه كه من ميدم بدند كه چه بهتر !!!!

يه چيزي حدوداي
10 GG HOST
300 GG BW
باشه !

ماهانه هم بيشتر از 70 - 75 نميدم ! :D

الان روي هاستينگ PersianWhois.com پرمدعا هست كه واقعا ديگه ما رو كفري كرده !
الانم بريد ببينيد دليل دون شدن سايت هاي روي سرورشون رو چي نوشته تو سايتش تا يه كم بخنديد !
( من موندم اينا هر دفعه چه جوري اين همه بهونه ميارند ) ؟:eek:
ماهانه هم 120,000 ميگيرند !

اطلاعیه مهم:
به اطلاع کلیه کاربران سرور هاستینگ اشتراکی لینوکس آمریکا شرکت میرساند؛ از ساعت 2 بامداد امروز صبح (21/03/1387) دسترسی به کلیه اطلاعات و Backup های این سرور مسدود شده است.
مشکل فوق در اثر تحریم غیر منتظره دیتاسنتر آمریکائی که مدت ها با آن کار می کنیم و تا کنون هیچ مشکلی با ایرانیان نداشته رخ داده و کلیه سرورهای موجود همکاران دیگر را نیز (حدود 10 سرور تا این لحظه) تحت الشعاع قرار داده است.
در حال حاضر کارمندان شرکت در حال مذاکره با شرکت آمریکائی به منظور تحویل Backup های اضطراری جهت انتقال به دیتاسنتر دیگری در کشور آلمان هستند.
لازم به ذکر است سرورهای اختصاصی (Dedicated Server)، سرورهای مجازی (VPS)، هاستینگ اشتراکی ویندوز و هاستینگ اشتراکی لینوکس آلمان مشتریان بدون مشکل پایدار است و ایراد فوق فقط برای مشتریان هاستینگ اشتراکی لینوکس آمریکا بوجود آمده است.
از شما مشتریان گرامی تقاضا داریم خطوط شرکت را در طول بحران بوجود آمده اشغال نکرده و منتظر اعلام خبر بعدی ما در همین صفحه باشید.

منتظر نظرات دوستان هستم !؟

آخرین ویرایش:

kianonline

Member
Bitiran , جان ، اگر خواهان این هستید که سرور تهیه کنید ، اگر بابت آن مبلغ معمول را بپردازی خوب انتظار کیفیت خوب را هم داری ، البته این را هم بگویم که وقتی سرور اختصاصی خریداری می کنید دیگر امنیت آن دست شماست و .... بله ، مواردی هم است از پشتیبانی امنیت جدا استفاده کنید و بابت آن مبلغ جدایی می پردازید و خیالتان آسوده خواهد شد ! اما اگر ریسلر تهیه کنید ، خوب مسلما امنیت آن دست مدیر سرور شماست و وظیفه ی آنها است. من به شما توصیه می کنم از سرور های مجازی خلوت ( که چند سایت روی آنها هستند ) استفاده کنید و یا سرور اختصاصی بگیرید.

موفق باشید دوست من.

Bitiran

New Member
دوست خوبم Vps سايت رو نميكشه ! ( چون تا حدودي شب ها لود رو هم بالا ميبره )

سرور اختصاصي هم وقت و حوصله و نگهداري ميخواد ( اشنا هم ندارم برام نگهداري و تضمين كنه !!! )

فكر كنم باز ريسلر برام خوب باشه ؟

من با شرايط بالا هر كي موافقه ريسلر بده و از يكي از اون ديتا سنتر باشه حاظرم !! ( البته سابقه خوبي هم داشته باشه )

فكر نميكنم 70 ~ 75 هم براي يه سرور كم باشه ؟

Bitiran

New Member
اندازه مجيد انلاين ديگه روزي حدود 80 - 90 هزار بازديد و 20 هزار Ip يا بالاتر !!

البته جديدا Vbseo خريدم و نصب كردم فكر كنم داره رو به انفجار ميره !
هر روز 500 تا زياد ميشه

اگر با الكسا اشنايي داشته باشيد رتبه 7,100 رتبه خيلي بالايي هست !
با اين كه سايت جوان هست و فقط يه ساله درست شده ولي فيكس اندازه همين مجيد بازديد داره !

من پيشنهادات زيادي داشتم كه حاظر بودند مجاني هم ما رو ساپورت كنند

ولي اصلا دوست ندارم زير منت كسي باشم

حاظرم اگر از هاست طرف مقابل هم رضاي شدم براش هميشه تبليغ كنم تو سايتم ( فقط براي من اپ تايم هميشگي و قدرت و سرعت مهمه )

از مسخره بازي مديراي سرور نفرت دارم

آخرین ویرایش:

kianonline

Member
من میتونم ، شما را روی یکی از سرورهای خلوتم بیاورم ! ( البته قبلش از طریق تلفنی توافق برسیم ) هزینه ای که شما می پردازید ، چه قدر است ؟ از چه سرویسی استفاده می کنید ؟ cpanel ؟

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

Bitiran

New Member
بله همه جوره حاظرم شما زا كدوم ديتا سنتر داريد ( اون دو تاي بالايي جواب خودشونو برام پس دادند )

من گفتم اگر پست اول من رو بخونيد نوشتم از هزينه هاي سرسام اور هم خسته شدم ديگه حاظر به پرداخت 120 هزار در ماه نيستم !!!

زياد زياد بتونم بدم 70 ~ 75 تومن

بله Cpanel نباشه چي ميخواد باشه !!!

Vbulletin خيلي كارش درسته هر سروري نميتونه ساپورت كنه !

شما امنيت و اپ تايم رو 100% تضمين ميكنيد !

kianonline

Member
ما از دو دیتاستنر متفاوت و قدرتمند( در دو کشور ) استفاده می کنیم.و شما دیتاسنتر خود را از این دو نوع انتخاب می کنید !

- مشکلی نیست ، شما با ما تماس بگیرید. تا به صورت تلفنی با هم صحبت داشته باشیم.

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

websoft

Member
برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید - فایل هاستینگ
دیتا سنتر بر روی UK مستقر است.
آپ تایم صد در صد
مانیتور وب سایت ها بر روی سرور با 3 نرم افزار امنیتی
پنل : Lxadmin
و ... .
سرعت Load : خودتون چک کنید : www.filehosting.ir/uptime

Bitiran

New Member
هيچ كدام از ديتا سنترهايي كه معرفي ميكنيد بر روي iWeb يا The Planet نيست !

فكر كنم پست اول من رو خوب نخونديد چه چيزايي براي بنده مهمه !

Bitiran

New Member
برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید - فایل هاستینگ
دیتا سنتر بر روی UK مستقر است.
آپ تایم صد در صد
مانیتور وب سایت ها بر روی سرور با 3 نرم افزار امنیتی
پنل : Lxadmin
و ... .
سرعت Load : خودتون چک کنید : www.filehosting.ir/uptime

LxAdmin ديگه چه سيغه اي !! :eek:

سرعت load !!!
ديتا سنترتون uk !!!
امنيت ؟
!!!!
سايت هاي نمونه اي كه ساپورت ميكنيد ؟

websoft

Member
اولا صیغه ای نیست و می تونید راحت با یه سرچ ببینید چه امکاناتی داره و محصول چه شرکتیه و از چه اسکریپت هایی استفاده میکنه که چرا از سی پنل پیشرفته تر شده و اینکه در هفته چطور بیش از 3 الی 4 مرتبه به روز میشه - اگه بیشتر مدعای هاستینگ آی وب هستید می تونید از خدماتشون استفاده کنید - بازم هست ؟

PadinaWebGroup

Active Member
بله همه جوره حاظرم شما زا كدوم ديتا سنتر داريد ( اون دو تاي بالايي جواب خودشونو برام پس دادند )

من گفتم اگر پست اول من رو بخونيد نوشتم از هزينه هاي سرسام اور هم خسته شدم ديگه حاظر به پرداخت 120 هزار در ماه نيستم !!!

زياد زياد بتونم بدم 70 ~ 75 تومن

بله Cpanel نباشه چي ميخواد باشه !!!

Vbulletin خيلي كارش درسته هر سروري نميتونه ساپورت كنه !

شما امنيت و اپ تايم رو 100% تضمين ميكنيد !

سلام . خوبيد ؟

1.شما براي همچين سايتي يك سرور اختصاصي بگيريد خيلي بهتر هست .( كه ميتونيد خودتون از اون دو تا ديتا سنتر به واسطه يكي از دوستان خريداري كنيد و با پرداخت ماهيانه به يكي از تيم هاي امنيتي سرور را بديد با امنيت بالا نگهداري كنند )
2. با ماهي 70-75 تومن فكر نكنم جواب خودتون را بگيريد !!!
3.سي پنل داريم ، دايركت ادمين ، پلسك و ... داريم !!!
4. هيچ شركتي نميتونه 100% ْآپتايم را تضمين كنه !!!‌ (اگرم كرد الكي گفته :دي )

اگه بخوايد گروه اينترنتي پادينا ميتونه كمكتون كنه ...
My Yahoo Id : Designer977
My Email : [email protected]

موفق و سربلند باشيد ..:oops::oops:

PadinaWebGroup

Active Member
راستي ميشه آدرس فرومتون را بدين ؟(اگه نخواستيد اينجا بنويسيد پيغام خصوصي بديد لطفا )

websoft

Member
اولا صیغه ای نیست و میتونید با یه سرچ راحت ببینید چه امکاناتی در اختیار میذاره و چه اسکریپت هایی رو تو پنل قرار داده - و این که چرا هر هفته بیش از 3 الی 4 بار به روز میشه - ثانیاّ اگر مدعای هاستینگ آی وب هستید میتونید از خدماتشون استفاده کنید. البته با همون مبلغ - دیگه ؟

آخرین ویرایش:

websoft

Member
در ضمن تا وقتی آپ تایم 100 هست همین رو مدعی هستیم و تضمین مثال مانند یک درصد پایین تر یا بالاتر وجود ندارد.
چه طوره بگیم تضمین تا 50 درصد ؟؟؟ باز هم هست ؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا