نظر خواهی در مورد ساخت وبلاگ

hno

Member
سلام
من می خواهم یه وبلاگ درست کنم . از فضاهای موجود مثل میهن بلاگ و بلاگ فا و ورد پرس خوشم نیومده . یه سری کمبود ها و اشکالاتی داشتند . لطفا دوستان یک سایت خوب برای ساخت وبلاگ معرفی کنند.

با تشکر

mahdisalari

Member
سلام دوست عزیز
شما می تونید سیسنم هایی کدریت محتوای CMS رو روی هاست خود نصب کنید تا دیگه دچار اون محدودیت ها نباشید .
بعضی از این سیستم ها عبارتند از :
Wordpress
Datalife
Movabletype

maysam.m

Well-Known Member
ایرانی به ترتیب امکانات و کار درستی:
1- بلاگفا = مشکل قرار گیری تبلیغ و شما نمیتوانید هر قالبی را در آن قرار بدهید چون تبلیغاتی حساب میشه و به شما چنین اجازه ای نمیده ! ولی سادگی و راحتیش خیلی خوبه
2- میهن بلاگ = که پر ابزارترین وبلاگ با امکاناتی فوق العاده اما تجربه نشان داده هر چند وقت یک بار سرورهاش خراب شده و وبلاگتو باید از دست بدی
3- پارسی بلاگ
4-ایران بلاگ
5-آفتاب بلاگ
6- پرشین بلاگ

و میتونی از سیستمهای وبلاگ دهی خارجی مثل بلاگر و وردپرس استفاده کنی که آنها علاوه بر وبلاگ فضا برای آپلود فایل هم به شما خواهند داد
من به شما سایتهای وبلاگ دهی ایرانی توصیه میکنم.

همانطور که mahdisalari گفت شما میتوانید با خرید هاست و دامین یک وبلاگ شخصی با امکانات بیشتر داشته باشید
موفق باشید

mahdisalari

Member
سلام
همونطور که دوست عزیزم جناب persianboy هم فرمودند میشه از سرویس ها خارجی که خدمات وبلاگی ارائه می کنن استفاده کنید . این سرویس ها مزیت های زیادی دارند به طوری که افراد مبتدی که با زبان های اچ تی ام ال و پی اچ پی آشنایی ندارن می تونند به راحتی با این سزویس ها کار کنن . بعضی مزیت های دیگه هم دارن که میشه به فضایی که در اختیار شما قرار می دن اشاره کرد . علاوه بر این به ندرت میشه که سرور ها شون آف و یا خراب بشه ، همچنین شما می تونین از وبلاگ تون بک آپ ( نسخه پشتیبانی) بگیرید .
من چند تا از این سرویس ها رو به شما معرفی می کنیم :
Wordpress
Blogger
و ... . فکر می کنم که این دو سرویس در زمره معرفی ترین سرویس ها باشند . اگر باز هم سرویسی پیدا کردم در همین تاپیک معرفی می کنم
ممنون عیدتون مبارک

sahar61

New Member
سلام ...بهترين سرويسي كه الان ميشه باهاش وبلاگ ساخت بلاگره كه ميشه توس عكس هم بدون مشكل آپ لود كرد ...موفق باشيد
http://blogger.com/

nevisande

Active Member
اگه میخواین یه وبلاگ باشه.
میتونین از ورد پرس و سرندپتی استفاده کنی.
اما اگه بخوای بعدا به سایت تبدیلش کنی، میتونی از پورتالهای موجود که رایگان هم هستن استفاده کنی.
مثل ایمپرس. زوپس. جوملا. نیوک. ام تی. و ....

میتونی برای مثال وبلاگ تخصصی خودمو ببینی:
وبلاگ من
سایت من

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا