نرم افزار آپادانا 2 (آریانگار): پیشرفت ساخت لحظه به لحظه

JavidX

Apadana Developer
سلام

اینطوری از همه نظر بهتره. حتی برای خود برنامه هم خوبه.

توضیح فارسی در مورد GNU

البته برنامه Open Source نخواهد بود.
سایت فعال شده و به دو زبان فارسی و انگلیسی در دسترس کاربران محترم قرار گرفته است. (مراجعه به سایت)
ضمناً بخشی به اسم همیاری توی سایت شده که دوستانی که تمایل دارن میتونن به بنده کمک کنن. دست تمام دوستان رو هم به گرمی میفشاریم. :rose:

موفق باشید

saadatmsg

Active Member
خسته نباشي
دوست عزيز ممنون از توضيحي كه گذاشتي. اما گفته مجوز مخصوص نرم افزار هاي متن باز.نرم افزار شما كه متن باز نيست

ببينم مگه شما واسه نرم افزار زحمت نكشيدي؟ مگه قرار نبود وارد بازار جهانيش كني؟ كم كاري نيست

درسته اگر رايگان باشه بهتره ولي راستش من خودم حاضرم واسش هزينه پرداخت كنم چون مي دونم چقدر زحمت كشيدي

نسخه 2 هم مي خواي رايگان عرضه كني؟

يه مورد ديگه : تو سايت سعي كن پكيج نرم افزارو با لوگو و رنگ جديد همخون كنيش (Update)

آخرین ویرایش:

JavidX

Apadana Developer
خسته نباشي
دوست عزيز ممنون از توضيحي كه گذاشتي. اما گفته مجوز مخصوص نرم افزار هاي متن باز.نرم افزار شما كه متن باز نيست

ببينم مگه شما واسه نرم افزار زحمت نكشيدي؟ مگه قرار نبود وارد بازار جهانيش كني؟ كم كاري نيست

درسته اگر رايگان باشه بهتره ولي راستش من خودم حاضرم واسش هزينه پرداخت كنم چون مي دونم چقدر زحمت كشيدي

نسخه 2 هم مي خواي رايگان عرضه كني؟

يه مورد ديگه : تو سايت سعي كن پكيج نرم افزارو با لوگو و رنگ جديد همخون كنيش (Update)
سلامت باشی

حالا ممکنه از یه مجوز دیگه استفاده کنم ولی فکر کنم واسه برنامه هایی که متن باز نیستن هم بشه یه کاریش کرد.

نسخه 2 رایگان نیست.

خب قسمت دونیت واسه همیاری ساخته شده، اگه کسی مایل بود به بنده کمک کنه میتونه دونیت کنه.

ممنون از نظراتت :rose:

Silver Soft

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
اينجوري كه نميشه. شما يه كار ارزنده انجام دادي كه بايد حمايت بشي . درسته كه نسخه 2 رايگان نيست ولي نسخه 1 هم جاي خود داره.

نكته بعدي اينكه شايد خيلي از دوستان پيدا بشن كه دوست داشته باشن همياري كنن ولي چون فكر مي كنن شايد مبلغي كه بخوان كمك كنن كم باشه از اين بابت اين كارو نكنن.

من يه نظر دارم اگر دوستان موافق باشن اجراش كنيم

به نظر من آقا جاويد خيلي زحمت كشيده و لايق يه جايزه خوبه اما به همون دليلي كه بالا گفتم شايد كمتر كسي همياري كنه به همين خاطر من ميگم تمام دوستاني كه دوست دارن از آقا جاويد حمايت كنن هر چقدر كه در توانشون هست و مي خوان متقبل بشن و همه پولا يه جا جمع بشه در نهايت يه هديه يا جايزه خوب براي اين دوست زحمت كشمون تهيه كنيم.

