نظر سنجی بین 10 وب هاستینگ برتر

کدام هاستینگ بهتر هست ؟

• ارتباط نوین ([url]www.enovin.net[/url])

رای: 1 2.4%
  • پرشین تولز ([url]www.persiantools.com[/url])

رای: 4 9.5%
  • تک هاست ([url]www.takhost.com[/url])

رای: 0 0.0%
  • سپهر آنلاین ([url]www.sepehronline.com[/url])

رای: 11 26.2%
  • پرشین سرویسز ([url]www.persianservices.com[/url])

رای: 2 4.8%
  • وب دیتا ([url]www.webdata.ir[/url])

رای: 1 2.4%
  • پارس دیتا ([url]www.parsdata.com[/url])

رای: 3 7.1%
  • هاستینه ([url]www.hostineh.com[/url])

رای: 17 40.5%
  • ایران هاست ([url]www.iranhost.com[/url])

رای: 3 7.1%

• مجموع رای دهندگان
    42
وضعیت
موضوع بسته شده است.

sepehr10

Banned
چهارتا شرکت معروف گذاشتن بغل اسم خودشون که یعنی ....

تازه اون یارو که اومده گفته من از همه جا هاست داشتم اول سپهر و بعدم پارسدیتا... فکر میکنه ملت نمیفهمن ؟ 2 تا گفته که بقیه نگن این با اونا رابطه داره... بعدیشم پارسدیتا رو گفته چون قیمتاش بالاست کسی نمیفهمه... انقدر از اینا که فکر میکنن خیلی زرنگن و میخوان از سادگی ملت سوء استفاده کنن بدم میاد
دوست عزیز . منم احساس شما رو دارم . در کل یه نظر سنجی هیچ وقت نمیتونه موثر واقع بشه با چنین تدابیر امنیتی ای .
چون هر کس میتونه چندین نام کاربری بسازه و به خودش رای بده .
در ضمن . این قضیه دو ماه پیش حل شد .
دو تا از افراد نالایق ما که خبر نیاز ما با بازاریاب رو شنیده بودند با سیاست کاری واقعا باحالی که داشتند اومدند اینجا آبروی ما رو بردند . از جمله همین نظر سنجی و کلی چیز های دیگه .
کمی بهتر و با دقت بیشتری به مطلب نگاه کنید .
خود ما هم این احتمال رو میدیم که اگه اسم خودمون رو بزاریم بغل اسم چند تا هاستینگ برتر دیگه . احتمالا ملت شک میکنند که چطور این هاستینگ تازه کار یه دفعه با این ها هم تراز شده .
امیدوارم این مشکل برای همیشه رفع بشه .
در یه نظر سنجی باید هر کسی بتونه شرکت کنه .
پس اگه مدیران محترم این امکان رو فراهم کنند که در یک تاریخ معین هاستینگ های محترم ثبت نام کنند و همچنین نظر سنجی برای هر آیپی فقط یک بار انجام بشه فکر کنم بهتر باشه .

آخرین ویرایش:

sepehr10

Banned

تازه اون یارو که اومده گفته من از همه جا هاست داشتم اول سپهر و بعدم پارسدیتا...
جالبه ...
ما اون زمان هنوز یه مشتری هم نداشتیم . چون حدود یک هفته از راه اندازی سایت میگذشت .
به نظر شما واقعا تو هفته اول میتونه ادم مشتری جذب کنه ؟

ehsanch

Active Member
حاجي خونتو كثيف نكن
ما كه بايد بدونيم كي خوبه كي بد ميدونيم :)
نظرمون هم عوض بشو نيست
مگه خلافش ثابت بشه كه نميشه :wink:
نه اصلا بحث سر خوب و بد نیست ... این موضوع هم انقدر اهمیت نداره... کلا من چیزای اینجوری که میبینم نمیتونم جلو خودمو بگیرم.. تو هر موضوعی میخواد باشه... تجارت... سیاست... دیانت .....

