تغییرات فایل 1 نظرتون درباره این ارور چیه ؟

hollow

Member
سلام :rose:
من یه ذره که با افتر افکت کار می کنم ... هنگ می کنه و می بندتش و اون پایین سمت راست این پیغام می یاد :
Display driver stopped responding and has recovered
display driver NVIDIA windows kernel mode driver, version 266.1 stopped responding and successfully recovered

نظرتون چیه ؟ مشکل از کجاست ؟ چی کار باید بکنم ؟

ممنون :rose::rose:

Reza2kn

مدیر انجمن فیلم سازی
سلام دوست عزیز:rose:
این مشکل مربوط به کارت گرافیک هست ، یه نسخه جدید از درایور گرافیک تون رو از سایت خودش دانلود و نصب کنید و بیینید مشکل حل میشه یا نه:wink:
موفق باشید:oops:

hollow

Member
گرافیک رو آپدیت کردم ... بازم مشکل داشت .... افتر رو پاک کردم از اول نصب کردم ...
اولش به نظر اومد درست شده ... ولی اینطور نبود ... درسته که خیلی دیر تر از دفعات قبل این اتفاق افتاد ولی بالاخره شد !!
ولی با یه تفاوت ... تمام اتفاقات قبلی افتاد + اینکه یه ارور هم روی صفحه اومد که نوشته :

The NVIDIA OpenGL driver lost connection with the display driver and is unable to continue. The application must close.

pleas visit http://www.nvidia.com/page/support.html for help

error code: 8

ممنون :rose:

hollow

Member
سیستم که لپ تاپ asus n53sv هست ... سون 64 بیتی روش بود ...
گرافیکش Geforce GT 540M

albertoperanc

Active Member
دوست عزیز این متن رو بخون...
کد:
[B]http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=1881707&page=5
http://forums.developer.nvidia.com/index.php?showtopic=5331&st=20[/B]
به نظر من..
آخرین Relase ویندوز سون و همچنین آخرین ورژن کارن گرافیکت رو بگیر و دوباره بنصب...این طور که من متوجه شدم این ارور مال سری های 500 و 400 هست بیشتر! و مخصوصا در مادربرد های ایسوز و لنوو و در مواجه با برنامه های CS پیش میاد...ایشالا حل میشه.

آخرین ویرایش:

hollow

Member
ممنون :rose:
خوندم ...
دقیقا مشکل من هست ... منتها نفهمیدم باید چی کار کنم ؟

mooli63

کاربر فعال انجمن فیلمسازی
تو prefrence افترافکتز ببین گزینه open GL فعاله یا خاموشه . جوابشو بهم بده

hollow

Member
دقیقا کجا رو می گید ؟
توی پریفرینسس تو قسمت پریویو یه قسمت هست به اسم فست پریویو ... اگه اینجا رو می فرمایید :
اونجا ادپتیو رزولوشن لیمیت رو 1/4 هست
اینیبل اوپن جی ال تیک خورده ... دو تا گزینه زیرشم تیک خورده ...

راستی امروز با پریمیر هم داشتم کار می کردم همین اتفاق افتاد ... ولی به مراتب زود تر!!!

ممنون

hollow

Member
اون تیک اوپن جی ال رو که برداشتم به نظر مشکل حل شد ... الان 5 6 دقیقس دارم ور می رم مشکلی پیش نیومده ...
واقعا ممنون :rose:
ولی چندتا سوال اساسی :
:green:
این گزینه برا چی بود ؟ چه خاصیتی داشت ؟ الان که اون تیک نیست من چه ضرری می بینم ؟
این ضعف لپ تاپه منه که نمی تونه این موضوع رو ساپورت کنه ؟ کلا یه توضیح درباره اوپن جی ال لطف می کنید؟

واقعا ممنون :rose::rose:

hollow

Member
دوست عزیز احتمالا پست قبل منو شما ندید ... (چون با هم فرستادیم :دی )
اونجا توضیح دادم که مشکل رفع شد :
اون تیک اوپن جی ال رو که برداشتم به نظر مشکل حل شد ... الان 5 6 دقیقس دارم ور می رم مشکلی پیش نیومده ...
واقعا ممنون :rose:
ولی چندتا سوال اساسی :
:green:
این گزینه برا چی بود ؟ چه خاصیتی داشت ؟ الان که اون تیک نیست من چه ضرری می بینم ؟
این ضعف لپ تاپه منه که نمی تونه این موضوع رو ساپورت کنه ؟ کلا یه توضیح درباره اوپن جی ال لطف می کنید؟

واقعا ممنون :rose::rose:

+اینکه توی اینفو همه رو زده ساپورت ... :green:

albertoperanc

Active Member
ایول..
این آقای OpenGL چیز خوبیه...مخصوصا در رندر ها و پریویو ها...مخصوصا کار با بعضی از پلاگین ها!
لپتاپت رو یکم نصیحت کن بگو ارور نده اگه گوش نکرد عوضش کن!

موفق باشی.:rose:

آخرین ویرایش:

hollow

Member
یعنی من الان باید ناراحت باشم که این تیک رو برداشتم ؟ :green:
چرا اینجوری شد ؟ راه حلی نیست که این تیکه هم سرجاش باشه ولی اررور نده :دی

جدیدترین ارسال ها

بالا