مي تونيم تمام اين مبالغ هم با كمك يكي از مديران انجمن جمع كنيم و تصميم بگيريم باهاش چكار كنيم

دوستان آيا موافقيد؟ لطفا نظرات خودتونو بگيد

در مورد افزارهای متن باز رو تو Wikipedia مطالعه کن همه چیز دستت میاد .

در مورد جایزه بنده هم مخالفم ، مگه اینجا مدرسه هستش که با جایزه کسی تشویق بشه ، در هر صورت من و همه دوستان از اول هم گفتیم این نرم افزار با اینکه خیلی روش کار شده ولی تو ایران نتیجه مالی نداره و فقط همه در حد حرف میگن عالی و ... ، ولی موقع عمل 99% حاظر نیستن حتی 5 هزار تومن هم بابتش بپردازند چون خیلی ها فکر میکنن میگن ویندوز با اون عظمت رو میخریم 2 هزار تومن ، اونوقت ...

خلاصه به نظر من هم کار درستی کردی ، عرضه این نرم افزار میتونه رزومه خوبی برات باشه .

nevercom

کاربر متخصص انجمن مولتی مدیا بیلدر
نقل از صفحه ی Donate سایت رسمی آپادانا:
با تشکر فراوان از لطف شما دوست گرامی !
هیچ کمکی را کوچک نشمرید. کوچکترین کمک شما، بزرگترین کمک به برنامه است.

moalla

Member
امیدوارم رایگان شدن اون باعث بشه که بچه های اینجا که با ام ام بی عادت کردن کم کم به این برنامه جدید عادت کنن
سورسها و سمپلهاش زیاد بشه
باگهاش هم به حداقل برسه
به نظرم رایگان شدن ورژن 1کمک خیلی زیادی به پیشرفت و همه گیر شدن این برنامه میکنه
من خودم به شخصه از اپادانا خیلی خوشم اومد اما به چند دلیل که بالا هم بهش اشاره کردم خیلی کم رفتم طرفش:
- یکی باید پروژه ها رو سریع تحویل بدم و احتمال میدادم به باگی بخورم
- سورسهای بیلدر خیلی زیادن و سریع میشه قطعه های مشابه گیر اورد
- با توجه به دوتا مشکل بالا دادن 15 تومن هم یکم زیادی بود در حالی که رایگان میتونستم بدون مشکلات بالا با بیلدر کارم رو سریع انجام بدم

حالا با رایگان شدن برنامه فکر میکنم این مسائل خیلی کمرنگ تر بشه
حالا لینک نسخه رایگان رو نذاشتی

آخرین ویرایش:

JavidX

Apadana Developer
امیدوارم رایگان شدن اون باعث بشه که بچه های اینجا که با ام ام بی عادت کردن کم کم به این برنامه جدید عادت کنن
سورسها و سمپلهاش زیاد بشه
باگهاش هم به حداقل برسه
به نظرم رایگان شدن ورژن 1کمک خیلی زیادی به پیشرفت و همه گیر شدن این برنامه میکنه
من خودم به شخصه از اپادانا خیلی خوشم اومد اما به چند دلیل که بالا هم بهش اشاره کردم خیلی کم رفتم طرفش:
- یکی باید پروژه ها رو سریع تحویل بدم و احتمال میدادم به باگی بخورم
- سورسهای بیلدر خیلی زیادن و سریع میشه قطعه های مشابه گیر اورد
- با توجه به دوتا مشکل بالا دادن 15 تومن هم یکم زیادی بود در حالی که رایگان میتونستم بدون مشکلات بالا با بیلدر کارم رو سریع انجام بدم

حالا با رایگان شدن برنامه فکر میکنم این مسائل خیلی کمرنگ تر بشه
حالا لینک نسخه رایگان رو نذاشتی
سلام
اگه همه مثل شما فکر کنن اونوقت برنامه تا ابد باگ داره :green: اصلا قراره یه سری مسابقات سمپل سازی برگزار بشه که باگها مشخص بشن :wink:

