نرم افزار آپادانا 2 (آریانگار): پیشرفت ساخت لحظه به لحظه

moalla

Member
به نظرم اصلا پس زمینه نمیخواد و یه رنگ سفید با مایه های خاکستری کافیه. گفتم پی اس دی بذار بیشتر برای رنگ بالا و نوار ابزار بود که تو طرح قبلی بالا رو مایل به بنفش کرده بودی که اونم کار رو سبک کرده بود. حالا شما حداقل یه جیپگ باکیفیت بذار که بچه ها بتونن تو رنگش دست ببرن و نظر خودشون رو عملی نشون بدن
اینکه شما سال دیگه کنکور داری یعنی الان هفده سالته؟ اصلا باورم نمیشه این برنامه رو یه جوون هفده ساله نوشته باشه!!!
من بازم میگم ورژن یک رو رایگان بذار. پس فردا که دو بیاد دیگه کسی یک رو نمیخره الانم فکر نمیکنم تعدادی خریده باشن. اما اگه شما الان یک رو رایگان کنی کلی ادم شروع به کار کردن با اون میکنن که فرومها هم فعال میشه و همه به برنامه عادت میکنن و بعد ورژن دو رو میخرن
حالا باز از ما گفتن. مگه این آقا جاوید بخرجش میره...
مخلصیم جاوید جان

JavidX

Apadana Developer
ای وای تاپیک که به عقب برگشته
sad.gif
هر چی زحمت کشیده بودیم از بین رفت
001_unsure.gif

nevercom

کاربر متخصص انجمن مولتی مدیا بیلدر
درسته، بخاطر مشکل دیتابیس سایت هست، امیدوارم راهی برای برگشتشون وجود داشته باشه.

JavidX

Apadana Developer
دوستان خبر فوری:

خبر رسیده که آنتی ویروس Avira برنامه آپادانا رو به عنوان تروجان میشناسه. من با سایت Virus Total چک کردم اصلا اویرا نداشت ولی بقیه آنتی ویروس ها چیزی پیدا نکرده بودن لطفاً تست کنید و نتیجه رو اعلام کنید.

با تشکر

moalla

Member
برادرم میگفت این avira زیادی به برنامه ها گیر میده و بخاطر اینکه خیلی از برنامه هاش رو ویروس و تروجان اعلام میکرد پاکش کرده. فکر کنم بخاطر همین مشکلشه که اکثرا استفاده نمیکنن

امیدوارم مسئولین سایت برای چنین فروم پرکاربردی زودتر از این حرفها پک آپ بگیرن که یکدفعه مجبور نشن به چند هفته قبل برگردونن. البته با تشکر از زحمات همشون

آقا جاوید قبل از اینکه سایت با مشکل مواجه بشه من یه مطلب گذاشته بودم که نمیدونم دیدید یا نه:
یه پیشنهاد برای قسمت skin‌بود و اون اینکه زیر این منو چند بخش باشه. مثلا قسمت backgraound که سه چهار تا زمینه داشته باشه و بتونه کاربر یکی رو انتخاب کنه. برای قسمت title bar هم مثلا سه چهار مدل باشه: balue, dark, green و ... که کاربر بتونه گرافیک هر قسمت رو بصورت مجزا انتخاب کنه. توی اون سه تا طرحی که اون اخر گذاشته بودین من از زمینه یکی و از title bar یکی دیگه خوشم اومده بود و اگه شما همچین امکانی بذاری کاربر خودش با انعطاف بیشتری میتونه گرافیک مورد نظرش رو انتخاب کنه

evil_gates

اين نيز بگذرد ...
منم با جناب moalla موافقم قبلا منم اين آنتي ويروس رو داشتم ولي چون با خيلي از نرم افزارها مشكل داشت پاكش كردم.

JavidX

Apadana Developer
با تشکر از هر دو دوست عزیز بابت اطلاع رسانی

به سایت VirusTotal.com مراجعه کردم دیدم Avira چیزی پیدا نمیکنه ولی 2 تا آنتی ویروس از حدود 20 تا بودن که اصلا اسمشون رو هم تا حالا نشنیده بودم اونا هر دو یه جور تروجان رو پیدا کرده بودن. فکر کنم یکیشون ژاپنی بود :green:
ولی نود و مک آفی و کلا آنتی های معروف چیزی پیدا نکرده بودن.

