افزونه نرم افزار ایجاد دیتابیس بدون کد نویسی M30 Generate Database V 1.0

MahmoodM30

مدیر <A href="http://forum.majidonline.com/forums/
طراحي و برنامه نويسي شده توسط : محمود حسيني

MahmoodM30 : نام کاربري من در انجمن هاي مولتيمديابيلدر مجيد آنلاين

[email protected] : ايميل

تلفن تماس : 09360783405

حالا میریم به سراغ معرفی نرم افزار

تصویر صفحه اصلی

DB1.png

این نرم افزار یک نرم افزار ایجاد دیتابیس با Plugin SQLite هست که بدون نیاز به نوشتن کد های برنامه نویسی هست شما میتوانید با استفاده از این نرم افزار به راحتی یک دیتابیس برای ارتباط با MMB ایجاد و با ان ارتباط برقرار کنید.

توی نرم افزار هم به صورت خلاصه وار راهنمایی کردم که کاربر باید چیکار کنه و خودم هم یک مثال کنار برنامه قرار دادم که پیشنهاد میکنم برای درک بهتر اون رو هم ببینید.

این نرم افزار برای این ساختم که خیلی از دوستان مشکل کد نویسی و ارتباط رو با این پلاگین دارن و هی گله میکنن و اشنایی کافی رو هم ندارن ولی با این نرم افزار با دادن چند تا نام فیلد و ادیت باکس میتونن کد ها رو به راحتی تولید کنن و در عرض چند دقیقه کاری رو که میخوان درست کنن.

امیدوارم که از این نرم افزار خوشتون بیاد در ضمن منتظر نظرات و پیشنهادات دوستان هستم چون دارم روش بیشتر کار میکنم تا بهتر و کاربر پسند باشه میشه گفت این نسخه ازمایشی هست.

این نرم افزار دارای چندین قسمت هست که در زیر به معرفی انها میپردازم:

ایجاد دیتابیس جدید

این قسمت از اصلی ترین قسمت های برنامه هست که برای ایجاد جدول و فیلد های دیتابس به کار میره و همچنین برای ایجاد کد ارتباط با دیتابیس.

DB2.png

ایجاد کد ذخیره

با استفاده از این قسمت میتوانید کد هایی را که برای ذخیره اطلاعات در دیتابس لازم هستن رو ایجاد کنید.

DB3.png

ایجاد کد ویرایش

با استفاده از این قسمت میتوانید کد هایی را که برای ویرایش اطلاعات در دیتابس لازم هستن رو ایجاد کنید.

DB4.png

ایجاد کد جستوجو

با استفاده از این قسمت میتوانید کد هایی را که برای جستوجوی اطلاعات در دیتابس لازم هستن رو ایجاد کنید.

DB5.png

ایجاد کد حذف

با استفاده از این قسمت میتوانید کد هایی را که برای حذف اطلاعات در دیتابس لازم هستن رو ایجاد کنید.

DB6.png

تصویری از قسمت تولید کد

DB7.png

پیوست ها

• M30%20Generate%20Database%20V%201.0.zip
    2.1 مگایابت · بازدیدها: 529

MahmoodM30

سلام ممنون از شما من از نسخه 1.0 پلاگین استفاده کردم چطور؟ در ضمن این نسخه آزمایشی بود که گذاشتم میخوام ببینم دوستان استقبال میکنن یا برا ساخت نسخه اصلی بیخیال شم. پس کلا منتظر نظرات و پیشنهادات دوستان هستم.

nsco

New Member
سلام به شما دوست عزیز

من اولا خیلی ممنون هستم از این نرم افزار خوبتان و دوم اینکه من که اجراش کردم پس از اینکه می خواهم فایل را فراخوانی کنم ارور زیر رو می ده راهنماییم کنید اگرممکنه سریع ممنون هستم .
:-?:rose::paint:

پیوست ها

• 5556.jpg
    5556.jpg
    45.4 کیلوبایت · بازدیدها: 32

Amit13

Well-Known Member
ببين محمود جان.توي چند مبحث پيش بچه ها راجع به امنيت بيلدر بحث ميكنن و اين جور كه ميگن بيلدر همه جوره ريسورس ميشه.
لطفا،من روي ويندوز xp ام ويروس ياب گذاشتم.هر دفعه به برنامه هاي شما گير ميده و ميگه trojan .نميذاره باز شه.:cry::cry:
خوب شما كه ميدوني نرم افزارت رو وقتي آپلود ميكني مثل گوشت دست گربه ميدي.حالا چه فرقي داره كه از پروتكتت استفاده كني و نكني؟؟!!!
:cry::cry::cry:

Silver PC

Well-Known Member
ببين محمود جان.توي چند مبحث پيش بچه ها راجع به امنيت بيلدر بحث ميكنن و اين جور كه ميگن بيلدر همه جوره ريسورس ميشه.
لطفا،من روي ويندوز xp ام ويروس ياب گذاشتم.هر دفعه به برنامه هاي شما گير ميده و ميگه trojan .نميذاره باز شه.:cry::cry:
خوب شما كه ميدوني نرم افزارت رو وقتي آپلود ميكني مثل گوشت دست گربه ميدي.حالا چه فرقي داره كه از پروتكتت استفاده كني و نكني؟؟!!!

سلام ،

پروتکت نشده بود !!! :wink:

موفق باشید ×

MahmoodM30

من اولا خیلی ممنون هستم از این نرم افزار خوبتان و دوم اینکه من که اجراش کردم پس از اینکه می خواهم فایل را فراخوانی کنم ارور زیر رو می ده راهنماییم کنید اگرممکنه سریع ممنون هستم .

سلام ممنون از شما ولی من امتحان کردم همچین مشکلی ندیدم

MahmoodM30

سلام دوست من حرف شما رو قبول دارم ولی " در دیزی بازه حیای گربه کجا رفته " :-?

خوب دوستایی که میان سرس برنامه رو در میارن چرا همچین کاری رو باید بکنن؟:mad: آخه چه لزومی داره؟:snap: خوب من زحمت کشیدم و این برنامه رو ساختم در ضمن من این نرم افزار رو برای راحتی کاربرا و کمک به اونها ساختم.:green: و هر کی هم بیاد سرسش رو دربیاره میزارم به پای اینکه از MMB هیچی سرش نمیشده خواسته ببینه چطوری ساخته شده.:-?

خوب اونی هم که میخواد بدونه این برنامه چطور ساخته شد و میخواد بسازه میتونه کمی عقلش رو به کار بندازه و ببینه که چطوری میشه اینجور برنامه ها رو با MMB به راحتی ساخت. ما هم از کمک ها و راهنمایی هامون دریغ نمیکنیم.

:sad::-?اصلا بابا هر کی میخواد بیاد سرسش رو دربیاره آخرش که چی ؟ جز خراب کردن خودش که کار دیگه ای رو انجام نمیده. همین و بس.

یادم رفت بگم اگه ویروسیابتون نمیزاره برنامه اجرا شه خوب غیرفعالش کنید و کارتون رو با برنامه انجام بدید و بعد از این که کارتون تموم شد دوباره ویروسیاب رو فعال کنید این که مشکلی نیست.

آخرین ویرایش:

nsco

New Member
سلام مشکل من رو حل کنید

سلام این طور اروری میده من اخرش چه کنم برای این مشکل:green: بهم جواب بدید.

دوست عزيز آقاي حسيني من هنوز برنامه شما را دانلود نكرده ام اما مطمئن هستم كه مثل هميشه برنامه جالب و كاربردي است من خودم هميشه بدنبال چنين برنامه اي مي گشتم تا بتوانم از پلاگين قدرتمند براي ساخت ديتابيس استفاده كنم . ممنون

evil_gates

اين نيز بگذرد ...