لینک هم تو خود سایت هست.
موفق باشید

JavidX

Apadana Developer
سلام
میشه چند نمونه ساخته شده با این نرم افزار رو هم بذارید.....
سلام دوست عزیز
یک سری نمونه های ساخته شده کار خودم هستند که توی پوشه Samples در مسیر نصب آپادانا وجود دارند. البته 3 تا نرم افزار دینی توسط سایت شیعه ها توسط این برنامه طراحی شده میتونید از اینجا دانلود کنید. این 3 شامل دو نرم افزار مشاهده آنلاین حرم های مطهر و یکی در وصف حضرت فاطمه میباشد.
موفق باشید

moalla

Member
توی راهنما برای تغییر متن این مثال اومده:
کد:
Object("text1","form1").text("salam")
ظاهرا باید این طوری باشه
کد:
Obj("text1","form1").text("salam")

- امیدوارم توی ورژن دو امکان گروه بندی کنترلها و همین طور align‌کردن اونها با هم باشه
- وقتی یه کنترل کپی پیست میشه درست روی قبلی میاد، فکر کنم بهتر باشه زیر اون بیاد

برای کار با متن و باکس داشتم هم برای تمرین و هم برای نمونه سایت، فایل زیر رو آماده میکردم که توی اخری و توی تبدیل متغییر موندم
توی راهنما هم مثالی چیزی برای تبدیل متغییر پیدا نکردم
شاید به نظر بیاد این مثال بیش از حد ساده است اما به نظر من خیلی از کابرا ممکنه تو همینها بمونن
همون طور که خصوصی خدمتتون گفتم میخوام یکسری از این مثالهای ساده رو بسازم و توی بخشی از تالارتون قرار بدم تا کم کم مثالهای پیشرفته رو هم آماده کنم اما مثل اینکه امکان اپلود در تالار رو ندارم

پیوست ها

• text.zip
    773 بایت · بازدیدها: 4
آخرین ویرایش:

JavidX

Apadana Developer
توی راهنما برای تغییر متن این مثال اومده:
کد:
Object("text1","form1").text("salam")
ظاهرا باید این طوری باشه
کد:
Obj("text1","form1").text("salam")
- امیدوارم توی ورژن دو امکان گروه بندی کنترلها و همین طور align‌کردن اونها با هم باشه
- وقتی یه کنترل کپی پیست میشه درست روی قبلی میاد، فکر کنم بهتر باشه زیر اون بیاد

برای کار با متن و باکس داشتم هم برای تمرین و هم برای نمونه سایت، فایل زیر رو آماده میکردم که توی اخری و توی تبدیل متغییر موندم
توی راهنما هم مثالی چیزی برای تبدیل متغییر پیدا نکردم
شاید به نظر بیاد این مثال بیش از حد ساده است اما به نظر من خیلی از کابرا ممکنه تو همینها بمونن
همون طور که خصوصی خدمتتون گفتم میخوام یکسری از این مثالهای ساده رو بسازم و توی بخشی از تالارتون قرار بدم تا کم کم مثالهای پیشرفته رو هم آماده کنم اما مثل اینکه امکان اپلود در تالار رو ندارم
درسته یادم رفته بود عوضش کنم.
تبدیل متن به عدد راحته. آپادانا خودش اینکار رو انجام میده و نیاز به هیچ دستوری نیست (توی هلپ هم توضیح داده شده)
مثال
کد:
#test=$edit1+20
به همین سادگی.

حق با شماست این مثال خیلی مهمه اگه هم به فارسی هم به انگلیسی قرار بدی خیلی ممنونت میشم :rose:
راستی توی ورژن 2 هم Align هست و هم امکان جالب و مهم Anchor. گروه بندی هم داره.
دستت درد نکنه
موفق باشی

Silver PC

Well-Known Member
بنظر من دیگه وقتش شده بچه هایی که اینجا هستن و نظر میدن و میخوام با برنامه کار کنن بیان تو فروم فارسی هم فعالیت کنن !

