نظر سنجي و نظر خواهي در انتخاب لوگو

انتخاب لوگو myartsbox

• شماره 1

رای: 21 77.8%
  • شماره 2

رای: 2 7.4%
  • شماره 3

رای: 4 14.8%

• مجموع رای دهندگان
    27
  • نظرسنجی بسته .

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
اين 3 تا لوگو را زديم و مي خواهيم که يکي از اونها را براي خودمون

انتخاب کنيم ولي اختلاف نظر بين علما افتاده گفتيم يک نظر سنجي بذاريم :green:

کار هاي شرکت هم عمده کار فيلم ( جلوه هاي ويژه ، تبليغات تلوزيوني و ...)تبليغات ( چاپ و مالتي مديا ) طراحي وب هم که که ديگه همه مدلش فلش و ملش و ...

نظر خودم هم رو طرح شماره 1

به نظر شما کدوم بهتره فقط هم از همین 3 تا طرح :rose:

پیوست ها

• 1.JPG
    1.JPG
    53.1 کیلوبایت · بازدیدها: 58
  • 2.JPG
    2.JPG
    65.8 کیلوبایت · بازدیدها: 39
  • 3.JPG
    3.JPG
    39.9 کیلوبایت · بازدیدها: 32

POP2

Member
دوست عزیز من در حدی نیستم که بخوام در مورد کار شما نظرم را بدم اما فونتش زیاد بکار نمیاد اما در کل زیبا شده. منم اولی رو تنخاب میکنم.

آخرین ویرایش:

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
ایمان جان با توجه به توضیحاتی که در مورد نوع فعالیتتون دادی ، بنظرم باید یک لوگوی متناسب با موضوع انتخاب کنید.

الان لوگوهای 1 و 2 قشنگ و ساده هستن. ولی خوب خیلی متناسب با یک شرکت با موضوعیت تبلیغات نیستن.

مخصوصا اون حالت شعله ی آتیشی که توی لوگو کار شده دقیقا نمیدونم چه چیزی رو میخواد نشون بده.

این نکته رو هم توجه کن که همیشه کوزه گر از کوزه شکسته آب میخوره! :دی

یعنی افرادی که فعالیتشون طراحی و تبلیغات و اینجور مسائل هست باید خودشون توی این زمینه از سایرین بهتر باشن
تا مشتری با دیدن ظاهر کار خود اون افراد متوجه هنرشون و سطح کارشون بشه.

در کل اگر بین این 3 تا حتما یکی رو بخوای منم همون طرح شماره ی 1 رو میپسندم.

موفق باشی.

در کل هیچ کودوم از لوگوها بیان کننده کارهایی که انجام میدید نیستش . معمولاً لوگوی یک شرکت باید به طریقی نشون دهنده فعالیت او شرکت باشه . ولی از نظر رو فرم بودن طرح اول نسبت به اون دو تا رو فرم تره ولی پیشنهاد میکنم که یه طح دیگه بزنی

Reza2kn

مدیر انجمن فیلم سازی
سلام داداش ایمان گل :oops:
به نظر منم اولی قشنگ تره ...
ولی اگه ناراحت نمیشی و میتونی یه کم تغییرات توش بدی :snap:میتونی این شعله رو به جای قرمز یک رنگ مثلا Luma Maatte یه چیز دیگه کنی ( نگاتیو ، چیزایی که جلوه های ویژه رو برسونن) ....
کسی دیگه نظر ساختار شکن نده ها :green:
موفق باشی:oops:

آخرین ویرایش:

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
سلام ایمان جان
خوب هستی؟
در مورد لوگو هم باید بگم که با توجه به حرفه ی شما میتونید با صرف وقت بیشتر یک اتود گویا تر خلق کنید
به عنوان یک مخاطب ، این لوگو بیشتر منو یاد عکس روی کاور بازی های ماشین سواری(رالی) انداخت :idea:

به نظر من میتونید روی آخرین لوگو همون مونوگرام کار کنید هم از لحاظ فضا کوچک تر میشه و هم شکیل تره ،‌قدرت مانور هم زیاد داره!
البته توی این 3 لوگو انتخاب من 1 هست که رای هم دادم :rose:

موفق باشید:rose:

آخرین ویرایش:

to remember sb

مدیر انجمن
منم با دوستان موافقم
طرحتون خیلی ساده نیست ؟
و اینکه معنی اون شعله ها رو درک نمی کنم
ولی از بین این سه تا ، 1 از همه بهتره
موفق باشی:cool:

shirani

ایمان جان با توجه به توضیحاتی که در مورد نوع فعالیتتون دادی ، بنظرم باید یک لوگوی متناسب با موضوع انتخاب کنید.

الان لوگوهای 1 و 2 قشنگ و ساده هستن. ولی خوب خیلی متناسب با یک شرکت با موضوعیت تبلیغات نیستن.

