نظر سنجي و نظر خواهي در انتخاب لوگو

انتخاب لوگو myartsbox

• شماره 1

رای: 21 77.8%
  • شماره 2

رای: 2 7.4%
  • شماره 3

رای: 4 14.8%

• مجموع رای دهندگان
    27
  • نظرسنجی بسته .

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
در نهایت قرار شد این بگذاریم چون هرچی پیش بره لوگو ها بیشتر میشه و قرار شد این فعلاً ثبت کنیم

از همه برای نظرات خوب و سازنده شون ممنون

پیوست ها

• 06_final.jpg
    06_final.jpg
    47.2 کیلوبایت · بازدیدها: 12

Reza2kn

مدیر انجمن فیلم سازی
سلام دادا ایمان :rose:
بسیار بسیار بهتر شده:oops::oops:
امیدوارم که تو کار هم موفق تر از گذاشته باشی:rose:

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
این طرح آخری از همه بهتره.
داشتم نظرات بچه ها رو میخوندم یاد اسم شرکتت افتادم.
اومدم بگم که از اسم خودت شرکت توی طراحی لوگوت استفاده کن دیدم شهرام خیلی کاملتر توضیح داده.
بنظر منم آیتم باکس رو خیلی خیلی روش کار کن. حالا اگر میخوای بعنوان مهر از لوگوت استفاده کنی که
مجبوری یه طرح خطی ساده کار کنی. ولی برای لوگوهای چاپی یا لوگوهایی که توی وب و مالتی مدیا استفاده
میکنی خیلی خیلی میتونی مانور بدی. مثلا این لوگوی فوق العاده برای سایت موزیلا فایرفاکس هست.
ببین چقدر قشنگ معنی ابزار و اینجور چیزا رو در قالب یک باکس نشون داده:

logo-add-ons-half.png

حالا تو هم میتونی همچین حرکتی رو انجام بدی با این تفاوت که توی باکس از آیتم های مرتبط با موضوع
کاریت استفاده کنی. مثلا نگاتیو فیلم یا هر چیزی که خودت فکر میکنی جواب میده.
بنظرم فونت بهتری هم میتونی برای اسم انتخاب کنی.
مثلا اینا رو ببین (روی هر کدوم کلیک کنی دانلود میشه):

اگر فونتت توی این مایه ها باشه بنظرم سنگین تر و بهتره.

موفق باشی.

این آخری نسبت به بقیه خیلی بهتر شده جای نوشته خوبه ولی خود فونتش خوب نیست سعی کن از یه فونت استفاده کنی که لبه هاش تیز نباشه چون خود باکست لبه هاش انحنا داره اونجوری مچ تر می شه و دوم اینکه همه حروف تو یه راستا باشن خیلی شیک تره کوچیک بزرگم نکن حروف رو از سنگینی کار کم می شه مثلاً آرم adidas همه حروف کوچیکن و بعدش اینکه سعی کن اون فرم رو یه جوری توی باکس کار کنی که جزم حود باکس باشه رو هوا ولش نکن . اونجوری چشم نواز تره . موفق باشی

mohsenshahab

Active Member
سلام این آخری خیلی بهتر شده فقط به نظر من تو این وجهی که خالیه یه www یا یه کوره زمین رو بذار تا معلوم شه کار وب هم می کنیم(نیــــست قـــــراره کار وب شرکتش رو بده من) برا این می گم
ضمنا یه تشکر هم از من بکن که برات نظر داددم

Maxoya

Active Member
سلام
آخرین طرح خیلی خوب شد
اما چند نکته :
از نظر من لوگو یا باید یه شکل خاص باشه یا یک تایپو خاص به نظرم شما رو یکی از اینا مانور بدی بهتره
مثلا لوگوی ویندوز شکل یه پنجره هست که هرکی هرجا ببینه میشناسه لوگو رو ، شرکت مایکروسافت هم برای کلمه ی windows از یه فونت معمولی استفاده می کنه اما گوگل و یاهو لوگوشون یک تایپو خاص هست

موفق باشید

elham_elham

Member
این خیلی بهتر شد شما اون 2تای قبلو واسم فرستادی واسه همین گفتم یه دونه براتون بزنم اما دیدم این آخریه خیلی خوب شده

Ali 59

Well-Known Member
بین این سه ..شماره یک

که البته بنظر این حقیر اندکی "خشن" است.