باید یه خورده برنامه جا بیفته اونجا !!

موفق باشید

moalla

Member
آقا جاوید برای کار توی تالار آپادانا اگه مساله ای بود بهتره توی فارسیش مطرح بشه یا انگلسیش؟

JavidX

Apadana Developer
آقا جاوید برای کار توی تالار آپادانا اگه مساله ای بود بهتره توی فارسیش مطرح بشه یا انگلسیش؟
هر کدوم باشه خوبه! اگه انگلیسی کسی بلده ترجیحاً بهتره که توی انگلیسی مطرح کنه. شما که ماشالله واردید :)

For.sajjad

Member
سلام دوستان عزيز
راستش من زياد با آپادانا كار نكردم اما شروع كردم به فعاليت با آپادانا.. ديروز داشتم Help آپادانا رو مي خوندم چند تا سوال برام پيش اومد
1-آيا آپادانا از ارايه هايي كه به " Delimited String " معروف هستند پشتيباني مي كند؟
2- آيا آپادانا جايگزيني براي ثابت هاي CBK دارد؟(اينجور كه از هلپ متوجه شدم براي بسياري از ثابت ها جايگزيني نيست)
3- بقيشم باشه واسه بعد
براي شروع در حال تبديل چندتا نمونه كاربرديه MMB به نمونه آپادانا هستم فردا يا پس فردا آپ مي كنم

JavidX

Apadana Developer
سلام دوستان عزيز
راستش من زياد با آپادانا كار نكردم اما شروع كردم به فعاليت با آپادانا.. ديروز داشتم Help آپادانا رو مي خوندم چند تا سوال برام پيش اومد
1-آيا آپادانا از ارايه هايي كه به " Delimited String " معروف هستند پشتيباني مي كند؟
2- آيا آپادانا جايگزيني براي ثابت هاي CBK دارد؟(اينجور كه از هلپ متوجه شدم براي بسياري از ثابت ها جايگزيني نيست)
3- بقيشم باشه واسه بعد
براي شروع در حال تبديل چندتا نمونه كاربرديه MMB به نمونه آپادانا هستم فردا يا پس فردا آپ مي كنم
سلام دوست عزیز
اول بخاطر حرف آخرتون ممنونم.
1- بله توی ورژن 1.0.1.1 که یکی دو روز دیگه ریلیز میشه پشتیبانی میشه با یک دستور هم اضافه تر از MMB :دی
2- CBK یه چیز استانداری نیست که توی MMB گذاشته شده. ولی توی آپادانا همه ی اون کارها رو میشه انجام داد باید از Function ها استفاده کنید. اگه در این مورد مشکلی داشتید توی سایت رسمی بپرسید.
3- چشم :دی

موفق باشید

moalla

Member
آقا جاوید فکر کنم یکم روی یک کار میکنی یکم روی دو.
نمیدونم دست تنها چطوری میرسی اینهمه رو آماده کنی. خیلی باید دستت سریع باشه
یه پیشنهاد توی انگلیسی دادم اما فکر کنم شما اون رو ندیدی چون جوابی ندیدم
امیدوارم برای ورژنی که گفتی چند روز دیگه میاد بذاریش.
راستش من دارم روی مثالها کار میکنم اما برای توضیح هر کد یکم مشکل دارم و کار رو کند میکنه
میدونم برای شما همه کدها مشخصه اما بعضی کدها و نحوه استفادشون زیاد واضح نیست.
کاش یه دکمه روی همون پنجره اکشن ویزارد میذاشتی که با زدن اون، قسمت مربوطه رو در فایل راهنما نشون بده
البته فکر کنم بعدا میخوای توضیحات هر کد رو جدا در قسمت پایین پنجره اکش ویزارد بنویسی

جدیدترین ارسال ها

بالا