نرم افزارهای پرتابل(بدون نیاز به نصب)

HamidSHS

Active Member
گالیور جان لینک مستقیم بزار
چون فکر کنم بهت گیر بدن
به وبلاگت هم الان میرم سر میزنم
یا علی

galiver60

Active Member
چرا باید گیر بدهند مگر گذاشتن لینک از رپیدشیر مجاز نیست ؟ حالا کی گیر می دهد ؟
البته بابت جواب دادن در این تاپیک از شما کمال تشکر را دارن جناب Hamidgag کاش بقیه اعضا هم مثل شما بودند و یک جواب هرچند کوتاه می دادند !

HamidSHS

Active Member
نه بابا من منظورم اين نبود
منظورم اين بود كه شما لينك نده بره توي وبلاگت .
مستقيما بره سراغ دانلود توي رپيد شير يا هر جاي ديگه .

galiver60

Active Member
نه بابا من منظورم اين نبود
منظورم اين بود كه شما لينك نده بره توي وبلاگت .
مستقيما بره سراغ دانلود توي رپيد شير يا هر جاي ديگه .

ببخشید بنده تازه متوجه منظور شما شده ام شما حق دارید ولی شکر خدا کسی تا حالا به بنده گیر که نداده هیچ چند تا از دوستان از جمله شما زحمت کشیدید و تشکری هم از این جانب به عمل آورده اید ممنونم . دستتون درست !!!
من چون حوصله ندارم دوباره لینک نرم افزارها را از وبلاگم استخراج کنم اینطوری لینک ها را قرار می دهم شما هم باید به من حق بدید که با اینهمه مشغله وقت نکنم لینکها را مستقیم بزارم .
باز از این دست نرم افزارها خواهم فرستاد منتظر باشید و لطفا تشکر کنید (-:

HamidSHS

Active Member
تکر

ببخشید بنده تازه متوجه منظور شما شده ام شما حق دارید ولی شکر خدا کسی تا حالا به بنده گیر که نداده هیچ چند تا از دوستان از جمله شما زحمت کشیدید و تشکری هم از این جانب به عمل آورده اید ممنونم . دستتون درست !!!
من چون حوصله ندارم دوباره لینک نرم افزارها را از وبلاگم استخراج کنم اینطوری لینک ها را قرار می دهم شما هم باید به من حق بدید که با اینهمه مشغله وقت نکنم لینکها را مستقیم بزارم .
باز از این دست نرم افزارها خواهم فرستاد منتظر باشید و لطفا تشکر کنید (-:

اوه
خدارو شکر :دی
باشه تشکر هم میکنیم
غصه خوردی ؟
راستی امضای من رو خوندی ؟
یه چیزی نوشتم که دیگه از کسی نخوای ازت تشکر کنه .
wink.png

یا علی

galiver60

Active Member
اوه
خدارو شکر :دی
باشه تشکر هم میکنیم
غصه خوردی ؟
راستی امضای من رو خوندی ؟
یه چیزی نوشتم که دیگه از کسی نخوای ازت تشکر کنه .
wink.png

یا علی

سوء تفاهم نشه اینکه من گفتم ازم تشکر کنید یک شوخی بود اگر دقت کرده باشید من بعد نوشتن این جمله شکلکی به شکل (-: انتهای جمله اضافه کرده بودم اشکال نوشتن بر خلاف گفتگوی متقابل در همین نکته های ظریف و عدم توانایی در رساندن مفهوم و لحن بیان است .
من بدون هیچ چشم داشتی سعی می کنم در آینده تجربیاتم را در اختیار سایر دوستان این فروم قرار دهم کمت اینکه در مورد رفع مشکل دانلود از رپیدشیر از مدتی پیش در تاپیک http://forum.majidonline.com/showthread.php?p=623167#post623167 مطلب می نویسم .
امیدوارم رفع سوء تفاهم شده باشه .

galiver60

Active Member
در اینترنت نمی توان برای هر نرم افزرای نسخه پرتابل ( بدون نیاز به نصب ) آن را پیدا کرد چون باید کسی باشه که نرم افزار مورد نظر شما را پرتابل کرده باشه !!! ولی شما می توانید به کمک نرم افزاری که بنده در وبلاگم معرفی و برای دانلود گذاشته ام هر نرم افزاری را به نسخه پرتابلش ( بدون نیاز به نصب ) تبدیل کنید لطفا برای مطالعه و دانلود این نرم افزار به لینک زیر مراجعه کنید :
نرم افزارهای مورد نیازتان را به نسخه های بدون نیاز به نصب تبدیل کنید
البته به زودی در وبلاگم روش دیگری را معرفی خواهم کرد که با آن می توان هر نمر افزاری را پرتابل کرد البته به روشی دیگر غیر از روش ذکر شده در لینک بالا .

galiver60

Active Member
Paint_logo27.PNG

برای دیدن تصویر در اندازه واقعی روی آن کلیک کنید

دسته : نرم افزارهای پرتابل
Paint.NET نرم افزاری است مخصوص ویرایش تصاویر که روی سیستم عامل ویندوز نصب می شود . این نرم افزار از قابلیت Layers پشتیبانی می کند و به شما اجازه می دهد که تصویری کامل با استفاده از تصاویر دیگری که با هم ترکیب شده اند داشته باشید . همچنین این برنامه دارای قابلیت Undo نامحدود می باشد به این معنی که هر عملی که بر روی تصویر انجام می دهید تا بی نهایت قابل برگشت است. ( البته این برنامه برای ذخیره فایل های موقتی که به وسیله Undo/Redo ایجاد می شوند از فضای هارد دیسک استفاده می کند و اگر این فضا در حال اتمام باشد قابلیت Undo/Redo بیشتر از شما سلب می شود . اما اگر درایوی که برنامه را در آن نصب کرده اید با فایل سیستمی NTFS فرمت کرده باشید این فایل ها فشرده می شوند و در نتیجه فضای کمتری از درایو شما اشغال خواهد شد و امکان Undo/Redo بیشتری در اختیار خواهید داشت .برای دانلود و مطالعه ادامه خصوصیات این نرم افزار قدرتمند می توانید به آدرس http://ish.blogfa.com/post-187.aspx مراجعه کنید .

galiver60

Active Member
بازم مثل همیشه.. این آخری عالی بود
قابلی نداشت باز هم از این دست نرم افزارهای پرتابل ( بدون نیاز به نصب ) قرار خواهم داد . اگر به نرم افزار پرتابل خاصی نیاز دارید بگید تا اگر سراغ داشتم قرار دهم

galiver60

Active Member
با سلام لینک پرتابل Windows Xp Black edition را بگذارید

با تشکر
Windows Xp Black edition چیزی نیست جز یک قالب سیاه رنگ و مقداری برنامه آماده اجرا که در این نسخه گنجانده شده ولی من به جای Windows Xp Black edition ویندوز مدیا سنتر زنده نسخه پرتابل بدون نیاز به نصب را پیشنهاد می کنم با خصوصیات زیر :
ویندوز مدیا سنتر زنده نسخه پرتابل بدون نیاز به نصب
برای دیدن تصویر در اندازه واقعی روی آن کلیک کنید

Windows Media Center Live Edition
دسته : نرم افزارهای پرتابل
کما اینکه در پست های 141 و 140 به ترتیب ويندوز ايكس پي پرتابل نسخه خانگي بدون نياز به نصب و ويندوز ويستاي زنده بدون نياز به نصب نسخه پرتابل در این وبلاگ معرفی شد و حالا نوبتی هم که باشد نوبت ویندوز مدیا سنتر زنده نسخه پرتابل است ! این نسخه از ویندوز مستقیما از روی CD-ROM اجرا می شود بدون اینکه در هارد سیستم شما نصب شود و عملکرد آن دقیقا مشابه حالتی است که شما قبلا ویندوز مذکور را نصب می کردید بنابراین هیچ تفاوتی مابین این نسخه با نسخه نصب شدنی محسوس نیست . این نسخه برای آسودگی استفاده شما نرم افزارهایی به صورت از قبل آماده در خود جای داده است یعنی بعد قرار دادن سی دی حاوی این ویندوز در CD-ROM و راه اندازی کامپیوتر با استفاده از CD-ROM ویندوز بعد از شناسایی اجزای سخت افزاری اجرا می شود و تمامی نرم افزارهای داخلی آن بلافاصله قابل استفاده خواهند بود ! برای مطالعه سایر خصوصیات و دانلود این سیستم عامل زنده ( پرتابل ) به آدرس زیر مراجعه کنید :
http://ish.blogfa.com/post-189.aspx
در ضمن کما اینکه در مطالب بالا ذکر شد قبلا ويندوز ايكس پي پرتابل نسخه خانگي بدون نياز به نصب و ويندوز ويستاي زنده بدون نياز به نصب نسخه پرتابل نیز معرفی شده اند که هیچ تفاوتی با Windows Xp Black edition ندارند مگر در ظاهر که در مورد نرم افزارهای پرتابل ظاهر چندان اهمیتی ندارد !

iranads

Active Member
بازم ممنون.. آقا دیدم که شما اطلاعات زیادی دارید.. میخوام یه مشورت با شما بکنم..قصد دارم روی Cd هایی که تحویل مشتری میدم قفل بزارم که اطلاعات قابل رایت نباشه..شما پیشنهادی ندارید.. البته اینم میدونم که هیچ چیزی 100% نیست. مخصوصا شکستن قفل Cd که آسونه..

جدیدترین ارسال ها

بالا