پاینده باشید

ویرایش:

در نهایت قرار شد این بگذاریم چون هرچی پیش بره لوگو ها بیشتر میشه و قرار شد این فعلاً ثبت کنیم

عالیست.

پاینده باشید

آخرین ویرایش:

Ali 59

Well-Known Member

من اگر جای شما بودم نگاتیو رو از اون بالا حذف میکردم و بجاش سطح بالا و سطح سمت چپ مکعب رو تبدیل به نگاتیو میکردم. بدین شکل:

1267628212.jpg

lpi

مدیر انجمن اصول چاپ
سلام
خب طبیعیه که من اگه باشم هیچکدومو انتخاب نمی کنم!
اما چرا
راستش من از صفحه آخر اومدم تو تاپیک و اون بالا نظر خواهی لوگو رو دیدم. بعد رفتم پست اول و بدون اینکه توضیح شما رو بخونم نگاه کردم لوگو ها رو. خب وقتی ام خوندم سوپرایز شدم.
همه دوستان اشاره کردن که لوگوی شما مربوط به کارت نیست. خب اگه توضیح مربوطه رو بخونی و نگاه کنی واقعا لوگوهای شما هیچکدوم مربوط به کارتون نیست. چه برسه که من ندونم فعالیت شما چی بوده و بخوام از رو لوگوی شما تشخیص بدم!!! البته لوگوی سوم که کاملا انتزاعی هست و اگه شما خواستی یه لوگویی تو دل خودت داشته باشی واسه شرکت خوبه سومی رو انتخاب کن!

اما خب اگر نسبت به دو طرح اول و دوم دچار خود جوگیری شدین و می خواین یه جوری زورکی خلاصه!!! بقولونید که آره این خوبه. باید عرض کنم که هیچ کدوم از این لوگوها نه ترکیب بندیش چنگی به دل می زنه نه ترکیب فونت و آبجکتش. یعنی وزن بصری لوگو های شما مشکل دارن.
از طرفی اگر در قالب همون سیاست زورکی بخوایم به قضیه نگاه کنیم هیچ تناسبی بین حالت آتیش شما که یه حالت در حال حرکت داره با حالت ایستاده و ساکن فونتت نیست. در ثانی فونت شما هویت خودشو از دست داده! چرا؟ چون در نگاه اول مخاطب باهاش درگیر می شه چون شما با تغییر فواصل خوندن رو مشکل کردی و با تغییر حالت برزگ و کوچکی حروف بدون رعایت فاصله گذاری ( چون یه جوری باید جمعش می کردی دیگه ) لوگوی رو که باید اطلاع رسان باشه به معنای اخص کلمه به یه معمای بصری تتبدیل کردی.

حالا من نمی دونم اینجوری تند و تیز نقد کردن چه تاثیری داره اما گاهی تو ذهنم می یاد که اگه یه دوستی بخواد بگه اینا به درد نمی خورن جدا چی کار باید بکنه؟ خودشو بکشه خوبه؟ تیکه پاره کنه چی؟ رنده رنده خوبه؟

ایشالله که هر چی صلاحه همون می شه.

موفق باشی
امین زردوزی

shirani

سلام
خب طبیعیه که من اگه باشم هیچکدومو انتخاب نمی کنم!
اما چرا
راستش من از صفحه آخر اومدم تو تاپیک و اون بالا نظر خواهی لوگو رو دیدم. بعد رفتم پست اول و بدون اینکه توضیح شما رو بخونم نگاه کردم لوگو ها رو. خب وقتی ام خوندم سوپرایز شدم.
همه دوستان اشاره کردن که لوگوی شما مربوط به کارت نیست. خب اگه توضیح مربوطه رو بخونی و نگاه کنی واقعا لوگوهای شما هیچکدوم مربوط به کارتون نیست. چه برسه که من ندونم فعالیت شما چی بوده و بخوام از رو لوگوی شما تشخیص بدم!!! البته لوگوی سوم که کاملا انتزاعی هست و اگه شما خواستی یه لوگویی تو دل خودت داشته باشی واسه شرکت خوبه سومی رو انتخاب کن!

