نظرسنجی exterior rendering 3+ انتخاب همکار برای مسابقه

مسابقه اکستریور رو شرکت میکنی؟

• یله

رای: 32 55.2%
  • نخیر

رای: 7 12.1%
  • شاید

رای: 19 32.8%

• مجموع رای دهندگان
    58

.:BehzAd:.

Active Member
9 نفر خوبه همین جور تعداد میره بالا.

ولی یه چیزی فرشید جان اگه گروهی باشه که تعداد شرکت کننده ها نصف میشه با این گروه های دو نفری یه فکری هم به حال این بکن

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام.خوبید ؟ دعوا شده !!!‌ :rose: بهزاد جون شرمنده راستش حسین عباسی بهم چندروز پیش گفت منم قبول کردم.ایشااله مسابقات بعدی!:green:
دعا کنین این دفعه دیگه کار و اینها باعث نشه نتونم شرکت کنم.

*farshid*

کاربر VIP
9 نفر خوبه همین جور تعداد میره بالا.

ولی یه چیزی فرشید جان اگه گروهی باشه که تعداد شرکت کننده ها نصف میشه با این گروه های دو نفری یه فکری هم به حال این بکن
من قبلا هم گفته بودم که یکی از معایب گروهی بودن مسابقه کم شدن آثار ارسالیه ... چیکار کنم الان ...
اکثر بچه ها موافق بودن منم قبول کردم... تعداد مهم نیست ... اینجوری بیشتر یاد میگیریم!
:)

.:BehzAd:.

Active Member
منم تنها شرکت خوهم کرد قدرت مدرت ندارم ولی تنهای تنها شرکت میکنم.

فرشید جان با رضا جون هم گروه شده

عارف با حسین. به به چه گروه های گروه مرگ .گروه طوفان منم میشم گروه مورچه ای موریانه ای چیزی.

اگه چند گروه خوب بشیم خیلی خوب میشه فرشید جان به قول شما اینجوریبیشتر یاد میگیریم.

در آخر هم بگم اگه افشین جان بخواد ما هم میشیم یه گروه اون وقت ما هم میشیم گروه گردباد.

آخرین ویرایش:

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
ولی گذشته از شوخی با گروه فرشید و رضا یه خورده کفه ترازو سنگین میشه.پیشنهاد میکنم افشین و بهزاد هم با هم کار کنن.چون هدف این نیست کی بلده کی مثل من بیسواد. مهم اینه سطح علمی بچه ها بالا میره.افشین تجربه های زیادی داره.مطمئنا هرکی هم گروهیش بشه می تونه خیلی تجربه کسب بکنه
و این که برای اینکه بچه ها با هم بتونین کار کنین یه نرم افزار هست به اسم team veiwer که رایگان هست. می تونین دسکتاپ طرف مقابل رو ببینن و حتی ماوس رو کنترل کنین.من از این طریق خیلی تونستم راه دور کار کنم یا حتی برای شاگردام که شهر دور دانشگاه هستن کلاس مکس بزارم.سرعتش خیلی بالاست.رایگان هم هست.
http://www.teamviewer.com/en/index.aspx

*farshid*

کاربر VIP
team veiwer که خداس! آوورین عارف
دوستان انتخاب همگروه یه مساله شخصیه ... کسی رو مجبور به انجام کاری نکنید ...
بذارید دوستان راحت باشن.
افشین تنها راحتتره ...
البته کسی که اول میشه باید یه making of از کارش بسازه ... اینجوری بار آموزشی بالا میره .

hesam_sn

کاربر VIP
حالا گروهی راه دور چطوری کار میکنید؟ یکی مدل میکنه بعد اون یکی مدل رو دانلود میکنه براش تکسچر میسازه دوباره مدل با تکسچر رو میفرسته برای اون یکی رندر بگیره؟ اینجوری از تکی سخت تر میشه که

*farshid*

کاربر VIP
هدف از گروهی برگزار کردن این نیست که کارتون راحت تر شه ...فرصتیه برای تبادل نظر و یادگیری از همدیگه ...
اگه میخواید راحت تر کار کنید انفرادی راحتتره

*farshid*

کاربر VIP
10 نفری که تو نظر سنجی گزینه اول رو انتخاب کرده اند در صورت عدم شرکت به چنان عذابی دچار خواهند شد که مرغان آسمان برایشان اشک خواهند ریخت ... نفراتی هم که گزینه "شاید" رو انتخا نموده اند و شرکت نمیکنن نیز به عذابی خفیف تر گرفتار شوند شاید اندکی ما خوشحال شویم ...
و سلام

مسابقه بعدی 15 مهر به بعد شروع میشه... تا اون موقع خودتون رو تقویت کنید ... همکار انتخاب کنید ... به بقیه خبر بدین و ... و...
:rose:
و این رو هم در نظر داشته باشید که:
آورین حتما شرکت کن چون مسابقه سطح کار رو فضایی میبره بالا
افشین

max vray

کاربر VIP
سلام دوستان
من هم حتما شرکت میکنم
این چند سری که نشد اما اینبار حتما شرکت میکنم و چون خودم و سیستمم به شدت ضعیفیم نمیتونم درخواست هم گروهی بکنم
انشالله مسابقه خوبی باشه مثل همیشه.
از همتون متشکرم:rose:

amorus

Member
سلام....
من یه خواهشی داشتم...
قبل از شروع مسابقه حتما پیام شخصی بفرست واسه دوستانی که تو تاپیک گفتن شرکت می کنن...
آخه خیلی ها مثل خود من ... هر 2.3 روز میایم به مجیدآنلاین سر می زنیم و شاید مسابقه شروع بشه وما بی خبر بمونیم...
ممنون

behrang2

Member
منم هستم... اینقده گفتین چرا یه عده حرف میزنن اما شرکت نمیکنن که غیرتی شدم :د اما میکینگ آو نمیسازم (از همین الان رجز خونی واسه اول شدن میکنمااا :د)البته من میترسم تو اینجا نظر بدم آخه حس میکنم تا یه چیزی بگم باهام برخورد میشه:د
اما اگه میشه یه نمایی انتخاب کنین که قشنگ و تو چشم بیا باشه :(

مثلا شرمندم البته واقعا روم سیاهو این حرفا اما اینجور باشه تعداد شرکت کننده میره بالا :(
لینک:http://www.archithings.net/modern-c...ht-architect/wright-architect-modern-exterior

جدیدترین ارسال ها

بالا