بی خیال

ehsanch

Active Member
دوست عزیز . منم احساس شما رو دارم . در کل یه نظر سنجی هیچ وقت نمیتونه موثر واقع بشه با چنین تدابیر امنیتی ای .
چون هر کس میتونه چندین نام کاربری بسازه و به خودش رای بده .
در ضمن . این قضیه دو ماه پیش حل شد .
دو تا از افراد نالایق ما که خبر نیاز ما با بازاریاب رو شنیده بودند با سیاست کاری واقعا باحالی که داشتند اومدند اینجا آبروی ما رو بردند . از جمله همین نظر سنجی و کلی چیز های دیگه .
کمی بهتر و با دقت بیشتری به مطلب نگاه کنید .
خود ما هم این احتمال رو میدیم که اگه اسم خودمون رو بزاریم بغل اسم چند تا هاستینگ برتر دیگه . احتمالا ملت شک میکنند که چطور این هاستینگ تازه کار یه دفعه با این ها هم تراز شده .
امیدوارم این مشکل برای همیشه رفع بشه .
در یه نظر سنجی باید هر کسی بتونه شرکت کنه .
پس اگه مدیران محترم این امکان رو فراهم کنند که در یک تاریخ معین هاستینگ های محترم ثبت نام کنند و همچنین نظر سنجی برای هر آیپی فقط یک بار انجام بشه فکر کنم بهتر باشه .
ممنون از جوابتون.

دقیقا از کار همین بعضی بازاریابا حرصم میگیره که میخوان همه چی رو یه جور دیگه جلوه بدن.

امیدوارم شما هم در کارتون موفق باشید.

ehsanch

Active Member
اصلا اینجا جای نظر سنجی گذاشتن در این مورد نیست.. نظر سنجی باید 1-جامع و کامل باشه.. 2- زمان و مکانشم مناسب باشه.. و 3-همه افرادی هم که با اون موضوع سروکار دارن بتونن رای بدن.اینجا فقط اعضای این فروم هستند . و خیلی شرایط دیگه که تو این کشور تو مهمترین نظر سنجیاش رعایت نمیشه ،چه برسه ....

میلاد

Member
سلام
من فکر میکنم با برداشتن اون کلمه برتر از تیتر این تاپیک موردش بر طرف میشه، یه ریپورت هم دادم که امیدوارم رسیدگی بشه.
icon_biggrin.gif

Member
دوستان شاید ایشان این هاستینگ ها را خوب دیده و خواسته از بین آن ها یکی را انتخاب کند و مقصودش مقایسه هاستینگ ها با هم نبوده!
در این صورت هیچ لوزمی ندارد همه سایت ها هاستنگ را در نظر سنجی بنویسد.
دقیقا... اینا رو بر چه مبنایی 10 تای برتر گذاشتید که یکی بینش انتخاب شه ؟ امان از دست این کاربرای 4 پسته... چرا با یوزر های اصلی خودتون نمیاید ؟
آیا شما مطمئن هستید نظرات از کابران 4 پسته بوده؟در ضمن مگر کاربران 4 پسته حق رای ندارند؟
آدمای عوضی ببین چه کارا میکنن برا تبلیغ.... حالم از هرچی دروغگوست به هم میخوره
اگر هاستینگ خودتون اوّل میشد این حرف را می زدید؟؟

تازه اون یارو که اومده گفته من از همه جا هاست داشتم اول سپهر و بعدم پارسدیتا... فکر میکنه ملت نمیفهمن ؟ 2 تا گفته که بقیه نگن این با اونا رابطه داره... بعدیشم پارسدیتا رو گفته چون قیمتاش بالاست کسی نمیفهمه... انقدر از اینا که فکر میکنن خیلی زرنگن و میخوان از سادگی ملت سوء استفاده کنن بدم میاد
اینو خوب امدی.
به نظر من اين ناقص ترين نظرسنجي دنياست.چون شرکت ها و سايت هاي معتبر ديگه در آن نيست و خيلي خيلي خيلي خيلي پارتي بازي شده است
شاید می خواسته یکی از این ها را انتخاب کنه و برای همین این 10 تا را گذاشته!یه ذرّه هم باید به این مورد احتمال داد.
واقعاً که ...
به این میگن زورسنجی
آیا شما یا فردی دیگر با زور رای دادید؟
دقیقا از کار همین بعضی بازاریابا حرصم میگیره که میخوان همه چی رو یه جور دیگه جلوه بدن.
اگر منظورتون اینه که این کار بازاریاب ها می باشد من فکر نکنم که این عمل برای آن ها سودی داشته باشد چون اگر فردی بخواهد هاست بگیرد نمی رود پیش این بازاریاب ها و به اونها سفارش بده!مستقیم به سایت مورد نظر می رود و از اون جا که مطمئن تره می گیرد.