اما خب اگر نسبت به دو طرح اول و دوم دچار خود جوگیری شدین و می خواین یه جوری زورکی خلاصه!!! بقولونید که آره این خوبه. باید عرض کنم که هیچ کدوم از این لوگوها نه ترکیب بندیش چنگی به دل می زنه نه ترکیب فونت و آبجکتش. یعنی وزن بصری لوگو های شما مشکل دارن.
از طرفی اگر در قالب همون سیاست زورکی بخوایم به قضیه نگاه کنیم هیچ تناسبی بین حالت آتیش شما که یه حالت در حال حرکت داره با حالت ایستاده و ساکن فونتت نیست. در ثانی فونت شما هویت خودشو از دست داده! چرا؟ چون در نگاه اول مخاطب باهاش درگیر می شه چون شما با تغییر فواصل خوندن رو مشکل کردی و با تغییر حالت برزگ و کوچکی حروف بدون رعایت فاصله گذاری ( چون یه جوری باید جمعش می کردی دیگه ) لوگوی رو که باید اطلاع رسان باشه به معنای اخص کلمه به یه معمای بصری تتبدیل کردی.

حالا من نمی دونم اینجوری تند و تیز نقد کردن چه تاثیری داره اما گاهی تو ذهنم می یاد که اگه یه دوستی بخواد بگه اینا به درد نمی خورن جدا چی کار باید بکنه؟ خودشو بکشه خوبه؟ تیکه پاره کنه چی؟ رنده رنده خوبه؟

ایشالله که هر چی صلاحه همون می شه.

موفق باشی
امین زردوزی

برای نظرات ممنون اگه می خواستم زورکی باشه که تایپیک نمی زدم ولی اون 3 تا اولی که کلاً رفت تو آرشیو

و قرار شد این باشه

http://forum.majidonline.com/showpost.php?p=934789&postcount=49

• Like
Reactions: lpi

jangaleshab7770

Well-Known Member
سلام آقا ایمان
شرمنده این چند روز بخاطر فوت چند تا از دوستام حسش نبود به سایت درست حسابی سر بزنم ،ببخشید
بااینکه طرحتو انتخاب کردی ولی گفتم یه چیزی بگم نگی امین بی معرفت شده
در حد اون نیستم که بخوام از کارت ایراد بگیرم ، ولی از صفحه اول که پیامهای دوستان رو نگاه کردم ، با نظر سارا خانوم شدیدا موافقم ، واقعا به نکات خوبی اشاره کردن ،یه جوراتی برا منی که تابحال چندان کار طراحی نکردم راهنمایی مختصر و خیلی مفیدی بود:rose:
بقیه دوستان هم تقریبا تکمیل کننده حرف سارا خانوم بودن ،یه رأی قشنگ دیگه هم طرح Ali 59 بود که به شخصه برا خودم که تک تک نظرات رو دنبال کردم و کم مونده بود خودمم یه طرح بدم !!!:wink:واقعا جالب و با معنی بود ، البته طرح خودتم قشنگ بود
خیلی خوشحالم که با اینچنین اساتیدی تو یه سایت عضوم
خداییش این تاپیک بغیر اینکه توی بهتر شدن کارت بهت کمک کرد ، برا امثال منم پر نکته جالب بود که از تجربیات دوستای دیگه استفاده کنیم
موفق باشی
یا علی

Mandana

Active Member
محض لجبازی با سایر اساتید می شماره ی 3 رو انتخاب می کنم :| اما خداییش اول یک بعد دو بعد سه:rose:
در ضمن اگر فکر کردی شیرینی بهت میدم سخت در اشتباهی.شیرینی میخوای بیا بگیر:green:

shirani

محض لجبازی با سایر اساتید می شماره ی 3 رو انتخاب می کنم :| اما خداییش اول یک بعد دو بعد سه:rose:
در ضمن اگر فکر کردی شیرینی بهت میدم سخت در اشتباهی.شیرینی میخوای بیا بگیر:green:

شیرینی را هم می گیرم :green:

javadmagic

خسته شده دلم از زمونه.
سلام شیرنی جان
به نظرم طرح اول بهتر از دو طرح دویمی و سیمی باشه.
موفق باشیــ.

جدیدترین ارسال ها

بالا