نظر سنجی بین 10 وب هاستینگ برتر

کدام هاستینگ بهتر هست ؟

• ارتباط نوین ([url]www.enovin.net[/url])

رای: 1 2.4%
  • پرشین تولز ([url]www.persiantools.com[/url])

رای: 4 9.5%
  • تک هاست ([url]www.takhost.com[/url])

رای: 0 0.0%
  • سپهر آنلاین ([url]www.sepehronline.com[/url])

رای: 11 26.2%
  • پرشین سرویسز ([url]www.persianservices.com[/url])

رای: 2 4.8%
  • وب دیتا ([url]www.webdata.ir[/url])

رای: 1 2.4%
  • پارس دیتا ([url]www.parsdata.com[/url])

رای: 3 7.1%
  • هاستینه ([url]www.hostineh.com[/url])

رای: 17 40.5%
  • ایران هاست ([url]www.iranhost.com[/url])

رای: 3 7.1%

• مجموع رای دهندگان
    42
وضعیت
موضوع بسته شده است.

senator_saw

New Member
خيلي عجيبه اين سپهر آنلاين تازگي اسمش به گوش من خورده

قيمتها و ارائه سرويس هاشم تعريفي نيست

2 روز هم هست تو مجيد آنلاين چند نفر دارن ازش تبليغ ميكنن

تو نظر سنجي هم بالاترين آمار را اورده
عجيبه

:>>: سپهر آنلاین بیسته....من ازش هاست خریدم...قوانین سایت اجازه نمیده وگرنه اسم سایتمو میذاشتم..تا به حال همیشه دان بودم...همیشه سرعت بالا...و همیشه ساپورت دهیه عالی ای داشتم....که خیلی چیزایی رو هم که یاد نداشتم از مدیر سایت یاد گرفتم...واقعا سایت سپهر آنلاین بهترینه...فقط سپهر آنلاین...

ایول ایول...سپهر آنلاینو ایول...:oops:

senator_saw

New Member
یه چند مورد بود می خواستم گوش زد بشم !!

1) این انجمن برای این چند هاست ایجاد شده بهتره برای بیان نظرات و دیگرا مسایل دیگر که مربوط به موضوع اصلی نیست در قسمت مربوط به خودش بیان بشه !!

2) همه هاست ها از یک سری مسایل خوب هستند ولی بعضی ها بهتر

** خود من به سپهرآنلاین رای میدم !!! با اینکه تازه شروع به کار کرده خدمات خوب و 24 ساعته میده !! و با هر شرایطی کنار می یاد

140 درصد موافقم..مخصوصا با ساپورت دهیش..اقایه سرفرازی واقعا همیشه کمک منی که خیلی تازه کار بودم کردند...

senator_saw

New Member
من که اینجا رو نمیشناسم اصل فعالیت من در پرشین وب هستش که نفر دوم سایتم و مدیر هم هستم.. ولی به عنوان یک برادر کوچیکتر دارم صحبت میکنم امیدوارم راهکار من خوب و کارایی داشته باشه

من پیشنهاد میدم یک تاپیک با همین عنوان از کسانی که سایت دارند با معرفی سایتشون و ذکر هاستینگشون و خوبی ها و بدی هایه هاستینگشون به افرادی که در صدد خرید هاست هستند شرایط انتخاب بهتری رو فراهم کنند.بدون امارگیری بدون دعوا بدون هیچ حرف و حدیثی...بدون هیچ پارتی بازی و دروغی..خوب کسی که سایت نداره چطور میتونه ادعایه خوبی بکنه در مورد یک هاست؟ در مورد ساپورت دهی سرعت امنیت و....؟

پس لطفا هر کس میاد سایتشو با ذکر هاست معرفی کنه....و نیز مزایا و معایبشو حتما بگه... من که ذکر کردم...و امیدوارم حرف منو از رویه پارتی بازی برداشت نکنید..من خودم هاست خریدم از سپر آنلاین..خداییش تا به الان هیچ سوالیم بدون جواب نمونده...و هاستم سر دو دقیقه فعال شد و دامنمم در کمتر از 6 ساعت ردیف شد...من که راضیم....

Mr.Steres

Active Member
راست می گن این سپهر انلاین مفته

هم ضمن تعریف بروبکس بالا خوبه سرویس دهیش

هم قیمتش مفته:eek:

Master ITX

Well-Known Member
نظر سنجی زمانی کامل هست که بالای 500 نفر فقط به یه مورد رای بدند و تمتم رای ها هم از 1000 تا بیشتر باشه

من آخر نفهميدم سپهر آنلاين چه ارتباطی با globat.ir , globat.com, mthost.ir, p30gigs.com, sepehrad.com, rangmaye.com, digitalmahdi.com و ... داره. البته مسلما چند تا از اينها يكی اند ... اما چند تاشون؟!!

اين هم enovin.com يا enovin.net :
---- ويرايش شد (-; ----
حتما Whois بگيريد و اگه سوالی داشتيد از پشتيبانی بپرسيد. اگه جواب دادند به ما هم بگيد چون جواب ايميل های من رو نميدند!
برداشت آزاد!

www.Zekr.IR
www.FilmNegar.IR
www.Bia2Music.Com
www.Sir-1.Com
www.ShadmehrFans.Com
www.IranMetc.Com
www.Hamsaryab.Com
www.Vuhadith.Com
www.IranDDL.Com
www.MaryamIR.Com
www.IranSana.Com
www.ITMax.Ir
www.Tamerkaran.Net
www.KamyabOnline.Com
www.Ashkezar.Com

آخرین ویرایش:

sepehr10

Banned
ليستی كه سپهر آنلاين از مشتريانش داده (البته تو سايتش دسترسی به اين ليست زياد راحت نيست بنابراين من اينجا نوشتم جهت بررسی):
دوست عزيز .
شايد منظورتون از آسان نبودن دسترسي اينه كه سرعت رد شدنشون زياده . اونم به خاطر تعدد اسم مشتري ها هست .
اگه كم هست به بزرگي خودتون ببخشيد . آخه ما با تسهيلاتي كه قرار داديم بيشتر مشتريهامون تبديل به ريسلر شدند . ريسلر هم كه دوست نداره اسمش تو ليست باشه .

sepehr10

Banned
من آخر نفهميدم سپهر آنلاين چه ارتباطی با globat.ir , globat.com, mthost.ir, p30gigs.com, sepehrad.com, rangmaye.com, digitalmahdi.com و ... داره. البته مسلما چند تا از اينها يكی اند ... اما چند تاشون؟!!
سپهر آنلاين جز mthost و p30gigs و ديتا هاست با هاستينگ ديگه اي ارتباط نداره .
توضيحات :
ديتا هاست كه اسم جديد سپهر انلاين هست .
mthost و p30gigs رو هم كه خريديم .

amirlol

Well-Known Member
تاپیک قفل شد !

** این تاپیک برای 3 ماه بیش آخرین پستش بوده و بحث به پایان رسیده و باز شدن و در روال انداختنش کاریس بسی اشتباه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا