تغییرات فایل 1 نحوه حركت آهسته كردن(slow motion) كليپ

JEYDI7

Active Member
سلام به همه ي شما عزيزان
باز هم مزاحمتون شدم ولي اينبار با يك سوال ديگه!!
مي خواستم بدونم چطوري ميشه يه تيكه از فيلمو خيلي تميز و عالي
حركت آهسته كرد؟!
(البته خودم حركت آهسته مي كنم ولي جالب در نمياد يعني مثل اين ميمونه كه frame rate فيلمو كم كرده باشيم )
هر كسي كه بلده لطفا راهنماييم كنه.تشكر

سلام دوست عزیز.
میشه یه کم بیشتر توضیح بدی ، فریم ریت فیلم چنده ؟
اگه فریم ریت فیلمت بالا باشه خیلی خوب میشه این کارو انجام داد اما اگه فریم ریت فیلمت پایین باشه خیلی جالب نمیشه ، گزینه Frame Blending فعال کن بعد با استفاده از Time Remaping تاجای که مد نظرته ، می تونی فیلمت کند یا تند کنی ، برای بلور شدن یا کش خوردن تصویر تو حرکت آهسته می تونی از گزینه ی Motion Blur استفاده کنی .
موفق باشی.

آخرین ویرایش:

mooli63

کاربر فعال انجمن فیلمسازی
البته شما هنگام فیلمبرداری با یه دوربینی که فریم ریت بالا نداره می تونی نتیجه خوبی بگیری. در تاپیک جدیدم یه نمونه اسلوموشن می زارم که چندروز پیش تو خونه گرفتم. هنگام کار با twixtor اول به نظر همه چیز ساده میاد ولی در عین سادگی بسیار پیچیدست.

JEYDI7

Active Member
البته شما هنگام فیلمبرداری با یه دوربینی که فریم ریت بالا نداره می تونی نتیجه خوبی بگیری. در تاپیک جدیدم یه نمونه اسلوموشن می زارم که چندروز پیش تو خونه گرفتم. هنگام کار با twixtor اول به نظر همه چیز ساده میاد ولی در عین سادگی بسیار پیچیدست.

سلام با تشكر از راهنماييت از كجا مي تونم دانلودش كنم؟twixtor ‎رو ميگم

Soheil_2034

کاربر متخصص افتر افکتز
دوست عزیز آموزش خاصی نداره یه قسمت داره مربوط به سرعت که نوشته Speed و عددش هم 100 هست یعنی نرمال من واسه یه کار عروس ازش استفاده کردم و خیلی به دلم نشست و واقعاً تمییز در می آد اصلا قابل مقایسه با Slow Motion های دیگه نیست اما باید باهاش زیاد ور بری به قول دوستم Mooli63 در عین سادگی پیچیدست

hosein0251

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
بله نتیجه بهتره و همینطور سرعت فریم ریت که دیگه هر چی بالاتر باشه نتیجه بهتری میگیری و راحت تر میشه با twitor باهاش کار کرد .

شاتر رو اگه اجازه داشته بایشد و نور خوبی داشته باشید تا 2000 و 4000 هزار هم بتونید برسونید نتیجه خوبی می گیرید .

پس ضمینه هم تک رنگ مثل آسمون یا دیوار ساده بشه که بهتر

tooofan

New Member
سلام
من با twixtorکه کار میکنم کل یک فایل رو کامل نشون نمیده
باید چکار کنم ؟

JEYDI7

Active Member
سلام
من با twixtorکه کار میکنم کل یک فایل رو کامل نشون نمیده
باید چکار کنم ؟

سلام بايد باهاش خيلي ور بري،! براي منم همينطوري بود قبل از اينكه پلاگين رو روي فايل اجرا كنم فيلم رو كم و زياد مي كردم تا بلاخره اون چيزي كه مي خواستم در اومد.

hosein0251

سلام دوست من . :rose:
روشی که خودم استفاده می کنم رو براتون شرح می دم : :wink:
از ویدئوتون یه pre-compositoin بسازید ( ctrl+shift+C) و کامپوزیشن جدید رو بازش کنید و داخلش یه Solid جدید بسازید و twixtor رو به solid اعمال کنید و بقیش رو مثل عکس برید .
( آیتم های مهم رو هم مشخص کردم که به سورس ویدئوتون که مثلا 25 فریم رکورد شده و... که مشخص کنید بهتره . :cool:

rjmb4s5fibsd9td8um7.jpg

حداقل دو تا key frame ایجاد می کنی تا ویدئوتون از نظر زمانی به هم نریزه .

فریم اولی رو رو همون 100 و بعدی رو هر چقدر که می خواهید بزارید . و نتیجه رو ببینید .
njlbowrwitzyxe8ukf5.jpg

برادرا سلام
میشه لطف کنین لینک دانلود twixtor رو بذارین...
من افتر افکتز سی اس 5.5 دارم . نسخه ی 5 twixtor رو دانلود کردم و موقع نصب میگه باید جا برای نصب تعریف کنی ، منم تو قسمت پلاگین ها گذاشتم اما کار نکرد
:-?
عکس زیر هم مسیر نصبه
لطفا راهنمایی کنید:rose:

پیوست ها

• masire nasb.jpg
    masire nasb.jpg
    87.8 کیلوبایت · بازدیدها: 53

hosein0251

شما باید آدرس نصب رو دقیقا به آدرس زیر بدید . :rose:( پوشه plug ins رو نباید آدرس بدید )

C:\Program Files\Adobe\Adobe After Effects CS5.5\Support Files

ترجیحا فعلا از ورژن cs5.5 برای twixtor استفاده نکنید . ( از cs5 استفاده کنید ) . مثل اینکه هنوز سریال twixtor در cs5.5 مشکل داره

برای دانلود هم می تونید از سایت سازنده دانلود کنید :

جدیدترین ورژن : 5.4
سایت سازنده

با سلام ب دوستان عزیز. میشه سریال فعال سازی این پلاگینو (twixtor ) بزارین ممنون میشم

جدیدترین ارسال ها

بالا