در ضمن من فکر می کنم این نظر سنجی هاستینگ برتر را خوب اعلام کرده است!!(البته از نظر من)
من خودم نماینده آقای عزیزی هستم و از اون ها رسلر گرفتم و هم خودم و مشتریانم از آن ها و سرویس دهیشون راضی هستیم.
آقای ehsanch چرا شما وقتی تصمیم به پست دادت می کنید 3-4 پست پشت سر هم میدهید؟:neutral:

عزيز من خودتو اصلا ناراحت نكن
خود شما بهتر مي دوني دل من هرگز به اين امار و ارقام خوش نميشه

مهم اينه كه همه مشتريام راضي هستند و اين براي من يعني بهترين!

به ايجاد كننده تاپيك پيام ميدم و ميگم اسم من و بردارن به جاش اسم كساني رو بزارن كه خيلي دوست دارن تو اين ليست باشن و فكر مي كنن چون اسمشون نيست اين نظر سنجي كاملا مردوده چون اون ها يك قطب صدر در صد هاستينگ ايران هستند!:lol:

sepehr10

Banned
اگر منظورتون اینه که این کار بازاریاب ها می باشد من فکر نکنم که این عمل برای آن ها سودی داشته باشد چون اگر فردی بخواهد هاست بگیرد نمی رود پیش این بازاریاب ها و به اونها سفارش بده!مستقیم به سایت مورد نظر می رود و از اون جا که مطمئن تره می گیرد.
:neutral:
حتی اگه پورسانت این دو بازاریاب 20% کل فروش باشه فکر میکنی این کار براشون سودی نداره ؟

amirlol

Well-Known Member
یه چند مورد بود می خواستم گوش زد بشم !!

1) این انجمن برای این چند هاست ایجاد شده بهتره برای بیان نظرات و دیگرا مسایل دیگر که مربوط به موضوع اصلی نیست در قسمت مربوط به خودش بیان بشه !!

2) همه هاست ها از یک سری مسایل خوب هستند ولی بعضی ها بهتر

** خود من به سپهرآنلاین رای میدم !!! با اینکه تازه شروع به کار کرده خدمات خوب و 24 ساعته میده !! و با هر شرایطی کنار می یاد

MDP

Well-Known Member
سلام!

آقا دعوا نداره که من خودم با امیر از سپهر آنلاین هاست داریم کارش خوبه خدایی همه چیش عالیه!

خوب اگه شما از هر جایی راضی هستید بفرمایید اگه اسمش تو لیست نیست همین جا بنویسید!

من وقتی از سپهر انلاین هاست گرفتم به چند تا از دوستام هم معرفی کردم اونا هم خوششون اومده و فکر کنم رای دادن !

به قول هاستینه مهم راضی بودن مشتری هست نه این کارا.

این دلیل نمیشه که بگی درست نیست!

اقا هرکی از جای دیگه ای هاست داره و راضیه بگه خوب ما هم استفاده کنیم!

Mr.Steres

Active Member
سلام!

آقا دعوا نداره که من خودم با امیر از سپهر آنلاین هاست داریم کارش خوبه خدایی همه چیش عالیه!

خوب اگه شما از هر جایی راضی هستید بفرمایید اگه اسمش تو لیست نیست همین جا بنویسید!

من وقتی از سپهر انلاین هاست گرفتم به چند تا از دوستام هم معرفی کردم اونا هم خوششون اومده و فکر کنم رای دادن !

به قول هاستینه مهم راضی بودن مشتری هست نه این کارا.

این دلیل نمیشه که بگی درست نیست!

اقا هرکی از جای دیگه ای هاست داره و راضیه بگه خوب ما هم استفاده کنیم!

تائید می شه

alierfan84

Member
من با www.dreamdata.net کار می کنم ، خیلی هم عالی است . می تونید هم سایت خودم رو ببینید . هم این سایت رو .

البته سایت اصلی ( www.dlisland.com ) ، انجمنمون رو یه هاستینگ دیگر است .

• Like
Reactions: MDP
وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا