نسخه جديد cpgnuke8.2b آماده شد

mosi-online

Member
آقا من اينو دانلود كردم خب ريختم تو www بعد لوكال وب رو باز كردم اين ارور رو داد..... 8O
(آقا ديتا بيس رو كجا بايد بزنم؟)
:(
ممنون كامي جان...

spsgorgan

Active Member
عزيزم مشخصات ديتابيس رو در فايل config.php تنظيم كردي .ضمنا فايل ها رو هم مستقيما داخل www نريز يه پوشه درست كن بعد داخل اون وارد كن . بعد از اين هم به آدرس زير برو تا اينستال شروع بشه .

http://127.0.0.1/cpgnuke/install.php

موفق باشي

اگه اشتباه نكنم شما فايل configh.php رو خوي تنظيم نكردي به همين خاطر نمي تونه ديتا بيس شما رو شناسايي كنه

Raul

Member
sambol گفت:
عزيز ترجمش كجاش بد بود ديگه اگه بلدي خودت درستش كن من سعي كردم يوزر فريندلي باشه نه خشك بعدش بچه ها اون مثل اينكه يه نوع اشكاله تو ورژن جديد هستش چون تو ورژن قبلي درست كار مي كنه من دارم بازم روش كار مي كنم و براي اينكه با بانك ناكه كار كنه تو فايل كنفيگ فقط اسم بانك ناكه رو بده بقيه كارا رو خودش تشخيص مي ده
سمبل جان پي اچ پي ناك ايران پرتالز داراي perfix و user_perfix با نام noor هست و مال سي.پي.جاي ناك cms هست.
يعني بايد هر دو cms رو به noor تغيير بديم؟
اگه منظورت اينه كه من ناكام موندم.
اگه هم منظورت اينه كه perfix ها cms بمونن بازم ناكام موندم.
Help Me

sambol

Active Member
نه عزيز موقع نصب تو فايل كنفيگ اسم بانك اطلاعاتي ناك رو بده خودش تشخيص ميده بفقيه چيزا رو رديف مي كنه

Raul

Member
sambol گفت:
نه عزيز موقع نصب تو فايل كنفيگ اسم بانك اطلاعاتي ناك رو بده خودش تشخيص ميده بفقيه چيزا رو رديف مي كنه
اين جوري نميشه كه.
يعني بايد اينستال كنم بعدش؟
اين جوري كه نميشه چون وقتي ميزني ميگه ساختن ديات بيس بعدش ارور ميده.
شما كي توي مسنجر مياين كه من شخصاً ازتون كمك بگيرم.

sambol

Active Member
عزيز شما بايد اول يه ناك نصب شده داشته باشيد بعد اين فايل ها رو جايگزين قبلي مي كنيد بعد اسم ديتابيس ناك رو بهش ميديد من تست كردم درست كار كرده

Raul

Member
sambol گفت:
عزيز شما بايد اول يه ناك نصب شده داشته باشيد بعد اين فايل ها رو جايگزين قبلي مي كنيد بعد اسم ديتابيس ناك رو بهش ميديد من تست كردم درست كار كرده
من يه پي اچ پي ناك دارم كه چند وقت كار كرده.
حالا پاك كردم فايل هاشو فايل هاي سي پي جي ناك ريختم.
توي كانفيگ يوزر و پس ورد و نام ديتا بيس پي اچ پي ناك رو نوشتم.
حالا چي كار كنم؟

sambol

Active Member
حالا دوباره سي پي جي رو نصب كن برنامه اينستال رو اجرا كن بقيش ديگه راحته همين

Raul

Member
لينك خرابه.
اين سايت بد گير ظاهراً بسته شده.
لطفاً بررسي كنين.

sambol

Active Member
اين سايت يكي از دوستان بود كه من برنامه رو روش قرار دادم ديگه اگه دانلو.د نمي كنه كاري از دست من بر نمياد مگه اينكه اقا كامي اون رو توسايت پروژه هاي فارسي قرار داده باشه

kami_mz

Well-Known Member
نمي دونم بايد ببينم هستش يا نه.
اگرم نبود اينو دانلود کرده بودم آپلودش مي کنم.

ithf

Member
من خيلي نياز به اين نسخه فارسي cpg دورم اما اون كار نميكنه،
اگر كسي دسترسش است به همين ايميل [email protected] برايم بفرسته و يا اينكه اينجا بگذاري تو دانلود

ممنونم

masood_y

Member
آقا واقعا مرسي داري.
خيلي كارت درسته. دستت درد نكنه و خسته نباشي.

جدیدترین ارسال ها

بالا