جواب moalla عزیز رو داده بودم قبلا که حذف شد. گفته بودم باید ببینم چی میشه!

راستی moalla جان قرار شده بود لطف کنی یه سری به سایت بزنی!! :green:

موفق باشید

JavidX

Apadana Developer
سلام

خب، دارم آخرین رفع باگ رو انجام میدم و خیلی زود نسخه رایگان برنامه منتشر میشه و بعدشم نسخه تجاری.

دوشنبه مرحله داوری استان هست خیلی دلهره دارم s:

موفق باشید

nevercom

کاربر متخصص انجمن مولتی مدیا بیلدر
بی صبرانه منتظر انتشار رسمی آپادانا هستیم...

امیدوارم در تمام مراحل زندگیت موفق و پیروز باشی جاوید جان. :rose:

For.sajjad

Member
سلام دوست عزیز ، خسته نباشید
فک کنم بی خودی دلهره داری آخه داورا مگه کین یه تعداد بی سواد که از هیچی دنیا خبر ندارن( البته یه کمیش دلداری بود:lol::green::snap:) البته شوخی کردم امیدوارم موفق باشی
منتظریم

evil_gates

اين نيز بگذرد ...
سلام

خب، دارم آخرین رفع باگ رو انجام میدم و خیلی زود نسخه رایگان برنامه منتشر میشه و بعدشم نسخه تجاری.

دوشنبه مرحله داوری استان هست خیلی دلهره دارم s:

موفق باشید

خسته نباشيد

منتظر برنامتون هستيم.

توكل كنيد ايشالا هرچي كه خير هست نصيبتون ميشه.

موفق باشيد

:rose:

saadatmsg

Active Member
بهت تبريك مي گم دوست عزيز

اميدوارم تو همه مراحل زندگيت همينجور موفق باشي

moalla

Member
کجایی آقا جاوید؟ استانی قبول شدی دیگه این طرفا پیدات نمیشه! :green:
پس این نسخه رایگان یک چی شد؟ نمیخوای یه دست به جیب بشی شما هم یه مسابقه ساخت برنامه با آپادانا راه بندازی تا برنامه برای بقیه بیشتر جا بیافته؟

JavidX

Apadana Developer
کجایی آقا جاوید؟ استانی قبول شدی دیگه این طرفا پیدات نمیشه! :green:
پس این نسخه رایگان یک چی شد؟ نمیخوای یه دست به جیب بشی شما هم یه مسابقه ساخت برنامه با آپادانا راه بندازی تا برنامه برای بقیه بیشتر جا بیافته؟
صبر کن عجله نکن! دارم باگهایی که گزارش داده شده رو پیگیری میکنم. در ضمن دارم Action Wizard هم برای برنامه میسازم.
یه باگ اعصاب خردکنی ای پیدا شده که خودم تا حالا باش مواجه نشدم ولی از 5 نفر 2 نفر تا حالا دیدنش :((

JavidX

Apadana Developer
Apadana 1.0 - Release Candidate 1

-> کامپایل غیر فعال است.
-> باگی هست که هنوز رفع نشده. شیء لیست باکس ، قسمت Scroll Bar ، توی رندر کردن ایراد داره.
-> امکان وجود باگهای بیشتر وجود داره. اگه پیدا کردید بگید.
-> Find و Replace در کد ادیتور برنامه کار نمیکنند.

دانلود

موفق باشید

آخرین ویرایش:

moalla

Member
یعنی امکانی اضافه نشده؟
گفته بودین action wizard رو داری اضافه میکنی؟ اون هم اضافه نشده؟
مثل اینکه فقط تو بحر رفع باگها بودی

JavidX

Apadana Developer
یعنی امکانی اضافه نشده؟
گفته بودین action wizard رو داری اضافه میکنی؟ اون هم اضافه نشده؟
مثل اینکه فقط تو بحر رفع باگها بودی
چرا Action Wizard اضاف شده. بالا سمت چپ کد ادیتور تصویر رعد داره. با Ctrl+Enter هم میشه اوردش.

جدیدترین ارسال ها

بالا