مخصوصا اون حالت شعله ی آتیشی که توی لوگو کار شده دقیقا نمیدونم چه چیزی رو میخواد نشون بده.

این نکته رو هم توجه کن که همیشه کوزه گر از کوزه شکسته آب میخوره! :دی

یعنی افرادی که فعالیتشون طراحی و تبلیغات و اینجور مسائل هست باید خودشون توی این زمینه از سایرین بهتر باشن
تا مشتری با دیدن ظاهر کار خود اون افراد متوجه هنرشون و سطح کارشون بشه.

در کل اگر بین این 3 تا حتما یکی رو بخوای منم همون طرح شماره ی 1 رو میپسندم.

موفق باشی.

تبلیغات ما بیشتر تبلیغات تلوزیونی و چاپ را زیاد شامل نمیشه و چون جلوه های ویژه بیشتر منظورمون بوده و اتیش هم یکی از مهمترین قسمت های اون این انتخاب کردیم

در مورد نگاتیو هم که رضا گفت اولا که نخ نما شده بعد هم کار مون فیلم سازی نیست ما یک گوشه کار فیلم سازی هستیم

من این تایپیک برای همین زدم که اگه یک ابجک خاصی برای این کار هست بهمون معرفی کنید معمولاً میگن چند تا فکر و نظر بهتر از 1-2 تا نظر

Navidmilan

Well-Known Member
اگر بنا به انتخابه شماره 1 رو انتخاب مینم اما فکر میکنم جای کار داره. اگر بتونی با لوگو مفهومی مرتبط با کار شرکت رو القاء کنی جالبتر میشه. مثلا کنار سمت چپ حرف b رو میتونی حلقه فیلم بکنیش و ...

pclord

کاربر متخصص
بین اون سه تا ،اولی از اون دوتای دیگه بهتره،اما چون گفتی جلوه های ویژه،سه بعدی و پارتیکال و ... میاد تو ذهن آدم،اگه بتونی یه لوگوی متحرک سه بعدی درست کنی و بزاری بهتر میشه در موردش صحبت کرد.

موفق باشی.

.:BEHNAM:.

Active Member
سلام.
با توجه به کاری که انجام میدید و فعالیتتون لوگو ها هیچ کدوم به نظر من مناسب نیست . باز اولی بهتره .

gigamax

کاربر متخصص جلوه های ویژه
سلام ایمان . خوبی ؟

مبارکه به سلامتی :green:

من طرح 1 رو بیشتر قبول دارم چون شیک تر از بقیه است ...

اما می تونستی به جای یه متن ساده . خودت متنو ایجاد کنی جالبتر میشد . یعنی ساختار متفاوتی داشته باشه هر حرفش ....

موفق باشی دوست من

mohsenshahab

Active Member
سلام
طرح شماره یک بهتره
یه نگاتیو هم هم بنداز زیر my arts box
psd رو هم برای من بفرست .
بعدشم تو قرار شد 5 تا شعله رو بذاری کنار هم
یه تشکر هم از من بکن که نظر دادم:green:

shirani

لوگو های متحرک تا چند روز آینده آماده میشه

+ نمومنه کار های تبلیغاتی

پارتیکال و سه بعدی هم توش میاد مطمئن باشید ( pclord) شرمنده اسم کوچیکتون بلد نیستم

این باید مهر بشه و ثبت بشه برا همین نمیشه پارتیکال اینا را اضافه کرد ( چشمک و اینا )

برای نوع متن هم یواش یواش نوع فونت هم در آینده تغییر می دیم ( متین )

پیشنهاد نوید هم خیلی خوب بود باید روش بیشتر کار بشه ( نوید)

محسن رحیم پور هم که .......... باش برات PSD می فرستم 5 تا خیلی زشت می شه (محسن شهاب)

مونگرام باید بدم برام درستش کنند چون زیاد وارد نیستم تو این زمینه ( گیلاس )

در مورد آتیش هم گفتم چون یکی از اصلی ترین بخش های کار چلوه های وِِیژه است گذاشتیم ( بهنام ،to rimember sb ،arsalan_design

در ضمن هر کی تو هر زمینه ای که دوست داره می تونه با ما همکاری کنه کل کار ها هم پروژه ای کار می شه

آخرین ویرایش:

Alireza Saeedi

Active Member
من از این سه تا اولی رو انتخاب میکنم !!
ولی به نظرم زیاد به موضوع مربوط نیس !!
البته جسارتمو ببخشید ها !!

www_3d_boy3

Well-Known Member
آفرین .... ولی راستشو بخوای منم زیاد موافقم هیچ کدوم واسه یع شرکت که کار بزرگ میکنه نیستم بنظرم یه چیزی کم دارن هر سه ...ولی واسه نظر جالب شدن هر سه

جدیدترین ارسال ها

بالا