نسخه آخر بازی حمله 2 به همراه کد تقلب..

mshgames

Well-Known Member
25ivxp1.jpg

330e3vk.jpg

294qdr5.jpg

سلام

اینم یه بازی دسکتاپی باحال و آخرین نسخه و کامل ترین نسخه بازی حمله 2 که دیگه این نسخه کامله کامله و خیلی جاهاش ویرایش و بهش یه سری چیز اضافه شده و خیلی مهیج تر شده داستان بازی درباره یک هلیکوپتری که باید دیواره پشتی خود یا همون پایگاشو در آسمان در برابر دشمنان محافظت کنه در هر مرحله شما با کشتن دشمنان و کسب امتیاز به مرحله بعد راه پیدا می کنید و به سلاح های مختلفی دست پیدا می کنید که هر کدام قویتر از دیگری هستند.البته دشمن ها هم بیکار نمیشینن و بر قدرت و تعداد آنها افزوده میشه شما باید تمامی آنها را شکست داده تا به غول آخر برسید و با شکست آن بازی رو به اتمام برسونید و آسمان را از دشمنان پاک کنید.در این بازی عملا شما باید دفاع کنید در مقابل حمله دشمن

مدت زمان ساخت بازی تقریبا 1 ماه نیم (بیشتر مدت زمانش به دلیل پایین بودن سیستم بنده بود)
نرم افزار مورد نظر Macromedia Flash Mx 2004
گرافیک و صدایه بازی در بالاترین حده برای همین یه خورده حجمش رفته بالا

دانلود کنید نسخه کامل بازی رو با حجم 5.8 مگا بایت لینک مستقیم(حجمش یه خورده زیاده ولی ارزششو داره)

دانلود قسمت اول با حجم تقریبی 3 مگا بایت

http://mshgames.persiangig.com/Attack 2.part1.rar

دانلود قسمت دوم با حجم تقریبی 2.8 مگا بایت

http://mshgames.persiangig.com/Attack 2.part2.rar

هر دو فایل را دانلود کرده سپس هر دو را در داخل یک پوشه قرار داده و یکی را باز کرده و توسط ماس بازی یا همون فایل exe را به صفحه حالا یا دسکتاپ یا همون داخل پوشه بیارید و بازی رو اجرا کنید.

و در آخر
من این بازی رو به شما دوستاران بازیهای 2 بعدی و سبک Action /Shooter پیشنهاد میکنم.
نظراتتون و اگه احیانا مشکلی در این بازی دیدید حتما مطرح کنید تا من برطرفشون کنم

موفق باشید

کد تقلب بازی (یکی از کدهای مخفی بازی):

سلام بر تمامی دوستان گل در انجمن
اینم یکی از کدهای مخفی بازی حمله 2
در مرحله زیر(از روی عکس) اگر کلید Insert کیبرد رو بزنید مستقیما به مرحله غول بازی می روید و با آن مبارزه می کنید
فقط حواستون باشه که اسلحتون (سلاح) باید از نوع تک تیر باشه(همونطور که تو عکس میبینید) تا بتونید به غول ضربه بزنید در غیر این صورت گلوله بر غول اثر نداره

294qdr5.jpg

محمد. :eek:

آخرین ویرایش:

mshgames

Well-Known Member
سلام:)
ممنون ازت هاشم جان(شرمنده من اصلا این پستو ندیدم)
موفق باشی
محمد

arashtavoosi

Active Member
دمت گرم خیلی با حال بود منو که حسابی جو گرفته بود نزدیک بود spacebar از جاش در بیاد :wink:

جدیدترین ارسال ها

بالا