نحوه مودم کردن گوشی موبایل بروی کامپیوتر

سلام دوستان من گوشیم سونی اریکسون مدل s312 هست، من بروی گوشیم از اینترنت همراه اول استفاده میکنم، میخوام موبایلم را به لپ تاپم وصل کنم و از طریق آن به اینترنت درایور یو اس بی آنرا هم نصب کردم اما بازم نمیتونم وصل بشم، نرم افزار پی سی سوئیت را هم نصب مکنم اما گوشیم را پیدا نمیکنه!!!!! چطوری میتونم گوشیم را در کامپیتور مودم کنم یا آیا روش دیگر هست که بتونم از طریق آن موبایل را کامپیتورم وصل تا بتونم باهاش به نت وصل بشم؟؟
بلوتوث را هم امتحان کردم نشد!!!

ممنون میشم راهنماییم کنید.

nima_dsnr

کاربر VIP
راستش با همراه اول تجربه ندارم ولی با ایرانسل میشه
باید از اون بسته های افزایشی ایرانسل بخری و از اینترنت GPRS استفاده کنی. (مثلا یک ماهه نامحدود میشه 10000 تومن)
برای اتصال هم باید با کابل گوشیتو به کامپیوتر وصل کنی و از طریق pc suit وصل بشی.
احتمالا برنامه برای ویندوز xp هست و شما داری برای ویندوز 7 استفاده میکنی و نمیشه.

sharktech

کاربر فعال
با بلوتوث به راحتی میشه وصل شد!

پیغام یا اروری که وقتی میخوای با بلوتوث وصل شی رو اینجا بنویس تا بهتر بشه کمک کرد.

Webber

Well-Known Member
سلام

البته pc suite به ورژن موبايل حساس هست و شما مي بايست ابتدا از لينك زير،ورژن متناسب با مدل گوشي خود رو انتخاب و دانلود كنيد.

http://europe.nokia.com/support/download-software/pc-suites/compatibility-and-download

حالا نيازي به برنامه ي pc suite هم نيست و از مسير نصب برنامه يك فايل با نام onetouchaccess رو كه اجرا كنيد،شروع به اتصال مي كند.

در ضمن مي تونيد به properties كانشكن ساخته شده بريد و در بخش configure به افزايش سرعت به 921600 ،حداقل به صورت اسمي هم كه شده،اين سرعت رو تجربه كنيد.

البته تمام اينها براي نوكيادارها هست ولي فكر كنم با تغيير كمي ميشه براي se هم استفاده كرد.

موفقيت

آخرین ویرایش:

Webber

Well-Known Member
سلام

÷یشنهاد می کنم به properties کانکشن dialup ساخته شده برید و در برگه ی general،در لیست مودم ها تیک مودم اصلی رو بردارید و گوشی رو انتخاب کنید.

جدیدترین ارسال ها

بالا