نحوه بکار گیری گرافیک

iman_ebru

Active Member
من هم چیزی متوجه نشدم. همه چیز به درستی نصب و فعال هست ...

ایمان

oxygenws

Active Member
من هنوز منتظر ایمیل جناب (azar) هستم، تقریبا می دونم مشکل ایشون کجاست، اما اگر به من ایمیل بزنند :)

(azar)

Member
ببخشید از اینکه دیر شد . فایل رو به میل شما فرستادم .

متشکرم

oxygenws

Active Member
برادر عطاپور....
1- هیچ وقت با نرم افزار مزخرف notepad کار نکنید.... هیچ وقت.
2- مقدار output_buffering رو هیچ وقت (تا زمانی که دقیقا بدونی داری چیکار می کنی) ON نکن. (بذار off باشه)
3- فایلت رو تو یک hex editor باز کن و 3 کاراکتر مسخره ای که جناب notepad مرحمت می کنند و اضافه می کنند رو حذف کن.
4- برای توضیحات بیشتر در این مورد، حتما قبل از پرسیدن کوچکترین سوالی، انجمن رو جستجو کن.

(azar)

Member
با سلام

قبل از هر چیزی از راهنمائی شما تشکر میکنم. و یه گلایه هم دارم! چرا مدیران این سایت فکر میکنند که اسامی خانمها ممکنه که دروغ باشه . واقعا از این تفکر متاسفم.
برای توضیح باید عرض کنم که من میل رو با ایمیل همسرم براتون فرستادم و هیچ دلیلی نداره که بی جهت خودم رو خانم جا بزنم.
بعد از این تذکر اگه مرحمت کنید توضیح جامع تری بدید ممنون میشم . میخوام بدانم آن کاراکترهای اضافه ای که گفتید چی هستند . و hex editor آیا منظور شما دریم ویور و یا فرانت پیج هست.
ضمنا من مقدار بافر رو تغییر ندادم و مقدار پیشفرض خود php بوده
output_buffering = 4096
اگه هم که از جواب من ناراحت شدید و راهنمایی نکنید بازم تا اینجا که بدادم رسیدید تشکر میکنم.

آخرین ویرایش:

(azar)

Member
با مطالعه مقالات و دانلود ونصب برنامه php expert editor3.3 متوجه سه كاركتر اضافي شدم . آنرا حذف كردم و مشكل حل شد . بي نهايت ممنونم

oxygenws

Active Member
چرا ناراحت بشم :)
در اون مورد اول هم، پاسخ پیام خصوصی تون رو میدم.

پس مقدار output_buffering رو off کن.

موفق باشید.

جدیدترین ارسال ها

بالا