افزونه 2 نغییر جهت پلاگین های CS5-CS5.5 به دنیای Adobe CS6

HamidBN

مدیر انجمن فیلمسازی
Moving After Effects CS5 & CS5.5 Plugins to CS6​
ae-cs5-to-cs6.jpg

سلام به همه دوستای خوبم
اون دسته از عزیزانی که قبلا تاپیک من را با عنوان "برای ae cs5.5 نیازی نیست پلاگین ها را آپدیت کنید" مطالعه داشتند، اینو باید بگم برای Adobe CS6 هم می تونین همین کار را تکرار کنید
یعنی تا ارائه نسخه های آپدیت شده پلاگین ها می تونین از این روش استفاده کنید

برای این کار باید مراحل زیر را اجرا کنید : (مخصوص ویندوز، البته برای Mac هم قابل اجراست)
1- Adobe CS 5 یا CS5.5 را نصب و سپس تمامی پلاگین ها را نصب کنید
2- حال Adobe CS6 را نصب کنید
3- اینک به پوشه plugin برنامه های Adobe CS5-CS5.5 رفته و از پلاگین هایی که نصب کرده بودید (دقت کنین پلاگین هایی را که نصب کردین نه همه ) حال به پوشه plugin در Adobe CS6 و در آنجا paste shortcut می کنید، به همین راحتی !
4- حال برای پلاگین های مشترک AE و Premiere و پوشه Adobe در programs file رفته و سپس پوشه common را کلیک می کنیدو بعد plugin را کلیک کنید، می بینید که پوشه های CS5-CS5.5 و CS6 را دارید، به پوشه CS5-CS5.5 رفته و MediaCore را کپی کنید و همین را در پوشه paste shortcut ، CS6 کنید

نکته : این کار برای پلاگین های Photoshop CS6 هم قابل اجراست؛ البته من تست نکردم

حال AE CS6 و Premiere CS6 را اجرا کنید و از پلاگین ها نهایت لذت را ببرید و به سرعت برانید

ALI V8

Active Member
یعنی من که میخوام الان ویندوز بریزم.حتما باید cs 5.5 رو نصب کنم بعد cs6 ؟

Soheil_2034

کاربر متخصص افتر افکتز
در غیر اینصورت نمیتونی پلاگین ها رو داشته باشی البته فعلا تا اینکه برای cs6 بصورت مجزا دوباره شرکت ها بدن بیرون

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
من که فقط با پلاگین های تراپ کد کار میکنم که اومد دیگه بقیه پلاگین ها تقریباً احتیاجی بهشون نیست :green:

ALI V8

Active Member
در غیر اینصورت نمیتونی پلاگین ها رو داشته باشی البته فعلا تا اینکه برای cs6 بصورت مجزا دوباره شرکت ها بدن بیرون
نه نمیخواد cs 5.5 نصب کنیٰ فقط پلاگینهای نصب شده رو کپی کن تو پوشه cs6
من تست کردم جواب داد

من که گیج شدم.چیکار کنم بالاخره.ویندوز ریختم اول cs5.5 نصب کنم بعد cs6 ؟
بعد پلاگینها رو cs5.5 نصب کنم بعدش تو cs6 کپی کنم؟درست گفتم؟

Soheil_2034

کاربر متخصص افتر افکتز
دوست عزیز شما باید یک بار پلاگین ها رو نصب کنی بعد هم رجیستر کنی اوکی؟ بعد میتونی با شورتکات به cs6 معرفیشون کنی

ALI V8

Active Member
دوست عزیز شما باید یک بار پلاگین ها رو نصب کنی بعد هم رجیستر کنی اوکی؟ بعد میتونی با شورتکات به cs6 معرفیشون کنی
ممنون از راهنمایی شما سهیل جان.پس اول cs5.5 نصب.پلاگین نصب.ریجیستر پلاگین.بعد شورت کات و cs6؟
اگر درسته یه تشکر بزن.ممنون.

HamidBN

مدیر انجمن فیلمسازی

[/b]

من که گیج شدم.چیکار کنم بالاخره.ویندوز ریختم اول cs5.5 نصب کنم بعد cs6 ؟
بعد پلاگینها رو cs5.5 نصب کنم بعدش تو cs6 کپی کنم؟درست گفتم؟

ممنون از راهنمایی شما سهیل جان.پس اول cs5.5 نصب.پلاگین نصب.ریجیستر پلاگین.بعد شورت کات و cs6؟
اگر درسته یه تشکر بزن.ممنون.

دوست عزیز
فکر کنم پست اول کاملا واضح و روشن توضیح داده باشم که نیازی به سئوال پیدا نشه
لطفا پست را دوباره مطالعه کنید

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
من نه cs5.5 نصب کردم نه cs5 و ...
همه رو مثل قبل ریختم جواب داد ...
البت یک نرم افزار دارم میشه پلاگین های افتر افکت و فتو شاپ رو به ورژن های مختلف تبدیل کنه فردا اگه شد آپ میکنم
تا این همه دردسر نکشید ...
ممنون

جدیدترین ارسال ها

بالا