با اجازه جناب MahmoodM30

دوست عزيز
اين پيغام به اين دليل صادر شده كه در زمان اجراي برنامه شما برنامه نتونسته پلاگين رو راه اندازي كنه. احتمالا يا پلاگين تو برنامه شما Embedded نشده يا آنتي ويروستون اون رو از پوشه Temp پاك كرده.
لطفا در زمان اجرا پوشه Temp رو بگرديد كه آيا پلاگين اونجا هست يا نه.

a-r-s

Member
تشکر فراوان

سلام محمود جان واقعا دستت درد نکنه عالی بود
من به همچین چیزی نیاز داشتم
فقط میخواستم یه سوال بپرسم آیا امکانش هست من میخوام برا کلاسم ه نرم افزار ثبت نمره دانش اموز درست کنم
با این امکان که اگه من یه دانش اموز معرفی کردم به جدول دانش آموز بتونم نمران درس های اون دانش اموزم وارد کنم ایا امکا یه همچسن چیزی هست؟

MahmoodM30

سلام دوست عزیز شما ابتدا با استفاده از این نرم افزار دیتابیستون رو ایجاد میکنید و کد های مربوط به اون رو تولید می کنید اگه بخوایید با استفاده از این برنامه اطلاعاتتون رو توی دیتابیس ذخیره کنید نه نمیشه.

باید تو محیط ام ام بی اول طراحی کنید و بعد اطلاعاتتون رو از اون طریق توی دیتابیس ذخیره کنید.

سلام محمود جان واقعا گل کاشتی:rose:
میشه در باره ذخیره شدنش برای مثال در لیست هم راهنمایی کنید
با فشر دن دکمهaddبه طور خود کار نام وشماره تلفن در لیست ایجاد شه و باکلیک کردن روی ان نشون داده شه
با تشکر

MahmoodM30

سلام محمود جان واقعا گل کاشتی:rose:
میشه در باره ذخیره شدنش برای مثال در لیست هم راهنمایی کنید
با فشر دن دکمهaddبه طور خود کار نام وشماره تلفن در لیست ایجاد شه و باکلیک کردن روی ان نشون داده شه
با تشکر

ممنون دوست عزیز در مورد مثال هم اگه تونستم فردا حتما براتون قرار میدم

MahmoodM30

ايشالله پروژه ي بعديتون:wink:
البته خيلي بايد سخت باشه،بيشتر شبيه وقت تلف كردنه.:rose:
سلام منظورتون رو نمیفهمم اون قسمت " بیشتر شبیه وقت تلف کردنه" رو میگم.:-?

درسته کار سختی هست ولی اگه بخوام و سعی کنم میتونم البته دوستای زیادی هم تو این انجمن دارم که میتونن راهنماییم کنن.:oops::green:

اگر هم بسازم فکر نکنم وقت تلف کردن باشه بلکه خیلی هم کار مفیدی خواهد بود.:lol::cool:

Amit13

Well-Known Member
سلام منظورتون رو نمیفهمم اون قسمت " بیشتر شبیه وقت تلف کردنه" رو میگم.:-?

درسته کار سختی هست ولی اگه بخوام و سعی کنم میتونم البته دوستای زیادی هم تو این انجمن دارم که میتونن راهنماییم کنن.:oops::green:

اگر هم بسازم فکر نکنم وقت تلف کردن باشه بلکه خیلی هم کار مفیدی خواهد بود.:lol::cool:

نه محمود جان،منظورم از وقت تلف كردن اين بود كه كار خاصي نيست كه بخوايد براش يك برنامه ي ديگه بسازيد.
ولي من هميشه اعتقاد دارم كه اون چيزي كه به ذهنمون ميرسه و ميتونيم بسازيمش رو بايد بسازيم.
چون با تكرار و تجربه است كه ميشه سطح برنامه نويسي رو بالابرد.
اشتباه كردم،اون حرف رو زدم.شرمنده.
:rose::rose::rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا