نور افکن در افتر

Simin Secret

Active Member
سلام دوستان یه سوال داشتم:
تو افتر با پلاگین Optical lens flare که مال اندرو هست میخواستم چنتا نور افکن یا همونایی که دوستمون تو بخش تماشوخونه تو کلیپ:عجب کلیپی گذاشته بود درست کنیم،ولی خوب یاد ندارم میشه راهنماییم کنید(ببخشید اگه جستجو نکردم ببینم هست ببینم هست یا نه)

ARAsoftware

Member
شما یه solid به هر رنگی که دوست داری بساز بعدش از منوی افکت و زیر شاخه Video Copilot افکت Optical Flair رو بهش بده
بعد میتونی تو تنظیمات افکتت تو قسمت Option به همه preset هایی که تو مسیرش کپی کردی دسترسی داشته باشی

APOCALYPSE

Member
عزیز شما دانلودتون چه جوریه اگر می خواهید آموزشش رو که دوستان از روی اون آموزش دقیقا عمل کردند براتون آپلود کنم حجمش کمی بالاست

Simin Secret

Active Member
من از ADSL 128 استفاده می کنم حالا شما بزار ممنون میشم
راستی من وقتی پلاگین رو دان کردم Present باهاش نبود فقط خود پلاگین بود!!!!

mehrdad_hellboy

Well-Known Member
چیز خاصی نداره ها
تو تنظیمات خود پلاگین با عوض کردن چندتا پارامتر میتونی بهش برسی

Simin Secret

Active Member
خداییش من زیاد کار نکردم باهاش اگه آموزشی چیزی باشه خوشحال میشم برام بزارید چون خیلی احتیاج دارم بهش

Simin Secret

Active Member
ممنون حالا هرچی برای فایر فاکس 3.6.4 و هرچی برای اوپرا 10.60 و هرچی برای IE 8 Beta فلش پلیر دانلود و نصب میکنم بازم هیچ آموزشی رو نشون نمیده

Simin Secret

Active Member
آقا من میخوام اینو درست کنم اگه کسی آموزشی بلده بگه تو ویدیو کاپایلت که با چیلتر شکن هم نشد،اگر هم پروژه رو دارین واسم بزارین
download.php

imanbaraty

کاربر متخصص افتر افکتز
این تصویری که گذاشتی تکثیر چهار نفر در ابعاد مختلف به وسیله یک Null و کنترل Slider و یه کم اسکریپت هست
و اضافه کردن یه کم Optical Flares و جز آموزشهای آنلاین نیست
ویدیو کوپایلت این آموزش رو توی پکیج Optical Flares ارائه کرده
لینک دانلودش مدتها پیش توی همین انجمن بود ... بگرد توی بخش پلاگین ایشالله پیداش کنی
.

Simin Secret

Active Member
دوست عزیز خیلی ممنون که اینارو واسم گذاشتی ولی من با سرعت 128 تو خوابم هم نمی تونم اینارو دان کنم:sad:

Simin Secret

Active Member
دادا این لینکی که دادی من دانلود کردم اما پروژه و فوتیجای Concert Light توش نبود اگه داری برام بفرست

Shahryar Mirbozorgi

Well-Known Member
اون کاملش بود،تو خود ویدئو کوپایلت هم پروژه ش نیست
خب یه کم وقت بزار از رو آموزشش درست کن دیگه
منم خودم یه نصفه کارشو درست کردم ولی چون کارای دیگه داشتم نشد تکمیلش کنم،اگه تکمیلش کردم برات میزارم

جدیدترین ارسال ها

بالا